Dodaj do ulubionych

Wesele bez dzieci,nawet swoich

13.06.19, 15:22
Temat wesel bez dzieci był już kilka razy na forum poruszany ma to swoich zwolenników i przeciwników ja akurat swoje robiłam z dziećmi i w weselach z dziećmi nie widzę nic złego,jednak jestem w stanie zrozumieć tych którzy dzieci na takich imprezach nie chcą. Tym razem zdziwiłam się bardzo kiedy to dostaliśmy zaproszenie na wesele, na którym nie będzie nawet dzieci Państwa Młodych... Obydwoje są rozwodnikami przed 40 każde ma z poprzedniego związku dwoje dzieci i tych dzieci Młodzi tez nie zapraszają.Troche się zdziwiłam i szczerze tego zrozumieć nie potrafię nawet jakbym się bardzo starała. Dzieci Pani Młodej sa wieku 7 i 13 u Pana Młodego podobny wiek. Co na to emama?
Edytor zaawansowany
  • mildenhurst 13.06.19, 15:37
    Może dzieci nie akceptują związku i same nie chcą być na uroczystości.
  • 35wcieniu 13.06.19, 15:40
    Obstawiam ze panstwo mlodzi znaja swoje dzieci i wiedza ze np. nie podobaloby sie im na imprezie gdzie nie ma rowiesnikow. Nie widze nic zlego.
  • tt-tka 13.06.19, 15:44
    Tez nie widze nic zlego. Wesele to imho impreza dla doroslych, po co tam malolactwo ?

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • ruscello 13.06.19, 15:47
    Też myślę, że 4 dzieci na weselu (zwłaszcza, że mogą się nie znosić) tylko się zanudzi. Dodatkowo mogą wcale nie być szczęśliwe w tym dniu. Nie dziwię się też, że po 13 latach rodzicielstwa marzy się im impreza dla dorosłych.
  • hanusinamama 13.06.19, 15:50
    Ze to ich wesele i robią jak chca. Zapewne mają cały zastęp babć i cioć lepiej wiedzących i doradzajacych i mają tych "dorbych rad" po kokardę.
  • nenia1 13.06.19, 16:07
    Sama bym tak nie zrobiła, dla mnie klimat wesela polega właśnie na tym, że bawi się rodzina, i ci najstarsi i ci młodsi
    na tym polega siła rodziny. Ale ja lubię wesela na luzie i z polotem równocześnie, więc ani disco polo i przaśne zabawy, ani drętwe w pałacowych przepychu ę, ą. Po prostu dobra zabawa, w dobrym towarzystwie, przy dobrym jedzeniu, dobrej muzyce, w której odnajdą się zarówno seniorzy, jak i dzieci, zwłaszcza gdyby były moje czy przyszłego męża. W końcu oficjalnie zaczynamy być rodziną, choć ja do ślubu nie przywiązuję znaczenia, niemniej ktoś kto się decyduje na ślub raczej tak, czyli tym bardziej razem.
  • cruella_demon 13.06.19, 16:08
    Pewnie się nawzajem nienawidzą i nie akceptują związku rodziców, a sami rodzice się boją zadymy.
  • ichi51e 13.06.19, 16:31
    Moze tylko na imprezie ich nie bedzie a na samym slubie beda...?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • barattolina 13.06.19, 16:37
    No jesli zasadą jest brak dzieci na weselu to dla swoich zrobiliby wyjątek. Pewnie byłyby kwasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.