Dodaj do ulubionych

Ładne, normalne zdjęcie matki z noworodkiem.

14.06.19, 16:59
W końcu jakieś normalne zdjęcie normalnej kobiety i dziecka, bez pudrowania rzeczywistości.
Mi się podoba smile

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,24898097,amy-schumer-w-dobie-instagramerek-pokazala-zdjecie-w-szpitalnych.html
P.s. Gdzie można kupić takie gacie? Wyglądają na wygodne.

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • ck2 14.06.19, 17:03
    Chyba to nie gacie same w sobie są "problemem" na tym zdjęciu.
  • mildenhurst 14.06.19, 17:06
    Bo nie są, bo tu nie ma żadnego problemu. Z czym więc masz problem?
  • ck2 14.06.19, 17:25
    Aktualnie z tym, co założyć na wieczór. Szara kiecka z kolorowymi dodatkami, czy pomarańczowa/koralowa i cieliste sandały?
  • 21mada 14.06.19, 17:37
    Koralowa.
  • ck2 14.06.19, 18:19
    wink
  • cruella_demon 14.06.19, 17:06
    W aptece. Nie są wygodne.
  • katja.katja 14.06.19, 19:22
    Poważnie? Wyglądają na wygodne smile Kiedyś w Kauflandzie były takie bawełniane (grubsza materia)wygodne majtki w kwiatki w rozmiarze S. Teraz niestety nigdzie nie mogę ich dostać albo są w rozmiarach XXL i więcej albo są z cienkiego materiału już nie takiego solidnego.

--
    Nie dam się wygasić!
  • aerra 15.06.19, 20:55
    Szukasz małych rozmiarów i z grubszego materiału i patrzysz na majtki poporodowe, które są zazwyczaj z takiej cienkiej, gęstej siateczki i muszą pomieścić poporodowy (czyli niewiele mniejszy od czasu ciąży) brzuch? Serio?
  • katja.katja 16.06.19, 08:44
    Nie, szukam wygodnych majtek w rozmiarze S typu bawełna i kwiatki.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bardzo-dobry-kochanek 14.06.19, 17:26
    Są inne ładne zdjęcia.

"W środę celebrytka została przyłapana przez paparazzi w Nowym Jorku, gdy przechadzała się ulicą w wyjątkowo nietwarzowej stylizacji: obcisłej, czarnej bluzce, legginsach i czapce z daszkiem. Zamiast uciekać przed fotografami, Schumer podeszła do nich i z własnej woli zaprezentowała... blizny na brzuchu po cesarskim cięciu. Przy okazji wyluzowana celebrytka pochwaliła się specjalną, pociążową bielizną, którą od czasu porodu zachwala na swoim Instagramie."
    www.pudelek.pl/artykul/147890/amy_schumer_chwali_sie_bliznami_po_cesarskim_cieciu_na_nowojorskiej_ulicy_foto/
    https://i.wpimg.pl/623x500/f5.pudelek.pl/3c6125e4e4a7d71bd668d844e00165b12c1243a5.jpg
  • ck2 14.06.19, 17:28
    Co hormony robią z ludźmi.
  • leann32 14.06.19, 18:11
    Jak przykladowo Lewandowska przypudrowala rzeczywistosć?
    Tak wygladala i to byla jej rzeczywistosc.

Ja przy pierwszym dziecku wygladalam jak dzika locha, moje pierwsze zdjęcie przedstawia rozlaną matkę z 30 kilogramami na plusie, w barchanowych gaciach z tym pampersem zwanym podpaską i koszuli z fragmentem otwieranym w dół niczym skrzynka na listy.
    Poziom zapuszczenia niczym w amazońskiej dżungli. Nic pięknego.

Za to przy drugim przytylam 7 kilo, przywdziałam piżamę z h&m ( wszak to nie mus biegac w koszuli, wygodniejsze sa spodnie), zaczesałam koka i wyglądałam fajnie i czulam sie o niebo lepiej. To tez byla rzeczywistosc, wcale nie przypudrowana, po prostu nie zapuściłam i tyle.
  • ck2 14.06.19, 18:19
    Tylko że u pani Shumer stan wyjściowy sprzed ciąży nie odbiegał zbytnio od pociążowego.
  • majenkir 16.06.19, 13:36
    😉 Nie znoszę tej kobiety. Wszystkie jej “żarty” sa o jej cipce, ach jaka ona wyluzowana 🤮.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • pani-nick 16.06.19, 18:54
    Ja ją kocham smile mój mąż nie znosi smile
  • saskia44 15.06.19, 08:54
    to przy drugim przytylam 7 kilo, przywdziałam piżamę z h&m ( wszak to nie mus biegac w koszuli, wygodniejsze sa spodnie)

Nie mus w ogole spedzac w pidzamie czas.
  • beataj1 15.06.19, 09:13
    A czy różnica w dekoracjach oznacza ze drugie dziecko kochasz bardziej albo ze byłaś bardziej szczęśliwa z jego urodzenia?
    Albo może wasza relacja jest wartosciowsza bo miałaś ładną pizamke?

--
    Moje nowe motto życiowe:
    Mniej dramatu, więcej brokatu!
  • leann32 15.06.19, 15:34
    A czy ja napisalam cos o relacjach?
    Wyglad to wyglad.
    Relacje to relacje.
    Nie ma to wplywu a w watku poruszono temat wygladu.
  • beataj1 15.06.19, 15:47
    No więc właśnie. Wygląd po porodzie to tylko dekoracje. Oczywiście można się pobawić w takie rzeczy, ale tak na dobrą sprawę to nie ma żadnego znaczenia.
    Jak ktoś ma takie hobby to spoko, jak nie, to też jest ok

--
    To nie cellulit. To moje ciało mówi, że jest atrakcyjne. Brajlem.
  • majenkir 16.06.19, 13:37
    Skoro lepiej się czuła, bo dobrze wygladała, to jak najbardziej ma to znaczenie.

--
    Abby&Prada
  • beataj1 16.06.19, 14:26
    Dla niej na pewno. A jeżeli dla kogos to nie ma znaczenia i nie poprawia samopoczucia, to czy ma sens oczekiwanie by to robił?
    Dbanie o siebie to dbanie o SIEBIE. Dla jednych oznacza to delikatny makijaż i ładną pizamke, a dla innych krzywy kucyk i wygodne gacie.
    Nie ma lepszych i gorszych sposobów na dbanie o SIEBIE.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • martishia7 15.06.19, 12:39
    Podobne gacie wcześniej zaprezentowała dumnie partnerka/żona (nie wiem dokładnie) Johna Legend. Ona jest ogólnie niezła i bez obciachu. people.com/parents/chrissy-teigen-poses-topless-postpartum-underwear-after-sons-birth/
    Gacie z siatki są całkiem spoko.
  • lot_w_kosmos 16.06.19, 09:06
    Zdjęcie, które pokazujesz i cie zachwyca dka mnie jest okropne.
    To nie jest moja rzeczywistość.
    Owszem, pierwszy tydzień po porodzie to nie był mój najlepszy czas, ale nie wyglądałam tak. Nie podoba mi się, bo nic w tym uroczego. Z różnych przyczyn.
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 13:49
    alez podjudzacz z ciebie big_grin, kaznodzieja

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • majenkir 16.06.19, 14:12
    A to tez fakt wink

--
    Abby&Prada
  • katja.katja 16.06.19, 18:01
    Ze mnie? Uważasz, że ja jestem autorką artykułu?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ajaksiowa 16.06.19, 18:27
    Moim zdjęciem w podpasce na nietrzymanie moczu też będziesz zachwycona?(katia lubię Cię)wink

--
    ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
  • katja.katja 16.06.19, 18:43
    Ojej. Masz tę przykrą dolegliwość? Współczuję sad
    To problem, zwłaszcza jak są takie upały.

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.