Dodaj do ulubionych

Jak wyjąć głowę kociaka z małego otworu

06.06.19, 14:53
Ja już wiem, ale przeszliśmy dzisiaj dluuuugie chwile grozy.
Malutka kotka, która dzisiaj miała być oddana w czasie zabawy na tarasie nauczyła się wchodzić na stolik. Na środku blatu ma on okrągłą dziurę, taką do wkładania parasola. Usłyszałam miauczenie, wyszłam i od razu usiłowałam jej pomóc. Gdy zajrzałam od spodu patrzyły na mnie wybałuszone, przekrwione i przerażone ślepia.z synem odwróciliśmy stolik tak, by blat był pionowo, pod kociaka podstawiliśmy krzesło. W żaden sposób nie mogliśmy go wyjąć. Zadzwoniłam do zaprzyjaźnionego strażaka- męża koleżanki. Był w domu, wiec od razu wsiadł do auta i przyjechał. Złapał kociaka za skórę na karku, wówczas uszy poszły do tylu i przyległy do główki i głowa nagle miała już dużo miejsca gdy przechodziła przez otwór.
To było w południe, a teraz kotka poszła do nowego domu, przyjechała po nią cała rodzina😊
Edytor zaawansowany
  • kosmos_pierzasty 06.06.19, 15:28
    No to dobrze się wszystko skończyło. Niech jej się dobrze powodzi w nowym domu smile
  • aaa-aaa-pl 06.06.19, 15:34
    Biedny kotek- dobrze, że wszystko skończyło się szczęśliwie.
  • lilia.z.doliny 06.06.19, 15:40
    pomocny watek
    ja wpadam w panike w takich sytuacjach uncertain
    zamiast racjonalnie myslec jak pomoc kotkowi, pewnie bym zaczela schizowac sad

--
    Nazwanie stolicy nazwiskiem: Nursułtan, jest tak samo durne jak nazwanie stolicy nazwiskiem: Waschington.
  • hosta_73 06.06.19, 17:27
    Ja bym probowala ciąć stolik. ☺

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • umi 06.06.19, 19:08
    Też mi to przysżło do głowy.
  • mrs.solis 06.06.19, 21:38
    Ja tez hahahhaha.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • memphis90 06.06.19, 15:43
    Już myślałam, że chodzi o wyjmowanie kociej głowy z teriera...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • mona-taran 06.06.19, 15:47
    To mi przypomina sytuację kiedy jako dziecko wsadziłam głowę między szczeble balustrady na balkonie. Mi się niestety nie dało naciągnąć uszu za skórę na karku i trzeba było rozmontować balustradę :p
  • jowita771 06.06.19, 15:56
    Ja kiedyś włożyłam głowę między szczebelki przy oknie na półpiętrze klatki schodowej. Dobrą chwilę trwało zanim udało mi się wyjąć, a potem natychmiast włożyłam z powrotem, bo skoro się da, to można. A potem wkładałam między wszystkie szczebelki i dokonałam ważnego odkrycia - odległości między szczebelkami były różne, spomiędzy jednych głowa wychodziła lekko, między innymi się klinowała i był problem.

--
    Zaszła w ciążę bez jego wiedzy
    /by rosapulchra/
  • bei 06.06.19, 16:01
    Jowita😊😊😊😊💩
  • mona-taran 06.06.19, 16:19
    Ja utknęłam po pierwszej próbie, więc wolałam więcej nie próbować :p
  • ginger.ale 06.06.19, 17:31
    Jowita szacun big_grin
    Z pamiętnika młodego odkrywcy...

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • potworia116 06.06.19, 19:56
    big_grin
    Moja córeczka to robi, kiedy ją tylko spuszczę z oka na klatce.
  • aaa-aaa-pl 06.06.19, 15:48
    Ja to bym posmarowała jakimś olejem- byłby poślizg.
  • raczek47 06.06.19, 16:00
    O matko.U mnie zawał i panika by był A Ty sobie pięknie poradziłaś i z zimną krwią.
    Brawo dla Was i pana strażaka.🤗
  • jak_matrioszka 06.06.19, 16:21
    Ja bym usiłowała przepchnać reszte, w myśl zasady że skoro głowa sie zmieściła, to i reszta kota musi przejść wink
  • bei 06.06.19, 16:24
    Nie dało się. Kociak jest strasznie delikatny, baliśmy się, ze zrobimy mu krzywdę.
  • simply_z 06.06.19, 16:25
    nie pokazujcie tego watku Thei...
  • bo1 06.06.19, 17:19
    Strażacy to jednak fajni faceci. Przypomniało mi się, jak w zeszłym roku wydłubywałam z siatki ogrodzeniowej młodego dzięcioła, który uparł się, że przeciśnie się przez oczko tej siatki. Nie miał racji, gdyż utknął, ale miał szczęście, że zauważyłam go, jadąc na rowerze, bo okolica dość odludna i mógł tam zostać na wieki. Młodziaki miewają głupie pomysły.
  • ga-ti 06.06.19, 19:52
    Oddam kota, stół dorzucę gratis smile
    Myślałam, że włożył łepek do jakiejś butelki. Fajnie mieć znajomego strażaka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.