Dodaj do ulubionych

Jaka wanna i umywalka?

28.05.19, 17:52
Akrylowa czy ceramiczna?
Czy akrylowe się nie odbarwiają np. od farby do włosów?
Nigdy nie miałam do czynienia z akryle A fachowiec mnie namawia. Warto?
Edytor zaawansowany
  • leni6 28.05.19, 18:00
    Nie warto, akryl szybko się niszczy. Wanna stalowa, umywalka ceramiczna.
  • kurt.wallander 28.05.19, 18:04
    Umywalka ceramiczna.

Natomiast wanny akrylowe mam "od zawsze", nie zauwazyłam jakiegoś szczególnego niszczenia.
  • boo-boo 28.05.19, 21:46
    Wanna tylko stalowa. Umywalka ceramiczna.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • szorstkawelna 28.05.19, 22:23
    Dlaczego stalowa lepsza?
  • bo1 29.05.19, 07:16
    szorstkawelna napisała:
    > Dlaczego stalowa lepsza?

Bo dłużej zachowuje nienaganny wygląd. Na akrylu z czasem pojawiają się mikrorysy i zmatowienia.
    Wanna stalowa dobrej firmy nawet po 10 latach wygląda jak nówka. Umywalka oczywiście ceramiczna.
  • thea19 29.05.19, 09:51
    Miałam stalowa. Upadło mi coś i zrobił się wielki czarny odprysk.
  • thea19 28.05.19, 23:58
    wanne mam akrylowa, wolnostojącą odlaną z jednego kawałka i największą, jaką udało mi się znaleźć i nie zbankrutować - 190cm. kto by wniósł wannę z konglomeratu? z konglomeratu mam jeden brodzik - bardzo ch**wy materiał - po 4mcach użytkowania pojawił się odprysk w kolorze szarym a parę miesięcy później pajęczynka w innym miejscu, akrylowemu nic się nie dzieje. umywalki mam ceramiczne
  • argentea 29.05.19, 11:44
    Wanna stalowa jest nieprzyjemna w dotyku. Wanna akrylowa, umywalka ceramiczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.