Dodaj do ulubionych

Eurowizja. Ta piosenka się mnie uczepiła

05.06.19, 17:58
Ta piosenka się mnie uczepiła:

Z tegorocznej Eurowizji słucham jeszcze Zale Kralj & Gašpera Šantl. Z 2017 Blanche - City Lights. A wam wpadły w ucho jakieś piosenki z tego konkursu?
Edytor zaawansowany
  • madi138 05.06.19, 18:04
    City Lights są super. Ja wciąż wracam do Melovina z Ukrainy, który reprezentował Ukrainę rok temu. No I do zwyciężczyni z 2016 Jamali- ten utwór i jej głos są niesamowite!!!
  • kropkacom 05.06.19, 18:12
    Dla takich perełek warto zobaczyć ten konkurs.
  • jak_matrioszka 05.06.19, 18:09
    Piosenka z Danii mi sie podobała i norweska też. Soldi niespecjalnie, ale nie dziwi mnie że sie Ciebie czepiła smile
  • kropkacom 05.06.19, 18:15
    S teboi mi się bardziej podoba. To już spoza konkursu

• kropkacom 05.06.19, 18:15
    Czemu się nie dziwisz? Pytam z ciekawości smile
  • jak_matrioszka 05.06.19, 18:21
    Tegoroczna Eurowizje ogladałam od końcówki wystepu duńskiej grupy, wiec nie znam nawet wszystkich finalistów, ale Soldi wydało mi sie jednym z oczywistych kandydatów do wysokiej pozycji. Łatwo wpadajaca w ucho i lekka do nucenia melodia z prostym refrenem. Od razu tak ja skomentowałam, mimo iż mojego serca nie podbiła.
  • jak_matrioszka 05.06.19, 18:22
    Wielu innych nawet bym nie skojarzyła po tytule, ta pamietam smile
  • kropkacom 05.06.19, 18:28
    Tekst za to całkiem frapujący jak na taką piosenkę z wyraźnym refrenem.
  • kropkacom 05.06.19, 18:17
    Nie zapominajmy o tegorocznym wystąpieniu Australii. smile
  • jak_matrioszka 05.06.19, 18:22
    Australia na kijach? Podobała mi sie smile
  • biala_ladecka 05.06.19, 18:20
    To byl moj absolutny faworyt i tez slucham przynajmniej raz dziennie. Swoja droga, bardzo przystojny chlopak.

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • mildenhurst 05.06.19, 18:25
    Były dwa utwory: Rosja Anastasja Prykhodko Mama i Ukraina Jamalia. Cudowne.
  • kropkacom 05.06.19, 18:55
    Macedonia - świetna technicznie, ale mnie nie poruszyła w ogóle. Jednak była wysoko w głosowaniu.
  • jak_matrioszka 05.06.19, 18:57
    Północna Macedonie strasznie operatorzy tv promowali, poświecajac jej chyba z 75% czasu antenowego kosztem wszystkich innych wykonawców. Co przerwa to ja na ekranie było widać, jak dla mnie zbyt nachalne to było sad
  • maniaczytania 05.06.19, 18:57
    Mnie po tegorocznej na playliście zostały Holandia, Północna Macedonia, Hiszpania, Szwajcaria, Australia, Francja i Chorwacja.

--
    "Pomyślę o tym jutro"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.