Dodaj do ulubionych

Perełki przekładowe z Internetu - lajt :) ...

05.06.19, 10:50
Do założenia tego wątku natchnął mnie sąsiedni gdzie szukając wyjaśnienia co to są te jakieś groźnie brzmiące "bicze pochwowe" trafiłam na takie cudeńka:

Głównym zastosowaniem bicza są kobiety do mycia pochwy.
Drażnienie pochwy polega na napełnianiu butelki lub worka woda i wrzucaniu jej do pochwy.
Utrzymanie czystości pochwy jest proste. Najłatwiej jest umyć wodę podczas kąpieli lub pod prysznicem.

z: czym jest natrysk

Nawet jeśli jesz pokarmy stałe i potrafisz poradzić sobie z posiadaniem innych przedmiotów w ustach, połykanie tabletek może być naprawdę nienaturalne

z: jak przełknąć duze pigułki - i nie chce się kneblować

Jest niewiarygodnie prosty, wykonany ze zszywek spiżarskich [...]
Słodko-pikantny glazura smakuje jak twój ulubiony rubin w stylu wiejskim , a sos jest tak dobry, że mży wszystko na talerzu!
Ale wszyscy mamy te dni, kiedy nie chcemy uporać się z pluciem i szarpnięciem uda z kurczaka na patelni.
Te pieczone uda z kurczaka są mieszanką, mżeniem i pieczeniem.
Mnóstwo sosu na mżawki!

przepis na: lepkie pieczone uda z kurczaka

Jak czyścić białe trampki: obszerny przewodnik do utrzymywania kopnięć musujących.
Pomimo najlepszych prób zabrudzenia butów, jeśli stopy są na ziemi, przyciągną brud.
..były starszy menedżer ds. Marketingu w , Jennifer Bairos Hofer, zaleca przygotowanie pasty z sody oczyszczonej i wody oraz używanie jej do szorowania plam, gdy trzeba zauważyć plamę.
Wszyscy nasi rozmówcy przysięgają na pojedyncze szybkie chusteczki. Trzymają chusteczki pod ręką we wszystkich kurtkach i torbach na nagłe wypadki obuwia.
Campana ostrzega ponadto, że rzucanie tenisówkami w pralkę znacznie zmniejszy ich żywotność.
Zanim wyjdziesz na zewnątrz, najlepiej spryskać buty bejcą i płynnym środkiem odstraszającym.

z: jak czyścić białe trampki

jak się spotkaliście z podobnie śmiesznymi tłumaczeniami to dodajcie smile

Minnie
--
Czy zdarzyło Ci się popełnić gafę całkiem niechcący?
https://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s030.gif
Żarciki i poprawność polityczna
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 05.06.19, 10:53
    Dopiero co był taki wątek.
    Tutaj masz:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168010911,168010911,Wykwity_tlumaczen_automatycznych_cud_miod.html
  • minniemouse 05.06.19, 11:16
    o, nie widziałam tego.. sorry.

--
  • tryggia 05.06.19, 23:20
    O, nie, wątek minnie jest bardziej śmieszny!

--
    Hope
  • mama-ola 05.06.19, 15:19
    > Campana ostrzega ponadto, że rzucanie tenisówkami w pralkę znacznie zmniejszy ich żywotność.

big_grin
  • heca7 05.06.19, 15:26
    Pralki żywotność też zmniejszy 🤣🤣🤣

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • katja.katja 05.06.19, 19:12
    Czytałam pewną książkę psychologiczną w której tłumacz uparcie tłumaczył "wewnętrzne dziecko" jako "wewnętrzne niemowlę" i tak cały rozdział np. "zajmij się sobą tak jakbyś był niemowlęciem" itp.

--
    Nie dam się wygasić!
  • daniela34 05.06.19, 23:31
    Eee, dobre- to znaczy nie zajmuj się sobą wcale, leż i czekaj aż inni się tobą zajmą, ewentualnie możesz się rozpłakać, żeby zrobili to szybciej...
  • majenkir 07.06.19, 01:38
    daniela34 napisała:
    > ewentualnie możesz się rozpłakać, żeby zrobili to szybciej...

Albo zesrać big_grin

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • tryggia 05.06.19, 19:50
    Płaczę 😄

--
    Hope
  • eliszka25 05.06.19, 23:10
    Byłam przekonana, że mam bogatą wyobraźnie, ale wrzucania butelki wody do pochwy za Chiny ludowe wyobrazić sobie nie potrafię 🤣🤣🤣
  • minniemouse 05.06.19, 23:53
    Te kopy musujące mogą być bardzo przydatne w gwałtownych dyskusjach, także forumowych, np - jak nie rozumiesz to ci szybko wytłumaczę za pomocą kopa musującego big_grin

Minnie

--
  • minniemouse 06.06.19, 01:18
    ok, to jak wam sie podoba dorzuce jeszcze troche:

- o algach w akwarium:
    Rozważ to jako rytuał przejścia - brązowe algi często pojawiają się podczas jazdy na rowerze i dojrzewania nowego zbiornika. Brązowe algi są czymś, co prawie każdy właściciel czołgów musi znosić, a problem zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku miesięcy.
    Mówiąc prościej, krzemiany są ulubionym pożywieniem okrzemków. Uważają je za pyszne i radośnie się rozwijają i rozmnażają w każdym zbiorniku,
    Jeśli jesteś chory na śmierć, patrząc na brązowy śluz, wykonaj poniższe kroki, aby opanować swój problem z brązowymi algami bez wyrządzania szkody zbiornikowi.

z: co to jest brązowe algi..

farbowanie włosów w domu:
    Fajni stonowani ludzie mają jasną skórę z niebieskimi lub zielonymi oczami. Mają blond, czarne lub brązowe włosy. Ci ludzie palą się zamiast opalać się. Jeśli jesteś fajny, twoje włosy mogą odbijać srebro w świetle.
    Zrozum, jakie odcienie blondynki rozważasz.
    Każdy może iść blondynką, ale musisz znaleźć bezpłatny odcień dla swojej skóry.
    Korzenie pomagają zapobiegać wypłukiwaniu twarzy.
    Możesz wypróbować złotą blondynkę, beżową blondynkę, a nawet jasną blondynkę.
    Usuwa ślepe zaułki, co może prowadzić do zerwania.
    Lakiery do włosów, żele i myszy zawierają alkohol.

z: jak farbować włosy doskonałym odcieniem blondynki

o chrapaniu:
    Słyszenie skarg, że mąż chrapie, jest prawdopodobnie prawie tak częste, jak słyszenie, że dzieci zapominają zrobić sobie łóżka.
    To wibracje z tkanek wytwarzają denerwujące dźwięki, które mogą sprawić, że będziesz rzucać i obracać się i utrzymywać cię przez całą noc. Jeśli twój mąż chrapie, oto kilka wskazówek, jak oswoić bestię i samemu się wyspać.
    Jeśli twój mąż pije alkohol, zachęć go do rzucenia palenia (zwłaszcza, jeśli ma nadwagę)...
    Nudne chrapanie może skutkować brakiem snu

z: wsparcie! mąż chrapie i nie mogę spać!

o zanikaniu chęci do seksu:
    Być może wciąż starasz się, żeby rzeczy były ekscytujące w sypialni, ale możesz wyczuć, że popęd seksualny twojego męża zaczyna się czołgać.
    Dr O'Connell sugeruje, aby unikać przyjmowania go osobiście, jeśli kiedyś chciał zerwać ubranie, gdy wchodziłeś do drzwi, a teraz prawie nie zauważa nowej spódnicy, którą nosisz .
    Spróbuj spontanicznego uścisku, pocałunku lub pocięcia pleców, co może mieć duże korzyści dla twojego życia seksualnego.

z: 10 powodów, dla których twój mąż nie chce mieć seksu

Drogie ematki, jeśli którejś mąż jest niechętny w sypialni, po prostu spróbujcie zalotnie pociąć mu plecy - na pewno go to wściekle podnieci! big_grin

Minnie
    --
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 06:49
    😃😃😃

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • katja.katja 06.06.19, 07:20
    To już wiadomo czemu alkoholicy widzą białe myszki, skoro myszki zawierają alkohol to nic dziwnego.

--
    Nie dam się wygasić!
  • minniemouse 07.06.19, 00:39
    katja.katja napisała:
    To już wiadomo czemu alkoholicy widzą białe myszki, skoro myszki zawierają alkohol to nic dziwnego.

big_grin big_grin big_grin

Minnie

--
  • mama-ola 06.06.19, 08:54
    > Zrozum, jakie odcienie blondynki rozważasz.
    smile

> Możesz wypróbować złotą blondynkę, beżową blondynkę, a nawet jasną blondynkę.
    smile)

> Jeśli twój mąż pije alkohol, zachęć go do rzucenia palenia
    big_grin Jakie to przewrotne!
  • gulcia77 06.06.19, 08:59
    Postanowiłam wprowadzić urozmaicenie seksu i pociąć chłopu plecy 😁 Muszę kupić skalpel, czy nóż wystarczy? 🤣

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • antonina.n 06.06.19, 09:11
    Dziewczyny, ludzie na mnie patrzą, a ja się śmieje na głos w autobusiebig_grin
    Padłam, zupełnie przy pocięciu pleców...
  • minniemouse 07.06.19, 00:30
    gulcia77 napisała:
    Postanowiłam wprowadzić urozmaicenie seksu i pociąć chłopu plecy 😁 Muszę kupić skalpel, czy nóż wystarczy? 🤣

to zależy jak bardzo popęd seksualny twojego męża zaczyna się czołgać.
    jeśli tylko trochę, nóż wystarczy, jak jest całkiem źle, to oj moze nawet nie skalpel a japońska szabla będzie potrzebna.. https://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e015.gif

Minnie

--
  • mona-taran 07.06.19, 11:57
    Płaczę 😂😂😂
    Cudowny wątek 😂
  • qs.ibidem 06.06.19, 11:47
    Dowiedziałam się że jestem fajnym, stonowanym człowiekiem.
    smile
    Szukam podwójnych słuchawek bluetooth. Instrukcja nie jest aż tak zabawna, ale ćwiczy wyobraźnię big_grin można by zastosować jako dodatkowe zadanie na maturze.

Mini power bank może ładować zestaw słuchawkowy Bluetooth 5 razy, nie bojąc się wyłączenia zasilania, gdy masz już wycieczkę. Główne cechy: Zastosuj prawdziwą technologię bezprzewodową, ciesz się sportami bezprzewodowymi.
  • minniemouse 07.06.19, 00:35
    qs.ibidem napisała:
    > Mini power bank może ładować zestaw słuchawkowy Bluetooth 5 razy, nie bojąc się wyłączenia zasilania, gdy masz już wycieczkę. Główne cechy: Zastosuj prawdziwą technologię bezprzewodową, ciesz się sportami bezprzewodowymi.

ta wycieczka to chyba sprintem w zaświaty od tego niepokojącego zasilenia? bezprzewodowego..

Minnie

--
  • summerland 06.06.19, 16:27
    To sa perly! Dzieki Minnie za wprowadzenie w dobry nastroj z rana big_grin
  • jeanny1986 07.06.19, 00:52
    Reklama na Facebooku, która po automatycznym tłumaczeniu brzmiała:
    "Przejechany przez szczura. Dziękuję."
  • minniemouse 07.06.19, 01:59
    Ja tez!! 🤣🤣🤣

--
  • minniemouse 07.06.19, 09:21
    wahałam się co tłumaczyć, politykę czy ćwiczenia mięśni Kegla. wygrał Kegel....

Nie ma powodu, dla którego nie możesz spróbować Kegelsa podczas seksu ze swoim cholernym ja.
    Ściskanie czegoś może spowodować głębsze uczucie orgazmu, zwłaszcza jeśli będziesz się przez nie przeciskał.
    Rytmicznie ściskaj Kegele, jakbyś pulsował wokół ich penisa. Jeśli nadal będą widzieć, gdy ich oczy są przewrócone do tyłu, ich dłonie będą mogły swobodnie naciskać zabawkę lub pocierać smoczą dłoń o łechtaczkę.
    To nie jest dobre dla typu ciężkiej, kurwa, teraz, ale jest niesamowite podczas intymnej pozycji twarzą w twarz.

Nie ruszaj się przez chwilę, gdy zginają / pulsują penisa głęboko w tobie.
    z: 5 pozycji seksualnych Kegla dla orgazmów spoza tego świata -by Cosmopolitan

Jak robić 5-pasmowy warkoczyk - reklama produktu:
    Wypróbuj SheaMoisture Wzmocnij i przywróć kondycjonującą piankę odżywczą lub Vernon Francois Scalp Warkocze odżywcze i Locs Spray - pomogą utrzymać skwierczenie i ucieczkę na dystans. I to wszystko!

i wreszcie „Bambi” (ukuty przez moją przyjaciółkę Julie Schott) - kiedy ty usiądź na swoich goleniach i połóż swój tyłek na plecach)
    Podobnie jak „Google it” lub „Postmates that”, termin flaming może być również użyty w formie czasownika, ponieważ odnosi się do zachowania prostej nogi i zginania drugiej w lekko trójkątny kształt.

z: Jeśli nie robisz pozy flamingów na Instagramie, to kim jesteś? (Cosmo)

Zamiast popijać nudnego drinka (patrząc na ciebie, rum i koks!), Spróbuj zrobić jedną z tych receptur koktajlu rumowego. Odwrócą twoją imprezę.
    Klejenie na margaritach = najlepszy prezent.
    W shakerze koktajlowym wyciśnij sok z jednego klina wapiennego i jednego klina cytrynowego.
    Odcedzić na lodzie w szklanym kamieniu i udekorować jeżynami.

z: 15 pysznych koktajli do picia z mamą w dzień matki (Cosmo) - btw, przepisy na koktajle są naprawdę super!

ps - ja tam bym drinka z rumu i koksu nie nazwala nudnym, ale to ja...

Minnie

--
  • qs.ibidem 07.06.19, 11:16
    Smocza dłoń... mmmmm... big_grin
  • eliszka25 07.06.19, 11:30
    Bardzo jestem ciekawa, w którym miejscu mięśnie kegla mają oczy i dłonie oraz penisa 😄
  • szorstkawelna 07.06.19, 11:38
    [i]Nie ma powodu, dla którego nie możesz spróbować Kegelsa podczas seksu ze swo
    > im cholernym ja.

😂😂😂
  • 1matka-polka 07.06.19, 11:54
    "Scalp Warkocze odżywcze i Locs Spray - pomogą utrzymać skwierczenie i ucieczkę na dystans. I to wszystko! "
    Przekonali mnie!

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • tryggia 07.06.19, 13:32
    Zaraz urodzę że śmiechu.

--
    Hope
  • boogiecat 07.06.19, 13:07
    Minnie! Widze, ze twoja stala tematyka to seks, alkohol i farbowanie wlosow, teraz juz rozumiem skad twoj wizerunek szalonej habanery😁😁

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.