Dodaj do ulubionych

tylko nie mów nikomu - dalsze losy

30.05.19, 17:09
Biznes się kręci. Fani mogą sobie kupić gustowny T-shirt

https://cdn.donald.pl/filer_public_thumbnails/filer_public/3b/2d/3b2d606e-6e0e-466d-b42a-65ca0562b6cd/kosz.png__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.png

Ale, ale.

Wielki przyjaciel posłanki Scheuring - Wielgus okazał się grubym cwaniakiem.

wpolityce.pl/spoleczenstwo/448841-mial-zajmowac-sie-pedofilia-w-kosciele-wyludzal-pieniadze
Joanka nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw oddaje psy do schroniska (pod którego murami potem walczyła o prawa zwierząt), a teraz skucha z Markiem Lisińskim.

O tej drugiej wpadce dziś podobno GazWyb pisał. A na ematce cisza?
--
Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
Edytor zaawansowany
  • angazetka 30.05.19, 17:13
    1. Nie "podobno pisał", tylko to jest informacja dziennikarzy "Gazety".
    2. Wątek o tym jest.
    3. Bycie ofiarą księdza pedofila nie oznacza, że jest się człowiekiem moralnym. Tak, wiem, to trudne.
  • volta2 30.05.19, 17:47
    myślę, że nabywców tego cuda mało nie będzie,
    ciekawe, że miał film zdmuchnąć przed wyborami pis a bardzo im pomógł w osiągnięciu wyniku
    bardziej niż jarkowe w każdym razie (czy elyta nie czytała potopu?)

kościół się zmieni albo i nie, za to pis wygrywa tu i teraz.

• black_halo 30.05.19, 17:54
    Nie nie, PiS nie osiągnął wyniku jaki mógł osiągnąć bez tego filmu i bez Kleru. Bez tego byłoby 60% jak nic. No ale opozycja nadal się nie nauczyła, że straszą PiSem to słaba strategia.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • volta2 30.05.19, 18:01
    jednak się mylisz, już z kilku źródeł wiadomo, że film zaszkodził bardziej niż pomógł. może nie sam w sobie, ale do pary z klerem(akurat całkiem udany) i z tęczową aureolą u maryi - no cóż, zrobiło się gorąco, ludzie ruszyli do urn, by okazać wsparcie. tylko tyle

bajania o tym, że to kasa wszystko załatwiła - pozwala na rozgrzeszenie platfusów (no przecież oni kasy nie mają, to co mogli zrobić?)
  • black_halo 30.05.19, 20:59
    No co ty opowiadasz. Oba filmy wywołały potężny WKU..rw społeczeństwa. I PiS stracił jakieś 10-15%. Inaczej w niedzielę byłoby 60 %. I tyle może być w następnych bo siła rażenia opadnie a opozycja naprawdę nie ma nic do zaproponowania.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • volta2 30.05.19, 23:00
    Nie fantazjuj, PiS nie miał w sondażach nawet 40%. Więc nic nie mógł stracić. A zyskał przy wysokiej frekwencji. Co nie miało prawa się zdarzyć.
  • araceli 31.05.19, 21:46
    black_halo napisała:
    > No co ty opowiadasz. Oba filmy wywołały potężny WKU..rw społeczeństwa.

Społeczeństwo wiejskie, emeryckie i niewykształcone w d..e ma gwałcone dzieci. Na wsi to osoba molestowana przez księdza 'dobrodzieja' jest wyszydzana.

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • tiszantul 31.05.19, 22:53
    > Społeczeństwo wiejskie, emeryckie i niewykształcone w d..e ma gwałcone dzieci.
    > Na wsi to osoba molestowana przez księdza 'dobrodzieja' jest wyszydzana

Wystarczyło, że Platforma przestała wygrywać, a od razu "młodzi wykształceni z wielkiego miasta" stali się "starymi niewykształconymi ze wsi". Opozycja jak widać mocno sfrustrowana brakiem popytu na ich komplementy. Widać też, jak bardzo Platforma grała na kompleksach swojego elektoratu, a teraz ubolewa, że wyborcy pisu są pewni siebie i komplementy Tuska, Cimoszewicza, Schetyny czy Lubnauer nie są im do niczego potrzebne
  • padme.a 30.05.19, 21:08
    Niekoniecznie. Ostatni sondaż CBOS zobaczcie. Kościół jeszcze nigdy nie miał się tak źle.
  • kropkacom 31.05.19, 06:43
    Pobożne życzenia? big_grin
  • cosmetic.wipes 31.05.19, 21:59
    Chciałabyś żeby czarna mafia gwałcicieli dzieci nadal mogła bezkarnie szaleć? To wiele o tobie mówi i tylko twojego potomstwa żal.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • kropkacom 31.05.19, 22:09
    To gra słów. Takim sondażom nie wierze dopóki ludzie masowo będą chodzić do KK po sakramenty.
  • araceli 31.05.19, 21:44
    black_halo napisała:
    > Nie nie, PiS nie osiągnął wyniku jaki mógł osiągnąć bez tego filmu i bez Kleru.
    > Bez tego byłoby 60% jak nic. No ale opozycja nadal się nie nauczyła, że strasz
    > ą PiSem to słaba strategia.

Bez kozery napisz 120% big_grin

Straszenie LGBT i zabraniem pińcetplusa to czyje było emigrancka znawczyni Polski?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • kropkacom 31.05.19, 06:50
    Wygrywa, bo ludzie na niego głosują. Proste. Na pytanie dlaczego PIS nikt się nie kwapi do odpowiedzi. Jak napiszesz, że bo kasa to lament. Wstawanie z kolan? Nie, nie... Bawi mnie jednak wizja, ze opozycja musi tylko merytorycznie i bez straszenia PIS. Za to PIS każdy swój ruch w TVP uzasadnia porównywaniami do PO. Oczywiście tendencyjnie. To nie jest nic innego jak straszenie PO. Propaganda aż boli. Za państwowe pieniądze. I może tu jest odpowiedz dlaczego PIS wygrywa. Ludzie oglądają i wierzą w paski TVP.
  • alicia033 30.05.19, 17:55
    purchawkapuknieta napisała:

> A na ematce cisza?

Po pierwsze:
    użyj wyszukiwarki, skoro proste przescrollowanie pierwsze strony cię przerasta.

Po drugie:
    w przeciwieństwie do twojej ulubionej nadzwyczajnej kasty panów w długich sukienkach druga strona zgniłego jaja pozbywa się natychmiast i skutecznie. A nie przenosi po kolejnych placówkach, wysyła za granicę jak prokuratura postanawia jednak być "natarczywa", a ostatecznie - robi świętym.
    Może powiesz nam, jak to jest modlić się do jpII, kilkadziesiąt lat stojącego na czele tego mafijnego przedsiębiorstwa?
  • maslova 30.05.19, 17:55
    > O tej drugiej wpadce dziś podobno GazWyb pisał. A na ematce cisza?

Jak najbardziej jest o tym wątek. Znowu nie pykło?
  • livia.kalina 31.05.19, 18:19
    Paniom moralizatorkom, które, zupełnie przypadkowo, są wielbicielkami pedofilów w sutannach:

Oświadczenie producenta „Tylko nie mów nikomu”

Gdybyśmy chcieli zarobić na „Tylko nie mów nikomu” to sprzedalibyśmy licencję za gruby hajs. Włączylibyśmy reklamy na YT, dołączyli tablice sponsorskie i dzisiaj pili szampana gdzieś na słonecznym wybrzeżu. A tak się składa, że film emitujemy bez reklam, a licencję telewizjom dajemy za „uścisk” dłoni prezesów. I co z tego, przecież i tak jesteśmy złodziejami.

Gdybyśmy chcieli zarobić na T-shirtach z „Tylko nie mów nikomu”, to wzorując się na tym całym „pseudopatriotycznym” biznesie tekstylnym wykorzystującym symbole Powstania Warszawskiego, podobizny Pileckiego, Karskiego i innych naszych bohaterów - wprowadzilibyśmy tę odzież za… dajmy na to symboliczne 100 zł. Dokładnie tak jak nasza „konkurencja”. My jednak mamy inny, przebiegły model biznesowy i sprzedajemy je za 3 i pół dyszki. Logiczne, prawda?

Do tablicy wywołują nas również niektórzy duchowni. Tak sobie myślę, że byłoby niebywałym żartem, gdyby przedstawiciel organizacji systemowo tuszującej te ohydne przestępstwa skutecznie wpłynął na nasze działania. W jakimkolwiek zakresie. Gdzie byli Ci duchowni, gdy przez lata ich koledzy bezkarnie gwałcili, molestowali i ukrywali te czyny??? Co przez długie lata zrobili dla pokrzywdzonych??? Siedzieli z podkulonymi ogonami?

A więc szanowni hipokryci. Zacznijcie zbawianie świata od głębokiego wejrzenia we własne, lustrzane odbicia.

Marek Sekielski #tylkoniemównikomu

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • maniaczytania 31.05.19, 20:10
    jeśli dochód przeznaczony jest na cel charytatywny, to byłoby dla mnie ok.

--
    "Pomyślę o tym jutro"
  • purchawkapuknieta 31.05.19, 20:55
    Ale to wygląda na element popkultury a la Che Warhola.

--
    www.youtube.com/watch?v=wxk-O_A6Jfs
  • mid.week 31.05.19, 21:55
    A dlaczego? Autorom filmu, dziennikarzom hajs niepotrzebny? Mają żyć z oparów sławy?
  • bazia8 31.05.19, 23:14
    Tak, jeszcze powinni przeprosić księży, że poruszyli takie śmierdzący temat.
    Ojp purchawa w akcji uncertain

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • boogiecat 31.05.19, 23:26
    Za 35 zeta to oni chyba ledwo w koszty wchodza z tymi podkoszulkami

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • dyzurny_troll_forum 01.06.19, 01:08
    boogiecat napisała:

> Za 35 zeta to oni chyba ledwo w koszty wchodza z tymi podkoszulkami

Już nawet poprawili, że większe męskie są po 45PLN. Pewnie się nie spinało...

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • dramatika 01.06.19, 01:15
    boogiecat napisała:

> Za 35 zeta to oni chyba ledwo w koszty wchodza z tymi podkoszulkami

Może model biznesowy polega na czymś innym, np. czesaniu kasy na ofiarach pedofilii.
  • dyzurny_troll_forum 01.06.19, 01:22
    dramatika napisał(a):

> Może model biznesowy polega na czymś innym, np. czesaniu kasy na ofiarach pedof
    > ilii.

Weź nam opowiedz na czym polega model biznesowy kościoła katolickiego lepiej?

--
  • tiszantul 31.05.19, 20:29
    livia.kalina napisała:

> Paniom moralizatorkom, które, zupełnie przypadkowo, są wielbicielkami pedofilów
    > w sutannach

Nie zapomnijcie jesienią przed wyborami do sejmu jeszcze sobie pogadać o "księżach pedofilach" - efekt murowany. Ja się demokratycznemu werdyktowi społeczeństwa zupełnie nie dziwię
  • volta2 31.05.19, 21:33
    no właśnie, gdyby film miał powstać z przyczyn typowych dla powstania filmu to by im wybaczono
    ale że miał zdmuchnąć w wyborach pis, a przy okazji tylko dokopać kościołowi - to wyszło jak wyszło

nikt tu nie miał złudzeń co do biznesowych założeń, ty miałaś? to gratuluję
  • araceli 31.05.19, 21:49
    volta2 napisała:
    > ale że miał zdmuchnąć w wyborach pis,

A katole dalej w zaparte będą iść. Gwałcone dzieci widać najmniej ważne.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • volta2 31.05.19, 21:55
    ale bronisz im iść w zaparte i samemu ważyć ważność spraw?

wot, demokratka...
  • araceli 31.05.19, 21:58
    volta2 napisała:
    > ale bronisz im iść w zaparte

Naucz się może w końcu, że jak ktoś pisze 'robisz x' to po polsku i w żadnej logice nie znaczy 'zabraniam ci robić x'.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • volta2 31.05.19, 22:02
    a ty się naucz co znaczy pytajnik na końcu

wtedy możesz pyszczyć
  • tiszantul 31.05.19, 23:04
    > no właśnie, gdyby film miał powstać z przyczyn typowych dla powstania filmu to
    > by im wybaczono
    > ale że miał zdmuchnąć w wyborach pis, a przy okazji tylko dokopać kościołowi -
    > to wyszło jak wyszło

to świadczy o dojrzałości społeczeństwa, że nie dało się zmanipulować. Dodatkowo Tusk wypuścił Jażdżewskiego, a Dulkiewicz też wzięła udział w jakiejś antykatolickiej imprezie. Pogrom w wyborach najprawdopodobniej sprawi, że opozycja chwilowo da sobie spokój z atakami na Kościół. Może nawet Platforma Obywatelska znowu zacznie jeździć całym klubem na rekolekcje do sanktuarium w Łagiewnikach, jak jeździli, kiedy byli przekonani, że to się opłaca.
    Opozycja obecnie ma nową linię polityczną - "nie obrażać pisowców". Ciekawe ile wytrzymają. Ciekawe również, czy elektorat opozycji odniesie się ze zrozumieniem do nowej taktyki smile Na wszelki wypadek przypominam oficjalną wykładnię: nabijasz się z pisowców - pracujesz na rzecz rekordowego poparcia dla pisu. 45% poparcia nie zdobyła dotąd żadna partia w żadnych wyborach do sejmu czy Parlamentu Europejskiego.

Nikt nigdy nie miał tak ogromnego poparcia jak nasz prezes

Zachęcam do refleksji
  • livia.kalina 31.05.19, 23:08
    >Nikt nigdy nie miał tak ogromnego poparcia jak nasz prezes

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
    To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Tiszantul.

--
    super_hetero_dyna:
  • araceli 31.05.19, 21:48
    Myślałam, że wątek będzie o dalszych losach ofiar księży pedofilów... a potem zobaczyłam kto go założył i cóż. Czego innego się spodziewać.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • livia.kalina 31.05.19, 22:13
    Purchawka to gwarant twardego pis-dzielskiego przekazu dnia.

--
    super_hetero_dyna:
  • damartyn 31.05.19, 22:18
    a mnie jest żal tego, ze taka gigantyczna dobra robota nagle dostało koszulkowego smrodu. Nie podejrzewam Sekielskich o chęć wzbogacenia się , myślę , ze to jest przypadkowa wpadka ale jednak lekki niesmak mi pozostał.
  • livia.kalina 31.05.19, 22:51
    Tu nie ma żadnej wpadki. To jest propaganda, która ma na celu chronić pedofilów w sutannach. No bo niby co w tym nagannego?? Jaki to ma związek z katami w sutannach? rozgrzesza ich jakoś? Tyle, ze to propaganda, która podatników kosztuje miliardy, już nawet nie miliony, więc prowadzona jest na wszystkich możliwych frontach, zamawiana u największych specjalistów w tej dziedzinie.

--
    super_hetero_dyna:
  • tiszantul 31.05.19, 23:13
    livia.kalina napisała:

> Tu nie ma żadnej wpadki. To jest propaganda, która ma na celu chronić pedofilów
    > w sutannach. No bo niby co w tym nagannego??

Czołowa propagandystka opozycji demaskuje propagandę. Bo wiecie, livia obiektywnie informuje, a inni uprawiają propagandę. Nie udało się zaprogramować społeczeństwa na skojarzenie "pis=pedofilia", więc livia zła.

Bo jeśli w opozycyjnej propagandzie nawet pedofilia nie działa, to co zadziała?

Opozycji nie wiedzie się do tego stopnia, że można zadać pytanie, czy nie lepiej opozycja wyszłaby na tym, gdyby po prostu spokojnie czekała, aż społeczeństwu pis się znudzi. Bo cokolwiek opozycja w tej chwili robi, jest przeciwskuteczne

O "odsuwaniu pisu od władzy" też można zapomnieć w sytuacji, kiedy pis wygrywa wybory z rekordowym poparciem. Kto będzie odsuwał? Kamila Gasiuk?
  • dyzurny_troll_forum 01.06.19, 00:39
    purchawkapuknieta napisała:

> Biznes się kręci. Fani mogą sobie kupić gustowny T-shirt

Ale wiesz, że ten gustowny t-shirt jest non profit, odważni ludzie będą go nosić, żeby nie dać zapomnieć, żeby wywierać presję, żeby nie pozwolić zamieść pod dywan....

Barany z PO znowu skręciły w prawo, abp Głódź już rozstawia ludzi PO po kątach, poucza w kwestii "godności ludzi wierzących" i ogólnie przykrócił im smyczkę...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.