Dodaj do ulubionych

Stanie w kolejce

15.06.19, 15:07
Czy wasze dzieci opanowały te sztukę? W jakim wieku? Czy może stoją jak gapy, chodzą, rozglądają się dookoła i wszyscy przed nich wchodzą? A może należą do tych co przepychają się łokciami przed kolejkę?
(Chodzi o kolejki gdzie sa inne dzieci np. na festynie do stoisk z balonami i wata cukrowa)
Edytor zaawansowany
  • gruba_z_ksiegowosci 15.06.19, 16:45
    O wypraszam sobie. Ja nie stoję w żadnych kolejkach. To do mnie stoi kolejka!
  • memphis90 15.06.19, 18:27
    Kolejka stoi do pracowego biurka Bergamoty! Kochana, znaj swe miejsce!

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • tt-tka 15.06.19, 21:28
    memphis90 napisała:

> Kolejka stoi do pracowego biurka Bergamoty! Kochana, znaj swe miejsce!
    >

Co jest z biurkiem Bergamoty, przegapilam cos ? *zywo zainteresowana* B. za biurkiem czy tez na biurku usiluje konkurowac z Gruba (z ksiegowosci) ?

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • gruba_z_ksiegowosci 16.06.19, 16:45
    Usiłuje, dobre słowo.
  • tt-tka 16.06.19, 16:51
    gruba_z_ksiegowosci napisał(a):

> Usiłuje, dobre słowo.

Uzyte celowo i swiadomie smile

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • gruba_z_ksiegowosci 16.06.19, 16:44
    W takim razie są dwie kolejki.
  • jeziorowa 15.06.19, 16:54
    Zależy od dziecka. Mam troje - rekordzistka opanowała tę sztukę przed piątymi urodzinami, gapa mając 9 lat. Przepychanie się przed kolejkę zawsze ukrucałam.
  • memphis90 15.06.19, 18:29

Crucio!!!

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • zlota.ptaszyna 15.06.19, 18:32
    A to dlaczego ukrucasz?
  • ga-ti 15.06.19, 18:27
    Jedno dość szybko nauczyło się stać grzecznie w kolejce, choć teraz coraz częściej wykorzystuje swój urok osobisty.
    Drugie od samego początku rozpychało się łokciami aż do wieku nastoletniego, teraz nie wiadomo, czy się rozepchnie, czy strzeli focha.
    Trzecie najbardziej gapowate, a w sytuacjach krytycznych potrafi się tak jakoś zakręcić, zrobić słodkie oczka, niby nic, cichcem, cichcem i znajduje się z przodu.
    Nie wiem, po kim to mają, ja tam grzecznie czekam.
  • kryzys_wieku_sredniego 15.06.19, 18:39
    Stoi w kolejce, uczą tego chociażby na w-fie, stoisz i czekasz na swoją kolej żeby wykonać ćwiczenie czy skok do wody.
    Dodatkowo za przepychanie się można zebrać op.... od trenera.
  • kryzys_wieku_sredniego 15.06.19, 18:41
    Na karate, też kolejeczka jak wykonują "ścieżkę zdrowia" w dodatku trzeba uważać kiedy zacząć więc stoją w skupieniu.
  • karotka_plus 15.06.19, 18:50
    Mój, lat 10, nie opanował tej jakże trudnej sztuki. Wyłazi z kolejek a potem wielkie zdziwienie, że jest na końcu i że tyyyyle trzeba czekać, po czym po chwili znów wyłazi z kolejki która przesuwa się do przodu a on znów ląduje na końcu. I tak cały czas...
  • kanna 15.06.19, 20:09
    Nie ma ZA?

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • ienerta 15.06.19, 18:56
    Mada, sprawiasz sympatyczne wrażenie, ale moja wredna i podejrzliwa natura posądza Cię o bycie gazeciarzem (obecnie znanym jako katja.katja) tudzież innego gatunku trolem i dlatego nie wpisuję się merytorycznie w Twoich niektórych całkiem niezłych wątkach. Albo jesteś naprawdę fajną babką, albo obrzydliwym incelskim męskim trolem w rodzaju józeczka i gazeciarza. Udowodnij skarbie, że nie jesteś wielbłądem.
  • kyrelime 15.06.19, 18:57
    Mój pięciolatek stoi. Od kiedy to potrafi- nie wiem. Nie rozpycha się lokciami i niestety zdarza się, że daje się wyprzedzać tym rozpychającym, zwłaszcza starszym i wiekszym od siebie. Nie wynika to z jego gapiostwa, a raczej braku asertywności. Myślę jednak, że małymi krokami się jej nauczy.
  • kaka-llina 16.06.19, 03:30
    Moje dzieci maja tutejszego (angielskiego) tatę, a Anglicy maja grzeczne stanie w kolejkach chyba w genach.. Nie wiem nawet od kiedy sie nauczyły bo nie pamiętam, żeby nie umiały (w ogóle nie kojarzyłam takiego problemu)...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.