Dodaj do ulubionych

Nowy dworek Komorowskiego

15.06.19, 10:10
www.se.pl/wiadomosci/galeria/oblejemy-z-bronkiem-nowy-dworek/gg-Xfky-Ldip-XWTk/gp-ZAYo-y5os-siN4
Podoba Wam się? Mnie, owszem. Lubię dworki wszelakie, nowe domy a la dworek. Nieźle sobie żyją, nowy apartament też zakupili. ☺️Pan Komorowski zastał Budę drewnianą, a zostawi murowaną. A tak a propos, macie wokół siebie stare, ale wyremontowane dworki? Jest tez u Was moda na nowo budowane domy w takim stylu?
--
"Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
Coco Chanel
Edytor zaawansowany
  • mid.week 15.06.19, 10:21
    Mam wiele zaniedbanych dworkow, palacykow i zamków w okolicy ale najbardziej zafascynowal mnie ostatnio projekt dosc nowoczesny. Prezes i jego szklane wieże stawiane w gnojowce przekrętów.
  • bazia8 15.06.19, 10:33
    😂

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • nota_bene0 15.06.19, 10:37
    mid.week napisała ale najbardziej za
    > fascynowal mnie ostatnio projekt dosc nowoczesny. Prezes i jego szklane wieże s
    > tawiane w gnojowce przekrętów.

O tak, gnojowka ohydna.

--
    Coco Chanel
  • sundace46 15.06.19, 14:41
    mid.week napisała:

najbardziej za
    > fascynowal mnie ostatnio projekt dosc nowoczesny. Prezes i jego szklane wieże s

O tototo big_grin
  • demodee 15.06.19, 16:14
    > Prezes i jego szklane wieże stawiane w gnojowce przekrętów.

Ja to się zastanawiam, na czym polegają te przekręty? Na tym, że sp. z o.o. chce postawić wieżowiec? A mało to wieżowców stawiają spółki z o.o. w Warszawie?
  • chicarica 15.06.19, 16:40
    Taki wieżowiec można kupić w każdym sklepie z wieżowcami.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • morekac 15.06.19, 16:46
    Polega na tym, że wpływowy polityk wykorzystuje swoje wpływy do osiągania osobistych korzyści. Oraz składa fałszywe oświadczenia majątkowe.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • demodee 15.06.19, 19:39
    > Polega na tym, że wpływowy polityk wykorzystuje swoje wpływy do osiągania osobistych korzyści.
    Nie serio, ale w tej aferze ze Srebrną to wyszło? Jakie korzyści Kaczyński miałby osiągnąć z tego, że sp. z o.o. wybudowałaby wieżowiec?

> Oraz składa fałszywe oświadczenia majątkowe.
    O to bardzo nieładnie. Ukrył jakieś składniki majątku? Serio pytam, bo za bardzo nie śledzę tej sprawy.
  • morekac 15.06.19, 19:50
    Powinien wpisać, że jest pełnomocnikiem spółki - na te pełnomocnictwa się powoływał w rozmowie z wyrolowanym kontrahentem. Nie wpisał, więc prawdziwego oświadczenia majątkowego nie złożył.

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • demodee 15.06.19, 20:01
    > Powinien wpisać, że jest pełnomocnikiem spółki
    Może mu nie płacą za to pełnomocnikowanie?
  • morekac 15.06.19, 19:52
    No i jeszcze - jeśli ma się udziały w dochodowych spółkach, to się najczęściej dostaje dywidendę.

--
  • demodee 15.06.19, 19:58
    > jeśli ma się udziały w dochodowych spółkach, to się najczęściej dostaje dywidendę.
    Niekoniecznie. Spółka może nie wypłacić dywidendy przecież! Sprawdzono, czy spółka wypłacała wtedy dywidendę i czy wspólnik J.Kaczyński się jej nie zrzekł?
  • agab51 15.06.19, 15:38
    mid.week napisała:

> Mam wiele zaniedbanych dworkow, palacykow i zamków w okolicy ale najbardziej za

Lubię to!

--
    Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest TEN DZIEŃ.
  • ludborka 15.06.19, 11:05
    Bardzo mi się podoba, lubię dworki
  • aqua48 15.06.19, 11:34
    Dworki lubię, ten mi się średnio podoba. Ot, piętrowy domek z gankiem. Nie rozumiem zdziwienia, że były prezydent nieźle sobie żyje, chyba wszyscy byli prezydenci tak mają?
  • nota_bene0 15.06.19, 12:11
    aqua48 napisała:

> Dworki lubię, ten mi się średnio podoba. Ot, piętrowy domek z gankiem. Nie rozu
    > miem zdziwienia, że były prezydent nieźle sobie żyje, chyba wszyscy byli prezyd
    > enci tak mają?

Mają, na pewno. Zdziwienie moze i jest trochę, bo takim zawsze ubogim się "wydawał", skoro żyrandol zabrał z pałacu. W spocie wyborczym przekonywali usilnie, że mają kredyty, żyją jak reszta społeczeństwa. 😁No ale w sumie Martusia K. również postawiła na skromność zasiadając przy kaflowym, wiejskim piecu. ☺️
    Spot spotem, realia realiami.
    --
    Coco Chanel
  • bominka 15.06.19, 13:06
    Dom jak dom. Klasyka z dawnych lat. Bardzo ładnie się prezentuje. Należy Mu się.
  • bi_scotti 15.06.19, 14:33
    Chron mnie panie od przyjaciol, bo od wrogow obronie sie sam - jakos tak to bylo, correct? Byly soltys, wieloletni przylaciel (???) rozmawia z plotkarskimi mediami na temat domku/dworku ogolnie znanej osoby - bleeee! Zgrzytnelo uncertain ... ale zawsze mozna taka sklonnosc do gossips zwalic na "nasze czasy", eh wink Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • mdro 15.06.19, 16:08
    "żyrandol zabrał z pałacu"

Tzn. kto zabrał żyrandol?

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • morekac 15.06.19, 14:36
    aqua48 napisała:

> Dworki lubię, ten mi się średnio podoba. Ot, piętrowy domek z gankiem. Nie rozu
    > miem zdziwienia, że były prezydent nieźle sobie żyje, chyba wszyscy byli prezyd
    > enci tak mają?

Szałas widocznie powinien sobie sklecić. Co najwyżej.

--
  • astrologia333 15.06.19, 15:58
    Mnie tam nie dziwi. Fascynuje tylko, że tu można, żyrandol zabrać też można a Dudówna w USA to zamach na majątek stanu, bo prezydenta nie stać żeby pojechała. Jego dworek byłby wypomniany do ostatniego gwoździa a żyrandol obśmiany.
    Ot, tyle. Takie podwojne standardy.
  • mdro 15.06.19, 16:07
    Jaki, kurde, żyrandol? Po co powtarzasz te kłamstwa?

I może przypomnij sobie ten gnój rzucany na Komorowskiego i potem pisz o "podwójnych standardach".

--
  • astrologia333 15.06.19, 16:30
    I właśnie się zaczyna. To miał być wątek ach, ach. Pomyliły Ci się wątki. Ten z Be fu jest na dole.
  • mdro 15.06.19, 16:46
    Co się zaczyna, świeżynko?

A z "be fu" chyba akurat kto inny zaczął, nieprawdaż?

--
  • astrologia333 15.06.19, 20:07
    A ty chyba kontynuujesz. A raczej na pewno i to trochę, tak że ciśnienie zaslania Ci logikę tekstu czytanego.
    Nie wiem wolę chyba kwiatuszku, jak już musisz.
  • mdro 15.06.19, 20:25
    "logikę tekstu" big_grin
    Chyba sobie pochlebiasz big_grin

Ale jeśli już:
    " tu można, żyrandol zabrać też można a Dudówna w USA to zamach na majątek stanu"

Co zatem miałaś na myśli pisząc o "zabieraniu żyrandola"?

--
  • sundace46 15.06.19, 14:43
    nota_bene0 napisała:

> Ni
    > eźle sobie żyją, nowy apartament też zakupili. ☺️Pan Komorowski zastał Budę dre
    > wnianą, a zostawi murowaną.

Ale, że co, żal ci 4 litery ściska?
  • nota_bene0 15.06.19, 19:32
    sundace46 napisał(a):

> nota_bene0 napisała:
    >
    >
    > > Ni
    > > eźle sobie żyją, nowy apartament też zakupili. ☺️Pan Komorowski zastał Bu
    > dę dre
    > > wnianą, a zostawi murowaną.
    >
    > Ale, że co, żal ci 4 litery ściska?

Ehe😄😁

--
    Coco Chanel
  • mdro 15.06.19, 16:11
    Średnio mi się podoba, bo wszelkie "dworki" już za bardzo spowszedniały, choć na plus należy zapisać, że - o ile można wywnioskować z tego jednego zdjęcia - ładnie się wpasowuje w otoczenie, a i proporcje ma niezgorsze.

--
  • chicarica 15.06.19, 16:41
    To jest dworek? Na moje oko po prostu domek jednorodzinny, niemały, nieduży.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • malia 15.06.19, 20:34
    No właśnie, dom jak dom, posiadanie dwóch kolumienek czyni z niego coś wyjątkowego?
  • majenkir 15.06.19, 17:00
    Gdzie Wy wszystkie widzicie dworek??
    Klikam na link, a tam dwoch przygrubych facetow z ryba... sad

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.