Dodaj do ulubionych

Ładnie pachnieć po kąpieli

10.06.19, 21:52
Spotykam osoby, których skóra pięknie pachnie. Da się to zrobić tylko mydłem, dobrym? Żelem pod prysznic? Czego używacie?
Edytor zaawansowany
  • tol8 10.06.19, 21:54
    To jest dziwne. Mąż pachnie długo, a ja wcale. Może męskie żele są mocniejsze? Gdy oboje umyjemy się Adidasem, to ja nie pachnę tak mocno sad

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • bei 10.06.19, 22:09
    Siebie nie czujesz, albo mąż ma tłustą skórę, na takiej zapach trzyma się o wiele dłużej.
  • ykke 11.06.19, 09:18
    Męskie żele są zdecydowanie mocniejsze.

--
    Izka

"Dzień bez śmiechu to dzień stracony"
  • tryggia 10.06.19, 22:10
    Zaintrygowaly mnie te spotkania z pachnącą skórą innych osób.

--
    Hope
  • zosia_1 10.06.19, 22:17
    Ja napisałam, że spotkania są z osobami, które ładnie pachną. Zapach unosi się w powietrzu. Za Twoje wyobrażenia nie odpowiadam 😉
  • aqua48 11.06.19, 09:10
    zosia_1 napisała:

> Ja napisałam, że spotkania są z osobami, które ładnie pachną. Zapach unosi się
    > w powietrzu.

To dobre perfumy lub woda toaletowa, nie żel ani mydło.
  • tryggia 11.06.19, 11:30
    Oczywiście, że nie odpowiadasz. Ale piszesz, że spotykasz ludzi, których skóra ładnie pachnie po kąpieli. Ja w takiej sytuacji spotykam tylko męża i młodsze dziecko.
    A jeśli czuję, że ktoś ładnie pachnie, to często jest to zapach z włosów, ubrania - wcześniej poperfumowanych.
    Może to o prostu taka woda, o lekkim, bardzo świeżym zapachu?

--
    Hope
  • newhabitat 10.06.19, 22:25
    Molton Brown, ich żele a właściwie to zapach tych żeli, bardzo długo utrzymują się na ciele
  • tymianek21 10.06.19, 23:07
    ja robię tak: prysznic rano z użyciem ulubionego mydła w żelu potem dowolny ulubiony balsam a potem świeże wyprane ubranie. to jest podstawa żadne perfumy nawet chanel nie zastąpią porannego prysznica!
  • amsterdama 11.06.19, 12:46
    Dobrze, że nam o tym napisałaś.
  • miss_fahrenheit 10.06.19, 23:16
    Raczej balsamem .
  • chocolatemonster 10.06.19, 23:38
    Balsam. Po kapieli w wilgotna skore wcierasz balsam, olejek itd. Tluszcz jest nosnikiem zapachu. I utrwala..
  • kropkaa 10.06.19, 23:47
    Ostatnio koło mnie na siłowni ćwiczyła dziewczyna z niespotykanie mocnym zapachem. Zapytałam co to, odpowiedziała, że olejki zakupione w hehe.
  • kropkaa 11.06.19, 10:52
    *hebe
  • bo_ob 11.06.19, 09:16
    To olejki do ciała. Nie mydła, nie perfumy.
  • frey.a86 11.06.19, 09:28
    To chyba olejki. Miałam znajomą, która miała męża Araba i ten facet mógł stanąć kilka metrów ode mnie, a ja dosłownie po paru sekundach czułam intensywny zapach jakichś orientalnych kadzideł. Znajoma mówiła, że on używa arabskich olejków, więc pewnie coś w tym jest, że olej to nośnik zapachu.
  • korniz 11.06.19, 11:35
    po kąpieli smaruję ciało masłem do ciała z farmony ,bielendy.Teraz mam kiwi-długo pachnie.
  • bywalec.hoteli 11.06.19, 12:01
    A oni naturalnie nie pachną / śmierdzą ?

--
    Lato smile
  • korniz 11.06.19, 12:13
    na każdej skórze będzie pachniał inaczej.Ten zapach kiwi jest orzeżwiający ,mi odpowiada.Latem celowo smaruję się masłem bo wiem ,że ten zapach jest trwały na skórze.Nie lubię teraz slodkich.Każdy cos tam dla siebie znajdzie.Ja lubię z farmony.Zapachy ma glownie owocowe ,aż by sie zjadło.
  • mebloscianka_dziadka_franka 11.06.19, 11:57
    Chyba takie żele, po których zapach długo utrzymuje ise na skórze nie są za dobre. Bo jeśli ktos używa perfum to te zapachy się mieszają, nie? No chyba że zamiast perfum smile
  • amsterdama 11.06.19, 12:49
    No właśnie. Dla mnie pachnący balsam tylko wieczorem. Na dzień bardzo delikatnie ( albo wcale) pachnący dezodorant i perfumy.
  • janja11 11.06.19, 12:59
    Kupiłam kiedyś w hipermarkecie na B żel z serii be beauty pod nazwa japan. Zapach utrzymuje się na skórze zaskakująco długo.
    Niestety ostatnio nie widzę na półkach. A szkoda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.