Dodaj do ulubionych

Ja nie wiem co...

01.06.19, 13:59

...ja mam myśleć. Wyszedł wczoraj nowy teledysk Rammstein i siedzę z rozdziawioną gembom.

Czy ja mógłbym prosić o wsparcie w analizie, zwłaszcza tych bardziej osadzonych w kulturze źródłowej?

Materiał do przerobienia:

--
Nic nie zostało wybaczone!
Edytor zaawansowany
  • kosmos_pierzasty 01.06.19, 15:16
    Ale w czym problem?
  • dyzurny_troll_forum 01.06.19, 15:31
    kosmos_pierzasty napisała:

> Ale w czym problem?

Nie chcę nic sugerować moim prywatnym -być może wypaczonym- odbiorem tego dzieła artystycznego....

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • kosmos_pierzasty 01.06.19, 15:38
    Chodzi o to, że Niemcy jako cudzoziemcy jadą sobie popukać zagranicę i to jest zestawione z cudzoziemcami przypływającymi do Europy, przeciwko którym wielu się jeży - pewnie tych samych, którzy wyjeżdżają i uważają, że w innych krajach mogą robić, co chcą, czuć się zupełnie bezkarnie. I to jest z kolei taki jakby współczesny kolonializm.
    Co tu jest kontrowersyjnego czy dziwacznego? Jakaś tam wypowiedź krytyczna, imo sensowna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.