Dodaj do ulubionych

Zatoki c.d

28.05.19, 08:23
Nawracające infekcję górnych dróg to była moja zmora od dziecka. Po usunięciu migdałów a potem części węzłów chłonnych umiejsciawialy się jeszcze bardziej w zatokach. Aczkolwiek żaden z laryngologów,dni czy internistów widząc węzeł wielkości śliwki na to nie wpadł. Po przeleczeniu polipów zatok flixonaxe nasuli jest poprawa bo następne infekcje przechodzę dużo łagodniej. Wcześniej każda infekcja z węzłem kończyła się antybiotykiem. I teraz pytanie : czy jest coś co może działać pomiędzy infekcjami wzmacniająco na zatoki. Dodam,że podanie czegokolwiek z pseudoefedryna w trakcie infekcji natychmiast daje poprawę. Przestałam używać wogole przeciwwirusowych preparatów. Macie wiedzę czy coś działa jak pseudoefedryna naturalnie, wspomagająco?
Edytor zaawansowany
  • bywalec.hoteli 28.05.19, 08:40
    que?

--
    wakacyjnie
  • berdebul 28.05.19, 08:57
    Płukać, żeby oczyszczać z wydzieliny, pyłków i pyłów.
  • mamtrzykoty 28.05.19, 09:36
    Tak, dieta.
    Przestań jeść wszystko, co pochodzi z i od krowy - przy takich problemach od dzieciństwa już dawno powinnaś to zrobić.
    I zrób sobie testy, aby sprawdzić, czy jesteś uczulona na salicylany i jeśli jesteś, to ogranicz do minimum ich spożywanie, więc tez dieta.
    No chyba, że wolisz jednak faszerować się pseudoefedryną i sterydami...
  • takamania 28.05.19, 09:58
    To kolejny krok. Mam skierowanie do alergologa.
  • kozica111 28.05.19, 09:37
    MSM sprawdzone, działa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.