Dodaj do ulubionych

Polski Notre Dame

02.06.19, 08:32
www.rmf24.pl/fakty/news-gdansk-pozar-kosciola-sw-piotra-i-pawla,nId,3023236 lepiej nic nie napiszę...

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • unaragazza.bionda 02.06.19, 08:46
    Tak tylko zostawię:
    dzienniklodzki.pl/pozar-kosciola-w-mileszkach-w-trzecia-rocznice-wydarzenia-nadal-nie-wiadomo-co-z-odbudowa-kosciola-zdjecia/ar/13457218
  • tanebo2.0 02.06.19, 08:55
    Ruinę uprzątnąć, teren zagospodarować?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • unaragazza.bionda 02.06.19, 09:18
    Nie takie proste, to zabytek był.
  • kaskaz1 02.06.19, 08:48
    Już ugasili. Zwarcie po remoncie dachu.
  • kaskaz1 02.06.19, 08:48
    Sorry. Myślałam że piszesz o dzisiejszym pożarze w gdańskim kościele.
  • tanebo2.0 02.06.19, 08:56
    Nie popieram ale rozumiem...

--
  • heavy_metal_thunder 02.06.19, 11:19
    Jeśli ktoś to zrobił celowo, to powinien zostać żywcem spalony, za beszczeszczenie miejscy świętych i nieswojej własności.
  • sumire 02.06.19, 11:21
    Nie pij od rana.
  • morekac 02.06.19, 11:53
    Dziwnym trafem te "umyślne podpalenia" zawsze zaczynają się na strychach w trakcie remontu. Albo tuż po jakiś naprawach.
    Weź się w łeb walnij. Mocno.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • woman_in_love 02.06.19, 12:43
    i zaraz z innymi incelami zaczniecie snuć teorie spiskowe.
  • mary_lu 02.06.19, 13:10
    Głódź już wie kto podpalił. Na miejscu zdarzenia podobno zastano Łaskę Bożą i Opatrzność.
  • dyzurny_troll_forum 02.06.19, 14:09

Ohhh dobry Pan Bóg postanowił spalić stolicę podofilii!?

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • sumire 02.06.19, 14:17
    dyzurny_troll_forum napisała:

> stolicę podofilii!?

W no, chyba Bóg nic nie ma przeciwko stopom?
  • zona_glusia 02.06.19, 14:19
    Na usta cisną się komentarze:
    "Płonie Kościół, Płonie Europa. Czas zmierzchu. Jeśli się nie nawrócimy spłoniemy wszyscy"
    "Ta tragedia ma wymiar metafizyczny. Nie wierzę, by państwo w obecnym stanie mogło zagwarantować uczciwe śledztwo co do przyczyn pożaru.'
    "Takie skutki przynosi chora laicyzacja.. Państwo musi dbać o zachowanie dziedzictwa kulturowego!".
    "Symbol upadku chrześcijaństwa"
  • tanebo2.0 02.06.19, 18:23
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24854773,w-gdansku-plonal-zabytkowy-kosciol-pawlowicz-czy-profanatorzy.html
    --
  • morekac 02.06.19, 20:29
    Batman podłożył.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.