Dodaj do ulubionych

realizować potrzeby poza małżeństwem?

16.06.19, 10:31
mam 43 lata, dzieci dość duże już. od paru lat odżyłam jako kobieta, pozbyłam się paru kompleksów. o dowód mnie nie pytają, ale ponoć wyglądam na parę lat mniej. lubię tańczyć, bawić się, wyjeżdżać w różne miejsca na weekendy, spotykać z ludźmi. nie żeby w kółko, bo jestem introwertykiem, ale powiedzmy raz w miesiącu to minimum. niestety te rzeczy kompletnie nie interesują mojego męża. on najchętniej poza pracą siedziałby w domu a ruszał się z niego tylko a) na swoje treningi, b) na konferencje zawodowe. nawet na wspólne wakacje jedzie z łaski.
ja mam towarzystwo pracowe i pozapracowe, miewam wyjazdy, imprezy, na których jestem bez męża. bawię się dobrze, ale martwi mnie że prawie nic nie robimy razem. do tego nie jestem z lodu, na tych imprezach zdarzają się flirty, nie zdradziłam męża ale parę razy całowałam się z kimś, ostatnio z chłopakiem młodszym o 15 lat.
wciąż próbuję męża namówić na coś ale coraz mniej mi się chce. czuję się jak żywcem pogrzebana. z drugiej strony on dobrze sprawdza się w 'prozie życia" a zdaję sobie sprawę że imprezy są tylko dodatkiem do niego i nikt z imprezowego/wyjazdowego towarzystwa nie pomoże mi w razie potrzeby. jednak bez zabawy i rozrywki życie wydaje się być tylko męczącą ścieżką prowadzącą do grobu.
co robić drogie Bravo?
Edytor zaawansowany
  • szafireczek 16.06.19, 10:42
    Co robić? Przestać trollowac w tak banalny sposób...nuda, zieeeew...
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 10:48
    bebi_nowa napisała:
    jestem introwertykiem

Introwertyk tak się otwiera na publicznym forum big_grin

> co robić drogie Bravo?

Rozwieść się.
  • bebi_nowa 16.06.19, 10:55
    bardzo-dobry-kochanek napisał(a):

> bebi_nowa napisała:
    > jestem introwertykiem
    >
    > Introwertyk tak się otwiera na publicznym forum big_grin

jakbym nie była introwertykiem to bym się poradziła kogoś znajomego, a tak anonimowo mogę się wygadać
    rozwieść się - i co dalej? czy sama będę szczęśliwsza?
  • papinia 16.06.19, 11:18
    Robić na boku. Wtedy się złoży. Z każdej strony.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 13:06
    bebi_nowa napisała:
    > rozwieść się - i co dalej? czy sama będę szczęśliwsza?

Dlaczego sama?
    Może z jakimś chłopakiem młodszym o 15 lat? Co miesiąc nowym big_grin
  • bebi_nowa 17.06.19, 10:38
    taka naiwna to nie jestem, żaden z tych kolegów nie byłby chętny do związku. szczególnie że zazwyczaj tez mają rodziny.
  • sundace46 17.06.19, 11:09
    bebi_nowa napisała:

> bardzo-dobry-kochanek napisał(a):
    >
    > > bebi_nowa napisała:
    > > jestem introwertykiem
    > >
    > > Introwertyk tak się otwiera na publicznym forum big_grin
    >
    > jakbym nie była introwertykiem to bym się poradziła kogoś znajomego, a tak anon
    > imowo mogę się wygadać

Tylko wiesz, bycie introwertykiem nie polega na tym, że nie możesz się poradzić kogoś znajomego big_grin sprawdź znaczenie słowa zanim zaczniesz trollować.
  • 21mada 16.06.19, 11:38
    Odpowiedź na pytanie tytułowe - tak.
    Nie znajdziesz zrozumienia na tym forum. Ematki nie muszą realizować żadnych potrzeb bo ich nie mają. Są całkowicie pochłonięte prozą życia, mają problemy finansowe, są zabiegane na codzień, większość codziennie wozi dzieci na terapie i zajęcia pozalekcyjne. Wkładają 90% swojej energii w ulepszanie potomstwa. Dlatego o seksie, flirtach, zabawie nawet nie maja czasu pomyśleć. Świetnie napisałaś, że "bez zabawy i rozrywki życie wydaje się być tylko męczącą ścieżką prowadzącą do grobu". Niestety większość ematek takie właśnie życie wiedzie, licząc że u jego kresu otrzymają medal z ziemniaka za bycie wzorowa żona i matka Polka. Zresztą większość ludzi wiedzie cnotliwe życie nie z wyboru tylko z braku okazji. Bo kiedy zabiegana matka polka ma okazje do zabawy? Biegnąc z pracy do warzywniaka, z warzywniaka do domu, po drodze odbierając dziubdziusia ze szkoły muzycznej i odwożąc na trening koszykówki? Po tym kieracie większość woli siedzieć w domu i odpoczywać. Ile ematek chodzi do klubów potańczyć?
  • pitupitt 16.06.19, 11:55
    Dziecko drogie, zrozumiesz jak dorośniesz i założysz rodzinę. Póki co, masz zerowe pojęcie o dorosłym życiu. Nie sil się na doradzanie komuś, kto jest na zupełnie innym etapie, bo robisz z siebie mało wiarygodne trollątko.

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • 21mada 16.06.19, 12:25
    >masz zerowe pojęcie o dorosłym życiu.
    Ubodło cię że twoje życie wygląda tak jak to opisałam? Smuteczek. Każdy sam sobie ustawia proiorytety, życie nie musi być kieratem z niedzielnym obiadkiem u teściowej jako jedyna rozrywka.
  • tt-tka 16.06.19, 13:50
    21mada napisała:

> >masz zerowe pojęcie o dorosłym życiu.
    > Ubodło cię że twoje życie wygląda tak jak to opisałam? Smuteczek. Każdy sam sob
    > ie ustawia proiorytety, życie nie musi być kieratem z niedzielnym obiadkiem u t
    > eściowej jako jedyna rozrywka.

pewnie. Moze byc na przyklad wpatrywaniem sie w telefon, ktory nie dzwoni, co z zapalem praktykujesz tongue_out

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • hanusinamama 17.06.19, 14:29
    Jak e-matka nie lata z wywieoszym jezykiem za kazdym samcem to ma bardzo nudne i nieciekawe życie....no to mam. Fakt.
  • pade 17.06.19, 11:17
    pitupitt napisał(a):

> Dziecko drogie, zrozumiesz jak dorośniesz i założysz rodzinę. Póki co, masz zer
    > owe pojęcie o dorosłym życiu. Nie sil się na doradzanie komuś, kto jest na zupe
    > łnie innym etapie, bo robisz z siebie mało wiarygodne trollątko.
    >

Są jeszcze matki, które mają już nieco podrośnięte, samoobsługowe dzieci. Przyspawanie do rodziny i obowiązków, póki najmłodsza latorośl nie osiągnie pełnoletności nie jest zdrowe.

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • bebi_nowa 16.06.19, 11:57
    jakiś czas temu moje życie też tak wyglądało. teraz mam więcej czasu, jestem jeszcze młoda, chcę od życia czegoś więcej niż tylko praca i dom. i nie piszę tu o seksie, to tylko potencjalny skutek uboczny.
  • 21mada 16.06.19, 12:22
    U mnie podobnie. Ale dzieci nie są w pieluchach wiecznie i nie wymagają już ciągłej uwagi. Myśle ze wiele matek z rozpędu biega nad dziubdzisiem do 18-tki, zapominając o sobie, o swoich potrzebach, o tym ze można być nie tylko matka, ale także kobieta i człowiekiem w ogóle.
  • 21mada 16.06.19, 13:10
    Swoją drogą to smutne, że niektórym nie mieści się w głowie, że po 40-ce można w ogóle mieć jeszcze jakieś życie.
  • hanusinamama 17.06.19, 14:31
    Ty od urodzenia zajmujesz sie chyba tylko wygladem brzucha po ciązy oraz swoją figurą. A nie...jeszcze uwiedzeniem męza grubej z ksiegowości...Nie pamietam zebys pisała o czymkowliek innym. Trzeba sobie było znależć męża/partnera przy ktorym bedziesz nie tylko matką i żoną.
  • asfiksja 16.06.19, 13:18
    Mada, ty jesteś fajnym trollemsmile Tu nie chodzi o to, że matki tylko w kieracie tylko to brzmi śmiertelnie nudno, ta zabawa, kluby, tańczenie, większość ludzi skończyła wraz z końcem podstawówkowych dyskotek. No chyba że na wsiach, tam to jeszcze podobno żyje, bo mało innych atrakcji. No i jeszcze w ramach korpo-integracji (znam, przeżyłam w ramach obowiązków służbowych, nigdy więcej, strata czasu). Generalnie ta "zabawa" to świat nołlajfów, którzy nic ciekawego nie potrafią z sobą począć.
    No chyba że jest się celebrytą i z insta-relacji ma się konkretne pieniądze, ale to wtedy nie jest "zabawa".
  • swiezynka77 16.06.19, 14:01
    Może źle to opisałam, ale nie chodzi tylko o imprezy. Mąż nie chce ze mną iść do kina, wyjechać na weekend, nawet na 1 dzień poza dom.
    A kluby są pełne 40latkow więc to nieprawda że potrzeba zabawy powyżej wieku podstawówkowego to coś niespotykanego.

--
    Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
  • daniela34 16.06.19, 14:13
    Upps! Bebi- nowa to Ty?
  • mail-na-gazecie 16.06.19, 14:25
    Hahaha...
  • hanusinamama 17.06.19, 14:33
    NO ale teraz nie chce czy zawsze nie chciał??? PO 20 latach razem sie obudziłaś???
  • 21mada 16.06.19, 15:32
    >śmiertelnie nudno, ta zabawa, kluby, tańczenie, większość ludzi skończyła wraz z końcem podstawówkowych dyskotek.

Typowa ematka. 🙄 Pozostało jej tylko robienie na drutach, ewentualnie dzierganie szydełkiem...
    Jeśli kiedyś wyściubisz nos ze swojego grajdołka, to zobaczysz że ludzie tańczą w każdym wieku. Ale może faktycznie to taka polska przypadłość, ze tańczyć mogą tylko dzieci i emeryci w Ciechocinku? Za granico 😉 w ciepłych krajach ludzie potrafią bawić się na ulicach i robić fiesty. Polacy tego nie potrafią? Potwierdzicie?
  • hanusinamama 17.06.19, 14:59
    Czyli jak nie latam za facetami z wywioeczonym językiem to zostało mi tylko dzierganie na drutach??? A jak nie noszę kiecek, gdzie cyc i rzopa na wierzchu to znaczy ze maskujmy nasze kiepskie figury. nie chce mi sie wierzyc mada ze mozna miec az tak waskie horyzonty...
  • simply_z 17.06.19, 10:40
    podstawowkowych..? no ja tam nie wiem ale predzej LO i studia, a i po studiach zadarzaja sie imprezy. Raczej pytanie do ciebie, gdzie ty zyjesz.
  • zetkaad 16.06.19, 13:37
    Przykro mi, ze ani mąż ani kochanek Cię nie chce, ale przestań pluć jadem na inne kobiety
  • 21mada 16.06.19, 15:33
    ? Gdzie tu widzisz jad? Wskaż proszę.
  • lauren6 16.06.19, 11:40
    Cześć berga!
  • gaskama 16.06.19, 11:45
    Faktycznie, berga!

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • zetkaad 16.06.19, 11:49
    A to nie mada gada sama ze sobą?
  • pitupitt 16.06.19, 11:57
    Ktoś wie, jak wygasić tę smarkulę na telefonie, bo moja tolerancja na jej pier...nie została przekroczona?

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • 21mada 16.06.19, 12:18
    > Ktoś wie, jak wygasić
    Taka stara, a taka głupia? 😂
  • simply_z 17.06.19, 10:41
    swiezynka to ona?big_grin
  • asfiksja 16.06.19, 13:09
    O matulu, kiedyś te trolle były lepsze. Kogo takie rozkminy interesują? To już doprawdy wolę wątki "ile który dziubdziuś miał punktów z egzaminu".
  • gama2003 16.06.19, 13:32
    No lepsze były. Teraz ten sam schemat, każda ematka ma nudne i biedne życie. Z seksualnym na czele. A troll wręcz przeciwnie. No ileż można...😉
  • pade 17.06.19, 11:14
    Akurat w tym przypadku sądzę, że wątek jest całkiem serio. Tylko niefortunnie został odczytany w kontekście i przez to zlekceważony.

--
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • mamaaspiama 16.06.19, 13:37
    Jeśli mąż sprawdza się w "prozie życia", po prostu korzystaj z rozrywek, ale tak, żebyś mogła patrzeć sobie w lustrze w oczy. I tak, żeby nie wyjść na hipokrytkę gdyby mąż miał podobne rozrywki.
    Tak się składa, że porywy serca kończą się szybko. A dalej zaczyna się przeważnie to samo, co było wcześniej.
    No, chyba, że trafi Cię piorun sycylijski i znajdziesz pokrewną duszę. Tylko skąd będziesz wiedziała, że to pokrewna dusza do końca życia? Ludzie kłamią, koloryzują, dorabiają sobie historie żeby zaciągnąć kogoś do łóżka.
    Znam za dużo historii, w których ktoś zostawiał męża / żonę dla "wielkiej miłości", która szybko okazywała się pomyłką.
    43 lata to nie koniec życia, ale też nie początek. Możesz być sobie całkiem fajną babeczką, ale czas biegnie. Chyba, że jesteś gotowa na podjęcie ryzyka i samotności.
  • 21mada 16.06.19, 15:38
    Ojejku, ale tu przecież nikt nie szuka wielkiej miłości! 🙄 Wątek jest o zabawie, flirtach. Dlaczego macie wdrukowany ten schemat, że jak pozna się fajnego faceta, są motylki, jest fajnie, to zaraz musi być ślub i związek do usr.nej śmierci?! To nie o to chodzi! 😫
  • hanusinamama 17.06.19, 14:36
    Mada ale akurat ty jestes antyreklama "zabawy i flirtów". Serio nie piszesz o niczym innym: albo o facecie ktorego chcesz poderwać (udało sie kogokolwiek??) albo o wyglądzie brzucha po ciąży...Szczerze wiecej mozna sobie pogadać z ludzmi, ktorych pożarła proza życia- maja wiecej zainteresowań. Ty masz jakąs nerwice macicy...albo trolujesz.
  • bebi_nowa 17.06.19, 10:36
    ja nie szukam nowego związku ani kochanka. natomiast przy ciekawych wyjazdach itp takie rzeczy się zdarzają, co tez mnie martwi.
  • pade 17.06.19, 11:15
    A czego konkretnie szukasz?

--
  • bebi_nowa 17.06.19, 14:46
    przeżyć: podróży, ruchu, spotkań z ludźmi
  • pade 17.06.19, 16:06
    Ale samej czy z mężem?
    Bo nie wiem czy chodzi Ci o to, że brakuje Ci wspólnego czasu, robienia czegoś fajnego z nim, czy w ogóle brakuje Ci wrażeń?

--
  • madzioreck 17.06.19, 16:16
    Mogłabyś się zdecydować, pod którym nickiem piszesz? suspicious
  • kalina_lin 16.06.19, 14:25
    Uważaj, zeby ci syn nie zabronił odbierania telefonów od kolegów z pracy. A kochanka poszukaj poza pracą, chyba, że ci na tej nie zależy.
  • bywalec.hoteli 16.06.19, 14:44
    Mnie martwi, ze stażystki w Wyborczej pracują w niedziele rano. Tydzień temu było to samo.

--
    Lato smile
  • bebi_nowa 17.06.19, 10:36
    co było tydzień temu? daj linka, chętnie poczytam.
  • fusun1804 17.06.19, 14:35
    Ja również jestem zainteresowana co było tydzień temu.
  • katja.katja 17.06.19, 14:58
    Cześć Bergamontka.

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.