Dodaj do ulubionych

Po kryjomu slucham...

24.05.19, 12:47
Billie Eilish. Czemu po kryjomu? Bo oficjalnie, na forum rodzinnym, stanowczo potepiam stworzona przez marketingowcow kreacje socjopatycznej malolaty. Wiem, jestem hipokrytka. A co ematka robi, gdy dzieci nie widza? wink

--
Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
Edytor zaawansowany
  • alpepe 24.05.19, 13:27
    Kurdę, bardzo ją lubię smile

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • malgo21 24.05.19, 13:30
    Ja żrę lody w tajemnicy i dolewam dziecku wody do soku.
  • saszanasza 24.05.19, 19:06
    malgo21 napisała:

> Ja żrę lody w tajemnicy i dolewam dziecku wody do soku.

Zaczęłam palić i kryję się gdzieś po kątach osiadlowych (bo jakoś tak się wstydzę tego palenia) a potem latam po osiedlu zeby smród zwietrzał😬😁

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • fabryka.lodow.napatyku 24.05.19, 19:21

Zaczęłam palić i kryję się gdzieś po kątach osiadlowych (bo jakoś tak się wstydzę tego palenia) a potem latam po osiedlu zeby smród zwietrzał😬😁

serio? po co to robisz? nie pchaj sie w ten syf, bo to syf, sama wiesz, drogi, niszczy urode, o reszcie sama wiesz
  • saszanasza 25.05.19, 09:26
    fabryka.lodow.napatyku napisał:

>
    > Zaczęłam palić i kryję się gdzieś po kątach osiadlowych (bo jakoś tak się wstyd
    > zę tego palenia) a potem latam po osiedlu zeby smród zwietrzał😬😁
    >
    > serio? po co to robisz? nie pchaj sie w ten syf, bo to syf, sama wiesz, drogi,
    > niszczy urode, o reszcie sama wiesz

No wiem właśnie😬 Fajek póki co nie mam, ale kusi mnie coś ostatnio, więc kupuję pojedyncze cygaretki i się chowam😒😖

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • molik28 24.05.19, 22:45
    Ja też po cichu dolewam wody do soku i podjadam słodycze
  • zetkaad 24.05.19, 23:37
    Wszyscy tak robią wink
  • milva24 24.05.19, 13:33
    W trosce o zdrowie dzieci wyjadam im słodycze big_grin
  • biala_ladecka 24.05.19, 14:10
    To nie hipokryzja, to rodzicielski obowiazek wink

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • ginger.ale 24.05.19, 19:29
    To heroiczna walka o zdrowe ząbki!

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • alpepe 24.05.19, 13:34
    Aha, no i w nocy wpuszczam kochanka do siebie.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • anika772 24.05.19, 14:51
    Aaa, Billie Eilish. Moja młodsza doniosła mi że starsza marzy o boksie...Kupiłam, kręcąc głową z niedowierzaniabig_grin
    A co ja robię, gdy dzieci nie widzą? No weź, takie zwierzenia na publicznym forum? big_grin
  • niktnaprawdewazny0 24.05.19, 17:37
    boksie w sensie sport?
  • anika772 24.05.19, 19:54
    Nie, box w sensie to:
    allegro.pl/oferta/billie-eilish-when-we-all-fall-asleep-cd-fan-box-7913404215
  • potworia116 24.05.19, 15:14
    Płaczę.
  • afro.ninja 24.05.19, 15:49
    Moim zdaniem strasznie mdła ta muza. Brzdęki, jęki, westchnienia, no nie jestem nastolatka by tego słuchac.
  • pani-nick 24.05.19, 15:57
    Ja nie umiem się kryć z niczym 😀
  • mildenhurst 24.05.19, 17:31
    Jem kanapki z majonezem, przełączam stację na vox, sprzątam po łebkach.
  • chocolatemonster 24.05.19, 19:00
    😁Jakis czas temu nawet zalozylam o niej watek. Slucham nawet z latorosla (sluchamy tez 'Nutcrackera' , Arethy Franklin i Pearl Jam) gdy jezdzimy na terapie i czesto slysze jak nuci 'you should see me in a crown'(ja w tej piosence slysze wiertlo dentystyczne'.
    Moja tesciowa wkrecila sie s GoT i corka cos tam podejrzala bo ostatnio gdy jej czegos zabronilam spojrzala na mnie 'spod byka' i rzekla 'dracarys'😁A dzis ufarbowalam sobie wlosy na rozowo (zmyje sie za 4 dni-mam nadzieje) a zawsze uwazalam, ze takie cos wyglada tandetnie..
  • ginger.ale 24.05.19, 19:31
    Dracarys, dobre big_grin

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • bigzaganiacz 24.05.19, 20:28
    A to juz do polski weszlo ?

m.youtube.com/watch?v=3yCeoVwOHx4
  • ga-ti 24.05.19, 21:43
    "A co ematka robi, gdy dzieci nie widza?"
    Zjada słodycze, czasem też te należące do dzieci, choć już najmłodsze potrafi się doliczyć.
    Lody też czasem podjada.
    Płacze sobie z bezsilności gdy ma pms, ale po co dzieci mają widzieć i się denerwować.
    No i seks smile
  • mid.week 24.05.19, 23:05
    Znam i slucham. Bad gay jest swietne do biegania. Takie rytmiczne, no idealne 🙂

Ostatnio palilam skreta, wiecej grzechow nie pamietam.
  • bigzaganiacz 24.05.19, 23:38
    Skrynta z wykladziny czy cos tam bylo kopiacego
  • zona_glusia 24.05.19, 23:18
    Oficjalnie potępiam zarywanie nocy z powodu czytania i oglądania seriali.
  • zetkaad 24.05.19, 23:36
    😁
  • maaria33 24.05.19, 23:29
    jem słodycze smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.