Dodaj do ulubionych

Okap ,jaki?

30.05.19, 22:43
Dzień dobry
Czy możecie wspomóc rada, proszę? Jestem przed zakupem okapu, i nie wiem czy zdecydować się na te ostatnie modele, takie czarne, jak ekran tv, wg opinii są one strasznie głośne, jak z funkcjonalnością.Sa piękne, nadają styl do kuchni ,ale czy praktyczne?
Edytor zaawansowany
  • bardzo-dobry-kochanek 30.05.19, 22:59
    Takie coś?
    https://www.mediaexpert.pl/temp/thumbs-new/2/products/125/okap-akpo-wk-4-nero-50-czarny_327125_1625604_1920x1920w50.jpg

Jeśli twoim ulubionym zajęciem jest polerowanie błyszczących mebli kuchennych, to kupuj śmiało big_grin

Przed zakupem sprawdź czy wydajność okapu jest dostosowana do twojej kuchni.
  • acth 30.05.19, 23:32
    No właśnie, też mi to przyszło do głowy, albo będę jeździć na szmacie,albo okap będzie obsmarkany
  • aankaa 30.05.19, 23:02
    poczekaj chwilę, olaaa25 zaraz poda ci model wart uwagi big_grin

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • triismegistos 31.05.19, 05:20
    O ile mi wadomo głośnośc wybiera sie na podstawie danych technicznych, nie wyglądu tongue_out

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • argentea 31.05.19, 11:09
    Najcichsze okapy są marki Novy, belgijskie. Do tego bardzo wydajne, usuną każdy smród z gotowania i smażenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.