Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z Tym światem?

06.06.19, 19:11
Sklep sportowy otwiera się na klientów ponad gabarytowych.
Naprawdę otyłość na Zachodzie jest tak powszechna, że nawet sportowy sklep musi się uginać pod żądaniami sporej najwyraźniej grupy klientów?

next.gazeta.pl/next/7,151003,24871089,manekiny-plus-size-w-sklepie-nike-celebracja-roznorodnosci.html#a=90&c=145&s=BoxBizCzol1
Czy szczupli będą w mniejszości?

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:20
    Zeby schudnac trzeba sie ruszac. Ruszac najlepiej jest w sportowym, wygodnym ubraniu. Trudno sie ruszac w stroju s majac rozmiar xl. Naprawde Gazet-kolejna , marna prowokacja. Lepiej pocwicz te swoja spyre.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:22
    Sama sie chwalisz, ze robisz te przepisowe 10 tys krokow (do szafki po czipsy i z powrotem zapewne) wiec co tobie ubedzie jak pani/pan xl bedzie robil 10 tys krokow w stroju do tego przeznaczonym.
  • katja.katja 06.06.19, 19:56
    Chipsów nie jem. Dużo chodzę, wszędzie.
    Ostatnio ktoś z rodziny mnie rozśmieszył pytaniem "Jakim autobusem teraz do mnie jeździsz" (pół Krakowa rozkopane). A nożnym big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • mildenhurst 06.06.19, 19:23
    Ćwiczyć można nawet nago. Ćwiczyć.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:27
    Taaaak. Nordic walking (bardzo dobre dla osob z duza nadwaga), silownia w parku czy nawet zwykly spacer jak najbardziej mozna nago.
  • droch 08.06.19, 20:51
    Pływanie i narciarstwo w sumie też... waham się w przypadku kolarstwo, bo jednak smyra w stopy i pupę.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:31
    I wlasciwie dlaczego ktokolwiek ma cwiczyc nago (pewnie jeszcze schowany w piwnicy, co?)? Bo dwom pustakom (zaraz przyleci wielka niezaspokojona do kompletu vel gazeta3) zylka pulsuje? Ktos wam kaze te ciuchy kupowac czy co? Tak gardlujecie, ze otylosc szkodzi itd a jak otyly chce sie ubrac na sportowo i poruszac to larum podnosicie? Zalosne.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:37
    To dobiejaj sobie stroje zamiast poćwiczyć z domu z Chodakowską nawet nago. Ciesz się, że nike zarobi.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:45
    Ostatni raz pytam: co ciebie obchodzi kto i w czym cwiczy i gdzie kupuje ubrania?
  • mildenhurst 06.06.19, 19:54
    Ostatni? Pohamuj się z tą kategorycznością bo nie jestem Twoim dzieckiem.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:08
    Widze, ze nie potrafisz odpowiedziec na banalne pytanie.
  • rosapulchra-0 06.06.19, 23:12
    Chocolatemonster, szkoda czasu i przede nerwów na dyskusje z tymi trollami. Jak cię lubię, tak cię namawiam - nie karm trolli.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • chocolatemonster 06.06.19, 23:16
    Odwracam uwage od oka😁 tzw histeryczna czynnosc zastepcza (za Bridget Jones)😁
  • chocolatemonster 06.06.19, 23:17
    Ale przyznaj, ze zabawny jest z gazet z 'troska' o otylych i milden 'ale czemu oni musza miec markowe stroje'😁
  • katja.katja 07.06.19, 08:35
    Nie jestem trollem tylko żywą osobą z krwi i kości jak Ty. Czemu mnie odhumanizowujesz? Ty sama masz wiele za pazurami, forumki Cię pamiętają, jednak nie nazywam Cię trollem.

--
    Nie dam się wygasić!
  • triismegistos 07.06.19, 09:27
    Mam świetny pomysł. Idź na jakieś forum gdzie nie będą cię odhumanizować. Gdziekolwiek.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • wapaha 07.06.19, 17:23
    "Czemu mnie odhumanizowujesz?"

big_grin big_grin big_grin
  • triismegistos 07.06.19, 09:25
    Nie wiem co wypiłaś do kolacji, ale zdecydowanie nie powinnaś tego pić.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:22
    Te panie maja bardzo brzydkie ciała.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:23
    Aj waj. Ty masz brzydki umysl i wszyscy z tym zyjemy.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:24
    Tylko Ty.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:28
    Riposta tak wyrafinowana jak jej wlascicielka.
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 19:36
    Ja też wiem, że mózg ci gnije.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:46
    Mnie? Mnie to oko szwankuje....ale zeby mozg?
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 19:52
    Nie tobie, milden.

--
  • triismegistos 07.06.19, 09:27
    Nie tylko ona.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • nangaparbat3 07.06.19, 17:51
    Nie tylko.
    Ostatnio rzadko mam czas tu zajrzeć, ale dostrzegłam, że bijesz rekordy.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • pani-nick 06.06.19, 20:23
    Te panie maja fatalne buty i zle dobrane kostiumy. Oświetlenie tez jest wujowe.
  • rosapulchra-0 06.06.19, 23:13
    Odezwała się ta, co ma ładne ciało big_grin I wystające kopytko wielbłąda big_grin

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • tryggia 06.06.19, 19:28
    A jak gruby chce schudnąć i idzie na trening, to w szlafroku?

--
    Hope
  • mildenhurst 06.06.19, 19:31
    Oj zaraz musi być w markowym stroju? Kiedy byłaś na siłowni?
  • cruella_demon 06.06.19, 19:34
    Sęk w tym, że niemarkowych też nie ma w dużych rozmiarach. Przynajmniej ja w Polsce nie widziałam, a że ćwiczę, to kupuję.
  • katja.katja 06.06.19, 19:57
    Bo w Polsce w odróżnieniu od Zachodu jeszcze nie ma tak dużego rynku zbytu, proste.
    Gdybyśmy mieli tak wielu otyłych to stroje w rozmiarach XXXL by weszły na rynek bo każdy chce zarobić.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:10
    No i co ciebie boli, ze nike chce zarobic i , ze otyli kupia sobie nike i wydadza wlasna kase?
  • katja.katja 06.06.19, 20:13
    Jest mi smutno, że na Zachodzie tak wiele młodych osób jest monstrualnie otyłych.
    Przy takich rozmiarach jak na zdjęciu faktyczny sport na siłowni jest nie polecany, dopiero gdy się nieco zrzuci kilogramów.
    Z czego bierze się otyłość u młodych nieródek?

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:20
    Ojej! Jakas ty empatyczna! Az mnie wzruszylas😁 Z czego bierze sie twoja glupota? Bo przyczyn otylosci jest wiele, poguglaj sobie..
  • mildenhurst 06.06.19, 20:23
    Napewno jedną z przyczyn otyłości jest brak markowego stroju sportowego i to jest jak jak najbardziej poważny aspekt czego dowodzi ten wątek.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:25
    A kto tak w tym watku napisal? Jakie meandry twojej dziwacznej logiki cie do tego doprowadzily?
  • wapaha 07.06.19, 17:24
    Mózg jemu/jej spuchł..

A nie,
    To nie ma mózgu

Hm suspicious
  • cruella_demon 06.06.19, 20:25
    W Polsce też, tyle, ze u nas nie idą ćwiczyć, bo się wstydzą.
    Bo po pierwsze nie mają w czym, po drugie wszyscy się na nich gapią i obgadują.
    A to źle. Bo reklamy typu obrzydliwie tłusta baba promowana jako sexi (np gilette) uważam za beznadziejne, ale zachęcanie grubych do ruszania się jest słuszne, a niemożność nawet kupna odpowiedniego do ćwiczeń stroju jest dołująca i zniechęca.
    Gdyby tanie sklepy typu Decathlon albo Lidl, który ma sporo ofert tanich, a fajnych strojów do ćwiczeń wprowadziły wersje xxl to zarobiłyby nawet więcej niż nike, bo większości wcale nie zależy na marce jako takiej, tylko żeby nie odbiegać strojem od wszystkich.
  • katja.katja 06.06.19, 20:27
    A może i masz rację?

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:28
    Dokladnie. Bylam wczoraj w tk maxx. Masa fajnych strojow do cwiczen wszelakich od xs do xxl.
  • ck2 06.06.19, 21:55
    Noszę S, czasami M, a w Lidlu najczęsciej XS. Przy czym często ciuchy sa na mnie za luźne w talii, a mam raczej symboliczne wcięcie. Nie wiem, dla kogo oni szyja. Aha, w ich ciuchy dla nastolatek też potrafię się zmieścić.
  • cruella_demon 06.06.19, 21:59
    Ja wiem, że ematka tylko 34 nosi albo i mniej big_grin
  • cruella_demon 06.06.19, 22:00
    I ubiera się w dziale dziecięcym big_grin
  • ck2 06.06.19, 22:15
    36, no co ci poradzę. I taka sobie ze mnie ematka, bo nie mam dzieci, co poniekąd tłumaczy mój rozmiar.
  • kfffiatek 07.06.19, 09:52
    Ależ Decathlon ma bardzo duże rozmiary strojów sportowych. Koszulki do biegania, dresy, legginsy, krótsze sportowe spodenki- wszystkie widziałam do rozmiaru bodajże 4XL.
  • aerra 07.06.19, 00:04
    W Decathlonie są. Nie wiem dokładnie do jakiego rozmiaru, ale jakieś 3XL jest na pewno.
  • tryggia 06.06.19, 19:35
    Zaraz. Markowe są tylko dla wybranych?
    Ja mam markowe (zagraniczne 🤭) buty i stanik, polskie lecz stylowe leginsy i top no name. Tak mam bo lubię, gruby też może mieć to co lubi. Czy, eee, nie?

--
    Hope
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:36
    Gruby ma siedziec w domu i trenowac anoreksje.
  • katja.katja 06.06.19, 19:54
    Osobie mocno otyłej odradzane są sporty siłowe, dopiero jak schudną do mniejszych gabarytów, inaczej wysokie ryzyko kontuzji. Na początek ograniczenie liczby kalorii i ewentualnie spacery.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:59
    Spacery i bardzo dobry nordic walking (odciaza stawy). No ale skoro twoja klakierka milden twierdzi, ze mozna to robic nago...
  • katja.katja 06.06.19, 20:04
    Milden nie jest moją koleżanką forumową.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mildenhurst 06.06.19, 20:19
    A to jeśli na się inne zdanie to już się jest klakierem,? Czyli nie chodzimy na siłownię bo nie mamy stroju nike? Kurde, tyle osób ćwiczy w zwykłych strojach.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:26
    To sobie chodz w czym chcesz. W pepco czy tam nago. Broni ci ktos?
  • pani-nick 06.06.19, 20:26
    Nie wiedziałaś? Najpierw trzeba schudnąć, żeby moc wejść na siłownie, żeby trzasnąć selfiaczka pupy, albo napiętego brzucha w legginsach naciągniętych pod cycki (coby upchnąć i ukryć, ze ma się skórę, czy rozciągnięty pępek).
    A w domu możesz przecież trenować w samych gaciach
    (Ironia)
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:41
    Przypomniala mi sie ta modelka, ktora zrobila zdjecie kobiecie na silowni (w przebieralni). Kobieta byla zwyczajna i zostala za te zwyczajnosc wysmiana. Obrzydliwe to bylo.
  • cruella_demon 06.06.19, 19:29
    Genialne posunięcie. I tak oto firma nike zarobiła właśnie miliony wink
    A na poważnie, to akurat pochwalam, bo grubi żeby schudnąć też muszą w czymś ćwiczyć, a w sklepach nie widziałam dużych rozmiarów w ubraniach sportowych.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:32
    Wedlug gazety i milden maja a) cwiczyc nago, b) w ogile nie cwiczyc c) zniknac z powierzchni Ziemi.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:39
    Mają ćwiczyć. Strój nie może decydować.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:49
    A kto powiedzial, ze stroj decyduje? Raczej dostepnosc zacheca do cwiczen, szczegolnie jesli sa to ubrania wygodne i ladne. Ty na serio masz wlasna firme? Bo widze, ze podstawowych spraw nie ogarniasz.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:58
    Jak znalazłaś tę zależność. Geodezja i strój na siłkę.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:00
    Widze, ze z logicznym mysleniem u ciebie krucho a to sie przeklada na inne dziedziny zycia.
  • mildenhurst 06.06.19, 20:21
    Pytanie było proste, wskaż zakeleżnosc, trudne?
  • chocolatemonster 06.06.19, 22:32
    Przeciez odpowiedzialam wyzej. Nie moja wina, ze nie ogarniasz.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:33
    Po co ubranie sportowe. Koszulka i gacie z jak największą zawartością bawełny wystarczy. Większość bywalców siłowni tak wygląda.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:37
    A co ciebie to nteresuje po co? Za twoje kupuja czy co?
  • cruella_demon 06.06.19, 19:38
    Widać korzystasz z siłki u Sebixa w garażu, bo nie, w normalnych siłowniach, czy klubach fitness większość zdecydowanie tak NIE wygląda.
  • mildenhurst 06.06.19, 19:42
    Tak, ćwiczę u Sebixa, śpij dobrze ze świadomością, że nie możesz ćwiczyć, bo nie masz odpowiedniego stroju. Ja w koszulce i leginsach podejmuję wyzwanie.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:02
    To sobie podejmuj w czym chcesz. Mozesz nawet nago. Nie twoj interes w jakim stroju inni podejmuja wyzwania (z Chody to wzielas, sama nie potrafisz nic wymyslic?).
  • cruella_demon 06.06.19, 20:33
    No ja właśnie strój mam w przeciwieństwie do ciebie i widzę różnicę między leginsami od ruskiej z bazaru, a odpowiednio dobranym strojem sportowym. Choćby sportowy biustonosz robi różnicę.
    W basenie też w sumie można pływać w bawełnianych majtach i staniku, po co kostium.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:37
    Podobnie jak odpowiednie (niekoniecznie super hiper drogie) buty do biegania czy (w przypadku sporej nadwagi) marszow. Zaraz napisza, ze w klapkach tez mozna chodzic a juz jak sie taki otyly uprze to i na boso da rade😁
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 19:39
    Takie byle jakie gacie, jak kiedyś prezentowalas w komplecie z niedogolonymi nogami i najtańszym gresem z marketu udającym włoską mozaikę?

--
  • mildenhurst 06.06.19, 20:15
    Wątek jes o tym kto mi bardziej dowali?, dziewczyno ile Ty masz lat.
  • cosmetic.wipes 06.06.19, 20:40
    Ale jak dowali? Ty mówisz, że grubi mają brzydkie ciała, a ja mówię, ze ty masz owłosione nogi i tanią podłogę.

--
  • turzyca 06.06.19, 19:40
    >Po co ubranie sportowe. Koszulka i gacie z jak największą zawartością bawełny wystarczy.

I tu wyraźnie widać, kto porządnie ćwiczy.

--
    Czajniczek Pana R.
  • wapaha 07.06.19, 17:28
    TA, mówisz bo wiesz
    Bawełna jest dobra ale na upały-bo można się w niej spocić, i schlodzić tym samym. tongue_out Ale poza tym- odzież term, - oddychająca, funkcyjna
  • anika772 08.06.19, 20:38
    " Koszulka i gacie z jak największą zawartością bawełny wystarczy. Większość bywalców siłowni tak wygląda. "

Dawno nie byłaś w siłowni. Bawełnianebig_grin big_grin big_grin
    No jednak porządne poliamidy i poliestry królują.
  • zlota.ptaszyna 06.06.19, 19:33
    Ten oczywisty trend jest tez na forum, wszyscy zachwycają się black_ halo która kupuje dwa bilety żeby usiąść w autokarze , wiec nie rozumiem twojego zdziwienia
  • turzyca 06.06.19, 19:34
    >Czy szczupli będą w mniejszości

Jakie będą? Już są.

I tak, w Polsce też.

--
    "Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:38
    Aaa...super. Jestem w mniejszosci. Nie hejtuje ludzi ze wzgledu na ich wyglad.
  • chocolatemonster 06.06.19, 19:42
    35 kg temu zalozylam swoje markowe ciuchy xxl i ruszylam zadek z kanapy. Teraz mam markowe s i fajnie. I tylko nie wiem czemu sa na swiecie i...ki, ktorym przeszkadzaja markowe ciuchy na zadkach xxl.
  • katja.katja 06.06.19, 19:52
    Gratulacje.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 06.06.19, 20:27
    💪
  • fabryka.lodow.napatyku 06.06.19, 20:09
    dlaczego piszesz o Zachodzie, nie widzisz tego, co dzieje sie obok ciebie> od czasu do czasu wchodze sobie na profil podstawowki, gdzie chodzilam, a gdzie teraz chodza dzieci moich krewnych czy znajomych, I tu napisze o chlopcach okolo 8 letnich, jestem naprawde przerazona, jak wielu jest otylych, szczuple osoby, to pojedyncze sztuki rzucajace sie w oczy. Co jedza te dzieci I czy tylko ta szkola tak ma czy jest ich wiecej?
    od kiedy pamietam, to takie chlopaczki to byla skora I kosci, a teraz to jest przerazajace!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:15
    Przerazajace jest to, ze nawet jesli osoba otyla zacznie sie odchudzac i zdecyduje sie wyjsc z domu to znajdzie sie grono madrych inaczej, ktorzy beda zbulwersowani, ze takie osoby osmielaja sie miec 'markowe' ciuchy (swoja droga, myslalam, ze nike to juz zaden szal). Czyli jest tak: jestes otyla/otyly -zle, chcesz to zmienic i zaczac sie ruszac- zle. O co w tym wszystk chodzi? W tym watku o to zeby gazeta i mildrn pohejtowaly otylych. A potem gazeta bedxie plakala, ze nikt jej tu nie lubi i wmawiala, ze ma ZA.
  • katja.katja 06.06.19, 20:25
    Nie płaczę, że nikt mnie nie lubi tylko, że często jestem bezpodstawnie hejtowana.
    Za moich czasów nie było specjalistycznych strojów sportowych, nie było siłowni lub mocno pojedyncze i nie dla zwykłych ludzi tylko oprychów i jakoś więcej ludzi było szczupłych.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:38
    Nie jestes hejtowana. Zbierasz to, co tu zasialas (zasiales).
  • katja.katja 06.06.19, 20:55
    Czasem jest tak jak piszesz, ale czasem jestem też prostacko hejtowana.

--
    Nie dam się wygasić!
  • triismegistos 07.06.19, 10:49
    Jesteś traktowany lepiej niż na to zasługujesz.

--
  • wapaha 07.06.19, 17:29
    I czasem płaczesz tongue_out
    "Za moich" czasów - rzekło niespełna 40 letnie coś jakby było dinozaurem, ewentualnie pamiętało zabory tongue_out
  • rosapulchra-0 12.06.19, 15:52
    Wpaha, przeczytałam "obory" big_grin

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • majenkir 06.06.19, 21:20
    katja.katja napisała:
    > Za moich czasów nie było specjalistycznych strojów sportowych, nie było siłowni
    > lub mocno pojedyncze i nie dla zwykłych ludzi tylko oprychów i jakoś więcej lu
    > dzi było szczupłych.

Bo tyje sie nie z powodu braku ruchu, tylko z nadmiaru jedzenia.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • chocolatemonster 06.06.19, 22:55
    Tylko zeby schudnac tzn ladnie schudnac sama diete imho nie pomoze. Nie kazdy musi chodzic na silownie i fitnessy (gazete to zawsze bardzo boli, ze inni chodza a on/a nie ) ale dobrze jest znalezc jakas forme aktywnosci. To naprawde nakreca metabolizm, cialo robi sie jedrne, gladsze. Jest roznica miedzy cialem osoby, ktora tylko ogranicza kalorie (zeby schudnac 1 kg trzeba miec 'niedobor' 7000 kcal i jak to zrobic? glodzac sie? glodzac sie to mozna sobie wyhodowac efekt jojo i czesto takie bardzo otyle osoby to ofiary takiego podejscia) a takiej, ktora nie tnie kalorii drastycxnie (a skupia sie na zmianie nawykow zywieniowych) plus zaczyna sie ruszac. Ja schudlam dzieki temu, ze zaczelam sie ruszac duzo wiecej niz zazwyczaj (i ja do ruchu nie zaliczam dlugich spacerow z corka, jazdy na rowerze po zakupy, sprzatania czy robienia km w pracy bo to robilam majac 35 kg nadwagi).
  • mildenhurst 06.06.19, 20:27
    Ty jesteś chora swoją byłą tuszą. Dalej jesteś w ciele otylełej sprzed 35 kg.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:28
    Ajwaj. Psycholog i geodeta w jednym😁
  • basiastel 07.06.19, 08:31
    i geograf, bo ma drona
  • wapaha 07.06.19, 17:30
    i sportowiec bo się zna na sporcie
  • katja.katja 06.06.19, 20:16
    Bo to na Zachodzie otwiera się ten sklep i jednak nadal Zachód przoduje pod względem otyłości.
    Młodym polskim pokoleniem też jestem zaniepokojona.
    Byłam dzisiaj w pewnej przychodni. Na recepcji dwie młode spyry (maksymalnie 22-24 lata), takie rozmiar 46 na biedę.
    Specjalistka też spyrka tylko mniejsza.
    Ja w tej oranżerii byłam najstarsza i najszczuplejsza.
    Co będzie z tymi Paniami za 10-15 lat? Metabolizm z wiekiem zwalnia.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:23
    A co ciebie obce osoby obchodza. Soba sie zajmij.
  • katja.katja 06.06.19, 20:26
    Podzieliłam się obserwacją.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:30
    No widzisz. A my sie dzielimy obserwacja, ze ty i milden najwyrazniej nie macie nic ciekawszego do roboty niz hejtowanie otylych i zajmowanie sie tym kto w co sie ubiera.
  • mildenhurst 06.06.19, 21:19
    Puknij się. Wyraziłam swoje zdanie, a nie powinnam bo sieje terror.
  • chocolatemonster 06.06.19, 22:35
    😁 argumentacja siada i tylko 'puknij sie' masz w zanadrzu? Cienko 😁
  • beneficia 06.06.19, 20:25
    A dlaczego napisałeś "Tym" przez duże T?
    Masz takie braki w wykształceniu, czy raczej troll udaje, że nie jest trollem, tylko udaje braki w wykształceniu?
  • katja.katja 06.06.19, 20:26
    Bo światów jest wiele. Mam na myśli Ten świat. Na Tamten może się kiedyś wybiorę zapewne, ale nie znam terminu.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mildenhurst 06.06.19, 20:30
    Za mielonego z ziemniakami poznasz datę.
  • beneficia 06.06.19, 20:34
    Wiele? Tzn. ile?
  • katja.katja 07.06.19, 18:27
    Nie znam dokładnej liczby.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mrs.solis 06.06.19, 20:28
    Ale dlaczego mialby sie nie ugiac jak w tym jest kasa? Ten kto wpadl na ten pomysl pewnie dostal niezla premie. Poza tym dlaczego niby otyli nie moga chodzic w sportowych ciuchach sa jakies przeciwskazania czy co?

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • cruella_demon 06.06.19, 20:40
    Napisałam w poście pobocznym, ale napiszę jeszcze raz.
    Zwłaszcza apropos postów milden o bawełnianych gaciach.

Na basen też nie trzeba iść w stroju kąpielowym, tylko można w bawełnianych majtach i staniku, a jednak ludzie chodzą w stroju, bo nikt nie chce być wytykanym palcami dziwadłem.

Stroje sportowe w dużych rozmiarach powinny być dostępne, b o to zachęca osoby z nadwagą do ćwiczeń.
  • chocolatemonster 06.06.19, 20:44
    Je chyba boli, ze potencjalne nabywczynie tych strojow stac a je nie. Bo jak inaczej wytlumaczyc ten 'bol zadka'?
  • cruella_demon 06.06.19, 21:04
    Ale to jest głupota "tanich" firm, bo większość ludzi kupiłaby te tańsze stroje, które są przecież ok, tak samo jak stroje kąpielowe, żeby nie odbiegać od reszty i żeby móc wygodnie ćwiczyć. Bo komfort jest nieporównywalnie lepszy.
    Zresztą ja sama, jako wielko cycasta, a mały obwód, miałam ogromy problem z kupnem sportowego biustonosza, a komfortu ćwiczeń kiedy cycki ci nie wyskakują nie da się porównać.
  • chocolatemonster 06.06.19, 22:02
    Zeby o tym wiedziec to trzeba cwiczyc.
  • angazetka 06.06.19, 20:52
    Nie jedz tyle w Macu, odkładaj na ciuchy Nike tongue_out
  • katja.katja 06.06.19, 20:53
    W tym roku jadłam aż 2 razy w Macu.
    W zeszłym nie jestem pewna czy choć raz byłam.

--
    Nie dam się wygasić!
  • kropkacom 06.06.19, 22:16
    Chciałeś się pochwalić, że w końcu zjadłeś w Macdonaldzie? big_grin A nie, ty jesteś trollem i bujasz się od tematu do tematu.
  • chocolatemonster 06.06.19, 22:24
    Jakie rozdwojenie , nie? Pohejtuje osoby z nadwaga a potem sam/a pochwali sie zjedzeniem burgera😁 Za to bedzie pierwszy/a zeby zapalac swietym oburzeniem, ze osoba z nadwaga je. Ale on/a to tylko z dobrego serca😁
  • snakelilith 06.06.19, 23:06
    chocolatemonster napisała:

> Jakie rozdwojenie , nie? Pohejtuje osoby z nadwaga a potem sam/a pochwali sie
    > zjedzeniem burgera😁

Jezu, przecież ten chudy i płaski tyłek, to jedyna pozycja na liście życiowych sukcesów gazeciarza. Zostaw mu tę frajdę, to przegryw wegetujący na granicy biedy, nie mogący przeboleć, że innych stać na markowe produkty, a on nawet dwóch hamburgerów w Macu kupić sobie nie może.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • wapaha 07.06.19, 17:32
    I pochwali się, że wszędzie na piechotę a w wątku o Macu ze smutkiem stwierdzi, że daleko trzeba chodzić big_grin
  • katja.katja 07.06.19, 18:19
    Najbliższego mam 2,5 km pieszo, czyli 5 km by zjeść kanapkę z frytkami.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 07.06.19, 18:26
    5 km? Oj, to już wiemy skąd to twoje boskie ciało się bierze! CAŁE 5km idziesz zeby pochłonąc jakieś 800 kcal lub więcej.Nie, no gazet. Ja cię przepraszam. Ty rzeczywiście masz MNÓSTWO ruchusmile
  • wapaha 07.06.19, 18:27
    5km to kawał drogi dla twoich nóżek ? ojojo big_grin big_grin
  • katja.katja 07.06.19, 18:29
    A Ty piechotą, a nie autkiem ile km robisz dziennie?

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 07.06.19, 18:35
    Ty pytasz WAPAHY ile ona robi km dziennie? smilesmilesmile
  • katja.katja 07.06.19, 18:54
    Tak, normalnej aktywności, nie na siłowni ani rowerze.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 07.06.19, 19:03
    Nie pograzaj sie😁
  • snakelilith 07.06.19, 19:09
    katja.katja napisała:

> Tak, normalnej aktywności, nie na siłowni ani rowerze.
    >

A ty codziennie do tego Maca chodzisz, że zaliczasz te 5km do normalnej aktywności? big_grin

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli
  • wapaha 07.06.19, 19:10
    w maju 530 tys kroków. to se podlicz tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.