Dodaj do ulubionych

Propaganda medialna sięgnęła już tak daleko?

08.06.19, 18:18
Na zdjęciu- dość drastycznym ..widać co widać.

Podpisano oczywiście, że to dlatego że ..są zaburzone.

A ja po prostu uważam że to kolejna zmanipulowana akcja medialna.
Media robią się w tej propagandzie coraz bardziej śmiałe. Kłamstwo jest na porządku dziennym..

Kto stoi za tym by homofilie propagować.
To forum jest przesycone trollami który promują zboczenie.
Więc?
wiadomosci.wp.pl/brutalny-napad-w-londynie-dwie-kobiety-pobite-w-autobusie-nie-chcialy-sie-pocalowac-6389652062369409a
Edytor zaawansowany
  • demodee 08.06.19, 18:21
    "Po chwili dosiadło się do nich kilku mężczyzn i gdy tylko zauważyli, że kobiety są parą, zrobili się agresywni."

A po czym ci agresywni mężczyźnie poznali, że kobiety są parą? Bo były we dwie?
  • propae 08.06.19, 18:22
    Przecież to ustawiane..
  • tanebo2.0 08.06.19, 18:28
    www.bbc.com/news/uk-england-london-48555889

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • katja.katja 08.06.19, 19:07
    Nie dowierzam tej historyjce.

--
    Nie dam się wygasić!
  • manon.lescaut4 08.06.19, 19:15
    Dlaczego nie? Bo zakłóca Twoja wizje świata, ze biali faceci nie mogą być agresywnym bydłem, bijącym kobiety? Ze takie wydarzenia to tylko w krajach islamskich? Dla pewności przypomnę, ze zasadniczo ludzie LGBT nie musza obawiać się w UK dyskryminacji wiec nie widzę powodu, by ktoś miał wyprodukować ten news.
  • katja.katja 08.06.19, 19:17
    Nie.
    Zwykła intuicja. Kobiety nie wyglądają na świeże ofiary tak brutalnego ataku. To się widzi.

--
    Nie dam się wygasić!
  • tiszantul 09.06.19, 00:44
    > Dlaczego nie? Bo zakłóca Twoja wizje świata, ze biali faceci nie mogą być agres
    > ywnym bydłem, bijącym kobiety? Ze takie wydarzenia to tylko w krajach islamskic
    > h?

a co, w Londynie nie ma islamu? to dlaczego najpopularniejsze imię nadawane dzieciom w Londynie to Mahomet?

> Dla pewności przypomnę, ze zasadniczo ludzie LGBT nie musza obawiać się w UK
    > dyskryminacji

Szczególnie ze strony Mahometów, Muhammadów, Mohammedów, Mehmetów i ich kolegów. Muzułmanom do głowy by nie przyszło zdyskryminować geja. Koran promuje małżeństwa jednopłciowe. Najpopularniejsze imię dla dziecka, przypominam. Jeszcze parę lat geje mogą w Londynie pomieszkać, ale to długo nie potrwa
  • tiszantul 09.06.19, 00:48
    Z drugiej strony, jak wiemy, ematkom bliskie jest stanowisko naukowe, więc warto wspomnieć, że według profesor Płatek (Uniwersytet Warszawski) najwięcej dzieci rodzi się w rodzinach gejowskich
  • livia.kalina 09.06.19, 00:52
    Musisz się strasznie bać o ten wynik wyborów, ze tak ciągle zaklinasz rzeczywistość.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • katja.katja 09.06.19, 08:38
    Niech mi ktoś w końcu wytłumaczy. Ja nie mam nic do gejów (oprócz tego, że nadmiernie moim zdaniem rozdmuchują problem, są poważniejsze), a nie lubię islamu (i innych religii zresztą też) i mnie to ciekawi.
    Jak tzw. tolerancyjni godzą "lubienie" i walkę o prawa LGBT z sympatią/tolerancją do islamu i ludzi go wyznających?
    Mam ZA i lubię proste odpowiedzi smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • sumire 09.06.19, 08:47
    Jeszcze nie zauważyłeś, że na twój ZA nikt się nie nabiera?
  • katja.katja 09.06.19, 08:56
    Ok, to pomińmy tę część zdania i skupmy się na samym pytaniu, dobrze?

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo2.0 09.06.19, 08:50
    OK. To tłumaczę jak krowie na rowie. Co do LGBT - toleruję ich. Nie rozumiem, nawet nie próbuję wczuć się w ich sytuację bo nie jestem LGBT. Zdaję się więc na ich ocenę ich sytuacji. Co do islamu. Islam, podobnie jak każda religia w tym katolicyzm, jest różny tak jak różni są jego wyznawcy. Są tam agnostycy i są tacy jak ja ateiści. Na przykład Salman Rushdie. A są twardogłowi islamiści. Podobnie jest w katolicyzmie. I tych ostatnich nie toleruję wcale.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • katja.katja 09.06.19, 08:59
    A czemu tolerujesz twardogłowych islamistów, którzy często stoją za zamachami w których giną niewinni ludzie?
    Tylko dlatego (strzelam), że nie ma ich w Polsce (tj. są, ale w śladowych ilościach)?

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo2.0 09.06.19, 09:02
    A dlaczego sądzisz że ich toleruję?

--
  • katja.katja 09.06.19, 09:06
    Tolerujesz bardziej niż katolików?

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo2.0 09.06.19, 09:08
    Nie. Nie toleruję ich tak samo jak klerykalnych katolików.

--
  • bigzaganiacz 08.06.19, 19:13
    Przeciez tak zwane mass media to papka dla debili , nie czytanie/ogladanie tego gowna jedynie moze dobrze wplynac na psychike
  • propae 09.06.19, 00:19
    Dzięki, szkoda że mnie nie uprzedzono💀
  • czarniejszaalineczka 08.06.19, 19:24
    ale z ciebie ścierwo

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • livia.kalina 08.06.19, 19:28
    Trudno inaczej skomentować.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • tiszantul 09.06.19, 00:34
    > Trudno inaczej skomentować.

Wyzwiska zachowajcie sobie na ogłoszenie wyników wyborów parlamentarnych na jesieni, bo znowu Wam zabraknie i będziecie się powtarzać
  • biologiczny_zegar 09.06.19, 01:48
    tiszantul napisała:

> > Trudno inaczej skomentować.
    >
    > Wyzwiska zachowajcie sobie na ogłoszenie wyników wyborów parlamentarnych na jes
    > ieni, bo znowu Wam zabraknie i będziecie się powtarzać

My mamy czas. Wy nie. Natura jest nieubłagana. Drobna informacja dla waszego 60+...

Zmowa milczenia. Sitwa. Nieustanne plucie na ofiary kleru. Nie wyjdzie wam na to zdrowie. Aby było jasne...
  • taki-sobie-nick 09.06.19, 00:28
    że w mediach nie pojawiają się takie postaci jak bezdomny gej, alkoholik gej czy zwyczajnie - bezrobotny gej.

Skoro są ponoć tacy sami jak my, to muszą stanowić jakiś odsetek wyżej wymienionych grup.

No ale wtedy społeczeństwo, kochające gejów, a bezdomnych nie, stanęłoby wobec problemu moralno-intelektualnego: wspierać Kowalskiego jako geja czy gardzić nim jako bezdomnym...?

• tiszantul 09.06.19, 00:36
    > No ale wtedy społeczeństwo, kochające gejów, a bezdomnych nie, stanęłoby wobec
    > problemu moralno-intelektualnego: wspierać Kowalskiego jako geja czy gardzić ni
    > m jako bezdomnym...?

jest jeszcze konflikt gej - islam. Na Zachodzie islam jest ważniejszy niż geje. A dla Was które wartości europejskie są najważniejsze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.