Dodaj do ulubionych

A tak wygląda "mój" wyborca PiS

30.05.19, 02:18
Troje rodzeństwa, plus współmałżonkowie. Wszyscy wyższe wykształcenie (solidne, a nie byle co), ustawieni, pensje mocno powyżej średniej a nawet bardzo, bardzo mocno. Śluby kościelne, 2 osoby regularnie chodzą do KK, reszta tylko na okazjonalne uroczystości. Dzieci po chrzcie, komunii. Wszystkie pary jeżdżą po świecie, mają różne zainteresowania, inwestują w siebie i dzieci. A nawet kupują nieruchomości z tej biedy wink
To są wyborcy PiS.

A wyborcy KE to ich rodzice.
Ludzie bardzo religijni, nie ma dnia bez kościoła.
Dodatkowa emerytura, o jak fajnie. Plus już złożone papiery na matkę 4+, bo rodzeństwa jest więcej- oczywiście że tak.
Wykształcenie średnie i zasadnicze.

To jak to podsumować?

--
http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
Obserwuj wątek
      • saszanasza Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:10
        bardzo-dobry-kochanek napisał(a):

> minerallna napisała:
        > > To jak to podsumować?
        >
        > Że mądrość nie zależy od wykształcenia.

W wielu przypadkach zależy: na pis w większości głosowali rolnicy i robotnicy z podstawowym i zasadniczym wykształceniem: tu widzimy jedynie anomalię, parę procent ludzi wykształconych, którzy poprzez nieznajomość funkcjonowania panstwa, lub inne nieznane mi przyczyny, zagłosowali tak a nie inaczej.

--
        Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
          • saszanasza Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:32
            maniaczytania napisała:

> A Ty chociaż wiesz, ile procent jest ludzi w Polsce z niskim wykształceniem? Wi
            > ększość wyborców w grupie słabiej wykształconych wcale nie równa się większości
            > wyborców.
            >

Anie muszę mieć takiej wiedzy, bo mi ona jest niepotrzebna. Interesuje mnie ilu z nich zagłosowało na PIS a zagłosowała większość słabiej wykształcnych.

--
            Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
        • bistian Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:20
          saszanasza napisała:

> W wielu przypadkach zależy: na pis w większości głosowali rolnicy i robotnicy z
          > podstawowym i zasadniczym wykształceniem
          : tu widzimy jedynie anomalię, parę pr
          > ocent ludzi wykształconych, którzy poprzez nieznajomość funkcjonowania panstwa,
          > lub inne nieznane mi przyczyny, zagłosowali tak a nie inaczej.

Muszę stanowczo zaprotestować. Ci ludzie mają własne gospodarstwo, liczą pieniądze, wiedzą na czym to polega. Brak mocnego formalnego wykształcenia nie musi oznaczać braku orientacji, w jaki sposób funkcjonuje państwo. Oni tak głosują, bo idą na łatwiznę i chcą bajki o pięknym królewiczu, który obudzi śpiącego Kopciuszka.

Dzisiaj odbędzie się historyczne spotkanie Premiera z Prezydentem. Nie mogę się doczekać wyników tego spotkania na szczycie, a na forum nie ma nic na ten temat. sad
          • saszanasza Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:31
            bistian napisał:

> saszanasza napisała:
            >
            > > W wielu przypadkach zależy: na pis w większości głosowali rolnicy i ro
            > botnicy z
            > > podstawowym i zasadniczym wykształceniem
            : tu widzimy jedynie anomali
            > ę, parę pr
            > > ocent ludzi wykształconych, którzy poprzez nieznajomość funkcjonowania pa
            > nstwa,
            > > lub inne nieznane mi przyczyny, zagłosowali tak a nie inaczej.
            >
            > Muszę stanowczo zaprotestować. Ci ludzie mają własne gospodarstwo, liczą pienią
            > dze, wiedzą na czym to polega. Brak mocnego formalnego wykształcenia nie musi o
            > znaczać braku orientacji, w jaki sposób funkcjonuje państwo. Oni tak głosują, b
            > o idą na łatwiznę i chcą bajki o pięknym królewiczu, który obudzi śpiącego Kopc
            > iuszka.
            >
            Podawałam już tu link do rozbudowanych badań z których wynika, że niestety ale wykształcenie przekłada się na znajomość mechanizmów gospodarczych, prawnych i politycznych. Oczywiści, jak wyżej pisze, w każdej grupie sa anomalie, ludzie którzy nie podchodzą pod tezę ogólną. Natomiast łatwizna, z jaką ci ludzie idą na na łatwiznę już świadczy o jakiś brakachwink zero myślenia o konsekwencjach. Ciekawe czy ci ludzi segregują śmieci i oszczędzają wodę, czy też nie. Mechanizm tych działań jest podobny, robi się coś w trosce o przyszłość. Aktualnie w naszym Państwie śmieci się walają po ulicach a woda leje strumieniami z kranów, a większość ma na to wywalone.

cejsh.icm.edu.pl/cejsh/element/bwmeta1.element.desklight-024eb15f-b0de-4241-a79d-f546d5797b4f/c/Studia_Socjologiczne_2017_nr3_str7_31.pdf

--
            • bialeem Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:48
              Jezu... mylisz pojęcia tak bardzo, że to aż żal patrzeć. Świadomość polityczna i znajomość faktów politycznych jako "znajomość mechanizmów prawnych i gospodarczych"... no... nie. To kompletnie nie to samo. Do tego to badanie bada korelaty, a nie "wykształcenie przekłada się na znajomość". Wykształcenie koreluje z wiedzą polityczną. Tyle.
              Mam nadzieję, że nie masz wyższego, bo jak ktoś cię wypuścił z taką wiedzą o statystyce i jak na podstawie takich przesłanek wyciągasz tego typu wnioski, to aua.
            • bistian Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:01
              saszanasza napisała:

> Podawałam już tu link do rozbudowanych badań z których wynika, że niestety ale
              > wykształcenie przekłada się na znajomość mechanizmów gospodarczych, prawnych i
              > politycznych. Oczywiści, jak wyżej pisze, w każdej grupie sa anomalie, ludzie k
              > tórzy nie podchodzą pod tezę ogólną. Natomiast łatwizna, z jaką ci ludzie idą n
              > a na łatwiznę już świadczy o jakiś brakachwink zero myślenia o konsekwencjach. C
              > iekawe czy ci ludzi segregują śmieci i oszczędzają wodę, czy też nie. Mechanizm
              > tych działań jest podobny, robi się coś w trosce o przyszłość.
              Aktualnie w nas
              > zym Państwie śmieci się walają po ulicach a woda leje strumieniami z kranów, a
              > większość ma na to wywalone.

Z tym wytłuszczonym się zgadzam. Większość jest niezainteresowana wspólną wartością, jest leniwa i idzie najłatwiejszą drogą. Wykształcenie nie ma nic do tego, takie informacje można bardzo łatwo zdobyć. Dla przykładu, wszyscy chodzili do szkół, ale niektórzy dukają, a inni mówią całkiem sprawnie kilkoma językami, chociaż niczego więcej nie robili, niż pozostali.
        • bialeem Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:24
          Ciekawe jak jeszcze można wytłumaczyć 40% pisu. Masowa hipnoza, reptilianie...
          Jest już:
          - głosują sterowani radiem rydzyka
          - głosują sterowani księdzem
          - głosują sterowani putinem
          - głosują niewykształceni
          - skoro głosują wykształceni, to są głupi
          - głosują przekupieni 500+
          - głosują młodzi (i głupi) - to obecna kadencja pisiatych
          - głosują starzy (i głupi) - to poprzednia kadencja pisiatych
          - głosuje patologia (oczywiście wielorodzinna)
          - pisi fałszują wybory

Jestem autentycznie ciekawa jakie będzie następne wyjaśnienie dlaczego pisiate wygrają. Bo wygrają. Z taką narracją pewnie nawet zdobędą konstytucyjną i będzie to zasługa nie powyższych, a ludzi takich jak ty. Mam nadzieję, że uściśniesz sobie wtedy rączkę i pogłaszczesz się po główce.
    • iimpala Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 02:41
      a gdzie mieszkają?
      Ja, z rodziną, mieszkam w Warszawie. Różne zawody (pracujące dzieci) i środowiska.
      Zero wyborców PIS.
      Synowie, młodzi, bardziej skłaniają się ku partiom radykalnym (normalne w tym wieku), acz dyskutujemy.
      Ja zdecydowanie KO, mąż doszedł do stanu "mam wszystko w doopie" i odmowił chodzenia na wybory. Tak jakoś po 2015.
      Wykształcenie wyższe/licencjat. Pensje różne, od średnich po bardzo dobre.
      Żadnych profitów od PIS, jesli o to chodzi, nikt na nic się nie łapie, przeciwnie - syn na samozatrudnieniu mówi, że jeszcze chwila a przestanie mu sie opłacać praca w PL.
      Moze jak bym miała matkę+ czy "cóś" to bym była bardziej przychylna wiodącej partii. Ale, w doopke, na nic, NA NIC się nie łapiemy. Za to płacimy podatki.
      To chrzanię taką "sprawiedliwą" imprezę, gdzie ja tyram na darmozjadów.
      To moje podsumowanie.
    • heavy_metal_thunder Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 05:37
      Ja znam peowców, co chodzą do kościoła i myślą, że program PO jest katolicki. To się kupy nie trzyma. Jeśli ktoś głosuje na partię próbującą przeforsować związki partnerskie dla homoseksualistów, to Kościół powinien zabronić przyjmować mu komunię.
      Kościół jednak nie ma jaj, by powiedzieć że katolikowi po prostu nie wolno głosować na partie takie jak PO.
      • morekac Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 07:28
        >Jeśli ktoś głosuje na partię próbującą przeforsować związki partnerskie dla homoseksualistów, to Kościół powinien zabronić przyjmować mu komunię.

A ha mam pytanie: czy PO zrobiła kiedykolwiek cokolwiek celem przeforsowania związków partnerskich dla homoseksualistów czy to tylko takie gadanie? Bo mnie się wydaje, że nie - a jeśli tak, to proszę konkrety czyli: kto, co i kiedy. Z linkiem do wiarygodnego źródła.

--
        -------------------------------------------------------------
        "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
        • bialeem Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 07:52
          Wręcz przeciwnie. Część z nich głosowała przeciw przyjęciu takiej ustawy, bo nie było wtedy dyscypliny partyjnej. Tak samo część głosowała za zaostrzeniem "kompromisu" aborcyjnego z powodów jw. PO to takie bardziej liberalne gospodarczo i przypudrowane kołtuństwo. Od tych dwóch głosowań głosuję nie na nich, a ewentualnie na kandydatów ich partii.
          W moim bezpośrednim otoczeniu wyborców pisiatych nie ma albo się nie przyznają, ale to jest specyficzne środowisko. Wiem o kilku nauczycielach akademickich w tym szefowej katedry. Ona akurat jest wierząca i praktykująca. W mojej bezpośredniej okolicy jest zdecydowana nadreprezentacja wyborców (i aktywistów) razemków.
      • natalia.nat Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:13
        heavy_metal_thunder napisał:

> Ja znam peowców, co chodzą do kościoła i myślą, że program PO jest katolicki.

Niestety jest.

> To się kupy nie trzyma. Jeśli ktoś głosuje na partię próbującą przeforsować zwią
        > zki partnerskie dla homoseksualistów, to Kościół powinien zabronić przyjmować m
        > u komunię.

Po pierwsze: To nieprawda, że PO próbuje przeforsować związki partnerskie dla homoseksualistów. Po co manipulujesz? Po drugie, nic ci do tego, kto jest z kim w związku partnerskim, zawieranym w urzędzie cywilnym! Państwo jest świeckie i neutralne światopoglądowo. A Kościołowi wara od tego, kto jak głosuje. Nie ma żadnego prawa zabronić komukolwiek przyjmować komunię z powodu preferencji politycznych. Puknij się w łeb i pomyśl zanim napiszesz idiotyzmy.

> Kościół jednak nie ma jaj, by powiedzieć że katolikowi po prostu nie wolno głos
        > ować na partie takie jak PO.

Przecież Kościół bardzo często właśnie mówi jak głosować, albo jak nie głosować, a nie powinien się ogóle zajmować agitacją polityczną. To nie jest ich brocha.
        • tiszantul Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 11:25
          > Po pierwsze: To nieprawda, że PO próbuje przeforsować związki partnerskie dla h
          > omoseksualistów

Kogo obchodzą homoseksualiści? Opozycja jak zwykle brnie w jakieś absurdalne nisze, a to "najmądrzejsi w całym kraju", a to "homoseksualiści". Ani jedna, ani druga grupa nie wystarczy do przekroczenia progu wyborczego
          • natalia.nat Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 15:38
            tiszantul napisała:

> > Po pierwsze: To nieprawda, że PO próbuje przeforsować związki partnerskie
            > dla homoseksualistów
            >
            > Kogo obchodzą homoseksualiści? Opozycja jak zwykle brnie w jakieś absurdalne ni
            > sze, a to "najmądrzejsi w całym kraju", a to "homoseksualiści". Ani jedna, ani
            > druga grupa nie wystarczy do przekroczenia progu wyborczego

Ale to nie ja napisałam że PO próbuje przeforsować związki partnerskie. Nie próbuje. Najpierw przeczytaj na co odpowiadasz, a nie smarujesz gdzie popadnie przekaz dnia.
            Oczywiście, że nikogo nie obchodzą homoseksualiści. To PiS wymyślił sobie ten straszak. I nikt nie pisał nic o progu wyborczym partii niszowych, nie o tym w ogóle była mowa.
    • ninanos Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:16
      Znam dobrze wykształconych wyborców pis i dobrze wykształconych wyborców ke, a wczesniej po, ludzie dobrze sytuowani, duże miasto w zachodniej Polsce. Znam takich co wcześniej na po glosowali, a teraz na pis , oni są do odzyskania, ale nie takimi sposobami jak teraz opozycja próbuje. Wmawianie im że są ciemnym narodem, idiotami nie uczyni ich na powrót wyborcą po, a powoduje ich jeszcze dalsze odpłynięcie. Sama głosowałam na ke, ale na następne wybory nie wiem czy pójdę, albo zagłosuje na jakieś niszowe partię, mam dość tego braku pogodzenia z wynikami demokratycznych wyborów i opluwania ludzi tylko dlatego, że nie podoba się wynik .
          • pani07 Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 08:50
            Mają plan i go realizują. I jak widać zyskali tę wiarygodność, mimo oburzenia emam wielu.
            Mnie zdumiewa jedno: mam w rodzinie nauczycielkę, która -podkreśla to wiele razy- jest taka nowoczesna i na takie starocie jak PiS nie głosowałaby. Ale nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego głosuje na partię, która od 2011 r. ma 5 lat zamroziła jej pensję (nawet o 1 zł nie wzrastała pensja), a do tego dorzuciła tzw. godziny karciane za darmo. Teraz jest wkurzona, ze to PiS "da jej" od września 15% (albo 10, nie pamiętam) podwyżki i 300 zł za wychowawstwo (w jej mieści e dotychczas to 80 zł.)- wkurzona, że to PO "jej nie dało".
                • bo_ob Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:14
                  pani07 napisał(a):

> Ależ proszę cały czas być o tym przekonanym smile i mieć taką wizję smile

Ale to nie jest wizja. Skala nepotyzmu za obecnej władzy jest tak wielka jak nie była nigdy po '89 roku. To jest do udowodo0nienia.
                • bistian Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:22
                  pani07 napisał(a):

> Ależ proszę cały czas być o tym przekonanym smile i mieć taką wizję smile

To nie jest wizja, to jest cała prawda.
                  Ja mam dość spokojne podejście do całej awantury, już mnie to tak nie rusza. Chciałbym, żeby w Polsce było dobrze, ale się nie zapowiada. Ja nie muszę tutaj mieszkać, w miesiąc się zwijam za granicę, na stałe, a wy się męczcie z tym bałaganem, który zrobiliście.
                  Od początku mówiłem, że PiS nie ma kadr, nic się nie zmieniło w tym zakresie. Obecny premier jest dużo lepszy od Szydło, ale to i tak nie jest pierwsza liga, to taki kombinator, nie mocarz ani mądra głowa.
            • bo_ob Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:11
              pani07 napisał(a):

> Mają plan i go realizują.

Też myślę, że mają plan i go realizują. Głównie taki, że 4 lata temu obiecali ludziom gotówkę i obniżenie wieku emerytalnego i to zrealizowali.
              Natomiast zrobili cała masę rzeczy, których nie obiecywali - więc chyba jednak nie o wiarygodność tu chodzi.

Ciekawi mnie czym PiS uwiódł ludzi opisanych w pierwszym poście.

• natalia.nat Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 16:55
                    Marna manipulacja, a ty się znowu kompromitujesz. Jeżeli nie umiesz zweryfikować rzetelności przekazów dnia, to zwyczajnie lepiej by było, gdybyś nie wypowiadał się w pewnych tematach. Bo nie masz o nich zielonego pojęcia. Gołe liczby i procenty o niczym nie mówią.
                    Oczywiście "umknęło ci", że za rządów PO-PSL (2008- 2015) mieliśmy kryzys gospodarczy i że dług publiczny rósł wtedy we wszystkich krajach europejskich bez wyjątku, nawet tych bogatszych od nas. Nie było możliwości, żeby i u nas nie rósł, ponieważ to są naczynia połączone, a nasza gospodarka jest w ścisłej zależności od unijnej. W Polsce i tak w tamtych latach dług publiczny rósł wolniej niż wynosiła średnia europejska tego wzrostu, nie było tak drastycznego skoku. Poniżej wykres, na którym to wszystko widać jak na dłoni. I widać jeszcze dwie rzeczy: po pierwsze: w końcówce rządów poprzedniej ekipy dług publiczny malał, zgodnie z tendencją europejską, po drugie: wraz z rozpoczęciem się rządów PiSu dług idzie w górę, mimo, że średnia wzrostu dla Europy spada i mimo że mamy teraz okres prosperity gospodarczej.
                    No i jakie się nasuwają wnioski? Nie łyso ci tak manipulować?
                    https://g3.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/3201000/3201027-dlug-publiczny-wedlug-metodologii.jpg
                    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/de/Polish_public_debt.PNG/400px-Polish_public_debt.PNG
    • johannka Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 09:01
      Hmmm, mi się zawsze kojarzyli z ludźmi akurat wykształconymi średnio i ustawionymi słabo, stąd to połakomienie się na finansowe benefity.

A wyborcy i Pisu i po kojarzą mi się po prostu z ludźmi, którzy mają niewielkie pojęcie o ekonomii i trudności z samodzielnym myśleniem.
      • tiszantul Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 11:22
        > A wyborcy i Pisu i po kojarzą mi się po prostu z ludźmi, którzy mają niewielkie
        > pojęcie o ekonomii i trudności z samodzielnym myśleniem

Niby dlaczego? Może wręcz przeciwnie, pojęcie o ekonomii mają i na przykład nie podobało im się, że Platforma Obywatelska zwiększyła zadłużenie kraju o 58%, zawieszała ustawy zabraniające dalszego zadłużania się oraz zrobiła skok na OFE? O tym raczej właśnie nasze super wykształcone towarzystwo z ematki nie ma pojęcia. Tylko dlaczego tak się przejmuje pisowskimi długami, które są znacznie mniejsze od długów Platformy, natomiast dochody budżetu za PiS zdecydowanie wzrosły. Gospodarka ma się świetnie i dlatego partia rządząca wygrywa. Kampanie nienawiści przeciwko Kaczyńskiemu po jakichś 15 latach nieco spowszedniały i nie robią już wrażenia (niech Wyborcza dzisiaj spróbuje ostrzec kogoś przed Kaczyńskim - he he), a przede wszystkim moc propagandowa opozycyjnych mediów zeszła poniżej krytycznego progu, poniżej którego siła rażenia zdecydowanie spada.
        PiS zdobył w wyborach do PE ponad 45% głosów. Jest to historyczny rekord, ponieważ w tych wyborach jak dotąd żadna partia nie osiągnęła nawet 40%. A pamiętacie opozycyjne sondaże tydzień przed wyborami, że opozycja wygrywa siedmioma, ośmioma, dziewięcioma punktami?
    • sirella Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 10:29
      Mój wyborca Pis - > mężczyzna 40+, właściciel firmy, rzutki i przedsiębiorczy, bardzo wysportowany, codziennie bieżnia, basen, - kilka razy do roku zagraniczne wyjazdy typu zwiedzanie indonezji, narty w Austrii, kiteserfing, albo latanie na lotni ze zboczy wulkanów. Plus jego żona, bardzo zaciekła pisówa, w tym samym wieku, lekarka z prywatną praktyką. Mają dom z ogrodem w centrum miasta, dodatkowe dwie nieruchomości które zarabiają najmem, dwójka małych dzieci, opiekunko-sprzątaczko-gosposia zatrudniona na stałe.
      Wyborca KE - jego pracownica, mieszka w bloku z dwójką dzieci i mężem zarabiającym w urzędzie poniżej średniej krajowej.
      • bardzo-dobry-kochanek Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 10:44
        sirella napisała:
        >właściciel firmy, rzutki i przedsiębiorczy, bardzo wysportowany, codziennie bieżnia, basen, - kilka razy do roku zagraniczne wyjazdy typu zwiedzanie indonezji, narty w Austrii, kiteserfing, albo latanie na lotni ze zboczy wulkanów.

Bardzo wyczerpujący i niezdrowy tryb życia.
        Facet albo padnie na serce albo spadnie z jakiegoś zbocza.
      • tiszantul Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 11:12
        > Mój wyborca Pis - > mężczyzna 40+, właściciel firmy, rzutki i przedsiębio
        > rczy, bardzo wysportowany, codziennie bieżnia, basen, - kilka razy do roku zag
        > raniczne wyjazdy typu zwiedzanie indonezji, narty w Austrii, kiteserfing, albo
        > latanie na lotni ze zboczy wulkanów. Plus jego żona, bardzo zaciekła pisówa,
        > w tym samym wieku, lekarka z prywatną praktyką. Mają dom z ogrodem w centrum m
        > iasta, dodatkowe dwie nieruchomości które zarabiają najmem, dwójka małych dziec
        > i, opiekunko-sprzątaczko-gosposia zatrudniona na stałe

No no, nieźle sobie żyją z podatków wykształconych i pracowitych opozycyjnych ematek. Nawet na nieruchomości i loty na lotni ze zboczy wulkanów wystarczy. Doją budżet państwa na maksa, tak właśnie wyglądają zaciekli pisowcy. Jeszcze ze dwa lata naszego wspólnego finansowania ich wyszukanych rozrywek, a państwo bez wątpienia zbankrutuje. Prezes chyba przesadził z tym rozdawnictwem
    • katja.katja Re: A tak wygląda "mój" wyborca PiS 30.05.19, 14:29
      Nr 1 - pracująca w ciężkim, ale nisko opłacanym zawodzie wierząca kobiecina. Nie "za 500 plus" gdyż ma dorosłe dzieci więc wie, że jej się i tak nie należy.
      Nr 2 - jak wyżej, tylko bez dzieci, więc też "nie za 500 plus" (żadnych dzieci już mieć nie będzie).
      Nr 3 - wierząca kobiecina z Warszawy, sensowna, ciepła, mądra, na wysokim samodzielnie osiągniętym stanowisku, 500 plus jej nie obchodzi gdyż ma dorosłe dzieci

Tyle.

--
      Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka