Dodaj do ulubionych

Co się teraz daje na osiemnastki?

10.06.19, 13:44
Siostrzenica mojego męża czyli bliska rodzina. Tyle, że dziewczyna jest influencerką na Instagramie (tak, wiem... ☹️), dostaje darmowe rzeczy w zamian za posty, coś tam tez jej płacą. No, szczerze mówiąc, nie jest to typ intelektualistki ale nie wiem czy to ma znaczenie przy organizowaniu prezentu. Pewnie ma, bo książek jej raczej nie kupię. Co można sprezentować takiej osobie?
Edytor zaawansowany
  • mama-ola 10.06.19, 14:46
    wisiorek wink
  • amsterdama 10.06.19, 14:46
    Bratanek dostanie kopertę.
  • bigzaganiacz 10.06.19, 14:53
    samochod
  • korniz 10.06.19, 14:59
    bon np do kosmetyczki,do spa, dwa lata temu u nas to byl hit dla 18-tek
  • molik28 10.06.19, 15:09
    Bilety do teatru np na fajną komedię. Albo na koncert.
  • werdipurke 10.06.19, 15:15
    wszystko zależy czy macie z nią jakąś relację, czy się lubicie i czy znacie jej zainteresowania. Dla swojej chrzesnicy pomysly mam nastepujące:
    - dobre sluchawki bezprzewodowe
    - wymarzona markowa torebka
    - kurs prawa jazdy
    - tablet/telefon/ jesli jest na etapie wymiany
    - komplet bizuterii
    - bon do SPA najlepiej wspolny wyjazd z chrzesnicą i mamą chrzesnicy czyli moją sipsyrą/szwagierką z czego chrzestna placi oczywiscie za pomyt chrzesnicy
    - bilety na wymarzony koncert
    - flySpot
    -kurs fotograficzny
  • smerfetka_1 10.06.19, 15:26
    Dałabym jakiś bon do wykorzystania w galerii handlowej czy po prostu kopertę z pieniędzmi. Chrześniak.męża dostał od nas kasę, robił prawo jazdy i zbierał na jakiś niedrogi samochód. Goście w większości dawali koperty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.