Dodaj do ulubionych

"Ty już europejczyk bracie"!

29.05.19, 12:44
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/krzysztof-jurgiel-slowa-wychwycone-przez-mikrofony,940026.html
Brak słów. 🤦Nie chcę myśleć co będzie z naszym krajem dalej.
--
"Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
Coco Chanel
Edytor zaawansowany
  • 45rtg 29.05.19, 12:49
    nota_bene0 napisała:

> www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/krzysztof-jurgiel-slowa-wychwycone-przez-mikrofony,940026.html
    > Brak słów. 🤦Nie chcę myśleć co będzie z naszym krajem dalej.

Znaczy co, wstrząsnęło Tobą, że europoseł czegoś się uczy (języka?) pod kątem właśnie dalszej pracy?
  • nota_bene0 29.05.19, 12:54
    Znaczy co, wstrząsnęło Tobą, że europoseł czegoś się uczy (języka?) pod kątem właśnie dalszej pracy?

Tak, tak. Ten jezyk wyuczony, pod kątem tej wlasnie dalszej... pracy. Uczy aie uczy, a jakże!

--
    Coco Chanel
  • 45rtg 29.05.19, 13:19
    nota_bene0 napisała:

> Znaczy co, wstrząsnęło Tobą, że europoseł czegoś się uczy (języka?) pod kątem w
    > łaśnie dalszej pracy?
    >
    > Tak, tak. Ten jezyk wyuczony, pod kątem tej wlasnie dalszej... pracy. Uczy aie
    > uczy, a jakże!

Nie słuchałaś tego nagrania, prawda? Śmiejesz się, ale żeby tak określić, z czego, to bez przesady...

• nota_bene0 29.05.19, 13:28
    45rtg napisał:

> nota_bene0 napisała:
    >
    > > Znaczy co, wstrząsnęło Tobą, że europoseł czegoś się uczy (języka?) pod k
    > ątem w
    > > łaśnie dalszej pracy?
    > >
    > > Tak, tak. Ten jezyk wyuczony, pod kątem tej wlasnie dalszej... pracy. Ucz
    > y aie
    > > uczy, a jakże!
    >
    > Nie słuchałaś tego nagrania, prawda? Śmiejesz się, ale żeby tak określić, z cze
    > go, to bez przesady...
    >
    Oczywiście, ze słuchałam! Jasne, bez przesady! Noo, sama kultura na tym nagraniu. Jak juz tak zaciekle bronisz chłopa, to powiedz chociaz dlaczego? Język rodem z rynsztoka rozumiem, że pominiesz?! To przecież nic takiego, wszak to... europoseł!

--
    Coco Chanel
  • 45rtg 29.05.19, 13:34
    nota_bene0 napisała:

> > Nie słuchałaś tego nagrania, prawda? Śmiejesz się, ale żeby tak określić,
    > z cze
    > > go, to bez przesady...
    > >
    > Oczywiście, ze słuchałam! Jasne, bez przesady! Noo, sama kultura na tym nagrani
    > u. Jak juz tak zaciekle bronisz chłopa, to powiedz chociaz dlaczego? Język rode

Zaciekle? Po prostu mierzi mnie, jak zwyczajnie się zachowującego, mało pewnego siebie faceta j*bią internetowe randomy i nawet nie wiedzą, dlaczego.

> m z rynsztoka rozumiem, że pominiesz?! To przecież nic takiego, wszak to... eur
    > oposeł!

Gdzie masz tam język z rynsztoka? Jedna "k*rwa"? I nawet nie zauważyłaś, że to nie wyśmiewany przez Ciebie facet powiedział to słowo...
  • yva-na 29.05.19, 17:32
    Podczas majówki w Parlamencie Europejskim Elżbieta Bieńkowska reprezentowała Komisję Europejską na debacie w sprawie zaprzestania testowania kosmetyków na zwierzętach. Debata była bardzo burzliwa. – Dziękuję prawie wszystkim państwu za państwa zaangażowanie – puentowała swój występ Bieńkowska. Gdy już usiadła, sądząc, że nikt nie słyszy rzuciła: „Kur**, jak ja tego nienawidzę”.
  • betty_bum 29.05.19, 12:52
    Zacznij się martwić co będzie z Europą, ludzie PiSu są ambitni, udało się zdemolować kraj, trzeba realizować większe celewink
  • nota_bene0 29.05.19, 12:56
    betty_bum napisał(a):

> Zacznij się martwić co będzie z Europą, ludzie PiSu są ambitni, udało się zdemo
    > lować kraj, trzeba realizować większe celewink

A w ambicje to ja nie wątpię, gdzież bym śmiała.

--
    Coco Chanel
  • 1elka26 29.05.19, 13:00
    No cóż, czyszczenie stajni Augiasza będącej efektem rządów poprzedniej, pożal się Panie Boże, koalicji - nie jest zadaniem łatwym.
  • tiszantul 29.05.19, 13:13
    > Zacznij się martwić co będzie z Europą, ludzie PiSu są ambitni, udało się zdemo
    > lować kraj

a głupie społeczeństwo ich dalej wybiera, nie? Można tylko współczuć naszym Europejczykom, że muszą z takim ciemnym ludem żyć w jednym państwie
  • pani07 29.05.19, 13:39
    betty_bum napisał(a):

> lować kraj, trzeba realizować większe celewink

Ojej, i wybrali ich, zwyciężyli w wyborach, bo chcemy być zdemolowani? big_grin
  • ira_08 29.05.19, 17:51
    Tak. Chcecie zniszczyć wszystko, co wam przypomina o własnym nieudacznictwie i wszystko co zbudowali ci znienawidzeni "oni".
  • kachaa17 29.05.19, 17:59
    Ja akurat nie widzę nic złego w zachowaniu tego Pana. Wydaje się trochę niepewny czy podoła i czy dobrze wygląda a to ten drugi przeklina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.