Dodaj do ulubionych

Takie malenstwo!

31.05.19, 21:19
Dosłownie jedna kostka margaryny... Niesamowite! Jeszcze nie tak dawno zginęłaby i matka, i dziecko.
wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/USA.-Najmniejsze-dziecko-na-swiecie-urodzilo-sie-w-San-Diego
--
"Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • nickbezznaczenia 31.05.19, 21:23
    Porównanie do jabłka jakoś mi się bardziej podoba. smile
    Mam nadzieję,że wszystko z Małą będzie w porządku.
    Dziewczynki są dzielne!
  • katja.katja 01.06.19, 10:41
    Mocno wątpię czy dziewczynka jest faktycznie zdrowa. Poważne powikłania wynikające ze wcześniactwa mają nawet dzieci przychodzące na świat miesiąc później.
    Rodzice chcą pozostać anonimowi, więc pewnie nie dowiemy się co u dziecka np. rok po porodzie czy 6 lat po gdy jest już szkoła i można ocenić jego potencjał umysłowy.
    Ponieważ ostatnio w podobnym wątku zarzucano mi brak empatii zastrzegam, że życzę dziecku by jednak było rzeczywiście zdrowe i nie miało żadnych poważniejszych powikłań wynikających z tak wczesnego przyjścia na świat.

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.