Dodaj do ulubionych

Białe linie na spodniach

12.06.19, 14:44
Dziewczyny, kurde, wkurzyłam się. Coś mi albo w pralce siedzi albo co...
Ostatnio po praniu, chłopa spodnie były całe w linie, jakby odbarwione tam, gdzie były zagięte. Myślałam że spodnie do dudy jakieś kupił, bo nowe, to było ich pierwsze pranie. Ale po następnym praniu na moich już nie takich nowych chinosach to samo, efekt wyblakłych zagięć. .. Co za cholera? Reszta prania ok, nic nie ma. .. miała któraś tak?
Edytor zaawansowany
  • kanga_roo 12.06.19, 15:25
    pierz na lewej stronie.
  • mona-taran 12.06.19, 15:42
    Były prane na lewej, zawsze tak piorę
  • alpepe 12.06.19, 15:46
    Więcej płukania, to od proszku/płynu do prania i jak jest za dużo prania.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mona-taran 12.06.19, 15:58
    Ale to by chyba było też na innych ciuchach a nie na jednych portkach z całego wsadu?
  • alpepe 12.06.19, 16:05
    Nie, niekoniecznie. Ja mam bardzo dużo czarnych ciuchów i niestety, od czasu do czasu tak mi się zdarza, jakimś tam wyjściem jest płyn Burti noir do czarnych rzeczy, bo on jest ciemny, wszystkie lenore etc. są jasne. Niestety, czasem piorę w czymś innym i potem mam takie siatki, ale nigdy nie wiem, kiedy.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • mona-taran 12.06.19, 16:10
    Hmm spróbuję wrzucić na samo płukanie bez niczego, może zejdzie
  • alpepe 12.06.19, 16:25
    Spróbuj zetrzeć namoczoną szmatką, jak zacznie schodzić, to dobrze, płukanie może nic nie dać.

--
  • alpepe 12.06.19, 15:47
    I doraźnie przejedź czarnym markerem, tam, gdzie białe, lekko to zatuszuje.

--
  • mona-taran 12.06.19, 15:51
    Czarny marker na spodniach koloru khaki I kawy z mlekiem to chyba jednak nie najlepszy pomysł wink
  • alpepe 12.06.19, 16:03
    A, to cofam, u mnie tak bywa na czarnych.

--
  • alpepe 12.06.19, 16:06
    No to poszukaj mazaków i zbliżonym kolorze.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.