Dodaj do ulubionych

Wasz stosunek do homopropagandy dzieciom?

06.06.19, 09:42
Jaki jest Wasz stosunek do homopropagandy dzieciom?
Muszę powiedzieć, że byłem zażenowany kiedy w szwedzkiej książeczce dla dzieci znalazłem homopropagandę: oskarżony zakochał się w innym facecie. Dzieci nie zrozumiały tego.
Ale nie podoba mi się to. Powiedziałem dziecku, żeby więcej nie wypożyczała książeczek z tej serii, gdyż są tam treści, z którymi jako rodzice się nie zgadzamy.

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • qs.ibidem 06.06.19, 09:48
    Co to za książka, bo szukam takich?
    Tzn.książek gdzie bohaterowie mają różne modele rodziny; dzieci moje znają je na co dzień to i w literaturze niech się pojawią.
    Za homopropagandą jestem w 100%.
    A Ty możesz przeprowadzić się np.do Rosji; niedaleko i oficjalnie mówić o "takich sprawach" nie można.
  • bywalec.hoteli 16.06.19, 00:04
    Nie powiem co to za książki smile

--
    Lato smile
  • olena.s 16.06.19, 01:27
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/shopping?q=tbn:ANd9GcRR8g5tZNlO96HFGhII1Xq-Hh88a2FnTIzc_ElvlJBVLgPwtITmJ90pDTYqkclyHaeiclSDTa-lcuE0jeVqRMhArZPkIR07Sjshv-0kvbU&usqp=CAc
  • angazetka 06.06.19, 09:54
    1. "Homopropaganda dzieciom" to po jakiemu to?
    2. Ziew.
    3. No zakochał się, ludzie się niekiedy zakochują. Co jest w tym niewłaściwego? Wyjaśnij.
    PS. A w sobotę Parada Równości <3
  • swinka-morska 07.06.19, 13:38
    1. "Homopropaganda dzieciom" to po jakiemu to?

Taki trollowy rusycyzm
  • mdro 06.06.19, 09:55
    Co to jest "homopropaganda"? I dlaczego nie umiesz poprawnie sformułować zdania?

I z czym się konkretnie jako rodzic nie zgadzasz? Z tym, że facet może się zakochać w innym facecie?

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • jan.kran 06.06.19, 09:56
    Co to jest homopropaganda?
  • kosmos_pierzasty 06.06.19, 09:58
    Jestem przerażona nastawieniem obecnego ministra edukacji do środowisk LGTB. Naprawdę boję się, że coś odpierniczy i będzie próbował zrobić dzieciom homopropagandowe pranie mózgów. Moje osobiste dziecko na szczęście od dawna wie, że ludzie mają różną orientację, wie też co to homofobia i skąd się bierze. Ale ile jest dzieci, którym taka homopropaganda może zrobić wodę z mózgu i będziemy mieć kolejne pokolenie zaściankowych homofobów?! Nawet nie chcę o tym myśleć. Niechby już cud się stał i ten cholerny PiS upadł...
  • daniela34 06.06.19, 10:28
    Chyba antyhomoptopaganda? Heteropropaganda? Co do meritum się zgadzam.
  • szeptucha.z.malucha 06.06.19, 11:01
    Z przerażeniem myślę o losie uczniów, u których pojawia się samoświadomość orientacji homoseksualnej.
  • spanish_fly 06.06.19, 12:06
    A jeszcze gorzej transpłciowość. To jest chyba najmniej akceptowane.
  • spanish_fly 06.06.19, 10:00
    Moje dziecko ma przyjaciół LGBT, a i nie wiem czy samo nie jest przynajmniej biseksualne, zatem używanie słowa "homopropaganda" na określenie tego, że w literaturze pojawiają się pary homoseksualne automatycznie sprawia, że nie miałbyś wstępu do naszego domu. Osobom LGBT należą się te same prawa co wszystkim.
  • lauren6 06.06.19, 10:03
    > Dzieci nie zrozumiały tego.

To trzeba było wytłumaczyć. Jesteś rodzicem.
  • hanusinamama 06.06.19, 10:06
    Ale ze twoje dzieci nie rozumiały?? To pretensje do siebie ze trzymasz pod kloszem i nie mowisz jak wygląda świat. O wyznawcach innych religii tez nie mówisz??? Poza tym co to jest homopropaganda...boisz sie ze jak sie nasłuchasz, naoglądasz marszy to ci sie zmieni orientacja....Sorry kolego ale facet pewny swojej orientacji nie boi sie "homopropagandy". Juz tu taki jeden na forum tez sie boi homopropagandy...
  • manon.lescaut4 06.06.19, 11:10
    Otóż to. Nie rozumiem jak ktokolwiek może się BAĆ społeczności LGBT, chyba ze wie, ze ma w sobie skłonność do homoseksualizmu i ja wypiera, nie akceptuje i udaje ze jej nie ma. Heteroseksualnemu facetowi nie zmieni się orientacja, choćby codziennie mijał parady przystojniaków w stringach (którzy nie są tak naprawdę największa reprezentacja gejów, ale homofoby tak właśnie widza ludzi LGBT).
  • araceli 06.06.19, 10:07
    bywalec.hoteli napisał:
    > Powiedziałem dziecku, żeby więcej nie wypożyczała książeczek
    > z tej serii, gdyż są tam treści, z którymi jako rodzice się nie zgadzamy.

Ze słońcem czy księżycem też się nie zgadzacie? Płaskoziemcy może?

Homoseksualiści byli, są i będą. Dziecko wie i tyle.

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • kamin 06.06.19, 10:13
    A jaki masz stosunek do heteropropagandy?
  • snakelilith 06.06.19, 10:45
    No jak to jaki? Wilgotno-obleśny jak przystało na łysego prawicowca. Nie znasz "erotycznych" kwiatków bywalca?

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • kamin 06.06.19, 11:39
    Akurat słabo go kojarzę, ale po tym błyskotliwym wątku to się zmieni.
    Znaczy facet nachalnie obnosi się ze swoją hetero orientacją?
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 11:41
    Z hetero impotencją raczej.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • snakelilith 06.06.19, 12:00
    kamin napisał(a):

> Znaczy facet nachalnie obnosi się ze swoją hetero orientacją?

To bardzo delikatne ujęcie pojęcia. To obleśny mizogin, traktujący kobiety przedmiotowo, ciągle zakładający wątki, w których chce oceniać kobiece walory. Mnie nazwał "starą ropuchą", bo wyrzuciłam mu jego nieuctwo. Żenujący prawicowy element, zwolennik Konfederacji, więc jego zdania o kobietach można się domyślić - młode są do ruch....nia, stare na śmietnik.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • gulcia77 06.06.19, 10:14
    Yyy, ale, że jak? Moje dziecko wie to, że są różne orientacje "od zawsze". I, że wujek J kiedyś był ciocią G też wie. I, że każdy ma prawo do normalnego, szczęśliwego życia. Nijakie książeczki potrzebne nie były. Po prostu przekazywaliśmy mu nasze poglądy i tłumaczyliśmy różnice między tym, co jest dla nas istotne, a tym, z czym może.się spotkać w szkole, drużynie, na lpodwórku.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • tiszantul 06.06.19, 12:04
    > I, ż
    > e wujek J kiedyś był ciocią G też wie. I, że każdy ma prawo do normalnego, szcz
    > ęśliwego życia

Trzeba sporej naiwności, żeby zmianę płci nazywać "normalnym, szczęśliwym życiem". Trudno zrozumieć, dlaczego opozycja uparła się na ten elektorat wynoszący 0,001%. To już lepiej byłoby stawiać na kolekcjonerów pudełek od zapałek, jest to nieco liczniejsze środowisko. W kampanii wyborczej oczywiście opozycja sama się prosi o pytanie, co ma ludziom do zaoferowania oprócz zmiany płci oraz kontaktów homoseksualnych (których absolutna większość społeczeństwa sobie zdecydowanie nie życzy)
  • spanish_fly 06.06.19, 12:08
    Jasne, bo wszystko jest polityką i pod wyniki wyborów trzeba ustawiać swoje osobiste poglądy. Sam się tak dopasowujesz? Gdyby większość Polaków lubiła się znęcać nad zwierzętami to wpisałbyś to sobie do programu wyborczego?
  • lena36 06.06.19, 17:00
    spanish_fly napisała:

> Jasne, bo wszystko jest polityką i pod wyniki wyborów trzeba ustawiać swoje oso
    > biste poglądy. Sam się tak dopasowujesz? Gdyby większość Polaków lubiła się znę
    > cać nad zwierzętami to wpisałbyś to sobie do programu wyborczego
    TępakTisz na pewno.
  • iwles 06.06.19, 12:10

> Trudno zrozumieć, dlaczego opozycja uparła się na ten elektorat wynoszący 0,001%.

wyobraź sobie, że niektórym ludziom zależy bardziej na jakości, niż ilości.

ps. kotki - przepraszam.

• lena36 06.06.19, 16:58
    I w tym właśnie rzecz że większość naszego społeczeństwa jest ciemna, tępa, ksenofobiczna i przekupna jak Ty. Możesz mi pstryknąc wolałabym tysiąc razy być po transformacji płci niż być choć w jednej setnej takim nieszczęściem zadowolonym że swojej głupoty jak Ty. Niestety to sprawdzone tępaki tak mają że z dumą obnoszą swoją głupotę.
  • zofijkamyjka 15.06.19, 13:48
    tiszantul napisała:

> Trzeba sporej naiwności, żeby zmianę płci nazywać "normalnym, szczęśliwym życie
    > m". Trudno zrozumieć, dlaczego opozycja uparła się na ten elektorat wynoszący 0
    > ,001%.

ten elektorat jest całkiem duży, bo popiera tych ludzi spora cześć społeczeństwa

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • ingryd 06.06.19, 12:53
    Ufffff, to masz szczescie, ze dziecko bystre, nie bedziesz musiala Prousta czy Wilde'a (tych starych zbokow) po katach chowac przed nim. A taki bywalec wyobraz sobie jak upycha pod lozkiem te tomiszcza à la recherche, nie latwo jest to do pochowac smile
  • gulcia77 06.06.19, 13:19
    Najukochańsza książka mojego życia, to "Portret Doriana Greya". Przeczytałam pierwszy raz mając jakieś 11 lat. Dla informacji tisza, rządziła wtedy PZPR. Więc poglądów pod wybory nigdy nie ustawiałam.

--
  • aerra 06.06.19, 13:19
    Bywalec w ogóle w domu Prousta i Wilde'a nie będzie miał, więc nie będzie musiał chować. Dziecko za to będzie gorzej miało, bo jak dorwie w bibliotece i przyniesie do domu, to ciężko mu będzie ukryć tomiszcze przed tatusiem wink
  • gulcia77 06.06.19, 13:32
    "Doriana Greya" da radę ukryć. Z Proustem gorzej. Jako nastolatka lubiłam jeszcze poezję Baudlaire'a. Fakt, że jestem heteroseksualna to kuriozum jakieś. Wszak homopropagandę sama sobie literacko fundowałam od najmłodszych lat.

--
  • aerra 06.06.19, 13:38
    E tam, Proust jest w bibliotekach dostępny w całkiem niedużych formatowo tomikach (no dobra, przynajmniej kiedyś był). Nie musi przecież wypożyczać wszystkiego na raz wink
  • joasia33 06.06.19, 14:33
    Oooo, właśnie! Mój ukochany Oscar Wilde! De Profundis. A Andre Gide? Na regale mam imponującą kolekcję "homopropagandy" big_grin Uwielbiane książki. Jakim cudem jestem hetero, doprawdy nie wiem. big_grin (Jakim cudem zaś, serio, można być takim jełopem, który sądzi, że LGBT to zakaźna choroba...?)

--
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
  • gulcia77 06.06.19, 14:54
    No właśnie tego nie wiem 🙄 Projekcja jakaś, czy ki diabeł?

--
  • ingryd 06.06.19, 20:45
    Tfu, tak chlop z chlopem !!!
    Nie to co Colette, Françoise Sagan, nie mowiac o takiej Virginii Woolf 😂
  • ingryd 06.06.19, 20:42
    A taki Tennessee Williams, jakby bywalca zaciagnal do tramwaju 😱
  • bywalec.hoteli 06.06.19, 13:49
    aerra napisał(a):

> Bywalec w ogóle w domu Prousta i Wilde'a nie będzie miał, więc nie będzie musia
    > ł chować. Dziecko za to będzie gorzej miało, bo jak dorwie w bibliotece i przyn
    > iesie do domu, to ciężko mu będzie ukryć tomiszcze przed tatusiem wink

Aerra, przeczytałem więcej książek niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

--
    Lato smile
  • iwles 06.06.19, 14:00
    bywalec.hoteli napisał:

> Aerra, przeczytałem więcej książek niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

i jak one wpłynęły na twoja orientację seksualną ?

• aerra 06.06.19, 14:06
    Nie sądzę.
    Moja wyobraźnia w tym temacie nie ma granic - jestem sobie w stanie wyobrazić nieskończone ilości książek, a w domu mam więcej niż pół osiedla statystycznych Polaków czyta przez całe życie.
  • morekac 06.06.19, 17:08
    W tym wszystkie powieści Blanki Lipińskiej. 😂

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • ingryd 06.06.19, 20:37
    Od tego czytania forma (litosciwie pomine tresc) jego wypowiedzi (vide skladnia tytulu watku) jest tak perfekcyjna.
    Wyobrazmy sobie zdania Prousta na jedna strone î " wasz stosunek do homopropagandy dzieciom".
    Sadzę ze hotelowy nie jest w stanie przeczytac komiksu.
  • vitreous 06.06.19, 10:19
    Czy moderacja może w końcu zająć się tym przygłupim trollem?
    Dziwię się, że w ogóle ktoś wchodzi z nim z dyskusje.
  • tiszantul 06.06.19, 12:21
    > Czy moderacja może w końcu zająć się tym przygłupim trollem?

Przypominam opozycji, że przegrała m.in. właśnie przez takie traktowanie ludzi. Stanowisko autora wątku podziela 90% społeczeństwa. Zachęcam opozycję do szczerych wypowiedzi na ten temat w kampanii. Ma to swój urok w sytuacji, kiedy to zwolennicy homopropagandy właśnie zostali zdecydowanie zmoderowani przez społeczeństwo w demokratycznych wyborach.
    Zmiana płci OK, pani się czuje panem, a pan panią, ale co w sytuacji, gdy ktoś czuje się np. Chrystusem, Napoleonem, koniem albo dzikiem? Czy taka osoba też "ma prawo do normalnego życia" i wszyscy powinni respektować, że jest Napoleonem? Co z prawami osób, które chciałyby zalegalizować swój związek ze zwierzęciem? A przecież dla wielu samotnych osób zwierzę to ktoś najbliższy. Czy tacy ludzie muszą być dyskryminowani tylko dlatego, że nasze postępowe środowiska są niewystarczająco postępowe?
    Jeśli płeć można zmienić chirurgicznie, to dlaczego nie można leczyć homoseksualizmu? Niekoniecznie od razu chirurgicznie, takie brutalne metody zostawmy naszym wrażliwym oświeconym Europejczykom. Jaki sens ma powoływanie się na autorytet nauki, jeśli naukowcy przez dziesiątki lat twierdzili, że homoseksualizm to choroba? Wydawało by się, że z takimi środowiskami nie chcecie mieć nic wspólnego
  • natalia.nat 06.06.19, 13:37
    tiszantul napisała:

> > Czy moderacja może w końcu zająć się tym przygłupim trollem?
    >
    > Przypominam opozycji, że przegrała m.in. właśnie przez takie traktowanie ludzi.

Nie, nie dlatego przegrała opozycja. Nawet jak napiszesz bzdurę milion razy, to nie stanie się ona prawdą. I poza tym pisz na temat. Też się niezmiennie dziwię, że nie masz dożywotniego bana za całokształt i ewidentny trolling.

> Zmiana płci OK, pani się czuje panem, a pan panią, ale co w sytuacji, gdy ktoś
    > czuje się np. Chrystusem, Napoleonem, koniem albo dzikiem? Czy taka osoba też "
    > ma prawo do normalnego życia" i wszyscy powinni respektować, że jest Napoleonem
    > ? Co z prawami osób, które chciałyby zalegalizować swój związek ze zwierzęciem?
    > A przecież dla wielu samotnych osób zwierzę to ktoś najbliższy. Czy tacy ludzi
    > e muszą być dyskryminowani tylko dlatego, że nasze postępowe środowiska są niew
    > ystarczająco postępowe?

Jeżeli nie odróżniasz dewiacji czy choroby psychicznej od odmiennej orientacji seksualnej, która jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności, to nic nie poradzimy. Może się po prostu dokształć.

> Jeśli płeć można zmienić chirurgicznie, to dlaczego nie można leczyć homoseksua
    > lizmu? Niekoniecznie od razu chirurgicznie, takie brutalne metody zostawmy nasz
    > ym wrażliwym oświeconym Europejczykom. Jaki sens ma powoływanie się na autoryte
    > t nauki, jeśli naukowcy przez dziesiątki lat twierdzili, że homoseksualizm to c
    > horoba? Wydawało by się, że z takimi środowiskami nie chcecie mieć nic wspólneg
    > o

Jak chcesz leczyć chirurgicznie homoseksualizm??? Czy ty w ogóle wiesz, co znaczy to pojęcie? Szczyt ignorancji. I przede wszystkim nie da zmienić/leczyć genetyki, biologi i tego co siedzi w głowie. A homoseksualiści nie muszą chcieć/potrzebować tego zmieniać. Myślisz że ciebie dałoby się wyleczyć z heteroseksualizmu?
    Homoseksualizm został oficjalnie wykreślony z listy chorób. Nie wiesz tego, że świat, możliwości, technika, medycyna, metody naukowe nie stoją w miejscu. Kiedyś stosowano lobotomię i leczoną rtęcią. Kiedyś uważano, że ziemia jest płaska. Kiedyś kobiety nie miały praw wyborczych. To, że kiedyś istniały błędne przekonania jako pewniki, nie jest żadnym argumentem.
  • 1elka26 06.06.19, 17:57
    natalia.nat napisała:

> Homoseksualizm został oficjalnie wykreślony z listy chorób. Nie wiesz tego, że
    > świat, możliwości, technika, medycyna, metody naukowe nie stoją w miejscu. Kied
    > yś stosowano lobotomię i leczoną rtęcią. Kiedyś uważano, że ziemia jest płaska.
    > Kiedyś kobiety nie miały praw wyborczych. To, że kiedyś istniały błędne przeko
    > nania jako pewniki, nie jest żadnym argumentem.

No proszę, a skąd taka pewnośc że to co teraz uważa się za pewnik, zwłaszcza jeżeli chodzi o medycynę, nie zostanie w przyszlości uznane za błędne przekonanie?
    Kuriozalne jest zwłaszcza powtarzanie jako swoistej mantry tezy, że homoseksualizm został wykreślony z listy chorób. To może podaj dla ścisłości, że został wykreślony na podstawie wyniku głosowania dokonanego przez członków amerykańskiego towarzystwa psychiatrycznego w 1973 r.? - uwaga - głosowania!!
    Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób przy 5816 głosów za i 3817 przeciw. Co więcej, nawet wśród osób, które głosowały za wyeliminowaniem homoseksualizmu ze spisu chorób, wielu było przekonanych, że dzięki usunięciu społecznego stygmatu z homoseksualistów - będzie można skuteczniej pomóc tym, którzy potrzebują i poszukują pomocy psychiatrycznej.
    Głosowanie decyduje o tym co jest chorobą a co nie jest? w dodatku wynik głosowania wcale nie był jednolitego stanowiska naukowców, lecz raczej wynikiem przekonań.
    To nie wiesz o tym, że w chwili obecnej wszelkie próby naukowego podejścia do prób leczenia homoseksualizmu są duszone w zarodku, a nieliczni naukowcy medialnie linczowani?

Ciekawe co będzie gdy w przyszłosci okaże się, że to co dzisiaj uchodzi za pewnik okaże się jednak błędnym rozumowaniem albo znowu ktoś przegłosuje, że to jednak jest choroba? Niemożliwe?
  • asia.sthm 06.06.19, 18:47
    1elka26:
    > Ciekawe co będzie gdy w przyszłosci okaże się, że to co dzisiaj uchodzi za pewnik okaże się jednak błędnym
    > rozumowaniem >albo znowu ktoś przegłosuje, że to jednak jest choroba? Niemożliwe?

Musisz jeszcze wymyslec co bedzie kiedy homoseksualni wtedy zaczna nagminnie chodzic na L4 czy jak tam sie w roznych krajach zwolnienie lekarskie nazywa. Trzeba bedzie im placic chorobowe przynajmniej w takim wymiarze jak prawo nakazuje. A szczegolnie w takich dniach kiedy beda sie czuli wybitnie gejowo.
    Elka, ja ci mowie, zglos swoj genialny pomysl wladzy - wladza cie ozloci, jak nic. I moze nawet Nobla dostaniesz - caly swiat czeka zeby cie docenic.

--
    Casanova: Jak pani na imię?
    Nieznajoma: Nabuchodonozor.
  • 1elka26 06.06.19, 19:50
    Nic nie trzeba władzy podpowiadać. Mam nadzieję, że "obrońcy demokracji" szanują Konstytucję? A niej pisze wyraźnie:
    Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej

I taki zapis w zupełności wystarczy.
    Natomiast nadal nie znam odpowiedzi na pytanie - a co będzie gdy za lat ileś tam kolejne stowarzyszenie psychiatrów przeprowadzi głosowanie i stwierdzi, że najnowsze badanie naukowe stwierdzają, że homoseksualizm jednak jest powiedzmy chorobą o podłożu genetycznym? I co wtedy?
    Niemożliwe? - nauka rozwija się i kto wie, co za jakiś czas zostanie uznane za prawdę naukową.
  • iwles 06.06.19, 21:31
    Nie "pisze w Konstytucji", tylko "jest napisane". To po pierwsze pani prawdziwa Polko.

A po drugie: malzenstwo to umowa cywilna, i dlatego, jak kazda umowa, podlega ochronie.

Rozumiem, ze wg ciebie nieakceptowalne powinny byc wszystkie zwiazki, ktore nie sa malzenstwem?
    To elka pochwal sie, jaka jestes patriotka i opowiedz o swoim malzenstwie.

Co do twojego pytania: nie zaprzataj sobie glowki, co byc moze zdarzy sie za iles tam lat. Jak przyjdzie taki czas, wtedy porozmawiamy.
    A moze to nastapi juz nie za twojego zywota? A moze nigdy ? 😄

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • biszkopty35 08.06.19, 22:49
    iwles napisała:

> Nie "pisze w Konstytucji", tylko "jest napisane". To po pierwsze pani prawdziwa
    > Polko.
    Otóż jest już dopuszczalne pisanie tak, jak tam pisze.
  • iwles 09.06.19, 01:32
    Na stronie Rady Języka Polskiego nic na ten temat nie ma.

--
    Paweł

• araceli 06.06.19, 22:04
    1elka26 napisał(a):
    > Natomiast nadal nie znam odpowiedzi na pytanie - a co będzie gdy za lat ileś ta
    > m kolejne stowarzyszenie psychiatrów przeprowadzi głosowanie i stwierdzi, że na
    > jnowsze badanie naukowe stwierdzają, że homoseksualizm jednak jest powiedzmy c
    > horobą o podłożu genetycznym? I co wtedy?

Uważaj bo prędzej uznają, że rozmowy z niewidzialnym przyjacielem, które nazywacie modlitwą kwalifikują was na oddział zamknięty wink

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • olena.s 06.06.19, 22:13
    >i stwierdzi, że najnowsze badanie naukowe stwierdzają, że homoseksualizm jednak jest powiedzmy chorobą o podłożu genetycznym? <

He he. A co ma wtedy być? Uważasz, że to by przywróciło te (piekne) czasy, kiedy homoseksualistów pakowano do kopalni, czy jak? Żeby znowu udeptać jakiegoś Wilde'a jakiegoś Turnera?
  • hanusinamama 07.06.19, 11:44
    A gdzie gej zagraża rodzinie??? Masz męża "wyleczonego z gejostwa" i boisz się ze jak sobie popatrzy to mu sie przypomni?? BO innej możliwosci nie widzę...
  • 7katipo 07.06.19, 19:55
    Jest napisane.
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:22
    asia.sthm napisała:

> Musisz jeszcze wymyslec co bedzie kiedy homoseksualni wtedy zaczna nagminnie ch
    > odzic na L4 czy jak tam sie w roznych krajach zwolnienie lekarskie nazywa.

Glupie pytanie. Widziałaś kiedykolwiek L4 wystawione z powodu pedofilii?
  • iwles 07.06.19, 07:44
    Dla ciebie pedofilia to to samo co homoseksualizm.
    I tu robisz podstawowy błąd w myśleniu.
    Nie musisz mi odpowiadac, wiem co odpiszesz.

--
    Paweł

• super.hetero.dyna 07.06.19, 08:23
    Wracaj do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem.
  • marianna1960 06.06.19, 18:53
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • livia.kalina 06.06.19, 19:05
    A jak "się roznosi pedalstwo"?? Ktos idzie na paradę równości i zostaje gejem? W jakimś kraju dopuszcza się równość małżeńską więc heteroseksualni panowie i panie rozwodzą się, żeby wziąć ślub z kimś z własnej płci?

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • asia.sthm 06.06.19, 19:34
    Roznosi sie przez epatowanie - siedzi sobie niewinna marianna a tu lubudu i ja zaepatowaly dwie dziewczyny calujace sie, i juz marianna leci dac im buzi, juz sie garnie, juz sie zarazila i do lekarza, na pogotowie bez kolejki, ratowac sie musi. powaga !

--
    Antygona pochowała brata, splunęła moralnie na króla i powiesiła się.
  • marianna1960 06.06.19, 19:37
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 19:46
    I co zaraziłaś się? Ciągnie cię do dziewczynek? 😃

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • asia.sthm 06.06.19, 19:53
    Strzez sie mediow marianno, a szczegolnie tego forum - piorun wie jak juz ucierpialas od tutejszej propagandy.
    Obejrzyj sie, pedalstwo juz po tobie musi byc widac.

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • biszkopty35 08.06.19, 22:51
    Skąd czerpiecie Waszą wiedzę na temat homoseksualizmu?
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:23
    Roznosi się na przykład przez wykorzystanie seksualne w młodym wieku.
  • vitreous 07.06.19, 09:57
    aaa czyli kościół katolicki jest tu siłą nośną, rozumiem juz.
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 10:32
    Jakbyś zgadła. Weź na przykład takiego Legierskiego - ofiara księdza - pedofila.
  • hanusinamama 07.06.19, 11:43
    O Elka wróciła...ide po popcorn. Kabaret na żywo.
  • natalia.nat 07.06.19, 11:50
    Nie w tym istota, czy coś co jest dzisiaj pewnikiem, w przyszłości nie zostanie uznane za błędne przekonanie. Bo w niektórych sytuacjach tak pewnie będzie. Nie jest to żadne odkrycie. Ale akurat małe jest prawdopodobieństwo, że w tym akurat przypadku, miałoby być tak że coś co już dzisiaj wynika jednoznacznie z badań naukowych, z biologii i genetyki nagle miałoby się zmienić o 180 stopni. Ale czekaj, może się doczekasz cudu. big_grin
    No więc, nie ma to znaczenia. Bo dzisiaj/teraz/na tę chwilę stanowisko naukowców i ekspertów dziedziny jest takie a nie inne. I nie ma powodów się z nim nie zgadzać tylko dlatego, że ma się jakiś tam światopogląd. To dużo za mało, zwłaszcza kiedy nie ma się żadnych kompetencji ani nawet argumentów na potwierdzenie swojej tezy.

I uzupełnienie, bo ty jak zwykle manipulujesz. Mój wpis dotyczył wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób i zaburzeń przez Światową Organizacje Zdrowia (WHO) w 1990 roku. Wcześniej, w 1973 r Zarząd Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (APA) wykreślił homoseksualizm z DSM, ale zastąpił go wtedy zaburzeniem orientacji seksualnej (gdy dana osoba odczuwa z jego powodu niepokój, konflikt wewnętrzny lub chce zmienić swoją orientację seksualną). Później zresztą APA wielokrotnie to potwierdzała w oparciu o nowe badania. Dzisiaj stanowisko całego środowiska psychiatrycznego, nie tylko amerykańskiego, jest znane i nie pozostawia wątpliwości.
  • iwles 06.06.19, 10:20

jesteś za tym, żeby dzieci poznawały tylko ten wycinek rzeczywistości, który jest zgodny z twoim światopoglądem ?
    Nie dasz dzieciom szansy wyściubienia noska poza wasz okrojony świat ?
    Oj, to przyjdzie im w dorosłym życiu zderzyć się z rzeczywistością. I już im współczuję, kiedy odkryją, w jak wielkiej nieświadomości żyli, i że zawdzięczają to tobie big_grin

• bywalec.hoteli 06.06.19, 12:23
    iwles napisała:
    > jesteś za tym, żeby dzieci poznawały tylko ten wycinek rzeczywistości, który je
    > st zgodny z twoim światopoglądem ?
    > Nie dasz dzieciom szansy wyściubienia noska poza wasz okrojony świat ?
    > Oj, to przyjdzie im w dorosłym życiu zderzyć się z rzeczywistością. I już im ws
    > półczuję, kiedy odkryją, w jak wielkiej nieświadomości żyli, i że zawdzięczają
    > to tobie big_grin

Nieprawda, zdaję sobie sprawę, że w każdym gatunku kilka procent społeczności jest homo- lub bi-, dotyczy to również ludzi. Nie uważam tego za zboczenie, że niektórzy ludzie mieli pecha i natura ich tak ukształtowała.
    Natomiast jestem przeciwny wciskaniu tego na siłę do książeczek dla dzieci. Od tego jesteśmy my, rodzice, żeby to dzieciom wytłumaczyć.
  • angazetka 06.06.19, 12:32
    Ślub Kopciuszka z księciem też jest wciśnięty na siłę? Bo to taka sama propaganda.
  • iwles 06.06.19, 12:53
    bywalec.hoteli napisał:

> Od tego jesteśmy my, rodzice, żeby to dzieciom wytłumaczyć.

ile lat ma twoje dziecko, że do tej pory nie wytłumaczyłeś ? Kiedy miałeś zamiar ? Na 18-te urodziny ?

• saskia44 06.06.19, 14:35
    bywalec.hoteli napisał:

> Od tego jesteśmy my, rodzice, żeby to dzieciom wytłumaczyć.

A co tu jest do tlumaczenia? Ludzie innej orientacji seksulanej istnieja jest to fakt I nalezy go przyjac.
  • kamin 06.06.19, 15:47
    A gdyby bohaterem ksiązeczki była osoba poruszajaca się na wózku? Też byś to uznał za wciskanie na siłę wątku niepełnosprawnosci?
    Gorzej że w popularnych bajkach znajdziesz problem sieroctwa i przemocy wobec dzieci (złe macochy), mnóstwo okrucieństwa i patologii. Na tym tle informacja, że pan zakochał się w drugim panu to pikuś.
  • olena.s 06.06.19, 16:03
    W Lassem i Mai (bo chyba do tego pijesz) nic nie jest wciskane na siłę. Przeciwnie, to majstersztyk. Albowiem:
    kiedy dochodzi do wyjaśnienia napadów na kawiarnię, i okazuje sie, że sprawca jest wlaściciel, który sie zakochał, w ciągu minuty najpierw a) nadzieję ma starsza kelnerka, b) potem obraza się, podejrzewajac, że chodzi kelnerke młodsza, a na koniec c)wszyscy - z obiektem uczuc wlacznie - czują sie zaskoczeni, bo właściciel zakochał sie w kelnerze.
    I popatrz, ile normalny rodzic znajdzie tu tzw. "teaching moments": że łatwo jest źle zrozumieć drugiego człowieka i jego intencje. Że jest homo i hetero, i tego sie nie wybiero, że tak powiem. Że zle jest budować jakieś skomplikowane plany bez wcześniejszego upewnienia się co do intencji ewentualnych współuczestników.
    Że jeżeli zrobić w konia urząd skarbowy, to cżlowiek ma do dyspozycji całkiem wygodną sumkę smile
  • hanusinamama 07.06.19, 14:32
    Nie napisałes w jakiej to jest książce. I nie rozumiem, uznajesz gejów ale maja o tym ksiazki nie mowic??? A czemu? No dziecko przeczytało, jak zapytało to wytłumaczyłeś...
  • tiszantul 06.06.19, 12:28
    > jesteś za tym, żeby dzieci poznawały tylko ten wycinek rzeczywistości, który je
    > st zgodny z twoim światopoglądem ?

Homoseksualizm i inne problemy z tożsamością płciową to jakieś 1-2% populacji. Przy czym bynajmniej nie całe środowisko homoseksualistów to zwolennicy ekspansji propagandowej. Spora część woli żyć spokojnie i nie być w centrum zainteresowania. Dlatego właśnie hałaśliwa homopropaganda to nisza i wycinek - który nie wiadomo dlaczego opozycja wciąga na sztandary. Pewnie sobie wyobrażają, że Polacy nie marzą o niczym innym, tylko o zmianie płci i stosunkach homoseksualnych
  • olena.s 06.06.19, 16:10
    Jeszcze mniej, koleś, jest katolickich świętych, a jakos sie o nich naucza. Zreszta - jak juz o liczbach mowa - to mniej było też europejskich władców, amerykańskich prezydentów, mniej jest zakonników i księży i tak dalej.
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:29
    Naucza się, ponieważ święci, w odróżnieniu od pederastów, mogą być przykładem do naśladowania. O władcach naucza się ze względu na wpływ, jaki wywarli na dzieje świata. O dewiacjach seksualnych nie ma potrzeby nauczać poza katedrami seksuologii.
  • hanusinamama 07.06.19, 12:50
    Oj tak jak ten co miał być wysiwecony a był zbrodniarzem- kard. Alojzije Stepinac ? Jan Paweł II uczynił go błogosławionym, miał byc następnie uznany za świetego.... Dopiero jak sie zrobiła afera to Franciszek wstrzymał czasowo proces uznania za świetego...
  • tiszantul 06.06.19, 12:30

Polacy są tak zacofani, że mało który rodzic się ucieszy, jak dziecko zacznie "poznawać środowiska homoseksualne"
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:33
    Przedpiśczyni daje też zapewne swojemu dziecku szansę na wyściubienie noska poza nasz okrojony świat i bliskie poznanie środowisk złodziei, prostytutek, handlarzy narkotyków etc. To może być takie pouczające, a wszak edukacji dzieciom żałować nie należy.
  • hanusinamama 07.06.19, 12:31
    Zebys nie wiem ile tu kłamał to gej to nie to samo co złodziei. Moim zdaniem skedzy bliżej do złodzieja ale to moje zdanie. I widać ze na poczatku porównywałeś tylko do złodziei....nie dało efektu wiec dopisałes jeszcze prostytutki ( z nich korzystją chyba jednak panowie hetero....)oraz handlarzy narkotyków. Ja bym dopisała jeszcze Smoka Wawelskiego...
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 13:06
    > Zebys nie wiem ile tu kłamał to gej to nie to samo co złodziei.

Wcale nie zamierzam. Oczywiście, że to nie to samo, co złodziej i nie to samo, co prostytutka czy handlarz narkotyków. Nie mówiąc o tym, że handlarz narkotyków to także niekoniecznie złodziej. To tylko, jak wiadomo, każdy pijak to złodziej. Każdy ma swoją specyfikę. Ale skoro uznaje się za dobre nieokrajanie dziecku świata, to dlaczego mu okrajać i nie zapoznać także z innymi środowiskami niż homoseksualne? Tym bardziej, że czasem i tak mogą się ze sobą przeplatać.
  • hanusinamama 07.06.19, 13:23
    Ale moja córka zapytała ostatnio kto to prostytutka i jej powiedziałam. O narkotykach tez wie....i ze są złodzieje tez. Halo tu ziemia!!!
  • araceli 07.06.19, 13:24
    super.hetero.dyna napisał:
    > Ale skoro uznaje się za dobre nieokrajanie dzieck
    > u świata, to dlaczego mu okrajać i nie zapoznać także z innymi środowiskami

Ależ oczywiście, że dziecko powinno być zapoznawane z faktem, że na świecie istnieją złodzieje czy handlarze narkotykami. Nawet w książeczce, która stała się przyczyną tego wątku był złodziej big_grin

Nic dziwnego, że prawacy mają takie problemy ze światem skoro rodzice tak karygodnie zaniedbali poznawczą funkcję wychowania big_grin

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • hanusinamama 07.06.19, 13:29
    Ja nawet nie brałam pod uwage ze dzieciom sie o tym nie mowi..dlatego nie zrozumiałam jego wywodów. O rozwodach tez nie mąwią???
  • iwoniaw 07.06.19, 13:27
    Ale skoro uznaje się za dobre nieokrajanie dzieck
    > u świata, to dlaczego mu okrajać i nie zapoznać także z innymi środowiskami niż
    > homoseksualne?

A widzisz tu choć jedną osobę, która postuluje ukrywanie przed dziećmi faktu, że istnieją złodzieje i cenzury książek dla dzieci, które takie postacie pokazują? I ktoś napisał, że takie pozycje to "złodziejopropaganda"?

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • 7katipo 07.06.19, 20:02
    Ja to liczę na to, że moje Dziecko poznaje i poznawać będzie różne środowiska niezależnie od orientacji seksualnej tychże, gdyż na dzień dzisiejszy, mniemam, ta kwestia go zupełnie nie interesuje.
  • quelquechose 06.06.19, 10:20
    Zawsze zastanawia mnie poziom własnej wartości i tego jak temat homoseksualności sprawia, że ludzie (w moim odczuciu głównie mężczyźni) czują się zagrożeni. Zapewne wynika to z wyszydzania w dzieciństwie i zawstydzania przez otoczenie cech "niemęskich". Smutne to - życzę wszystkim przepracowania tego tematu.

--
    http://dl10.glitter-graphics.net/pub/496/496480jrt694jsq1.gif
  • tiszantul 06.06.19, 12:37
    > Zawsze zastanawia mnie poziom własnej wartości i tego jak temat homoseksualnośc
    > i sprawia, że ludzie (w moim odczuciu głównie mężczyźni) czują się zagrożeni. Z
    > apewne wynika to z wyszydzania w dzieciństwie i zawstydzania przez otoczenie ce
    > ch "niemęskich". Smutne to - życzę wszystkim przepracowania tego tematu

Środowiska homopropagandy mają cały arsenał takiej retoryki i właśnie osoby wrażliwe na wyszydzanie i zawstydzanie łatwiej takiej perswazji ulegają. Będą powtarzać, co zechcesz, żeby tylko uniknąć podejrzeń o "bycie wyszydzanym w dzieciństwie". Ciekawe dlaczego. Drugi z brzegu chwyt - "przepracowanie tematu" - "jeśli ktoś się ze mną nie zgadza, to znaczy, że nie przepracował tematu". Spora naiwność plus hipokryzja plus epatowanie poczuciem wyższości
  • madami 07.06.19, 13:22
    Współcześnie mężczyźni mają ogromny problem z sobą, niepewna seksualność, niepewna osobowość, niepewne umiejetności, brak umiejętności społecznych i komunikacyjnych...
  • pitupitt 06.06.19, 10:30
    Ciekawe, co zrobisz jak córka okaże się lesbijką???Czego z całego serca życzę każdemu homofobowi😂😂😂

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • hanusinamama 06.06.19, 10:43
    A ja nie...bo szkoda takiego dziecka. Znam chłopaka, ktorego ojciec jest homofobem. Chłopak musiał wyjechać. Mają jedynaka a ojciec woli uwaząc ze syn nie zyje niz uznać orientacje dziecka. Matak od ojca odeszła i tez sie przeniosła do GB. Facet został sam.
  • mamaaspiama 06.06.19, 13:56
    "A ja nie...bo szkoda takiego dziecka. "

Dokładnie. Homofoby nie przestają być homofobami kiedy ich dzieci okazują się homoseksualne. Tylko dzieci cierpią sad
  • madami 07.06.19, 13:23
    Dokładnie ale otwarcie negują albo udają, że nie widzą czyli wyparcie.
    Biedni ci ludzie i biedne ich dzieci
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:37
    Uwielbiam takie opowieści. Są bliźniaczą kopią różnych pobożnych historyjek, opowiadających jak to zły człowiek wyrzucił święty obrazek i jak potem został za to ukarany.
  • 1matka-polka 07.06.19, 07:58
    "Są bliźniaczą kopią różnych pobożnych historyjek, opowiadających jak to zły człowiek wyrzucił święty obrazek i jak potem został za to ukarany."
    Swieckie zywoty swietych.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • katja.katja 07.06.19, 08:03
    Dobre.
    Niestety nie ma dla mnie miejsca ani przy świeckich żywotach ani tym bardziej katolickich.
    Gdzie jest nasze miejsce Matko Polko? Czuję się samotna w świecie w którym są dwie religie (choć druga oczywiście absolutnie nie uważa się za religię), a do żadnej nie należę.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 07.06.19, 08:08
    Ja mam weltszmerc i splin, nie dla mnie religie, nie dla mnie ideologie. Pozostaja uzywki, seks i dobre zarcie...

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • katja.katja 07.06.19, 08:21
    Jedzenie tak.
    Seks - przy Hashimoto całkiem nie e-matkowo padł mi kompletnie popęd sad

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 07.06.19, 08:25
    Ja nie mam jeszcze zadnej choroby tarczycy. Ale poped mi spada z kazdym rokiem. Jesli porownac teraz a 10 lat temu, to niebo i ziemia 😪

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • katja.katja 07.06.19, 08:39
    Zawsze jakieś pocieszenie smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • hanusinamama 07.06.19, 11:31
    Ale ten facet nie czuje sie ukarany. Syn mysle ze jest otwarty na kontakt z ojcem. Ojciec nie chce...wiec gdzie tu kara? Chyba ze dla dziecka ze smiał być gejem...Matka odeszła bo ojciec zabronił jej kontaktów z "synem zbokiem". W takiej sytuacji przegranymi sa zawsze dzieci...odrzucone.
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 08:27
    A jeśli Twoje dziecko okaże się złodziejem, to zmienisz swój stosunek do kradzieży na pozytywny?
  • vessss 07.06.19, 11:25
    Złodziejstwo krzywdzi ludzi i jest prawnie karane, nie widzisz różnicy?
  • hanusinamama 07.06.19, 11:33
    Nie...on tez nie widzi krzywdy dzieci gwałconych przez księży...Gej to zboczeniem, ksiadz pedofil to ofiara nagonki na kosciół...
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 18:30
    Złodziejstwo i homoseksualizm są źle odbierane społecznie. Nie widzisz podobieństw? Sens analogii tkwi w podobieństwach, a istnienie różnic jest oczywiste, bo inaczej nie byłoby analogii tylko tautologia.
  • araceli 07.06.19, 18:32
    super_hetero_dyna napisał(a):
    > Złodziejstwo i homoseksualizm są źle odbierane społecznie.

Złodziejstwo tak, homoseksualizm nie.

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • sumire 07.06.19, 18:49

> Złodziejstwo i homoseksualizm są źle odbierane społecznie. Nie widzisz podobieństw?

Moderacjo, czy możemy raz na zawsze zrobić porządek z tym idiotą, czy poczekamy, aż napisze coś ściganego z kodeksu? Co zresztą już mu się zdarzało?
  • katja.katja 07.06.19, 20:04
    Nie mam nic do homoseksualistów, to w sumie ich sprawa, ale skoro Twoim zdaniem to co on napisał nie jest prawdą to skąd to całe zamieszanie wokół nietolerancji, prześladowań skoro są dobrze odbierani społecznie?
    To w końcu (w masie, czyli większości) dobrze odbieramy jako społeczeństwo homoseksualistów czy źle?

--
    Nie dam się wygasić!
  • super_hetero_dyna 08.06.19, 08:12
    Dla komuchów nie jest ważne, jak to, co się mówi, ma się do prawdy, tylko kto to mówi, dlaczego i z jakich pozycji. To dialektyka marksistowska. Ta łajdacka banda ma tak od zawsze.
  • 1matka-polka 08.06.19, 10:00
    "jak to, co się mówi, ma się do prawdy, tylko kto to mówi, dlaczego i z jakich pozycji. To dialektyka marksistowska."
    Ano. Potem chcesz omowic jakies badania naukowe a oni pisza, ze ich to w ogole nie interesuje, bo badacz nie byl/nie jest lewakiem🤣 Taka lewacka metoda naukowa. I mamy skutki na forum, pewnie jakis uznany w srodowisku lewacki autorytet powiedzial, ze Ziemia krazy wokol Ksiezyca i hanusinamama zignorowala wszystko, czego do tej pory sie nauczyla i powtarza za nim🙄

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • 7katipo 07.06.19, 20:07
    Ja nie widzę podobieństw. Może dlatego, że ich po prostu nie ma.
  • super_hetero_dyna 08.06.19, 08:12
    Może dlatego, że jesteś ślepa.
  • iwles 08.06.19, 09:13

> Może dlatego, że jesteś ślepa.

A moze dlatego, ze ty-heterodynka, to nie jest cale spoleczenstwo, chociaz bardzo bys chcial.
    Nieakceptowalne spolecznie to są: homofobia, rasizm itp.
    Nie znasz pojec, to nie uzywaj.

--
    Paweł

• super_hetero_dyna 08.06.19, 15:03
    Nie ma czegoś takiego, jak "homofobia", więc nie może być "nieakceptowalna społecznie". Sentymenty niszowych środowisk, którym Michnik mówi, co mają myśleć, nijak się mają do nastrojów społecznych. Odbiór społeczny homoseksualizmu, który wiele lat temu był ludziom całkiem obojętny, za sprawą Waszego propagandowego terroru i histerii, jest coraz gorszy. I im bardziej będziecie zwalczać tę rzekomą "homowopię", im bardziej uprzykrzać życie normalnym ludziom, którzy, jak Klepacka, mieli tę nieostrożność, że sprzeciwili się Waszej neobolszewickiej rewolucji, tym bardziej negatywnie będziecie odbierani. A przy okazji także zwykli, nikomu nie narzucający się homoseksualiści. III zasada dynamiki Newtona - akcja równa się reakcji.
  • asia.sthm 08.06.19, 16:04
    super_hetero_dyna:
    > Nie ma czegoś takiego, jak "homofobia"

Dopoki ty istniejesz to istnieje homofobia - jestes reprezentacyjnym homofobem prosto z podrecznika. Wszystko co soba reprezentujesz jest homofobia, a ty homofob swoj wlasny osobisty.

--
    https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
  • super_hetero_dyna 08.06.19, 18:16
    Z jakiego podręczika? Chyba z biuletynu propagandowego partii komunistycznej. Poczytaj lepiej jakiś słownik języka polskiego z czasów sprzed neobolszewickiej rewolucji. Dowiesz się wreszcie, co to homo sapiens albo superheterodyna.
  • livia.kalina 08.06.19, 23:47
    >Z jakiego podręczika?
    Do psychiatrii.

>Chyba z biuletynu propagandowego partii komunistycznej.
    Do dostania wyłącznie w muzeach albo retoryce obsesyjnie skupionych na przeszłości starych dziadów bez normalnego życia osobistego.
    >albo superheterodyna
    to nick kryptogeja z forum emama zafiksowanego analnie.

--
    super_hetero_dyna:
  • super_hetero_dyna 10.06.19, 17:04
    W jakim podręczniku psychiatrii występuje pojęcie "homofobii"? Autor, tytuł, rok wydania.
  • iwles 08.06.19, 16:53
    Facet, cienki bolek z ciebie, skoro weekend spedzasz na babskim forum 😄😄😄

--
    Paweł

• super_hetero_dyna 08.06.19, 18:17
    No pewnie. Kto poważny gada z kobietami? To chciałaś powiedzieć? Lepiej wyjść z psem na spacer, bo to przynajmniej oznacza obcowanie z jakąś inteligencją. Dobrze kombinuję?
  • iwles 08.06.19, 22:33
    Mowisz o swoich córkach? Bo to chyba tez kobiety?

Zacznij zyc w realu chlopie, bo to smieszne jest, kiedy wolny czas przeznaczasz na pisanie na kobiecym forum, gdzie nikt ciebie nie lubi, zamiast z rodzina, przyjaciolmi.
    Dziwne masz upodobania, dziwne sposoby relaksu.

Ps. Chesz byc zlosliwy, a wyszlo ci jak zwykle chamsko.

--
    Paweł

• bywalec.hoteli 08.06.19, 23:30
    Ales miła dla ludzi ? smile

--
    Lato smile
  • livia.kalina 08.06.19, 23:49
    Jest miła i nadmierne łaskawa, że tyle swojego cennego czasu poświęca na objaśnianie świata zaburzonym incelom.

--
    super_hetero_dyna:
  • super_hetero_dyna 10.06.19, 07:24
    Ja nie mówię o swoich córkach (tym bardziej, że mam tylko jedną), tylko pytam Ciebie, dlaczego uważasz rozmowę z kobietami za stratę czasu. Ty także jesteś zdania, że żeby być szczęśliwym, nie należy kobiet słuchać ani starać się zrozumieć?
  • iwles 10.06.19, 08:07

ale ty na forum tutaj nie rozmawiasz. Ty przychodzisz pouczać, wyzywać i jednocześnie obrażać. Zawsze tak rozmawiasz z kobietami ?

• super_hetero_dyna 10.06.19, 17:02
    Kłamiesz.
  • hanusinamama 07.06.19, 11:33
    Porównywanie kradziezy do bycia gejem? Paradne. Juz ci dawno pisałam: tak sie bulgoczesz na temat gejów jakbys bał sie swojej orientacji. Moze warto zmienic nik na homodynka i zyc zgodnie ze sobą...
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 18:31
    Nie. Porównanie negatywnego odbioru społecznego,.
  • araceli 07.06.19, 18:37
    > Nie. Porównanie negatywnego odbioru społecznego,.

Negatywny odbiór prawactwa - nie społeczny.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • araceli 07.06.19, 18:38
    araceli napisała:
    > super_hetero_dyna napisał(a):
    > > Nie. Porównanie negatywnego odbioru społecznego,.
    >
    > Negatywny odbiór prawactwa - nie społeczny.

Żeby nie być gołosłownym:
    oko.press/rekordowe-poparcie-dla-zwiazkow-partnerskich-i-rownosci-malzenskiej-sondaz/

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • super_hetero_dyna 08.06.19, 15:10
    Nie rozśmieszaj mnie "sondażami" robionymi w gronie zaufanych towarzyszy.
  • agata_abbott 06.06.19, 10:30
    Ze co? big_grin jakoś nie odnoszę wrażenia, ze istnieje coś jak „homopropaganda”. Zreszta, jak by miało to działać? „Homoseksualizm jest super, bądź homo”? Nie da się wybrac orientacji seksualnej, wiec nie ma co propagować.
    A ze ktoś tam się zakochał w kimś tam - no i?

--
    teoriachaosu.blog/
  • kropkacom 06.06.19, 10:58
    Dokładnie.
  • super_hetero_dyna 07.06.19, 07:39
    Nie ma czegoś takiego, jak "orientacja seksualna". Jest norma seksualna i odchylenia od normy.
  • araceli 07.06.19, 08:05
    > Nie ma czegoś takiego, jak "orientacja seksualna". Jest norma seksualna i odchy
    > lenia od normy.

W sumie... katolicki seksik po kołderką, pod dyktando NPR i z obsesją wytrysku w pochwie to też odchyłka. Wstrętni dewianci tongue_out

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 08:43
    No tak. Jedzenie przy stole, z obsesją wkłada go sobie (jedzenia, nie stołu) do ust, gryzienia i połykania, zamiast głaskania, ugniatania i wtykania go sobie w odbyt to dla Ciebie pewnie też odchyłka.
  • araceli 07.06.19, 08:51
    > No tak. Jedzenie przy stole,

No pacz panie! Ja - jako typowa lewacka dewiantka jadam na kanapie. Czasem na trawie w parku. Taką to ja odchyłką jestem! Skaaandaaaal big_grin

--
  • hanusinamama 07.06.19, 11:36
    NO coś ty nie przy stole i bez modlitwy przed posiłkiem. Przeciez od dawna wiadomo ze normą jest para hetero, koniecznie po ślubie koscielnym...i nawet jak Pan mąz bije i gwałci żonę oraz tłucze dzieci....to to jest norma i wara robić inaczej...
  • hanusinamama 07.06.19, 11:35
    A ty jestes tą normą??? Oj to ja wole wszelkie odchyły niz ciebie za norme. Poza tym od dawna piszę juz ze piszesz jak utajony gej....wiec co tu jest normą??
  • madami 07.06.19, 13:40
    Wyobrażacie sobie homoTV i tam od rana do nocy na wzór PISTV:
    1. Jak dobrze być homosiem - dołącz do nas
    2. Nauka masturbacji od poczecia do naturalnejsmierci
    3. teleturniej 1 z dziesięcioma
    4. Jak zostać homo - talk show
    5. homo wiadomości
    6. Serial wielka homo miłość odcinek 3359
    7. Program kulinarny dla homo i bi - jak przyrządzić vegehomosjowelatte
  • saszanasza 06.06.19, 10:31
    Moja 11 latka ostatnio stwierdziła, że jej nie interesuje, kto z kim chodzi i czy jest to chłopak z chłopakiem czy dziewczyna z dziewczyną, najważniejsze, czy ten ktoś jest fajny czy nie, czy kogoś lubi czy nie.
    Poza tym stwierdziła, że chyba jednak nie mogłaby być lesbijką😁🤣

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • saszanasza 06.06.19, 10:33
    saszanasza napisała:

> Moja 11 latka ostatnio stwierdziła, że jej nie interesuje, kto z kim chodzi i c
    > zy jest to chłopak z chłopakiem czy dziewczyna z dziewczyną, najważniejsze, czy
    > ten ktoś jest fajny czy nie, czy kogoś lubi czy nie.
    > Poza tym stwierdziła, że chyba jednak nie mogłaby być lesbijką😁🤣
    >

Aaa i jeszcze dodam, że oczywiście lesbijką nie moglaby być, ale na chwilę obecną za chlopakami nie przepada, bo uważa, że zachowują się jak 6 latki😬

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • tiszantul 06.06.19, 12:43
    > Moja 11 latka ostatnio stwierdziła, że jej nie interesuje, kto z kim chodzi i c
    > zy jest to chłopak z chłopakiem czy dziewczyna z dziewczyną, najważniejsze, czy
    > ten ktoś jest fajny czy nie, czy kogoś lubi czy nie.

Przecież to nie jest "przemyślane stanowisko 11-latki", tylko gotowy frazes, który słyszała sto razy, więc powtarza. Szczególnie jeśli słyszała ten frazes wygłaszany z poczuciem wyższości, to faktycznie mogło jej zaimponować. Dodałabyś jakiś element indywidualności, brzmiałoby bardziej prawdopodobnie. Z drugiej strony to ciekawe, że środowiska pro homo jest dumna z tego, że przekonała jakąś 11-latkę. Akurat dziecku można wmówić co zechcesz. Niestety społeczeństwo jest trochę bardziej dojrzałe intelektualnie.
    Ciekawe co ematka by powiedziała, gdyby jakiś działacz homoseksualny chciał edukować seksualnie jej 11-letniego syna.
  • saszanasza 06.06.19, 12:56
    tiszantul napisała:

> > Moja 11 latka ostatnio stwierdziła, że jej nie interesuje, kto z kim chod
    > zi i c
    > > zy jest to chłopak z chłopakiem czy dziewczyna z dziewczyną, najważniejsz
    > e, czy
    > > ten ktoś jest fajny czy nie, czy kogoś lubi czy nie.
    >
    > Przecież to nie jest "przemyślane stanowisko 11-latki", tylko gotowy frazes, kt
    > óry słyszała sto razy, więc powtarza. Szczególnie jeśli słyszała ten frazes wyg
    > łaszany z poczuciem wyższości, to faktycznie mogło jej zaimponować.

Tak sobie to tłumacz, jeśli ci to wygodne.
    Dodałabyś j
    > akiś element indywidualności, brzmiałoby bardziej prawdopodobnie. Z drugiej str
    > ony to ciekawe, że środowiska pro homo jest dumna z tego, że przekonała jakąś 1
    > 1-latkę.

Nie muszę przekonywać mojej 11 latki, zeby akceptowała dzieci ktore lubi pomimo tego, że byłyby to dzieci homoseksualne.

Akurat dziecku można wmówić co zechcesz. Niestety społeczeństwo jest t
    > rochę bardziej dojrzałe intelektualnie.
    > Ciekawe co ematka by powiedziała, gdyby jakiś działacz homoseksualny chciał edu
    > kować seksualnie jej 11-letniego syna.

Nie mam nic przeciwko edukacji seksualnej w szkole. Chętnie wyśle dzieci na takie zajęcia.

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • natalia.nat 06.06.19, 13:46
    Przede wszystkim to nie jest środowisko pro-homo, tylko pro-tolerancja. Więc nie manipuluj.
  • 1matka-polka 06.06.19, 14:39
    Tolerancja ale tylko represywna, przyklady sa w tym watku, czyli "jesli nie myslisz tak jak my, jestes idiotą".

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • iwles 06.06.19, 15:19
    1matka-polka napisała:

> Tolerancja ale tylko represywna, przyklady sa w tym watku, czyli "jesli nie mys
    > lisz tak jak my, jestes idiotą".
    >

no i proszę, jakie "ładne" kłamstewko ci wyszlo.
    A prawda jest taka, czyli : "jeśli zaprzeczasz oczywistym FAKTOM, to jesteś idiotą"

• 1matka-polka 06.06.19, 15:21
    Czyli neomatksisci to skonczeni idioci, bo nikt nie zaprzecza faktom, zwlaszcza biologicznym, tak bardzo jak oni😁

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • owmordke 07.06.19, 08:52
    Nie badz idiota. Nie wszystkich trzeba tolerowac. Niektore poglady sa niebezpieczne i zle prowadza do krzywdzenia innych. Dla takich pogladow nie powinno byc akceptacji.
  • aguar 08.06.19, 15:29
    Tolerować trzeba rzeczy, które nie zależą od człowieka i które nikogo nie krzywdzą. Nie trzeba tolerować krzywdzących poglądów!
  • sumire 06.06.19, 10:34
    Nie zgadzasz się z tym, że ludzie są gejami?
    A ktoś cię pytał o zgodę?
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 08:40
    Nie z tym, że jacyś ludzie są gejami, tylko z wciskaniem lewackiej ciemnoty, jakoby bycie gejem było cool, że geje są dyskryminowani i że w ogóle homoseksualizm to inna odmiana normy.
  • hanusinamama 07.06.19, 11:37
    A kto ci mowi ze cool. Ze jest tak samo normalne jak bycie hetero. A nie są? Sam nie dyskryminujesz ich tutaj na forum (czyli zapewne w zyciu codziennym tez??).
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 13:18
    Wcale nie jest tak samo normalne i gejostwo robi co może, żeby to wszystkim uświadomić. Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoją seksualnością. Nie paradują z piórami w gołym tyłku.
  • araceli 07.06.19, 13:20
    > Wcale nie jest tak samo normalne i gejostwo robi co może, żeby to wszystkim uśw
    > iadomić. Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoją seksualnością. Nie paradują z
    > piórami w gołym tyłku.

Niieee... no wcaaaallle:
    http://bi.gazeta.pl/im/16/c7/c0/z12633878Q,Billboard-z-reklama-dachowek.jpg

--
  • hanusinamama 07.06.19, 13:26
    Tak zgadzam sie normalni ludzie ( w tym tez geje) nie interesują sie zyciem seksualnym innych i nie rozkminiają co sobie kto gdzie wkłada...ty za to masz jakąs gorączkę na tym punkcie. Jak cie to tak interesuje kup sobie kilka pornoli z gejami moze ci ciśnienie spadnie...
  • iwles 07.06.19, 13:40

> Wcale nie jest tak samo normalne i gejostwo robi co może, żeby to wszystkim uśw
    > iadomić. Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoją seksualnością. Nie paradują z
    > piórami w gołym tyłku.

Karnawał w Rio widziałeś kiedyś ?

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/hc/wa/zgug/SaAPua1ruaOlbAnW2X.jpg

--
    Paweł

• asia.sthm 07.06.19, 13:49
    > Karnawał w Rio widziałeś kiedyś ?

Lancuchy go nie kreca, tylko piorka. Tylko o piorkach tu od zawsze nadaje.

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • iwles 07.06.19, 13:57
    asia.sthm napisała:

>
    > Lancuchy go nie kreca, tylko piorka. Tylko o piorkach tu od zawsze nadaje.

mówisz i masz big_grin

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/hc/wa/zgug/alfVMHwIz8xS50LNFX.jpg

--
    Paweł

• asia.sthm 07.06.19, 14:40
    > mówisz i masz

Dynka teraz bedzie chcial sie dowiedziec czy to sa homo piorka, czy hetero piorka zanim sie zaslini.
    Mnie sie wydaje ze on jednak bedzie wolal piorka na meskim tylku. Tak podejrzewam.

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • asia.sthm 07.06.19, 13:43
    super.hetero.dyna:
    >Normalni ludzie nie obnoszą się ze swoją seksualnością. Nie paradują z piórami w gołym tyłku.

Ty sie obnosisz juz od momentu zalozenia swego konta. Nie umiales sie przedstawic jako super.dyna, nie nie nie nikt by sie nie domyslil ze jestes hetero, super hetero.
    Chcesz epatowac hetero seksualnoscia tylko piorek ci brakuje....ale piorun cie tam wie co nosisz jak nikt nie widzi big_grin

--
    (…) zdziczałe amory nadal niebezpieczne.
  • aerra 07.06.19, 17:23
    Ehem, tu stanę w obronie (częściowo, bo te kropki wyróżniające hetero to moim zdaniem świadczą o kompleksach dynki). Superheterodyna to taki rodzaj radioodbiornika.
  • super_hetero_dyna 08.06.19, 08:15
    Czy panienka nie występowała kiedyś w filmie? Bo mam takie wrażenia, jakbym kiedyś panienkę widział.

• princesswhitewolf 06.06.19, 10:37
    zyje w kraju w ktorym zwiazki homoseksualne nie sa wielkim dziwem. Nie widze homopropagandy. Ludzie maja rozne zwiazki, wyznania i nic nikogo specjalnie nie gorszy.
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 10:39
    Biedne dziecko. Szkoda że w domu jest poddawane ciągłej idiotopropagandzie 😟

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • daniela34 06.06.19, 10:39
    Ja wiem, że to trudno dziecku wytłumaczyć, ale postaraj się: to, że ktoś jest oskarżony, nie wyklucza tego, że może się zakochać. Może sąd go uniewinni. A nawet jeśli nie, to przestępcy też mają prawo do miłości. Może też w więzieniu wziąć ślub. I już kwestię braku zrozumienia mamy rozwiązaną. Natomiast jest gorszy problem- książka się wam nie podoba. Rozumiem, że styl jest zły, albo język. To niedobrze. Dzieci nie powinny być narażone na kontakt z książkami o słabym poziomie, bo się im gust literacki wypaczy. Tylko nie wiem, o co chodzi z tą homopropagandą!
    😀😀😀
  • mamaaspiama 06.06.19, 13:57
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
  • kropkacom 06.06.19, 10:57
    Nie widzę homopropagandy (cokolwiek by to miało znaczyć) wokół siebie. Razem z dzieciakami byliśmy na paradzie we Wiedniu. big_grin
  • zofijkamyjka 16.06.19, 11:55
    kropkacom napisała:

> Nie widzę homopropagandy (cokolwiek by to miało znaczyć) wokół siebie. Razem z
    > dzieciakami byliśmy na paradzie we Wiedniu. big_grin

ciesze się że wiele młodzieży chodzina te parady. Dla mojej córki i jej towarzystwa jest normalne że sa geje i lesbijki a nawet transy. Oni nie mają z tym problemu. BTW mamy sąsiadów gejów, jedni z kulturalniejszych ludzi na osiedlu.

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • gladys_g 06.06.19, 11:02
    Popieram homopropagandę dzieciom, a nawet dziecią.
    Jak ktoś jest gejem, to jest, się nie poradzi. To lepiej, żeby wiedział(a) że tym gejem może sobie być na legalu, zamiast modlić się o 'naprostowanie' i założyć rodzinę z osobą nieodpowiedniej płci, bo tak trzeba. Naprawdę, małżeństwo z gejem w szafie to chyba jedna z gorszych opcji na życie.
  • super.hetero.dyna 07.06.19, 08:48
    Uświadom dziecko, że fetyszystą (nie mylić z faszystą) też może sobie być na legalu. Strach pomyśleć, co się może stać z dzieckiem, jak mu nie przekażesz tej niezbędnej do życia wiedzy.
  • hanusinamama 07.06.19, 11:38
    A faszystów to macie w tych swoich bojówka narodowościowych smile Gejów tam zapewne tez jest paru. Kto najgłosniej krzyczy przeciw gejom? Utajony gej!!!
  • 45rtg 06.06.19, 11:05
    snakelilith napisała:

> No jak to jaki? Wilgotno-obleśny jak przystało na łysego prawicowca. Nie znasz
    > "erotycznych" kwiatków bywalca?
    > --
    > "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego

O jeździe konnej to on g*wno wie.
  • snakelilith 06.06.19, 11:19
    45rtg napisał:

> O jeździe konnej to on g*wno wie.

Jak o większości innych tematów.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.