Dodaj do ulubionych

Dlaczego one mogą a my nie ?

23.05.19, 22:27
Dlaczego dziewczyny na tym forum mogą przerzucać się zdjęciami aktorów i sportowców i dyskutować który lepsze ciacho, który ma tyłeczek itp. (I nic złego w tym) A jak ja zapytałem które siatkarki ładniejsze: Polki czy Tajki to obleś, mizogin, ic stont , przedmiotowe traktowanie kobiet a wątek przerzucony na oślą ławkę ?
Czy cześć osób nie jest tu wielkimi hipokrytami ?

--
letnio
Edytor zaawansowany
  • joanna05 23.05.19, 22:34
    A to nie jest kobiece forum? Co Ty tu robisz? Idź może na etatę i tam sobie gadajcie wink
  • bywalec.hoteli 23.05.19, 22:36
    Nie jest to argument bo jest to forum dla mam a najbardziej jadą po nas bezdzietne.

--
    wiosennie
  • joanna05 23.05.19, 22:41
    No ale takiego wątku żadna emama by nie założyła. Serio, z takimi tematami osiągniesz wielkie powodzenie na setkach samczych forów, pełno ich. Spróbuj tam.
    Zostaw nam może nasze "babskie" tematy i nie każ oceniać urody innych dziewczyn, jak to samce-oblechy mają w zwyczaju.
  • bywalec.hoteli 23.05.19, 22:45
    Czyli mezcyzni, którzy oceniają urodę dziewczyn to samcy-oblechy ale jak kobiety oceniają urodę facetów to to jest OK? Co to za zakłamanie ?

--
    wakacyjnie
  • koralik37 23.05.19, 22:51
    Hihihi, no cóż. Logicznie masz rację, ale przecież Wy sami uważacie, że nie jesteśmy logiczne więc czemu się dziwisz? 😉
  • rosapulchra-0 24.05.19, 08:08
    Joanna5, nieraz były tematy, w których obgadywało się urodę, figurę i inne przymioty ludzi znanych i nieznanych.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • katja.katja 24.05.19, 08:29
    Dlaczego nie? Ja jestem kobietą, a chętnie obejrzałabym zwykłe, zdrowe, młode kobiety jak siatkarki zamiast jakiś modelek czy aktorek lub głupawych celebrytek. Czemu post zniknął?

--
    Nie dam się wygasić!
  • maaria33 24.05.19, 08:32
    A ty w poście "bywalca" chciałeś te siatkarki oglądać? wink

Wiesz, bo możesz sobie oglądać bez naszej zgody kiedy chcesz..wink
  • katja.katja 24.05.19, 08:36
    Nie oglądam siatkówki, ale jakby ktoś wkleił temat to bym weszła i obejrzała, czemu nie?
    Wątki Rickiego który wstawia zdjęcia celebrytek, modelek, które żyją wyłącznie ze swojego wyglądu, a często w tle są i narkotyki i inne nieciekawe sprawy są w porządku, a wątki o młodych, zdrowych dziewczynach, które postawiły na treningi, sport są już niedobre i nadają się do skasowania?

--
    Nie dam się wygasić!
  • triismegistos 24.05.19, 12:17
    katja.katja napisała:

Ja jestem kobietą,
    >
    Nie jesteś.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • inka754 24.05.19, 09:22
    Bo np. któraś dziewczyna nie ma dzieci ale czuje się kocią mamą czy np. psią mamą. I już nie są bezdzietne. Ja np. moje zwierzaki traktuję jak moje dzieci.
  • dziennik-niecodziennik 24.05.19, 11:42
    bezdzietna kobieta w dalszym ciągu ma wieksze szanse na zostanie mamą niż facet big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • bywalec.hoteli 24.05.19, 11:54
    Ale facet, który jest tatą wg mnie jest bliższy pojęcia emama niż bezdzietna kobieta, choćby z uwagi na to, że umie przewijać, kąpać dziecko, wychowywać dziecko itp. smile

--
    wakacyjnie
  • heavy_metal_thunder 25.05.19, 07:33
    Dokładnie, Ty więcej wiesz o rodzicielstwie niż te forumowe stare panny który dobiegają do 40tki i latają za imprezowymi techno ćpunami.
  • bywalec.hoteli 25.05.19, 17:22
    Nie, należy wszystkich szanować czy dzietno czy nie, czasami to ich wybór czasami nie. Nie można generalizować. Ale np w nocy jak się synek przebudził to ja do niego poszedłem i uśpiłem z powrotem, wiec jestem emama smile

--
    wakacyjnie
  • no_easy_way_out 23.05.19, 22:46
    Teraz to odkryles? wink
  • danaide 23.05.19, 22:48
    Ja tez się zastanawiam czemu wylądowaliście na oślej - dałam Wam taką piękną odpowiedź. Może powtórzę: Młotek czy obcęgi - co bardziej przydatne?
    Ematki boją się dyskusji?
    Niepodobna!!!
  • bywalec.hoteli 23.05.19, 23:01
    To oczywiste, ze obcęgi. Obcęgami można zarówno wbić gwoździa jak i go wyciągnąć. Młotkiem się raczej nie wyciągnie (co prawda niektóre młotki maja końcówkę do wyciągania gwoździ ale to juz nie jest zwykły młotek. Czy ta odpowiedz Cie satysfakcjonuje ?
    A które ładniejsze Polki czy Tajki ?

--
    wakacyjnie
  • danaide 24.05.19, 19:01
    Polki, bo są bardziej uniwersalne, jak obcęgi.
    A Tajki są dla mnie jak młotek, wszystkie na jedno kopyto.
    A najbardziej lubię Japonki - za stylowe ciuchy!
    A teraz: obcęgi czy śrubokręt?
  • bywalec.hoteli 24.05.19, 20:38
    No właśnie Polki są tu bardziej na jedno kopyto - większość średnio ładna, Tajki maja większa rozpiętość od brzydoty do naprawdę ładnych - przynajmniej wczoraj na parkiecie.

--
    wiosennie
  • umi 23.05.19, 23:04
    Bo forum z założenia jest damskie. Więc woli damskie tematy. Męskie ciacha to dość wciągający temat dla większości kobiet (i przy dzieciatych masz wieksze szanse ze będą sie tym interesowac, bo przynajmniej teoretycznie możesz zakładac, ze w większosci są zainteresowane mężczyznami).

A ocenianie pań... No, to temat dla facetów hetero jest, wiec nie dziwię się, ze nie znalazł zrozumienia big_grin Mnie generalnie by nie przeszkadzał, o ile by nie leciały wybitnie nieeleganckie teksty obrazajace czyjes (damskie, bo to damskie forum) uczucia. Zawsze można sobie podejrzeć meskie gusta big_grin Ale rozumiem, ze dziewczyny wolą podyskutowac o tym, co je bardziej kreci. Obstawiam, ze mimo wszystko większość uzytkowniczek nie kręcą ani Tajki ani Polki, za to wytykanie niedostatków jednych wobec drugich moze wywoływać słuszna piane na pysku big_grin (weź pod uwage, ze faceci tez tak reagują, jak dziewczyny w ich towarzystwie chwala obcokrajowców).
  • joanna05 23.05.19, 23:08
    O to to - pianę na pysku, tak. No i wszystko jasne.
    Toż mówię - dajcie babom oceniać chłopów na babskich forach, a sami sobie z chłopami oceniajcie na samczych. Bo będzie piana wink
  • snakelilith 23.05.19, 23:15
    Jezu , co wy temu oblechowi tłuamaczycie. Checie próbkę jego twórczości? Proszę bardzo:
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." napisał bywalec.hoteli w wątku o sukienkach.
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - napisał bywalec.hoteli próbując erotycznej konwersacji z inną forumką.
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - znowu o sukienkach.
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli w wątku o konnej jeździe.
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli w jakimś innym wątku.
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli o kobietach ciętych na facetów.
    Jesteście pewne, że wasze kulturalne tłuamaczenia to nie są perły przed wieprze?

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • umi 23.05.19, 23:22
    W świetle takich cytatów uszczegułowię odpowiedź:

Bywalcu, takie teksty w damskim gronie są mocno niesmaczne i duzo cieższe do czytania niz gdybys na fali wzburzenia wstawił zakodowany w ASCII wulgaryzm... Tym się różni damska wytrzymałość od męskiej, ze przecietna babkę na takie cos mocno skreci, w naszym jezyku to jest skrajne ch##stwo. Jeśli chcecie sobie soczyscie pogadac, to etata jednak lepszy...
  • katja.katja 24.05.19, 08:33
    Może miał na myśli włosy w nosie? Niektórym mężczyznom tam rosną, ale Tobie jedno w głowie.
    Co do kobiet ciętych na innych, niekoniecznie tylko na facetów to w zasadzie nie był daleki od prawdy. Dobry seks łagodzi obyczaje. Oazą spokoju byłam gdy 2 lata temu odnowiłam znajomość z gachem i byłam niczym kotka na płonącym Wawelu. Potem się skończyło.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 21mada 23.05.19, 23:31
    >wytykanie niedostatków jednych wobec drugich moze wywoływać słuszna piane na pysku
    Dlaczego?
  • umi 23.05.19, 23:46
    A jak myślisz? Umów się z kilkoma kolegami z pracy, weź z jedną psiapsiółę i w pewnym momencie rozmowy zacznijcie chwalić zagranicznych panów i zastanawiajcie się pod jakim względem są lepsi od Polaków. Najpewniej zobaczysz efekt wink Tylko na własne ryzyko i nie odpowiadam za ewentualne skutki takiego eksperymentu na ludziach suspicious

Nikt nie lubi jak się go porównuje i wytyka niedostatki, zwłaszcza na forum, które mimo, że gryzie, to jednak ludzie też się na nim radzą i właśnie o tych swoich niedostatkach i kłopotach piszą (nawet jesli pod zmienionym nickiem).
    Inna sprawa, ze może byc tak, ze oprócz BS (gdzie faceci sa mocno pokreceni i normalnemu strach tam pisac, w dodatku wredni są, źle radza kazdemu kto ma jakiekolwiek szanse na udany związek) panowie z tego forum moga po prostu miec małą szanse na popisanie sobie gdzies, gdzie uzytkownicy szybko odpowiedzą. Jak nie ma normalnych facetwo do pisania, to baba tez facet suspicious Wiec im sie troche nie dziwię.
  • 21mada 24.05.19, 08:53
    Ojej, biedne, zakompleksione kobitki. 😭
  • umi 25.05.19, 00:00
    Zrobiłaś eksperyment? Najpierw zrób, ten na panach. Potem oceniaj panie wink
  • ichi51e 24.05.19, 08:35
    No wlasnie jak wrzucisz siatkarki to na damskim forum raczej nie komplementy beda lecialy. Po co to komu?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • katja.katja 24.05.19, 08:36
    Dlaczego nie? Jeżeli są ładne, szczupłe?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 24.05.19, 10:15
    Ile lat na forum jestes? Ile widzialas dlugich aktywnych eatkow w ktorym ktos sie kims/czyms zachwycal i chwalil? A ile takich w ktorych po kims sie jechalo i czepialo najdziwniejszych rzeczy...?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • katja.katja 25.05.19, 07:44
    A to inna inszość, która mnie dziwi. Kiedyś czytałam pod artykułem obelżywe komentarze o braku urody jednej aktorki, że pasztet, że brzydka, że to i tamto. Pomyślałam, kliknęłam w inny artykuł o jakiejś innej aktorce, może faktycznie brzydkiej, ale nie...
    Artykuł był o bardzo ładnej aktorce.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bywalec.hoteli 24.05.19, 09:13
    A co jest złego, że siatkarki? Przecież tak wysoki wzrost typu 190-200 nie jest raczej korzystnym elementem urody kobiety

--
    wakacyjnie
  • maaria33 23.05.19, 23:11
    a ty biedaku myślałeś, że któraś będzie walczyła o twoją opinię na temat Polek????

Ojej.....
  • chatgris01 23.05.19, 23:15
    Niekompletny ten tytuł, bardziej by pasował "Pse pani! A dlacego one mogą a my nie ?"
  • 21mada 23.05.19, 23:28
    Tak, większość osób tu to hipokrytki. Ale większość to starsze panie z nadwagą i niezbyt urodziwe. Dlatego omawianie damskiej urody obraża ich uczucia i podkopuje i tak niskie ego.
  • 21mada 23.05.19, 23:30
    Nie rozumiem czemu moderacja nie wyrzuca wulgarnych wpisów snakelilith, a wyrzuca neutralny wątek? Komu on przeszkadzał i w czym? Jak ktoś nie chciał mógł nie wchodzić, wątek zaraz by spadł na następna stronę.
  • snakelilith 23.05.19, 23:36
    A ty jesteś bywalec.hoteli mada, czy może on cię kręci? To weźcie sobie pokój w hotelu. big_grin

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • asia.sthm 24.05.19, 12:05
    21mada napisała:

> Nie rozumiem czemu moderacja nie wyrzuca wulgarnych wpisów snakelilith, a wyrz
    > uca neutralny wątek? Komu on przeszkadzał i w czym? Jak ktoś nie chciał mógł ni
    > e wchodzić, wątek zaraz by spadł na następna stronę.

A ja rozumiem - to nie jest trudne do zrozumienia tongue_out
    Snakelilith ma racje, ma tez cieta riposte i najczesciej trafia w dziesiatke - wulgarnosci nie stwierdzono.

--
    Antygona pochowała brata, splunęła moralnie na króla i powiesiła się.
  • 21mada 24.05.19, 19:27
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • bywalec.hoteli 24.05.19, 20:33
    O smile

--
    wakacyjnie
  • bistian 24.05.19, 19:27
    asia.sthm napisała:

> A ja rozumiem - to nie jest trudne do zrozumienia tongue_out
    > Snakelilith ma racje, ma tez cieta riposte i najczesciej trafia w dziesiatke
    > - wulgarnosci nie stwierdzono.

Prymitywna i zaburzona, mizoandria wylewa się uszami, a że czasami trafia z komentarzem? Nieczynny zegar też czasami pokazuje poprawnie godzinę. smile

Mnie wkurza Józek ze swoimi smętami. I niektóre prymitywne podsumowania innego pana, ale takie fora to najczęściej zbiorowiska nieudaczników, tutaj pań. Rozsądek jest w cenie i zazwyczaj nie rządzi.
  • 21mada 24.05.19, 21:03
    Czemu mój wpis usunięto? Czyli snakelilith może sobie mną gębę wycierać: "Chyba tylko madzie, bo ona sama ma nieprzepracowane seksualne deficyty i powinna iść na tindera, tam takich do płytkiego "dirty talk" będzie miała w dostatku. "
    Ale ja nie mogę o niej napisać prawdy - że jest stara wulgarna baba czego dowody daje w każdym wątku? Co to za święta krowa?
  • chatgris01 24.05.19, 21:11
    Nie jesteś od niej dużo młodsza.
  • bywalec.hoteli 24.05.19, 21:36
    Bistian, jak pomysle sobie co Ci odpisała, to się cieszę, ze tego nie widzę smile po zablokowaniu forum stało się lepsze i piękniejsze

--
    wakacyjnie
  • snakelilith 23.05.19, 23:34
    A jak wysokie ego ma kobieta, która miesiącami płodziła rozpaczliwe wątki pt "ratujcie, co zrobić, by on mnie zechciał?". Najwidoczniej byłaś wtedy zdania, że te starsze, nieurodziwe panie z nadwagą wiedzą coś, czego ty nie wiesz. I po jednym marnym zaproszeniu na piwo, gdzie facet gadał o swojej żonie, nagle jesteś taka pewna siebie? big_grin

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • saszanasza 24.05.19, 09:19
    Bo to forum emama a nie etata?

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • uomo_dos 24.05.19, 09:23
    O mój boszzzz, znowu on!!!!!
    Wchodzę na forum ematka, żeby sobie pogadać z dziewczynami:
    a) o dzieciach wszak to forum EMATKA
    b) o kubeczkach menstruacyjnych wszak to babskie forum, a jak doniosła koleżanka bergamotka facetów to brzydzi, czy jakoś tak
    c) o wszystkim innym w tym również o męskich tyłeczkach ale warunek konieczny: w BABSKIM gronie!!!!!
    Na forum ematka nie chcę poznawać męskiego punktu widzenia, w realu mam go pod dostatkiem, na każdym kroku, we wszystkich odsłonach. Tutaj chce być z kobietami. A tu non-stop z lodówki wyskajuje raz gyubal, raz bywalec. Aż strach tu wchodzić. Nie mam też ochoty wyjaśniać panom fenomenu mizoginii. No nie i już.
    A w tym wątku to pan szanowny bywalec poczyna sobie jak chłopczyk, który wtargnął do dziewczęcej szatni i dziwi się, dlaczego dziewczynki mogą się tu rozbierać a on nie może? No zgadnij bywalcu dlaczego? Tylko błagam, nie każ nam wyjaśniać, idź do kolegów/mamusi/terapeuty, wszędzie tylko nie tu, dasz radę, jesteś przecież dużym chłopcem, nie musisz się trzymać babskiej spódnicy tak kurczowo smile
  • 21mada 24.05.19, 09:41
    >Na forum ematka nie chcę poznawać męskiego punktu widzenia
    A ja owszem. Internet jest dla wszystkich. To nie zamknięta szatnia. I każdy może przeczytać o twoim kubeczku nawet jeśli tu nie pisuje wyobraź sobie. 😂
  • uomo_dos 24.05.19, 09:55
    Jeśli w zakazane miejsce pan jeden z drugim zajrzy bez dziurkę od klucza i nikt go nie pogoni, to jego sprawa, ale jak wparuje do damskiej szatni, to go wyproszą, a jak się będzie dziwił dlaczego, to sama sobie dopowiedz, kim jest ten pan.
    Chcesz do koedukacyjnej szatni, twoja sprawa, ale damska szatnia jest dla pań.
  • 1matka-polka 24.05.19, 10:17
    "ale damska szatnia jest dla pań"
    Niedawno jedna forumka pisała, że kiedy jest kolejka, to wchodzi do męskiej toalety i kręci się koło pisuarów. I nikt jej nie zwrócił uwagi. To jak z tymi podwójnymi standardami?

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • uomo_dos 24.05.19, 11:35
    Żadne podwójne standardy.
    Tu chodzi o to, że jak idę pod prąd, to nie drę się do tłumu: co się ludzie tak pchacie.
  • 1matka-polka 24.05.19, 11:57
    " idę pod prąd, to nie drę się do tłumu: co się ludzie tak pchacie. "
    I dlatego właśnie organizacje walczące o prawa mniejszości tak robią.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • asia.sthm 24.05.19, 12:06
    1matka-polka napisała:

> " idę pod prąd, to nie drę się do tłumu: co się ludzie tak pchacie. "
    > I dlatego właśnie organizacje walczące o prawa mniejszości tak robią.

To taka metafora malo poetycka? Nie wyszla ci, buuu.

--
    Gdyby nos Kleopatry był trochę krótszy, cały świat wyglądałby inaczej.
  • snakelilith 24.05.19, 12:14
    Jezu, ale tu nikt nie ma problemu z facetami. Od czasu do czasu wpisuje się na przykład taki baltycki i to jest normalny chłop. Można z nim normlanie pogadać, bo nie przychodzi na forum by rozładować swoje seksualne frustracje. Nie łapiesz tego? A jak ktoś ciągle i wszędzie wciska swoje testosteronowe teksty o cyckach, jak bywalec, albo najwidoczniej odpracowuje odrzucenia przez kobiety w realu, srając pogardą jak gyubal, riki i józek, to wybacz, ale komu ma się to niby podobać? Chyba tylko madzie, bo ona sama ma nieprzepracowane seksualne deficyty i powinna iść na tindera, tam takich do płytkiego "dirty talk" będzie miała w dostatku.

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli
  • 1matka-polka 24.05.19, 12:22
    "bo nie przychodzi na forum by rozładować swoje seksualne frustracje. Nie łapiesz tego? "
    Nie łapie tego, że z nimi ciągle rozmawiacie, znaczy karmicie ich, zamiast wysłać na drzewo big_grin

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • snakelilith 24.05.19, 12:42
    1matka-polka napisała:

> Nie łapie tego, że z nimi ciągle rozmawiacie, znaczy karmicie ich, zamiast wysł
    > ać na drzewo big_grin
    >

Wygaszenie, czy ignor to nie jest wysyłanie na drzewo. Gazeciarza pewnie spora część wygasiła dlatego ciągle może na tym forum pisać i popisywać się swoją wredotą. Gdyby bowiem więcej osób go czytało i akdekwatnie reagowało, to już dawno miałby bana. A jak chcę sobie posłuchać obleśnych żartów o cyckach, to wsiadam w tramwaju blisko uczniów technikum zawodowego, które jest niedaleko mojego miejca zamieszkania. Koło rechoczącej bandy podśmierdujących pryszczatych chłystków w wieku mniej więcej 15-17 lat. Raz na kwartał zapokaja to moją potrzebę prymitywizmów. Nie muszę tego czytać co chwila w wykonaniu bywalca.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • sumire 24.05.19, 12:00
    Ależ niech tu sobie będą faceci.
    Tylko normalni, a nie... specyficzni.
  • 1matka-polka 24.05.19, 12:19
    Przypominam, że, cytuje z pamięci, "żaden normalny facet nie może siedzieć na ematce".

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • snakelilith 24.05.19, 12:45
    No i widzisz, jak spadły nam już wymagania. A niekórzy panowie tu nawet tych minimalnych warunków spełniać nie potrafią. big_grin

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • beneficia 24.05.19, 18:55
    To głupie
  • anorektycznazdzira 24.05.19, 19:45
    Bo panie dla pań wrzucają ładne foty panów dla przyjemności, sama radość jest z tego,
    a ty wrzucasz złośliwie jakieś Tajki i jeszcze głupio pytasz czy może od Polek ładniejsze.
    Som jakieś granice i je tobie wskazano!

--
    'Ta opowieść mnie znudziła, albowiem nie była o mnie. Kumasz zależność?' by król Julian
  • 21mada 24.05.19, 21:06
    >wrzucasz złośliwie jakieś Tajki
    😂 Powiedz ze nie piszesz tego serio! Naprawdę ematki są aż tak zakompleksione że nie potrafią znieść widoku ładnych kobiet?
  • triismegistos 24.05.19, 22:37
    jesteś żałosna

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.