Dodaj do ulubionych

Bawi mnie nieustannie

15.06.19, 10:55
ze mężczyźni uważają szaloną randkę z żoną, wieloletnią zwłaszcza, że coś niemożliwego. Zwłaszcza gdy wymaga to szczypty fantazji, szaleństwa, kasy, spontaniczności czy jakiegoś wysiłku. Otóż mój mąż chciał się zwolnic trójce z pracy bo przyjechać do mnie na jeden wieczór z innego kraju, w którym akurat przybywał. Ja bylam, jak pamietacie, tez sluzbowo za granicą smile Gdy wspomniał dlaczego wychodzi wcześniej tamtejszy szef pokazał mu znak cudzyslowu palcami śmiejąc się: tak jasne X jedz na to spotkanie z "żoną". I nie był to Polak, ale kiedyś z podobną reakcją spotkal się, w swoim polskim biurze innej firmy więc samcza reakcja uniwersalna. Pytanie do facetów głównie: czy naprawdę tylko do kochanki faceci się urwaja z pracy aby pojechać do innego kraju zjeść kolacjęz kobieta, przespać się i bladym świtem wyjechać by rano stawić się w pracy? 😆

--
bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
Edytor zaawansowany
  • pade 15.06.19, 11:00
    No to przyjechał mąż na tę kontrolę (znaczy się randkę) czy nie?

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • bergamotka77 15.06.19, 11:03
    Na randkę nie na kontrolę wink

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • bywalec.hoteli 15.06.19, 14:54
    Bergamotka, po tej randce to może i rodzinka sie powiększy ? smile

--
    Lato smile
  • kouda 15.06.19, 15:37
    bywalec.hoteli napisał:

> Bergamotka, po tej randce to może i rodzinka sie powiększy ? smile
    >

W kolejnym pokoleniu pewnie. Jak wctyk żydowskim dowcipie - wszyscy tu (czyt. europejskiej stolicy) a kto sklepu pilnuje wink
  • kasiabing 15.06.19, 11:31
    Wzruszyłam się, ta spontaniczna randka nie miała związku z waszą historią z eksem (wtedy kiedy syn zabronił Ci odbierać telefon) ? 🤦‍♀️
  • beneficia 15.06.19, 11:37
    Wiesz, jest różnica między wizytą a wizytacją.
  • milva24 15.06.19, 11:39
    big_grin
  • double-facepalm 15.06.19, 11:41
    Ojj Ty niedobra, zepsulas berdze zabawę, ale przynajmniej nie umrze w nieświadomości.
  • malgo21 15.06.19, 11:51
    Ej, dajcie jej trochę głasków, to może przestanie wreszcie tak o nie żebrać
  • bergamotka77 15.06.19, 11:52
    Zazdrośnice. Ale Wam się zagotowalo 😀

--

• malgo21 15.06.19, 12:19
    Spróbuj nas zrozumieć, siedzimy w kapciach na kanapie, mąż wali piwskiem, dzieci brudne i niezbyt lotne. Twoje wątki to tak jakbyśmy Dynastię oglądały.. Delegacje, mąż który zabiera na randki, hiszpanski kochanek tylko czeka na sygnał, koledzy w pracy stoją w kolejce do twojego biurka. Przyznasz że może nam trochę odbić?
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:23
    no wlasnie, jak tylko widze watek Bergi to rzucam wszystko, nie ma mnie dla rodziny i dla obowiazkow bo tymlko czytam w wypiekami co znowu jej sie zdarzylo wink

kocham te watki
  • bergamotka77 15.06.19, 13:24
    zlota.ptaszyna napisała:

> no wlasnie, jak tylko widze watek Bergi to rzucam wszystko, nie ma mnie dla rod
    > ziny i dla obowiazkow bo tymlko czytam w wypiekami co znowu jej sie zdarzylo wink
    >
    > kocham te watki

😆🤣😀 Asma zrobilas mi dzień. Chyba do sygnaturki wezmę!

--

• ira_08 15.06.19, 12:27
    I w dodatku za Brazylijkę ją biorą, a my tu pszenno-kartoflane Polki z mysimi włosami i różową cerą. Grube. Ze złymi stopami. Berga, napisz chociaż w jakim kraju był mąż? Bywa w delegacjach w Szwajcarii czy bardziej w Albanii?
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:35
    my ze zlymi stopami?
    przypominam ze Berga ma rozmiar buta 41 a jej synek nierowne nogi
  • alpepe 15.06.19, 14:21
    A co jest złego w rozmiarze 41? Doedukuj mnie.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 14:36
    no taki rozmiar nie jest uwazany z ideal pieknosci, tym bardziej ze Berga wzrostu sekwoi nei ma tylko jest niziutka. To wszystko.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:12
    Na swój smile I berga ma 165 cm, liliputem nie jest a stopę ma normalną tylko palce dość długie.

--

• kalina_lin 15.06.19, 15:55
    41 stopa przy takim wzroście? Mialam taką koleżankę w liceum, wyglądała komicznie w tenisówkach.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 15:59
    O, myslalam ze masz troche wiecej cm, skad takie stopy kaczuszki, przy tym wzroscie nie slyszalam zeby ktos mial taka budowe
  • chicarica 15.06.19, 20:43
    Do pływania idealne, mówię to jako często pływająca.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • katja.katja 16.06.19, 09:10
    Niezłe kopyto, jak u chłopa.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bergamotka77 15.06.19, 12:40
    Nie bywamy w dzikich krajach. Tylko raczej cywilizowana Europa.

--

• ganesza 15.06.19, 14:46
    bergamotka77 napisała:

> Nie bywamy w dzikich krajach. Tylko raczej cywilizowana Europa.
    >

fakt, taka Szwajcaria to taki dziki kraj. dobrze, że nie bywacie. tam chyba nadal ludożercy.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:04
    Czytaj drzewko ganesza. To był komentarz do Albanii.

--

• bywalec.hoteli 15.06.19, 15:08
    Patrząc na reprezentację Szwajcarii w pilke nożna to Szwajcarzy wyglądają i nazywają się jak Albańczycy. Czy się te kraje czymś różnią ?

--
    Lato smile
  • majenkir 15.06.19, 18:29
    ganesza napisała:
    > fakt, taka Szwajcaria to taki dziki kraj. dobrze, że nie bywacie. tam chyba nadal ludożercy.

Ludozercy to moze nie, ale koty i psy jedza uncertain

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bergamotka77 15.06.19, 18:36
    I slimaki 😃

--

• danaide 15.06.19, 21:00
    Na całe szczęście. Hiszpana w cywilizowanych krajach da się utrzymać w ryzach. W takiej dziczy to strach pomyśleć co by się działo, gdyby zjawiła się tam berga ze swoją wspaniałą pupą i długimi palcami u małych stóp...
  • bergamotka77 15.06.19, 21:17
    Hiszpan tez jest cywilizowany i urodził się oraz wzrastał, kształcil i pracuje w cywilizowanych krajach. Ojczyzne rodziców tylko odwiedza.

--

• ck2 15.06.19, 21:24
    Lol, Hiszpania jest krajem niecywilizowanym? suspicious
  • bergamotka77 15.06.19, 21:37
    ck2 napisała:

> Lol, Hiszpania jest krajem niecywilizowanym? suspicious

Według suellen czy podkocem tak 😃

--

• ganesza 16.06.19, 00:34
    danaide napisała:

> , gdyby zjawiła się tam berg
    > a ze swoją wspaniałą pupą i długimi palcami u małych stóp...

no jak stopy małe a palce długie a rozmiar buta 41 u niskiej kobiety to już tylko zostaje się bać tych palców jak węże krętych a długich, albo jak róg Wojskiego o imieniu natenczas

--
  • pade 16.06.19, 00:35
    big_grin

--
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • raczek-nieboraczek 15.06.19, 12:54
    albo nas dobić
  • majenkir 15.06.19, 18:26
    malgo21 napisała:
    >Twoje wątki to tak jakbyśmy Dynastię oglądały..

big_grinbig_grinbig_grin Niedobra....

--
    Abby&Prada
  • esme83 15.06.19, 18:32
    malgo21 napisała:

> Spróbuj nas zrozumieć, siedzimy w kapciach na kanapie, mąż wali piwskiem, dziec
    > i brudne i niezbyt lotne. Twoje wątki to tak jakbyśmy Dynastię oglądały..

Ajlawju smile
  • bergamotka77 15.06.19, 18:35
    esme83 napisała:

> malgo21 napisała:
    >
    > > Spróbuj nas zrozumieć, siedzimy w kapciach na kanapie, mąż wali piwskiem,
    > dziec
    > > i brudne i niezbyt lotne. Twoje wątki to tak jakbyśmy Dynastię oglądały..
    >
    > Ajlawju smile

Tez mnie to ubawilo 🤣

--

• rosapulchra-0 15.06.19, 19:43
    bergamotka77 napisała:

> Zazdrośnice. Ale Wam się zagotowalo 😀
    >

Bergamota, jesteś żałosna z tym ciągłym szukaniem u kogoś zazdrości o twoje życie z twoim mężem. Naprawdę myślisz, że tylko ty przeżywasz "randki" z mężem? Podejrzewam, że niejedna forumka, gdyby ci napisała o swoich POZYTYWNYCH, ZASKAKUJĄCYCH I BARDZO PRZYJEMNYCH zdarzeniach z własnym mężem, to by ci zwyczajnie kapcie z zazdrości pospadały, a szczęka bardzo nisko upadła z wrażenia.

Ten mąż, który w szale zazdrości pali ci paszport, robi awantury przy dzieciach i nie tylko, bo i na forum, niby ci nagle zrobił randkę - niespodziankę zwalniając się z pracy jednego dnia, by pojechać do ciebie, do innego miasta i ty się tym chwalisz na forum? Oczywiście twoja próba zakamuflowania owej randki przez dodanie, że koledzy z pracy mu nie wierzą, że do żony pojechał, miała dodać pikanterii całemu zdarzeniu? Sorry, ale jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, nikt ci w te bzdurę nie uwierzył.

Rozumiem twoje usilne próby dowartościowania się tego typu zdarzeniami, jednak znaj umiar! Każdy kto myśli logicznie i potrafi połączyć podawane przez ciebie fakty, po prostu nie uwierzy w te, jakże do wyrzygu luziowe, bajeczki twojego autorstwa.

Generalnie mniej harlekinów, więcej zdrowego rozsądku i trzeźwego spojrzenia na swoje małżeństwo ci życzę, choć wiem, że twoja "prostolinijność" nie pozwoli ci ani przeczytać ze zrozumieniem mój komentarz, ani nie odpowiedzieć na niego po chamsku big_grin

P.S. Komentowanie braku dzieci u sumire to dno den. W chamstwie przebijasz trolla asmarabis, a to żaden powód do dumy.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • bergamotka77 15.06.19, 20:17
    O rosica sie zagotowala tez! Mam twoją opinię i porady dokladnie w centralnej czesci mojej pieknej pupy 😅

--

• rosapulchra-0 15.06.19, 20:41
    No widzisz. Potwierdziłaś tylko, że mamy prawidłową o tobie opinię.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • pade 15.06.19, 20:34
    Nieważne jak mówią, ważne, że nicka nie przekręcają.

--
  • ola5488 16.06.19, 13:30
    pade napisała:

> Nieważne jak mówią, ważne, że nicka nie przekręcają.
    >

Wspaniały komentarz! big_grin
  • bergamotka77 15.06.19, 11:57
    beneficia napisała:

> Wiesz, jest różnica między wizytą a wizytacją.

No tak, ale nie kazdy jest nauczycielem 😆

--

• malgo21 15.06.19, 11:37
    Ojej, ale masz super męża.
  • fawiarina 15.06.19, 15:36
    big_grin
  • sumire 15.06.19, 11:47
    Nudna jesteś.
  • bergamotka77 15.06.19, 11:52
    A coś na temat umiesz dodac sumire i reszta?

--

• sumire 15.06.19, 11:57
    Ale co?
    Przecież już zostało ustalone, że masz najwspanialszego męża w historii galaktyki i tylko ty i on latacie w podróże służbowe (oby nie przez Szwajcarię), podczas gdy my w podomkach gotujemy zalewajkę dla pięciorga dzieci. Nie wiem, po co drążyć temat.
  • bergamotka77 15.06.19, 12:00
    Temat był zupełnie inny i wspaniałości męża nie było. Ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i wypowiadać się na temat. Cenna umiejętność!

--

• zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:21
    Sumire i czytanie ze zrozumieniem ORAZ wypowiadanie sie na temat?

no nie wymagajmy za duzo, wystarczy jak cos napisze nie strzelajac gafy, to juz duzo
  • ira_08 15.06.19, 12:30
    Ależ jak nie było big_grin ? Urywać się bidak chce z delegacji, zamiast odpocząć po pracy chce jechać na jeden dzień do innego kraju na SZALONĄ randkę z żoną! A inny facet mu nie wierzy, bo inni to tak do kochanek pędzą, a tylko twój do swej ślubnej big_grin Napisz coś więcej, ja lubię twoje przechwalanki, chociaż przedziera z nich wizja dość nieszczęśliwej kobiety, która musi szukać poklasku na forum.
  • cosmetic.wipes 15.06.19, 12:46
    bergamotka77 napisała:

> wspaniałości męża nie było.

Jesli nie było wspaniałości męża, to czego wobec tego zazdrościmy do zagotowania?

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bergamotka77 15.06.19, 12:01
    Ty to żadnego dziecka nie masz akurat.

--

• sumire 15.06.19, 12:29
    I bardzo mnie to cieszy. Pozdrawiam z podróży służbowej do stolicy europejskiej.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:34
    ale ty nie jestes w podrozy sluzbowej a na karnym zeslaniu, podroz sluzbowa to kilka dni a nie miesiace koczowania gdzies, wzorcowo tak jak Berga jezdzi
  • cosmetic.wipes 15.06.19, 12:49
    zlota.ptaszyna napisała:

> ale ty nie jestes w podrozy sluzbowej a na karnym zeslaniu, podroz sluzbowa to
    > kilka dni a nie miesiace koczowania gdzies, wzorcowo tak jak Berga jezdzi

Ty, asma, jesteś na karnym zeslaniu, bo zamiast wracać do wspaniałej, praworządnej, chrześcijańskiej i wstaniętej z kolan Polski, siedzisz na stałe w kalifacie 😁

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • lilia.z.doliny 15.06.19, 16:12
    wstaniętej z kolan Polski,

big_grin krwa big_grin

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • pani-nick 17.06.19, 12:53
    Berga była w Londynie. Planowała tę „niespodziewaną” randkę jakiś miesiąc temu, dopytując o kluby nocne na te okoliczność.
    Dzizys... jaki żenujący wątek.
  • boogiecat 15.06.19, 12:40
    sumire napisała:

> podczas gdy my w podomkach gotujemy zalewajkę dla pięciorga dzieci.

😃
    (Zjadlabym zalewajke taka od mamusi)

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 11:52
    Otóż mój mąż chciał się zwolnic trójce z pracy bo przyjechać do mnie na jeden wieczór z innego kraju, w którym akurat przybywał.

hahahahahah, czy ktos zrozumial co Berga ma na mysli? trojca", "przybywal"- o brzmi jak Bibliasmile
  • bergamotka77 15.06.19, 11:54
    Zwolnic się troche a nie trojce - telefon zmienia. Tak trudno sie domyślić?

--

• zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:15
    No ale jaki jest tego sens- chcial przyjechac do Warszawy z kraju w ktorym byl chwilowo? ale po co?
  • bergamotka77 15.06.19, 12:35
    Otóż było tak. Ja byłam na delegacji w stolicy europejskiej. On pracował akurat przy projekcie w innej stolicy europejskiej. Wsiadł w szybki pociąg i przyjechał do mnie po pracy a wrocil rano bo nie mógł wziąć wolnego. Compris?

--

• zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:38
    aaa, no juz jasne, dzieki, czyli pewnie gdzies w beneluxie, tam w sumie pelno dzielnic czerwonych latarni wiec maja faceci latwo spotkac sie " z zona"
  • ganesza 15.06.19, 14:52
    znaczy na lotnisko przyjechał na tę randkę?

--
  • bergamotka77 15.06.19, 15:01
    ganesza napisała:

> znaczy na lotnisko przyjechał na tę randkę?
    >

A gdzie to wyczytalas?

--

• zuleyka.z.talgaru 16.06.19, 09:09
    Warszawa to stolica europejska jakby nie było.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 11:53
    berga ale moze oni go znaja od innej strony, skoro wszyscy niezmiennie tak samo reaguja, z zero szacunku dla ciebie, tkwiacej u jego boku od wiekow, moze maja jakis powod zeby tak reagowac, ja bym sie martwila...
  • bergamotka77 15.06.19, 11:54
    No a ja się nie martwię. Myślę że sądzą według siebie big_grin

--

• malia 15.06.19, 11:58
    Bergamotka, to jest tak: ja np lubię siedzieć na kanapie i czytać lub przeglądać internet, lub robić to samo leżąc.
    Gdyby np mąż mnie zapytał, jak spędzę popołudnie i odpowiedziałabym, że pobiegam a potem pojadę na siłownię, to on zareagowałby podobnie do tego szefa. Bo mnie zna.
    A znów ten szef zna twojego męża i .....
    I to całe wytłumaczenie.
  • bergamotka77 15.06.19, 12:08
    Szef zna męża pół roku a ja...20 lat dłużej 😆

--

• zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:18
    No wlasnie, sorry ale ta odzywka byla chamska po prostu, skoro maz opowiada to w formie zartu i dobrze sie bawi, to chyba jest cos na rzeczy…..

Jakos nie umiem sobie wyobrazic ze ide do szefa zwolnic sie wczesniej bo mam jakas sprawe z mezem a ten wybucha smiechem i mi sugeruje ze ide spotkac sie z kochankiem? no sorry....
  • lauren6 15.06.19, 18:53
    Też mnie to zastanowiło gdzie musi pracować mąż bergi, że w jego firmie panują takie feudalne stosunki.

Jak chcę wcześniej wyjść z pracy to wpisuje się do książki wyjść, potem odpracowuję ten czas i tyle. Nie muszę się nikomu w pracy tłumaczyć, że właśnie idę na wizytę do ginekologa lub na spotkanie z koleżanką. To moja prywatna sprawa co robię poza zakładem pracy i nie wyobrażam sobie spowiadania się szefowi z tego czasu. Żarty o kochankach są już w ogóle nie na miejscu.
  • bergamotka77 15.06.19, 20:40
    Feudalne to jest wpisywanie się do ksiegi wyjść i odpracowywanie tego, normalnie jak w PRL smile Za granicą ludzie są bardziej wyluzowani.

--

• kropkacom 15.06.19, 12:22
    Nie wiem. Ludzie są ogólnie zdziwieni, ze w długoletnim zwiazku jeszcze komuś zależy. Oczywiście możemy różnie definiować zależy. Ja na przykład uważam, ze na randki się nie umawiam z mężem ale po prostu gdzieś razem wychodzimy. Jednak to kwestia definicji i przywiązania do pewnych słów. Raczej wątpię aby ślubny skomentował "tak" twojego męża. Pewnie powiedziałby, że fajnie. Kwestia myślę specyficznego towarzystwa, gdzie faktycznie "takie" rzeczy robi się tylko dla kochanek. Nawet tylko w głowie... big_grin
  • gama2003 15.06.19, 14:00
    Albo kochanków. Przecież jest równouprawnienie i można będąc zagranico tak pędzić do kochanka. Niewykluczone, że torreadora.
  • bergamotka77 15.06.19, 14:03
    No błagam. Ja bym się do kochanka nie ruszyła. To kochanek musiałby ruszyć cztery litery jeśli by chciał czegoś. Ale kochanka nie mam, więc problem odpada smile

--

• m_incubo 15.06.19, 14:11
    bergamotka77 napisała:

> No błagam. Ja bym się do kochanka nie ruszyła. To kochanek musiałby ruszyć czte
    > ry litery jeśli by chciał czegoś.
    >

Faktycznie, bez paszportu to może być problem... 😆
  • ira_08 15.06.19, 12:24
    >Otóż mój mąż chciał się zwolnic trójce z pracy bo przyjechać do mnie na jeden wieczór z innego kraju, w którym akurat przybywał

Aż tak ci nie ufa?

>Ja bylam, jak pamietacie, tez sluzbowo za granicą smile

Pewnie, że pamiętamy, i to w STOLICY EUROPEJSKIEJ byłaś! Zazdrościmy.

> Pytanie do facetów głównie: czy naprawdę tylko do kochanki faceci się urwaja z pracy aby pojechać do innego kraju zjeść kolacjęz kobieta, przespać się i bladym świtem wyjechać by rano stawić się w pracy? 😆

Nie jestem facetem, ale chyba tak. Nie ma nic romantycznego w takim dzikim pośpiechu.
  • brenya78 15.06.19, 12:32
    Kolejny Twój wątek bez tytułu. Wygaszam.
  • agata_abbott 15.06.19, 12:33
    bergamotka77 napisała:

> Pytanie do facetów głównie: czy naprawdę tylko do kochanki fac
    > eci się urwaja z pracy aby pojechać do innego kraju zjeść kolacjęz kobieta, p
    > rzespać się i bladym świtem wyjechać by rano stawić się w pracy? 😆
    >
    >

Ale pytasz „głównie facetów” - tu, na ematce? 😂

--
    teoriachaosu.blog/
  • sumire 15.06.19, 12:37
    No wiesz, może akurat przystojny riki odpowie...
  • agata_abbott 15.06.19, 13:30
    big_grin mówisz, ze statystyczny przedstawiciel płci męskiej? big_grin

--
    teoriachaosu.blog/
  • bergamotka77 15.06.19, 13:41
    No riki akurat się zawsze sensownie wypowiada na takie tematy i ma więcej doświadczenia niż wy w tych sprawach.

--

• cosmetic.wipes 15.06.19, 13:45
    Wątpię, aby rikuś miał coś do powiedzenia na temat randek z żoną, skoro jest specjalistą od kocurkowania z Ukrainkami 😄

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • bergamotka77 15.06.19, 13:51
    Myślę że generalnie kobiety lecą na rikusia i to nie tylko Ukrainki.

--

• gama2003 15.06.19, 14:03
    Ale on chyba preferuje seks pozamałżeński a ty zdaje się niekoniecznie ?
  • bergamotka77 15.06.19, 14:15
    A co to ma do rzeczy? I nie wiem co preferuje riki. Myślę, ze to jego sprawa i nie nam oceniać i komentować.

--

• gama2003 15.06.19, 15:09
    Jego sprawa, jego. Ale byłaś uprzejma podeprzeć się jego doświadczeniem, wręcz pewna jesteś jego zrozumienia dla swojej randki i spontaniczności MĘŻA. A Riki chyba ani razu nie pisał tu o afekcie do ślubnej. Kojarzę wyłącznie historie skoków w bok. Więc nie wiem, czy zrozumiałby Twojego męża. No chyba, że znacie się osobiscie i miał szansę ocenić urok i seksapil, którym dysponujesz. I orzec, że taki mąż nie ma szans nie dbać o atmosferę związku.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:18
    Wiesz ja nie musze byc w typie rikiego zeby mąż szalal na moim punkcie. Pięknościa nie jestem, wyglądam zwyczajnie, ale dla męża jestem miss świata. Jak się kocha mocno to tak jest. Poza tym riki widział mnie w złym momencie mojego życia, bardzo kryzysowym.

--

• danaide 15.06.19, 20:50
    A czego Ty polazła do rikiego w bardzo złym momencie swojego życia, bardzo kryzysowym?
  • bergamotka77 15.06.19, 21:07
    A dlaczego nie? Nie byłam tam na randce tylko w pewnej sprawie.

--

• katja.katja 16.06.19, 09:16
    Bo to mądry facet. I naprawdę spoko. Niestety na forum działa presja grupy więc "wiadomo", że gnidami jest on, ja czy inna nielubiana forumowiczka i koniec. Tak ma być.

--
    Nie dam się wygasić!
  • riki_i 16.06.19, 09:54
    danaide napisała:

> A czego Ty polazła do rikiego w bardzo złym momencie swojego życia, bardzo kryz
    > ysowym?

Poznać się. Po prostu.
  • danaide 17.06.19, 00:44
    Jakbyś nie wiedział riki - ja tam w bardzo złych momentach życia, by nie rzecz kryzysowych niczego nie robiłam po prostu.
    Tak to bywa z kryzysamiwink
  • cosmetic.wipes 15.06.19, 14:59
    bergamotka77 napisała:

> Myślę że generalnie kobiety lecą na rikusia i to nie tylko Ukrainki.
    >

Nie wątpię, że wysoce specyficzny typ kobiet na niego leci 😄

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:02
    Sama byś poleciała 😀

--

• cosmetic.wipes 15.06.19, 15:12
    bergamotka77 napisała:

> Sama byś poleciała 😀
    >

W przeciwieństwie do ciebie, panuje nad afektami i unikam buców.

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:13
    Ale riki nie jest bucem. Jest uroczy smile

--

• triismegistos 19.06.19, 00:28
    big_grin

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • ganesza 15.06.19, 15:07
    bergamotka77 napisała:

> Myślę że generalnie kobiety lecą na rikusia i to nie tylko Ukrainki.
    >

sądzisz po sobie?

--
  • bergamotka77 15.06.19, 15:31
    ganesza napisała:

> bergamotka77 napisała:
    >
    > > Myślę że generalnie kobiety lecą na rikusia i to nie tylko Ukrainki.
    > >
    >
    > sądzisz po sobie?
    >
    >
    Umiem obiektywnie ocenić męską atrakcyjność po prostu.

--

• snakelilith 15.06.19, 15:37
    bergamotka77 napisała:

> Umiem obiektywnie ocenić męską atrakcyjność po prostu.

No niestety, ale nie potrafisz, dlatego całe forum się z ciebie nabija. I jak oblech rikuś, należysz do tej samej kategorii - erotoman gawędziarz. big_grin

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • bergamotka77 15.06.19, 16:24
    Snake raczej u Ciebie już tylko gawędy zostały w wieku menopauzalnym. Riki to za wysoka polka dla ciebie bo babci raczej nie szuka.

--

• gama2003 15.06.19, 16:34
    Przecież i Ty jesteś w wieku menopauzalnym ?
    Skąd wiesz, kto jakim temperamentem dysponuje ? I skad pomysł, że któraś ematka chciałaby Rikiego po marce jaką ma na forum ? Niechby i piękny jak sam Janosik na premierze filmu, ale dosyć niestały w związkach ? Że zamożny ? Takich mężczyzn jest sporo, wabik to niekonieczny, że dobry we flircie podobno ? To też nie unikat. Masz chyba manierę bronienia facetów, choćby nikt tego nie oczekiwał i nie potrzebował. To w sumie taka desperacka cecha, by każdy z nich, nawet forumowy rodzynek, wiedział, że jesteś po jego stronie. Chociaż poznał Cię nie w pełni możliwości, bo jak może przeczytać w tym wątku, zwykle jesteś atrakcyjniejsza 😉
  • bergamotka77 15.06.19, 18:14
    Otóż nie jestem w wieku menopauzalnym. A rikiego nie bronię tylko prostuje głupoty, które wypisujecie na jego temat.

--

• pade 15.06.19, 18:24
    Nie musisz. On się nam SAM przedstawił.

--
  • gama2003 15.06.19, 18:40
    Wskaż jedną nieprawdę, którą o nim napisałam a której sam nie powiedział o sobie. Jedną.
    Dwa - jeśli jesteś z rocznika 77 to sorry, ale to czas premeno/menopauzalny, choćbyś nie wiem jak zaklinała rzeczywistość. Tylko co z tego ? Ani to nie dodaje, ani nie ujmuje. Boisz się w tym niby czego ? Że rzucasz menopauzą w którąś z forumek, jakby to była inwektywa. Nie widzisz jakie to głupie ? To tak jakby niemiesiączkująca smarkulka wyzywała tę już z okresem. Tak samo dziecinne. Takie - bo ty juz masz zmarszczki a ja nie....co z tego.
    Zapewniasz nas wręcz histerycznie o niebywałej jakości swojego małżeństwa, niby mimochodem wtracając o swojej atrakcyjności. Nie wprost, skąd.
    Berga, zasmucę Cię. Jestem pewna, że wiele forumek ma lepsze związki i lepsze akcje ze strony mężów, partnerów. Lepsze kariery, czy jak tam zwać. Ale nie piszą o tym, bo tego nie potrzebują. To dla nich norma. A Ty musisz pisać. I to tak - ja mam a wy nie ! Piszesz jak zakompleksiona osoba, która nazwie się choć gwiazgą forum, nie widząc jakie to śmieszne z boku.
  • cosmetic.wipes 15.06.19, 18:45
    > Jestem pewna, że wiele forumek ma lepsze związki i lepsze akcje ze strony mężów, partnerów

O tym samym pomyślą. Dużo tu kobiet, które od lat są w dobrych związkach z kochającym facetem, mających zdolne dzieci, robiących karierę, ale jakoś nie maja potrzeby walić tym co chwilę po oczach.

--
  • ck2 15.06.19, 19:27
    Po lekturze obstawiam, że całkiem sporo, bo jakies histerie z darciem paszportu i awanturach przy synu, to chyba nie wszędzie się zdarzają.
  • danaide 15.06.19, 20:44
    A co gorsza wiele tu takich, co nie są w związkach z kochającym facetem, dzieci mają mniej zdolne, kariera padła, a na wątkach bergi ziewają, bo nawet pozazdrościć nie bardzo jest czego...
  • ganesza 15.06.19, 20:51
    ale one nie są jak berga 'najpiękniejsze z całej wsi'.

--
  • pade 15.06.19, 18:53
    Gama, ale co się dziwisz? O czym Berga ma rozmawiać z ludźmi, na forum, skoro najatrakcyjniejsze dla niej tematy to "czy kolega w pracy jest przystojny", "w czym jest lepsza jedna nacja od drugiej" i "biorą mnie za latynoskę" (facepalm). To jest puste, miałkie, powierzchowne, nie ma głębi, nie ma środka, jest potwierdzanie na siłę "jeszcze istnieję".

--
  • gama2003 15.06.19, 19:20
    Nie dziwię się. Znam podobne osoby z reala i uwielbiam obserwować. Dlatego wchodzę w takie wątki, bo widzę to co i Wy między wersami i ciekawi mnie odpowiedź autorki na moje pytania. Taka zabawa w czasie anginy 😉 dzisiaj.
    I bawi mnie konsekwencja kreacji. Wszak te rozmowy z szefem, to nic innego jak podkreślenie jak to panowie blisko się kolegują i tak sobie żartują rubasznie. Z byle kim szef by tak nie poczynał, tylko z niemal równym 😉.
    I tak ze wszystkim. Nawet spotkanie z Rikim było oczywiście w niedyspozycji, normalnie to chłop by oniemiał porażony całokształtem. A tak to pewnie zapamiętał zwykłą, może i nawet sympatyczną na żywo babkę.
    Takie wątki to czysta rozrywka, no bo jak nie uśmiechnąć się z tłumaczenia się z rozmiaru stopy 41. Że to mała stopa, dla 165 cm wzrostu, tylko palce długie. To, że ktoś to musi napisać jest przezabawne. I to tak sprytnie, że inne panie o tych samych rozmiarach mają poczuć się ciut gorsze. To napisałam ja, właścicielka stóp małych i niższa od autorki 😀

• bergamotka77 15.06.19, 19:23
    Małe często są złośliwe wink

--

• ck2 15.06.19, 21:27
    Sama do najwyższych nie należysz. wink
  • bergamotka77 15.06.19, 21:32
    Tylko kilka cm mi brakuje do wzrostu wysokiego.

--

• gama2003 15.06.19, 21:41
    Czyli kilka cm nie robi różnicy ?
  • ganesza 16.06.19, 00:13
    bergamotka77 napisała:

> Tylko kilka cm mi brakuje do wzrostu wysokiego.
    >
    no a mnie brakuje kilku czegoś do zostania snajperem. podamy sobie ręce?

--
  • m_incubo 16.06.19, 00:42
    Mnie brakuje kilku milionów do zostania milionerką 😉
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 19:29
    Ze co ?
    Ze blisko się koleguja???
    hgdyby to była prawda i rzeczywiście blisko się kolegowali to szef by wiedział że Bergamotka jest jedyną kobietą w życiu jej męża , ze od podstawówki z nią był i będzie do grobowej deski i takich żartów na pewno by sobie nie robił
  • gama2003 15.06.19, 19:36
    A może szef wie więcej niż wie Bergamotka ?
    Że tak powiem, nie o takich cudach śnili filozofowie. A pan Bergamot jest mistrzem mistyfikacji ? Co nam szkodzi ubarwić tę historię trzecim dnem ?
  • ck2 15.06.19, 19:32
    I jeszcze to jaka niby jest tym wszystkim rozbawiona. wink
  • pade 15.06.19, 20:29
    Gama, piękne podsumowaniesmile

--
  • em_em71 15.06.19, 22:10
    Ja myślałam, ze to mąż jest szefem wszystkich szefów. Phi... słabo
  • gama2003 15.06.19, 22:13
    Zaraz będzie, poczekaj.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 19:37
    Miałaś swoją młodość w swoim czasie?

To nie krytykuj bo berga nie miała i przeżywa tu po prostu żałobę za utracona bezpowrotnie młodością z której nie skorzystała
  • pade 15.06.19, 20:33
    Ptaszyno, upierdliwa jesteś. O mnie też mogłabyś powiedzieć, że płaczę za utraconą młodością, a to g.. prawda. Wyszłam za mąż mając 24 lata i sporo doświadczeń, jak na ten wiek. Dzieci odchowane, mogę zająć się sobą do upęku. Możesz mi zazdrościćsmile

--
  • zlota.ptaszyna 16.06.19, 10:00
    No wiec widzisz, widocznie zdazylas sie wyszalec bo na forum kreujesz sie na stateczna matrone. Wczytaj sie za to w posty Bergi i Black_halo to zobaczysz ze naprawde tesknia za szalenstwem mlodosci - ich watki sa watkami jakie zakladaly by wlasnie osoby 20 letnie ktore podkochuja sie w Modern Talking i szykuja sie na pierwsza randke.

• bergamotka77 15.06.19, 19:14
    Dobrze, ulalas sobie. Juz ci lepiej? To wracaj do Stefana na kanapę albo do zalewajki 🤣

--

• gama2003 15.06.19, 19:22
    Nie wiem czy to do mnie, ale chyba nie, bo z kanapy się nie ruszałam. A Stefan na zakupy pojechał.
  • dziennik-niecodziennik 16.06.19, 11:26
    Mysle ze rikus by CHCIAL zeby na niego lecialy big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • dziennik-niecodziennik 16.06.19, 11:28
    Srsly?
    Riki glownie pisze o tym jakie to zony sa zle, niedobre, jak to okradają kumpli z kasy itd itp.
    Nie kierowalabym sie jego zdaniem w ustalaniu regul poprawnego zycia malzenskiego...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • sumire 15.06.19, 12:39
    Ja nie koczuję, słoneczko.
  • aga_mon_ber 15.06.19, 12:54
    Gdyby przyleciał na tydzien, czy dwa, to wtedy ok. Ale na jeden wieczór???
    Mnie by sie nie chcialo tłuc na 24 godz tylko po to, zeby zobaczyc meżą. Chyba ze tylko wtedy, gdybym nosiła się z zamiarem zrobienia niespodzoewanego nalotu...
    Kasy by mi było szkoda i czasu. Serio.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 12:57
    ale oni chyba byli gdzies w beneluxie, tam pociagiem przejedziesz z jednej stolicy do drugiej w czasie tak jakbys jechala w korku z centrum wawy do piaseczna
  • aga_mon_ber 15.06.19, 13:00
    Nie mam pojecia, gdzie byli. W każdym bądź razie, mnie by sie nie chciało.
    Wolalabym odpocząć jednak, zamiast męczyć się i gnać na raptem dobę tylko po to, żeby męża zobaczyć.

• bergamotka77 15.06.19, 13:18
    On był tylko niecałe 12h 😊

--

• bergamotka77 15.06.19, 13:17
    No a jemu nie było szkoda. Dlatego szef podejrzewal szybki numerek z kochanką chyba 😊

--

• kiszona_kapusta 16.06.19, 10:07
    Może owulację miała 👅

--
    Cisza jest wymowniejsza niż słowa...
  • sumire 15.06.19, 13:00
    Pozdrawiam cię serdecznie kiss
  • chatgris01 15.06.19, 13:23
    Mąż zachowuje czujność big_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • m_incubo 15.06.19, 14:03
    Czekam z niecierpliwością na opisy "szalonej" randki 😂
  • bergamotka77 15.06.19, 14:07
    No była szalona, ale nie poszliśmy ulubionym sportem shellerki 😆 Było cudownie i romantycznie, recepcjonista życzył nam dobrej nocy z uśmiechem gdy o drugiej w nocy wróciliśmy do hotelu.

--

• snakelilith 15.06.19, 14:22
    Pamiętasz, była jesień,
    Mały hotel "Pod Różami", pokój numer osiem,
    Staruszek portier z uśmiechem dawał klucz....
    la, la, la, la....... big_grin

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 14:35
    Berga a na czyj koszt maz nocowal?
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 14:41
    yyyyyy, ja myslalam ze wy szaleliscie w lozku…......to po co byla ta randka tak w ogole?
    O 2 w nocy tacy staruszkowie to juz niewiele moga
  • m_incubo 15.06.19, 14:07
    Mýślę, że się zgrywasz z tymi wątaskami 😆
    Ale jeśli nie, to twój mąż lata na te "szalone" randki i dzwoni co dwie godziny raczej nie z romantyzmu, tylko najprawdopodobniej boi się że się puszczasz z Hiszpanem 😆
  • bergamotka77 15.06.19, 14:08
    O nie, mój mąż jest bardziej seksowny niż Hiszpan a są w tym samym wieku więc mam porównanie smile

--

• gama2003 15.06.19, 15:16
    No nie wątpimy. Całe szczęście, że go nie znamy, bo ematkowy trup wysłałby forum. W kilku warstwach. Ma się rozumieć z zazdrości.
    Wiesz, kuruję anginę i nie mam lepszych rozrywek, więc zastanawia mnie bezinteresownie dlaczego napisałaś, że sport shellerki nie zaistniał. Napiszesz ? Żeby było jasne - nie dlaczego go nie było a dlaczego nam o tym napisałaś.
  • bergamotka77 15.06.19, 15:29
    Bo chodzi mi po głowie aby spróbować. Ale chyba nie jestem gotowa, nawet w tak szaloną noc.

--

• gama2003 15.06.19, 16:05
    No ok. Ale czemu forum ma wiedzieć, że tej szalonej nocy tego nie robiłaś ?
  • lauren6 15.06.19, 18:59
    Skoro nie bylo anala to znaczy, że za kilka tygodni będziemy mieć wątasek o fasolince spłodzoniej w tę szaloną noc. Wszak telenowela nie może zakończyć się na jednej randce.
  • kropkacom 15.06.19, 19:05
    Albo amnezji big_grin
  • bergamotka77 15.06.19, 19:16
    Nie bedzie fasolinki. Ja juz nie planuje reprodukcji
    - teraz ciesze sie życiem. W pieluchach niech siedzą pozne matki wink I czytają moje watki z wypiekami na twarzach. Ci nie asma? 😘

--

• zlota.ptaszyna 15.06.19, 19:24
    Berga ty się tak nie ciesz
    Dziubdziusia maszjeszcze małego a drugiego w trudnym wieku a wy sobie wyjeżdżacie na te wyjazdy- randki i babci go podrzucasz jak kukułka? Eurosieroty wychowasz ?
    Nie możecie randkowac w Polsce ? Mniej się tona dzieciach odbije ....
  • bergamotka77 15.06.19, 20:25
    Dziubdziusia nam praktycznie dorosłego a drugiego odchowanego. Serio kilka noclegów u ukochanej babci to dla niego atrakcja. Nierzadko z kuzynem w swoim wieku wtedy nocuje.

--

• zlota.ptaszyna 16.06.19, 10:03
    Berga takie nocowanie w weekend jest ok, ale w srodku tygodnia zaburza dziecku rytm zycia, pisalas ze czesto musisz jezdzic, meza i tak przy dzieciach nigdy nie ma, a teraz jeszcze ciagle podrzucani sa do babci bo ty wyruszasz na podboj Europy, zeby to do jakichs problemow wychowawczych nie doprowadzilo
  • gama2003 15.06.19, 19:25
    Masz rację. Mam wypieki, bo gorączkuję od wczoraj. Może nie ja jedna, w przychodni było wiele ofiar klimatyzacji.
  • manon.lescaut4 16.06.19, 20:36
    Nie Lauren, za kilka tygodni będzie watasek relacja z analu. Już się boje!
  • betty_bum 15.06.19, 15:30
    Współczuję życia, jeśli szczytem szaleństwa jest tłuc się do innego kraju pociągiem, żeby zjeść kolację i poużywać sobie z żoną, ale co kto lubi.
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 15:56
    pamietajcie ze berga wraz z mezem przegapili swoja mlodosc zagrzebujac sie pochopnie w pieluchach. normalny 40 latek by tysiac razy wolal sie przewracac na drugi bok pod pierzynka zamiast sie szlajac po nocach, ale normalny 40 latek 20 lat wczesniej co tydzien sie szlajal po nocach i wybawil sie na cale zycie….
  • bergamotka77 15.06.19, 16:28
    Jesteśmy mlodzi duchem a młodości nie przegapilismy - do 26 i 28 lat szalelismy i zwiedzaliśmy świat. Ile można się bawić? Sypiac z innymi i tak nie chcieliśmy.

--

• bergamotka77 15.06.19, 16:31
    betty_bum napisał(a):

> Współczuję życia, jeśli szczytem szaleństwa jest tłuc się do innego kraju pocią
    > giem, żeby zjeść kolację i poużywać sobie z żoną, ale co kto lubi.

No do Ciebie by sie nie tlukl zapewniam cie 😂

--

• gama2003 15.06.19, 16:37
    Gdyby Twoj mąż tłukł się do mnie przykładowo pociągiem i chciał namietności, zadzwoniłabym na policję. Koleżanka powyżej przypuszczam, że podobnie
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 16:45
    jakiej namietnosci?
    facet poszedl do pracy, potem tlukl sie pociagiem, potem poszedl na kolacje/spacerek w stylu emeryckim bo po takim dniu a potem musial zerwac sie przed swit zeby zdazyc na pociag powrotny do pracy, gdzie tu miejsce i czas na namietnosc?
  • betty_bum 15.06.19, 16:38
    Wierzę, ale ja tez nie gustuję w niezrównoważonych psychicznie facetach, więc jakoś sobie z tym poradzę😉
  • basiastel 15.06.19, 16:44
    Niepotrzebnie, bo to zwykłe chamstwo.
  • ck2 15.06.19, 18:27
    Boski wątek! 😁 Łepkowska płacze z zazdrości.
  • bergamotka77 15.06.19, 18:33
    Panią Łepkowska poznałam kiedyś służbowo. Dobrze nam się rozmawiało. Mówisz żeby sprzedać jej pomysł na serial bergamotkowy? 😂

--

• cosmetic.wipes 15.06.19, 18:48
    Ja wiem, że Łepkowska pisze kiczowate scenariusze, ale przy twojej wenezuelskiej telenoweli nawet ona by wymiękła 😁

--
  • ck2 15.06.19, 19:15
    Próbuj, chociaż ja bym raczej w Amerykę Płd. celowała, wyższy poziom absurdu. wink
  • bergamotka77 15.06.19, 20:31
    Oooo to nawet kariere w operach mydlanych mu wrozysz? No ale bym miała liczna publike a Esmeraldy by jak wy z wypiekami na twarzy oglądały każdy odcinek 🤣

--

• ck2 15.06.19, 21:09
    Kiedyś jakąś telenowelę oglądałam dla jaj, takie guilty pleasure. wink
  • bergamotka77 15.06.19, 21:14
    Taka bo po polsku przyjemność ma rodzaj żeński.

--

• ck2 15.06.19, 21:23
    Ale to nie było po polsku
  • bergamotka77 15.06.19, 21:31
    Cześć byla po polsku i trzeba dopasowac rodzaj do tego. Pleasure nie jest takie tylko taka.

--

• ck2 15.06.19, 21:56
    Doceniam próbę odejścia od meritum. wink
  • majenkir 15.06.19, 18:35
    Jakby moj cos takiego zrobil, to bym pomyslala, ze chory na glowe big_grin. Albo faktycznie kontroluje...

--
    Abby&Prada
  • fragile_f 15.06.19, 19:44
    O, jestes!

Sprawdzilas ten typ wizy? Bo nie wiedziec czemu w tamtym watku przestalas odpisywac... wink

--
    Fragile
  • bergamotka77 15.06.19, 20:01
    Mój mąż miał wizę doktorantka Stanach a my towarzyszaca i sorry nie chce mi Cię przewalać papierów sprzed 15 lat dla Ciebieby podac ci typ wizy. Gdy skończył doktorat miał już proozycje pracy w PL w amerykańskiej firmie konsultingowej więc tamże polecielismy od razu nie rozważając zostania tam na postdocu czy tluczenia się po różnych krajach na postdocach. Co prawda na uczelnie jeszcze dwa razy wracał we Francji i UK, ale ostatecznie wybral przemysł.

--

• fragile_f 15.06.19, 20:37
    Lol big_grin

Przeciez pisalam, ze to mozna sprawdzic online w 3 minuty, trzeba miec tylko stary numer paszportu (a ten ma sie tez w mailach od uscis czy konsulatu chociazby). Po prostu wiesz doskonale, ze Twoje opowiesci odbiegaja mocno od rzeczywistosci (nie zostaliscie w usa, bo nie mieliscie sensownej wizy, mimo ze maz byl napalony).

To w sumie niesamowite, jak w tych watkach wylaza wszystkie Twoje leki i kompleksy smile) i te wtrety o menopauzie - nie trzeba miec doktoratu z psychologii, zeby dojac do wniosku ze cholernie boisz sie przemijania i starosci oraz tego, ze przestaniesz byc atrakcyjna dla meza. Nie jest Ci glupio tak sie publicznie obnazac?

--
    Fragile
  • pade 15.06.19, 20:47
    Nie głupio gdy pisze się wprost.
    Każda, no, prawiewink, ma czasem takie lęki, obawy, ciemne wieczory...

--
  • bergamotka77 15.06.19, 20:47
    Watek nie byl o mojej atrakcyjności czy związku tylko o męskiej pokretnej logice że jak robisz coś spontanicznego i kosztownego oraz meczącego to dla kochanki. Nke muszę fragile ci się tłumaczyć wybacz i nie napisałam na tym forum słowa nieprawdy. Ja traktowałam pobyt w USA trochę jako w zoo, bylo ciekawie i qidzualam interesujace osobniki ale zyc tam dluzej nie chcialam. Maz rozważal wyjechanie tam dwa lata temu gdy był w Kanadzie ale projekt upadl i temat tez. Kusila go tez glownie kasa a nie całokształt. No i dobrze. Nie spieszy mi sie do USA, Znam ich realia i wole Europe j ich podejscie do pracy, opieki zdrowotnej itp. W USA mam bliska rodzine i widze jak zasuwaja, czasu na zycie nie maja.

--

• fragile_f 15.06.19, 23:22
    Nie, watek to kolejna, dosyc smutna, próba przekonania siebie samej jak cudowne jest Twoje zycie. Potrzebujesz do tego publicznosci, bo masz naturę narcyzki. Doskonale w temat wpisuja sie Twoje kolejne wpisy - ze Ci zazdroscimy, ze ktos tam ma menopauze albo nie ma dzieci i tak dalej.

Dokladnie to samo jest w _kazdym_ watku, ktory produkujesz - desperacja, smiech przez lzy, wyparcie, dorabianie pokretnej, pseudopozytywnej ideologii do wydarzen, ktore (obiektywnie rzecz biorac) sa smutne albo dosyc przerazajace (jak niszczenie dokumentów jako wyraz milosci albo kontrola telefonu).

Ja z tych watkow mam dosyc jasny obraz Twojego zycia. Slowo-klucz to ciezki kryzys wieku sredniego, poczucie znikajacej mlodosci i plucie sobie w brode, ze nie zdazylas sie wyszalec za mlodu.

--
    Fragile
  • bergamotka77 16.06.19, 00:27
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • rosapulchra-0 16.06.19, 00:35
    Berganiemota, myślisz, że komuś zaimponujesz swoim chamstwem? Jeśli tak, to się grubo mylisz.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • fragile_f 16.06.19, 00:37
    Bezdzietnej i z menopauzą! Do tego nie wyglądam jak Brazylijka, a w pracy nikt nie myśli, że jak mąż się urywa wcześniej, to po to żeby mnie zdradzać crying i nikt mnie nie myli z Francuzką na lotnisku, bo do samolotu wsiadam w legginsach i bluzie. Na szczęście mogę poczytać Twoje wątki, z których wieje Wielkim Światem smile

PS. Nie martw się, dobrze wiedziałam, że nie powiesz na jakiej wizie mąż był w USA smile padłby kolejny mit pt. "nie zostaliśmy w stanach, bo nam się nie chciało" big_grin

--
    Fragile
  • bergamotka77 16.06.19, 00:49
    Ale taka jest prawda. Serio uważasz, że USA to dla Europejczyków ziemia obiecana? 😅 Chyba świat ci stanął na latach 80. I moja wiza nie ma nic do tego. Gdybym chciała mieszkalabym od 17 lat tam, tylko nie chciałam. Czego nie rozumiesz? Że mozna mieć lepsze zycie poza USA? 😄

--

• fragile_f 16.06.19, 02:21
    Berga, w innym wątku napisałaś sama, że mąż był na USA mega napalony i chciał zostać, ale nie było Was na to stać plus nie było opcji wizowej. Zdecyduj się na jakąś wersję wink

--
    Fragile
  • bergamotka77 16.06.19, 01:07
    No tak Francuzki w legginsach co najwyżej sprzątają smile

--

• ck2 16.06.19, 07:28
    Nawet bezdzietności ludziom zazdrościsz? Wyluzuj, dzieci ci dorosną, wyfruną z gniazda i będziesz miała prawie tak fajnie jak bezdzietne kobiety. Tylko że będziesz już w wieku pomenopauzalnym i możliwe, że bez fajnej pupy. Co zrobi mąż, gdy ani dzieci, ani zgrabny zad nie bedą go trzymać w domu? sad
  • bergamotka77 16.06.19, 00:54
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • rosapulchra-0 16.06.19, 01:22
    Kosz!

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • fragile_f 16.06.19, 02:19
    Ja akurat nie mam ciśnienia na dzieci i Twoja uwaga mnie nie dotknęła, ale wiesz że mogłaś napisać to do kogoś po 6 in vitro i 4 poronieniach? Albo po śmierci dziecka?

Coś niżej pisałaś, że największe piekło kobietom robią inne kobiety. A ty jesteś w peletonie tej grupy.

--
    Fragile
  • gama2003 16.06.19, 09:52
    No jeżeli tak pogrywasz - że największym dowaleniem komuś jest wypomnienie bezdzietności to brawo. Musisz być faktycznie lubiana w realu. Klasy też nie da się udawać - na żywo.
    Siłą rzeczy wiesz jak robi się dzieci ? Intelektem i kulturą ? Nie ! Bywa, że pijana matka leży pod naćpanym ojcem. Żadna sztuka. Pod warunkiem zdrowia, które nie idzie w parze z osobowością.
    Więc w czym jesteś lepsza od bezdzietnych ?
    Bo ktoś dwa razy cię zapłodnił ? Oczywiście klasą i intelektem ? Bo chciałaś mieć dzieci ?
    A ktoś inny nie chce/nie może ?

Wiesz, wyzywanie od bezdzietnych jest tak prymitywne, że nawet gdybyś faktycznie miała, jak podkreślasz, wysoki status społeczny/zawodowy/majątkowy to jesteś prymitywnym dnem. I cieszę się, że znam cię tylko z forum. Bo nie lubię oślizłych larv.
  • triss_merigold6 16.06.19, 09:59
    Co do zasady, bezdzietne starszawe panie, nie powinny z dużą dozą pewności siebie wypowiadać się na temat organizacji życia rodzinnego, potrzeb i możliwości dzieciatych etc. Bezdzietna panienka spontanicznie wyjeżdżająca na kilka tygodni z związku z pracą lub jakimś własnym urojeniem, po prostu spontanicznie wyjeżdża, nikogo to nie obchodzi. Wyjeżdżająca spontanicznie na dłużej matka małego dziecka, po prostu je porzuca.
  • katja.katja 16.06.19, 10:17
    Dlaczego tak nie lubisz bezdzietnych kobiet? (o bezdzietnych facetach bardzo rzadko się wypowiadasz lub wręcz wcale).
    Dlaczego nas infantylizujesz? Bezdzietne kobiety, jak i dzietne są różne - mniej inteligentne i bardziej, umiejące się wczuć w czyjąś inną sytuację i nie, normalne i rozsądne oraz infantylne. Na świecie nie brak też infantylnych, wręcz głupich matek, również nie umiejących się wczuć w sytuację innych matek.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ck2 16.06.19, 19:09
    Bo im podświadomie zazdrości. Z jej historią życiową trudno się dziwić.
  • ck2 16.06.19, 19:08
    A bezdzietne młodsze panie mogą? Poza tym zdefiniuj "urojenie" w tym kontekście, bardzom ciekawa.

Człowiekowi wydaje się, że to Bergamotka jest sfrustrowana i musi sobie coś odreagować.
    I wtedy przychodzi Triss, a Berga jawi się jako oaza spełnienia życiowego.
  • fragile_f 16.06.19, 19:34
    "Urojenie" to pewnie wyjazd na jakieś egzotyczne wakacje typu trekking w Himalajach, nurkowanie w Indonezji albo podróż śladami LOTR w Nowej Zelandii, czyli coś na co Triss nie może sobie pozwolić z wielu względów. Ale muszę ją zmartwić - znam sporo dzieciatych znajomych, którzy zwiedzają świat wink

--
    Fragile
  • ck2 17.06.19, 06:31
    Tak, pewnie o to chodzi. Zasadniczo kobiety szczęśliwe lub chociaz zadowolone w związku i macierzyństwie nie trafia szlag, że bezdzietne mają więcej swobody niż dzieciate, więc cóż.
  • ck2 15.06.19, 21:14
    > nie trzeba miec doktoratu z psychologii, zeby dojac do wniosku ze cholernie boisz sie
    > przemijania i starosci oraz tego, zeprzestaniesz byc atrakcyjna dla meza.

Stąd wątek jak to niby ją rozbawilo, że w firmie męża pomyśleli, ze on do kochanki jedzie. No co za absurd, co ci faceci mają w głowach. Taaa...
  • bergamotka77 15.06.19, 21:19
    Nie boję się , mąż im jestem starsza bardziej o mnie zabiega.

--

• pade 15.06.19, 21:20
    Jasne...

--
  • bergamotka77 15.06.19, 21:20
    Właśnie go zapytałam dlaczego mnie kocha. "Bo jestes fajna i sexy"- odpowiedział 😄

--

• pade 15.06.19, 21:27
    bergamotka77 napisała:

> Właśnie go zapytałam dlaczego mnie kocha. "Bo jestes fajna i sexy"- odpowiedzia
    > ł 😄
    >

Wiesz, potrafisz mocno wkurzająca, ale teraz to jakoś tak ... zaczęłam Ci współczuć.

--
  • bergamotka77 15.06.19, 21:35
    A mnie cieszy, ze was rozruszalam. Bo te watki na ematce byly ostatnio tak nudne...

--

• gama2003 15.06.19, 21:36
    Jestem lepsza 😉, współczuję od dawna.
    Gdyby skończył na - bo jesteś....
  • bergamotka77 15.06.19, 21:39
    gama2003 napisała:

> Jestem lepsza 😉, współczuję od dawna.
    > Gdyby skończył na - bo jesteś....

Ja wolę ze skonczyl jak skończył 😍

--

• gama2003 15.06.19, 21:24
    Czyli czeka nas coraz więcej takich wątków ? Super !
  • ck2 15.06.19, 21:26
    Też się cieszę. big_grin
  • ck2 15.06.19, 21:25
    No, kolo który niszczy paszport i robi nalot moze i "zabiega" ale czy to jest zdrowe?
  • bergamotka77 15.06.19, 21:41
    ck2 napisała:

> No, kolo który niszczy paszport i robi nalot moze i "zabiega" ale czy to jest z
    > drowe?

Z miłości robi się głupoty. To nie nowość.

--

• ck2 15.06.19, 21:54
    Nie, nie chodzi o miłość, chociaż kobiety takich zazdrośników lubią sobie tak tłumaczyć tego typu zachowania.
  • bergamotka77 15.06.19, 21:57
    Ale on nie jest zazdrosnikiem na co dzień i ufa mi. Tylko tego Hiszpana nie toleruje.

--

• ck2 15.06.19, 22:02
    Aha.
  • fragile_f 16.06.19, 00:22
    Aha, a jak robi awantury o telefon, to dlatego że tak kocha, a nie dlatego że jest chory z zazdrości, bo już parę razy przyłapał Cię na planowaniu zdrady big_grin

--
    Fragile
  • gama2003 16.06.19, 09:59
    Nie śledziłam tego, ale kiedyś wspomniano ze pan Bergamot na forum zawitał osobiście. Jeśli tak było i te wszystkie historie towarzyszące miały miejsce, to albo to psychol trzymający małżonkę na bezdechu, albo facet któremu ta - super dogadująca się z mężczyznami żona- zrobiła z życia piekło. Może i ją w chory sposób kocha, ale taka rodzina to sielankę ma wyłącznie w kreacji forumowej. Czego nie przykryją delegacje do stolic europejskich, kariery i inne mity. To jest masakra a nie miłość i cudowne zycie.
  • fragile_f 16.06.19, 19:25
    Tak, wpadł jak burza i pozamiatał. Niestety jego posty zostały wykasowane, tak samo jak posty Bergi tutaj. A szkoda, wolałabym żeby zostały na forum na stałe, bo doskonale pokazują jaka jest naprawdę smile

Ogólnie to rodzina z problemami, a Berga upuszcza sobie pary na forum, opisując jak strasznie jest jej wspaniale.

Mam taką koleżankę - bardzo zaniedbana fizycznie i średnio atrakcyjna dziewczyna. Co chwila od niej słyszę "ooo, ale ten gość się do mnie ślini!", "jak sie schylałam, to tamten facet patrzył mi się na pupę, hihih" i tak w kółko. Berga robi dokładnie to samo - tworzy jakąś alternatywną rzeczywistość i próbuje w nią uwierzyć.

--
    Fragile
  • 21mada 16.06.19, 20:42
    >bardzo zaniedbana fizycznie i średnio atrakcyjna dziewczyna.
    O, nie jesteś na bieżąco! To nie wiesz że według forum wygląd nie ma nic wspólnego z atrakcyjnością? Ematki mają koleżanki które są grube i brzydkie, a faceci za nimi szaleją. Same zaś są podrywane nawet kiedy idą w starym dresie wyrzucić śmieci.
  • katja.katja 16.06.19, 20:49
    Lepiej żeby była zakompleksiona jak Ty?

--
    Nie dam się wygasić!
  • bergamotka77 15.06.19, 20:26
    A odpisywać przestałam bo wątek ktoś wywalił na osla. Nie wiem dlaczego...

--

• piataziuta 15.06.19, 20:11
    A jak tam twój wzgórek łonowy po depilacji laserowej?
    Dalej swędzi?
    Nadaje się na randkę?
  • boogiecat 15.06.19, 22:07
    Ziutka, widze ze ty chcesz koniecznie dzisiaj wieczorem o tych lonach pogadac😄

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • piataziuta 16.06.19, 21:01
    Łona są mi bliskie! big_grin
    I szydera! tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.