Dodaj do ulubionych

Ładna polska plaża.

16.06.19, 09:44
Wczoraj po raz pierwszy w sezonie odwiedziłam lokalną plażę.
Miło popatrzeć.
Młode, szczupłe, zadbane dziewczyny, gdyby nie wzrost (większość wzrost średni) mogłyby "robić" za modelki.
Bardzo mało (garsteczka) grubych, choć na ulicach jest ich dużo więcej (może nie chodzą na plażę).
Młodzi mężczyźni z ładnymi mięśniami smile Ładną młodzież mamy smile
Jedyne co mi się nie podoba to, że duża liczba kóz oszpeca się tandetnymi tatuażami.
U mężczyzn (umięśnionych) jeszcze jakoś to wygląda.
A i jeszcze odnośnie wątku Koty i młodej matce w staniku koronkowym na basenie.
Chyba jakaś sieciówka wypuściła po prostu taki model bikini bo widziałam młodą dziewczynę w górze wyglądającej jak stanik koronkowy (może bez przezroczystości z przodu).

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:02
    katja.katja napisała:
    > Wczoraj po raz pierwszy w sezonie odwiedziłam lokalną plażę.
    > Miło popatrzeć.
    > Młode, szczupłe, zadbane dziewczyny, gdyby nie wzrost (większość wzrost średni)
    > mogłyby "robić" za modelki.
    > Bardzo mało (garsteczka) grubych, choć na ulicach jest ich dużo więcej (może ni
    > e chodzą na plażę).

A na ciebie też jest miło popatrzeć?
  • katja.katja 16.06.19, 10:06
    Nie mnie oceniać smile Ale nadwagi nie mam ani rozstępów. Jak na starszą Panią pod względem figurowym jest bardzo dobrze smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • ienerta 16.06.19, 10:07
    Jeśli lubisz facetów, a wszystko na to wskazuje, to czemu nie? Gazeciarz może być całkiem przystojnym menem. I nigdy nie będziesz się z nim nudzić, zawsze zarzuci jakimś ciekawym trol wąteczkiem, albo przebierze się w damskie fatałaszki i codziennie masz nową kochanicę.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:19
    ienerta napisała:
    > Jeśli lubisz facetów, a wszystko na to wskazuje, to czemu nie? Gazeciarz może b
    > yć całkiem przystojnym menem. I nigdy nie będziesz się z nim nudzić, zawsze zar
    > zuci jakimś ciekawym trol wąteczkiem, albo przebierze się w damskie fatałaszki
    > i codziennie masz nową kochanicę.

To jest facet?!! Kurcze nie wiedziałem.
    Ale przynajmniej nie ma nadwagi i rozstępów, jak wiele kobiet big_grin
  • katja.katja 16.06.19, 10:27
    Fizycznie jestem kobietą. Natomiast najlepiej czuję się/czułabym się bez żadnej płci.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:31
    katja.katja napisała:
    > Fizycznie jestem kobietą. Natomiast najlepiej czuję się/czułabym się bez żadnej
    > płci.
    >

No i komu mam wierzyć?
    Mam dylemat, bo ja ogólnie wierzę ludziom. Oprócz tych, którzy piszą że jestem głupi big_grin
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 10:36
    musisz uwierzyc im obojgu
    najwyzej bedziesz gazete nazywac pieszczotliwie swoim slimaczkiem ( jak co do czego, ekhem)

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:40
    lilia.z.doliny napisała:
    > musisz uwierzyc im obojgu
    > najwyzej bedziesz gazete nazywac pieszczotliwie swoim slimaczkiem ( jak co do c
    > zego, ekhem)
    >

Dobrze, żabko big_grin
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 10:52
    zabciu, jeśli już
    zabka zarezerwowana dla takiego jednego

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:58
    lilia.z.doliny napisała:
    > zabciu, jeśli już
    > zabka zarezerwowana dla takiego jednego
    >

No to ropuszko big_grin
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 11:08
    moze byc, gnidko

--
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 12:15
    lilia.z.doliny napisała:
    > moze byc, gnidko
    >

E, nie przesadzaj.
  • bei 16.06.19, 16:49
    Katja to dziewczyna!, tak, ma bardzo ładne ciało.
  • kropkacom 16.06.19, 18:07
    Prześlij mi fotę na priv.
  • triss_merigold6 16.06.19, 10:12
    Na plaży niech się dzieje co chce, ale wczoraj w spożywczaku atakował moje oczy spasiony i bez koszulki pan ok. 30-tki. To jest qźwa odrażające, żeby w miejscach publicznych nie będących plażą rzucać w ludzi swoimi gołymi fałdami, zwisami, karczychem i wystającym kałdunem.uncertain
  • bebi_nowa 16.06.19, 10:32
    w piątek w centrum Warszawy jechał sobie pan na rowerze z podwiniętym tshirtem na wysokość cycków, strasząc włochatym kałdunem.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:41
    bebi_nowa napisała:
    > strasząc włochatym kałdunem.

Bardzo się bałaś?
  • szmytka1 16.06.19, 11:02
    big_grin
  • mytoya 16.06.19, 12:31
    Właśnie. Kobieta jak gruba to musi się ukrywać pod ubraniem lepiej lub gorzej dobranym..za to panowie..jesuuu. U mnie na podwarszawskiej wsi..standard pan 50plus..obwisly wielki brzuch..włosy wszędzie..spocony, czerwony..bez koszulki z dumą prezentujący swą sylwetkę.
    A wczoraj przejeżdzałam nieopodal miejsc rekreacyjnych w mojej gminie..no i co trzeci pan w slipach(!!!) z wielkim brzuchem, włochami, obwisniętą skórą..dumnie popylający z wypoczynku nad rzeką..bleee. To dlaczego kobiety mają mieć kompleksy? I jakim prawem ci spoceni obleśni faceci mają prawo cokolwiek skomentować w wyglądzie kobiet.
  • aga_mon_ber 16.06.19, 14:58
    Najkomiczniejsze jest to, że taki pan z piwnym brzuszyskiem, ma nie byle jakie wymagania, co do wyglądu kobiet big_grin
    Powiedz takiemu, żeby przejrzał się w lustrze, to dopiero potrafi walnąc focha.
  • mail-na-gazecie 16.06.19, 11:22
    Najgorzej szpecą te tatuaże niestety, ale ja od lat pracuję na warszawskiej Pradze i tutaj ze świecą szukać osoby bez.
  • ga-ti 16.06.19, 11:40
    Katja, powiedz, gdzie ta plaża, żebym wiedziała czego unikać, bym statystyk nie zepsuła.
    Ja za to polecam plaże w Stegnie, Krynicy M, Rewie, Pucku, Karwi, Dębkach... wizytę można potraktować jak psychoterapię i pozbyć się kompleksów wagowo-rozmiarowych.
  • zetkaad 16.06.19, 11:53
    Ktoś mnie oświeci jak się wygasza?
  • katja.katja 16.06.19, 17:54
    Tak, najpierw musisz wejść w "ustawienia" po prawej stronie nad Twoim nickiem gdy jesteś zalogowana.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 16.06.19, 17:57
    Następnie "rozwijasz" sekcję "znajomi" i wpisujesz nick po stronie "nieprzyjaciele" i ważne: pod spodem zakreślasz "ptaszkiem" "nie pokazuj postów" i na koniec "zapisz"/

--
    Nie dam się wygasić!
  • mytoya 16.06.19, 12:26
    Gruba jestem i mam celulit. W sierpniu 2 tygodnie w Łebie. Cholera to nawet morza nie zobaczę. Wstyd wyjść
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 12:31
    mytoya napisała:
    > Gruba jestem i mam celulit. W sierpniu 2 tygodnie w Łebie. Cholera to nawet mo
    > rza nie zobaczę. Wstyd wyjść

Wszystko się da zrobić.
    Musisz przyjść na plażę kiedy jeszcze nikogo nie ma, zanurzyć się w morzu i wyjść z niego dopiero jak wszyscy pójdą big_grin
  • larix_decidua77 16.06.19, 15:08
    Nie martw się, może nie będzie pogody😋
  • szczypawka100 16.06.19, 17:52
    Pogoda jest zawsze. Ładna lub nie 😋

--
    Raczej nie inaczej ...
    by ginger.ale
    #niezesrajciesie...
    by pani-nick
  • katja.katja 16.06.19, 17:59
    Do sierpnia ponad miesiąc, może zdążysz schudnąć smile

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.