Dodaj do ulubionych

Nie lubię obcych dzieci

02.06.19, 08:15
Hej.na wstępie proszę nie zlinczujcie mnie otoz ostatnio strasznie denerwują mnie obce dzieci. Sama jestem mama dwulatka i on tez oczywiście czasem mnie denerwuje ( to nie jest tak ze uwazam ze jest idealny czy święty.), ale z tymi obcymi to juz nie mam pojęcia dlaczego tam mam, zawsze bardzo lubiłam dziećmi, chętnie się nimi opiekowałam dzieci bardzo sie do mnie przywiazywaly i wszyscy mi mówili ze bede super mamą bo dzieci mnie kochaja z wzajemnośca. Ale od jakiegoś z czasu Wkurzam sie jak np idziemy na plac zabaw i jest duzo dzieciarni i zaraz jakies podlazi do nas żeby sie bawic, zabieraja synowi zabawki itp.albo moj synek idzie na zjeżdżalnie ktora jest wogole nie używana i odrazu zlot małych sępow i juz mu przeszkadzają, moje dziecko jest bardzo otwarte uśmiechnięte i chętnie wychodzi z inicjatywą zabawy, zagaduje dzieci, ma dwa lata i 3miesiace i bardzo duzo mowi a dzieciaki patrzą na niego jak na komsite, czasem mam wrażenie ze sa jakieś niedorobione . Wnerwiaja mnie brudne dzieci z gilami po pas, takie tez ostatnio było na placu zabaw, kuzwa wielki glut mu wisiał z nosa do tego cala garsc piachu do japy wsadzil i zadowolony, pierwsze co mi do glowy przyszło ze zaraz sie zrzugam , zawołalam jego opiekune (byl z grupą ze żłobka) zeby go ogarnęła bo patrzeć wrecz nie moglam na tego gluta żółtego na pol twarzy. wiem ze to okropne to tylko dziecko, ale tak pomysłam ze ochyda brudne w tych smarkach i jeszcze żrace piasek. Poza tym zauważyłam ze nie lubie tez dzieci mniej urodziwych (wiem wiem dla kazdego rodzica jego dziecko jest najładniejsze i tak samo moj syn nie musi sie wszystkim podobać i spoko szanuje to)ale nie wiem skad mi sie to wzięło. Moze to tylko natrety w ktore wierzę (mam nerwice i myśli lękowe i natręty) ???ale jak widze takie malego dzieciaka ktore nie jest za ladne to myśl ze to brzydal sama mi przychodzi do głowy nie moge nic poradzic, w reklamach tez nieraz jakieś brzydkie te dzieci a ludzie sie podniecaja jakby to było nie wiaodmo co, to tylko dziecko!!! . Wnerwiaja mnie tez rodzice a zwlaszcz mamuski ktore sie podniecaja kazdym pierdem i przysłowiowa kupa dzieciaka, a tym czasem dziecku daleko do ideału bo np cholernie rozwydrzony krzyczy piszczy drze sie ale nie kuzwa jej bahor jest najlepszy i najpiękniejszy. Na placu zabaw czy w figloraju nie znoszę jak sie moj syj bawi i zaraz dolazi jakis bahor rozwydrzony zabiera mu zabawki nie zapyta czy może a opiekunowie zero reakcji. Nosz kurde! Moj tez czasem nie ladnie sie zachowa wobec jakeigos dziecka no rzuci piaskiem ale odrazu mu mowie i tłumacze ze nie wolno tak robić po prostu reaguje. Jakis czas temu byłam z sybem na placu i przyszła babcia z takim około 4lat wnukiem w piaskownicy jeszcze kilkoro dzieci wszystkie mlodsze od tego terrorysty, a ten gowniarz zabieral wszystkim zabawki krzycząc "to moje!!" babka patrzy i nic, udaje stara ze nie widzi, mnie juz szlak trafia. Wkoncu gnojek zabral mojemu wiaderko a moj synek wlasnie sobie spalal piasek na babke, spojrzal na mnie wiec mowie " synku zabierz chłopcu bo sie bawisz nie bedzie ci zabieral" odebrał, i wkoncu babka tez mu zwróciła uwage ze ma swoje i sie nie bawi i innym zabiera. Kurde czy tylko ja jestem taka poukladana ze mnie denerwuje taki brak kultury,i takie zachowania. Sorry dla mnie te niektóre dzieci sa po prostu jak głupi pies spuszczony ze smyczy, malpi rozum. A o starszych 6/7latkach to juz nawet nie wpsomne jak mnie wkurzają podpisywaniem sie, zadaniem głupich pytan itp. Jedna dziewucha sie kiedys nas uczepila i bylo sto pytan do "a dlaczego on jest maaaaałyyyyy????" itp.. Boże no szlak mnie trafia! Nie myślcie sobie ze jestem matka stuknięta na punkcie swojego dziecka, kocham go ponad życie jest madrym cudownym dzieckiem ale mam tez dystans do macierzyństwa i wiem kiedy trzeba chwalić i kochać a kiedy byc surowa mama krzyknąć i nie dawac sobie wejsc na głowę, ucze synka kultury w wieku mniej niz dwóch lat mowil juz prosze dziękuję i przepraszam (po swojemu paszam 😉) i wneriwaja mnie niegrzeczne dzieciory ktore sa w jego wieku albo dużo starsze i tak nie robią (ok w ijego wieku nie wszystkie ładnie już mówią ale strasze owszem) . Moj daje komuś zabwki w piaskownicy i mowi prosze albo dziękuję jak ktos mu da, to naorawde patrzą jak na kosmite. Jezu. Czy ci durni rodzice naprawdę juz nie ucza podstaw i potem taki maly gamon jeden z drugim nie umieją się zachować i właśnie to mnie chyba najbardziei wneriwa. Albo dzieciak rozrabia a mamuśki siedza 30metrow dalej plotkuja w najlepsze albo siedza w srajfonach. Ciezko mi z tym uwierzcie, jak mam isc gdzies gdzie wiem ze beda dzieci to zaciskam zęby bo wiem ze to bedzie hardcore dla mnie. Nie linczujcie mnie tylko za te ostre słowa. Naprawdę nie jest mi z tym lekko ale nie wiem jak to zmienić? Mam nadzieję ze znajdzie sie tu chociaz jedna osoba ktora ma podobne zdanie przynajmniej bede wiedziała ze noe jestem sama w swoich przekonaniach. Pozdrawiam

Edytor zaawansowany
  • triss_merigold6 02.06.19, 08:25
    Gratulacje, jesteś modelową madką bombelka.
  • apallosa 02.06.19, 08:35
    Tak-tu masz rację.Nerwowamamuska jest idealna matka.Uczy dobrych manier,kultury,nie daje sobie skakać po głowie.
    W dobie małych skoorvy...now dracych się jak prosieta i używających już wulgarnych słów zaiste jest idealna.
    Można? Ano można,a nawet trzeba uczyć odpowiedniego zachowania.
  • memphis90 02.06.19, 10:04
    Niedorobiony, sępy, dziewuchy, bachory, gnojki, nie lubię brzydkich dzieci, rzygać, głupie jak pies- sama kultura i dobre maniery 😂😂😂

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • ninanos 02.06.19, 15:17
    smile smile smile
  • sta-fraszka 03.06.19, 05:43
    I szlak.

--
    A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu
    ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji. — Andrzej Sapkowski
  • ichi51e 03.06.19, 07:42
    I jeszcze “szlak”.
    Ale spoko to troll a wypiedz skads ukradziona

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • zla.m 02.06.19, 14:13
    triss_merigold6 napisała:

> Gratulacje, jesteś modelową madką bombelka.

big_grin big_grin big_grin

--
    Psycholog poradził mi napisać szczere listy do osób, których nienawidzę i spalić je.
    Zrobione. Ale co z listami?
  • ivanova 02.06.19, 08:30
    Czytac sie tego nie da...
  • apallosa 02.06.19, 08:37
    A dlaczego to,jeśli można wiedzieć? Bo pokazuje ,ze nie tylko patologia ma miejsce w fikolkolandiach,czy jak im tam na imie.....
  • triss_merigold6 02.06.19, 08:44
    Ponieważ pani nadpobudliwie i niegramatycznie bełkocze. Smutna przypadłość niezbyt zbornych na intelekcie, za to mocno terytorialnych Karyn.
  • szarsz 02.06.19, 08:44
    Dlatego że wylewasz strumień świadomości bez ładu i składu.
  • ras.szamra 02.06.19, 08:47
    Bo napisane jest w dziwnym języku- niby po polsku, a jednak nie po polsku.
    Co do merytoryki (Jak już momentami udaje doczytac), to brednie jakich mało.

Czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje?
  • ras.szamra 02.06.19, 08:49
    Nawiasem mowiac, czy tylko mi się wydaje, że Nerwowamamuska = Apallosa, która to napisała po to by rozkręcić przy niedzieli g....burzę?
  • ajaksiowa 02.06.19, 08:53
    Troll👆

--
    ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
  • madame_edith 02.06.19, 08:54
    Nie tylko Tobie 😁
  • miss_fahrenheit 02.06.19, 08:55
    Nie tylko tobie. W każdym razie posługują się identycznym językiem.
  • cauliflowerpl 02.06.19, 08:54
    Bo to ściana tekstu i dostaje się oczopląsu.

Do autorki: ja też nie lubię cudzych dzieci. Nawet swoich nie lubię. Do tego stopnia, że ich nie mam.
  • fawiarina 04.06.19, 10:12
    big_grin
  • ivanova 02.06.19, 09:16
    Bo to belkot jakiś. I trudno wyłuskać sens wypowiedzi. A poza tym pachnie nadopiekuncza matka jedynaka wink
  • fomica 02.06.19, 08:35
    Urzekła mnie twoja historia.
  • chatgris01 02.06.19, 08:36
    Szlak to turystyczny albo dekoracyjny, trafić może szlag...

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • nerwowamamuska 02.06.19, 08:44
    Fajnie ze prof. Miodek jest na forum 👍👍👍
  • chatgris01 02.06.19, 08:48
    Ciesz się, dzięki temu nie nauczysz dziubdziusia błędnej formy suspicious

--
  • memphis90 02.06.19, 10:06
    Nauczy się mówić "gowniarz, niedorobiony bachor, głupi jak pies" i wystarczy.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • 35wcieniu 02.06.19, 09:58
    Nie trzeba profesora, to mniej więcej 3 klasa podstawówki.

Odniosę się jeszcze do "zawsze bardzo lubiłam dziećmi". Ja wolę psami.
  • zla.m 02.06.19, 14:14
    i jeszcze "oHydny" - przez samo "h". Z pozdrowieniami od prof. Bralczyka.

--
    Pracuję z naprawdę wspaniałymi ludźmi. Są godni zaufania, uczciwi,
    nigdy nie powodują problemów. Zupełnie tam nie pasuję.
  • miss_fahrenheit 02.06.19, 08:56
    Szlak to najmniejszy problem tego postu smile
  • chatgris01 02.06.19, 08:59
    Wiem, ale to przecież wątek ewidentnie obliczony na wywołanie merdeburzy.

--
  • miss_fahrenheit 02.06.19, 09:03
    No raczej smile
  • bazia8 02.06.19, 09:41
    Kradnę tę merdeburzę! 😂

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • rosapulchra-0 02.06.19, 12:38
    Merdeburza. Podoba mi się smile

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • memphis90 02.06.19, 18:16
    According to Google tanslate:
    Shireburza - somalijski
    Kakaburza - baskijski
    狗屁burza-chinski
    ජරාවburza - senegalski
    Burza sittow - brzmi trochę jak że świata SW,ale to jednak estosnki
    Hovnoburza - czeski
    Nanaburza - jezyk Igno
    Fhalbhburza - galeicki

Wybieracie do woli! 😂😂😂

--
  • agrypina6 02.06.19, 08:44
    Cudne🤣.
  • triss_merigold6 02.06.19, 08:47
    Wiem, że jesteś bezrobotną matką dwulatka (matki pracujące mają dzieci w żłobkach), masz wykształcenie na poziomie matura na 30% i ewentualnie Wyższa Szkoła Robienia Tipsów i nie potrafisz się składnie wypowiedzieć.
  • aaa-aaa-pl 02.06.19, 09:11
    I z zawodu jest stylistką paznokci( albo rzęs).
  • milka_milka 02.06.19, 09:28
    Triss, żłobek to konieczność, a nie dobro objawione. Można być na urlopie wychowawczym, nie bezrobotną i nie musieć posyłać dziecka do żłobka. To robią na ogół kobiety zmuszone sytuacja do pracy mimo posiadania małego dziecka.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • kalina_lin 02.06.19, 09:55
    Żadne z moich dzieci nie spędziło nawet jednego dnia w żłobku, który uważam za ostateczność. Zarazem od 18 lat ani jednego dnia nie spędziłam na bezrobociu. Wyhamuj że stereotypami Triss
  • saskia44 02.06.19, 10:13
    kalina_lin napisała:

> Żadne z moich dzieci nie spędziło nawet jednego dnia w żłobku, który uważam za > ostateczność.
    Zarazem od 18 lat ani jednego dnia nie spędziłam na bezrobociu. W> yhamuj że stereotypami Triss

A moje spedzily, kazde 3 lata od ok. 10-go miesiaca zycia. Nie uwazam tego za ostatecznosc, jedna z opcji opieki nad dziecmi.
    Jednak nie trzeba byc bezrobotna zeby spedzac z dziecmi czas, Triss chyba nie zauwazyla ze ludzie to robia w weekedny i po pracy.
  • triss_merigold6 02.06.19, 11:32
    Pani autorka opisała pobyt na placu zabaw, na którym były dzieci żłobkowe z opiekunami więc to nie mógł być weekend.
  • saskia44 02.06.19, 12:18
    Moze nie byl, moze ona w weekendy pracuje, moze popoludniami? Skad wniosek ze jest bezrobotna?
  • kornelia_sowa 02.06.19, 23:34
    Można jeszcze pracować i mieć nianię do dziecka.
    Mozna miec tez babcie, ktora z ochotą zajmie sie wnuczkiem.
    Po pracy o 16 rowniez mozna isc na plac zabaw i spitkac tam biedactwa żlobkowe, ktorych mamusie są w pracy.
    Mozna tez miec urlop i wtedy przeprowadzic taką obserwacje jak autorka.
    Tyle możliwosci.

Autorka to troll, naturalnie.
    Jesli nie, to w sumie mi jej zal.
    Dokladnie tak samo jak dzieciakow, ktore MUSZĄ byc w żłobku
  • danaide 02.06.19, 18:38
    Matka dwulatka może być na urlopie wychowawczym. URlop wychowawczy przysługuje pracującym.
  • saskia44 03.06.19, 07:23
    Jesooo.
    A moze poprostu pracowac tyle ze nie koniecznie of poniedzialku do piatku od 8-16.
  • triss_merigold6 03.06.19, 07:45
    Tak, tak, na pewno na wpół piśmienna Karyna z oceanem czasu na place zabaw, pracuje teraz zawodowo, uhm.
  • hanusinamama 04.06.19, 13:45
    Ja tu wale takie babole ze czasmi oczy bolą...i co? I pracuje, zawodowo. Nawet jestem wonska specyalistka. Tu i teraz na swojej domowej kanapie koncze zlecenie...a miszczem pióra nie jestem. Halo tu ziemia!!!! Sąsiadka 3 domy dlaej siedzi na wychowawczym ze swoja 2 latką...
  • hanusinamama 04.06.19, 13:43
    Triss sa matki ktore ida na wychowawczy...wiesz? Albo pracują w domu?? Ja mam 2 latka i jestem w nią w domu. Szok Pani!!! Matury nie zdałam na 30% ( za moich czasów były oceny). Nie mam tez nic do kosmetyczek (sama korzystam z ich usług) czy fryzjerek (tu podobnie). Triss przypomnij czym ty sie zajmujesz zawodowo...bo nie oamietam, jakież to wykształcenie pozwala ludzi traktować jak szambo? O posyłaniu dzieci do łżobka nie napiszę...mam swoje zdanie.
  • fogito 02.06.19, 08:50
    To teraz wyobraz sobie te wszystkie dzieci w szkole i wyobraz sobie ze jestes nauczycielem. Koszmar. W Polsce dzieci sie nie wychowuje tylko hoduje. Niewielki procent, jakies 5 osob na 25 prezentuje odpowiedni poziom kultury. Reszta to jak ci z piaskownicy. Czarno widze losy naszego kraju jesli proporcje sie nie zmienią.
  • scarlett74 02.06.19, 08:59
    Któraś ma tu w sygnaturce: "Czy to nasze dziecię tak kwili, czy bachor sąsiada drze mordę???"
    Idealnie pasuje do postu startowego...😜
  • scarlett74 02.06.19, 09:03
    I strach się bać, tej kultury jakiej jaką dziecku wpaja wątkodajka...😛
  • ichi51e 03.06.19, 07:47
    Lol.
    “Bo w (wstaw kraj) dzieci sie nie wychowuje a hoduje” mam wrazenie bylo napisane na sasiedniej stronie tego slynnego narzekania ze mlodziez dzisiaj nietaka jak kiedys. Wszedzie gdzie sie pojedzie na swiecie bachory zle wychowane tylko nasze w morzu bezprawia i chaosu normalne.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • basiastel 02.06.19, 09:00
    Na placu zabaw wsadź nos w słownik ortograficzny. Będzie to z korzyścią dla wszystkich.
  • betty_bum 02.06.19, 09:09
    Jeśli nie lubisz obcych dzieci to po co pchasz się w miejsca, gdzie jest ich pełno?
    Na plac zabaw idź rano, kiedy jest pusty, a zamiast kulek idź z dzieckiem na spacer albo pobawcie się w domu.
  • kropkacom 02.06.19, 09:23
    Załóżmy na chwilę, że to nie trolling. Dzieci nie trzeba lubić. Nie trzeba ich mieć nawet. Irytację zastaną rzeczywistością ma każdy. Okresowo. Kwestia, że to co opisałaś jest dla mnie bardzo dalekie od nielubienia. To opis osoby mocno sfrustrowanej i nerwowo chorej. Radzę udać się po pomoc do specjalisty. Dla dobra własnego dziecka.
  • memphis90 02.06.19, 10:02
    Sępy, dzieciory, dziewuchy, gamon, brzydki, niedorobiony.

Jesteś okropnym, wstretnym człowiekiem uncertain

--
  • 35wcieniu 02.06.19, 10:06
    big_grin big_grin Hahah big_grin Ten wpis jest mistrzowski. Wymienić określenia użyte przez autorkę, a później w oburzeniu samej dorzucić "okropna, wstrętna" big_grin Zamiotłaś big_grin
  • memphis90 02.06.19, 10:10
    No co Ty, ja uwielbiam innych, dorosłych ludzi, zawsze mnie wszyscy inni dorośli ludzie lubili, a ja lubiłam ich - i to mimo tego, że są jacyś niedorobieni, niekulturalni, halasliwi, z mordy im śmierdzi, nie myją rąk po siku i w ogóle są tacy wybitnie wkur..jący.

--
  • 35wcieniu 02.06.19, 10:16
    Nie zrozumiałaś big_grin
  • memphis90 02.06.19, 10:35
    Ależ skąd, wszysko rozumiem. Ale mylisz się sądząc, że
    1.jestem oburzona (bardziej podejrzewam trolling)
    2.nie zrozumiałam Twojego wpisu
    3.pierwszy wpis popelnilam nieświadomie

--
  • kadfael 02.06.19, 10:05
    Na przyszłość - najpierw nerwosol, potem wpis na forum. Może wyjdzie składniej. Ortografii to nawet nie skomentuję.
  • katriel 02.06.19, 10:25
    A teraz napisz to wszystko jeszcze raz o połowę krócej, z prawidłową interpunkcją i z podziałem na akapity. Sorry, jest niedziela i nie chce mi się przedzierać przez ten gąszcz.

--
    There is a horse in aisle five.
  • marcelina4 02.06.19, 10:26
    jak ja się cieszę, że moja córka jest już nastolatką, przynajmniej nie spotkam na placu zabaw takiej matki jak autorka wątku, a tak w ogóle myślę, że to troll, bo to niemożliwe, żeby tacy ludzie istnieli na prawdę, tzn. pewnie istnieją, ale to nie jest norma, tylko jakaś jednostka chorobowa
  • frey.a86 02.06.19, 13:34
    Istnieją. Moja znajoma z poprzedniej pracy powiedziała kiedyś, że nie lubi chodzić z córką do przychodni, bo tam chore bachory kaszlą i rozsiewają zarazki. Zapytana dlaczego nazywa dzieci bachorami tylko i wyłącznie dlatego, że zdarzyło im się zachorować odpowiedziała, że wszystkie dzieci oprócz jej własnych to wstrętne bachory, i ona "już tak ma". Uwierz, że baba powiedziała to bez cienia obciachu przy kilku współpracownikach. uncertain

Ale autorka to pewnie troll.
  • aga_mon_ber 02.06.19, 15:13
    Tacy ludzie istnieją, niestety. Miałam znajomą z podobnymi poglądami. Co prawda ona nie powiedziała wprost, że nie lubi obcych dzieci, ale wierz mi, to było widać. Jej dzieci to takie wspaniałe, cudowne i w ogóle najwspanialsze na świecie a pozostałe, to bachory, dzieciory i nie dorastały jej najcudowniejszym potomkom do pięt.
    Jeszcze potrafiła mieć pretensje do innych, że nie zachwycają się jej dziećmi i nie są faworyzowane w grupach, gdzie chodziły na dodatkowe zajęcia po lekcjach.
    Jak dla mnie to skrzywienie psychiczne jest i od takich ludzi, to ja wolę trzymać na dystans.
  • eukaliptusy 02.06.19, 10:41
    Pora wrócić do lekarza i zmienić leki. Projektujesz wszystkie swoje frustracje i lęki na Bogu ducha winne dzieci. To nie jest normalny stan umysłu. Inni tak nie maja. Ty wcześniej tez tak nie miałaś, wiec sama wiesz, że coś jest nie tak.
  • saszanasza 02.06.19, 10:44
    Cóż napisać....proponuję, żebyś odizolowała swoje kulturalne na wskroś dziecko od tej bandy zwierzaków i chodzącej patologii, najlepiej zostaw syna w domu, żeby broń boże nie przejął tak karygodnych zachowań. Niewykluczone, że to już się dzieje, bo jak napisałaś twoje dziecko rownież troszeczkę zaczyna ciebie denerwować.
    Nie ma potrzeby byś robiła cokolwiek ze swoją nerwicą i czym tam jeszcze, ponieważ uważam, że jesteś uosobieniem zdrowia. Jesteś zapewne wykształconą, młodą, kulturalną mamią arystokratką. Jeśli zdecydujesz się jednak na utrzymanie kontaktów twojego syna z tak niekorzystnym środowiskiem, uważam, że na wszelkie objawy agresji powinnaś reagować bardziej stanowczo, najlepiej wzywając policję. Takie zachowania innych dzieci nie są normalne, to recydywa i wynaturzenie.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • kryzys_wieku_sredniego 02.06.19, 11:16
    Mnie też denerwują ale wiem, że dzieci kontaktu z rówieśnikami potrzebują.
    Dlatego prowadzę dom otwarty ... odkryłam to w zeszłym tygodniu po tym jak trzeci 8 latek władował się mi do domu bez pytania, a ja mu jeszcze pić zrobiłam i loda dałam, wyganiając do pokoju syna, żeby mi nie przeszkadzał.
  • lot_w_kosmos 02.06.19, 11:23
    Za dlugi wpis, nie podejmę się przeczytania wink

A w temacie : gdy miałam dzieci tak do około 6-8 roku życia, to innych też nie lubiłam.
    Dopiero, gdy moje odrosly, zaczęłam dostrzegać, że innw dzieciaki mogą być fajne.
    Obecnie moje dzieci są wczesnymi nastolatkami i ich koledzy są dla mnie fajni, ciekawi, interesujący.
  • cruella_demon 02.06.19, 11:38
    Przecież to ewidentnie chora osoba.
    Nawet jeżeli to trolling, to i tak trzeba mieć jakiś psychiczny odpał żeby coś takiego wymyślić.
  • boo-boo 02.06.19, 11:52
    Nie w 100 % ale mam podobnie jak ty smile

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • boo-boo 02.06.19, 11:56
    W sensie- nie znoszę dzieci puszczonych na placu zabaw w samopas, a mamusia siedzi wpatrzona w telefon jak zaczarowana.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • summerland 02.06.19, 21:11
    Ja chyba w 50 % lol
  • astrologia333 02.06.19, 12:13
    Strasznie to długie.
    Rozumiem Cię tak trochę.
    Ja nie mam dzieci, z Lucjanem walczymy o to, żeby do naszego miastowego parku mieli wstęp tylko ładnie ludzie bez trolli.
    W ogóle posiedzieć się nie da, bo albo wchodzi brzydka matka z krzywymi, żółtymi zębami albo z jeszcze brzydsza w sukience z bazaru.
    A najgorsze są te z odkrytymi stopami, które machają paluchami jak psy ogonem na widok trolla.
    A trolle, to już w ogóle tylko: " plosę, pseplasam, so robisz, a isss stad" i tak w kółko.
    Drą się, placzą i skupią mi pisek na nowe lakierki z zakrytymi palcami.
    W ogóle czasem jak stawiam babki to mnie wkurza, że jakiś troll wali mnie łopatką po głowię, a matka siedzi na fb i wrzuca zdjęcie bombelka z gilem pt: " pierwszy gil".
    No i te pieluchy, czyvtam pampersy. Idzie takie stworzenie i macha tą pieluchą.
    W sumie, jak inicjatywa się rozszerzy na cały kraj, twój problem się rozwiąże. Będziesz siedzieć w domu. smile
  • chatgris01 02.06.19, 13:15
    Ómarłaś mnie! big_grinbig_grinbig_grin

--
  • rosapulchra-0 02.06.19, 12:33
    Popracuj nad ortografią.
    Dużo ludzi nie lubi obcych dzieci, ale potrafią się opanować i nie rzygać na widok gluta na dziecięcej twarzy. Poza tym to nadal są dzieci, a nie cudze bachory, a twój to dziubdzius doskonały.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • rosapulchra-0 02.06.19, 12:35
    nerwowamamuska napisała:

> Gówno o mnie wiesz. A madka to sama jestes

Kulturka..

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • agnieszka_kak 02.06.19, 14:55
    Tak tak, twój dwulatek kłania się w pas i pełnymi zdaniami pyta "czy mógłbym pożyczyć te niebieska ciężarówkę?". Moje niewychowane dziecko na placu zabaw krzyczy albo z radości, albo z nerwów (bo ma bunt dwulatka od urodzenia)-omg,krzyczec na placu zabaw! Mówić nie umie, widać zapozniona. Jak wszystkie dzieci idą na zjeżdżalnie to ona też, bo po prostu wtedy ja zauważa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.