Dodaj do ulubionych

Farba ceramiczna w kuchni -potrzebuje opinii.

16.06.19, 11:59
Macie? Scieracie, myjecie, szorujecie? Polecacie, odradzacie?

--
Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
Wolter
Edytor zaawansowany
  • b-b1 16.06.19, 14:36
    W każdym pomieszczeniu w kuchni także mam ceramicznego magnata. Wszystko się z niego zmywa-tłuszcz, gluty psie i błoto.
    Ma jedną przewagę nad beckersem i tikkurilą- bezproblemowo za pomocą taśmy łączy się kolory(sufit/ściana, albo ściana/ściana itp) -bo nie jest "gumowy".
  • koronka2012 16.06.19, 16:35
    Mam między szafkami w kuchni zamiast glazury - ścieram, myję (szorować nie musiałam) - schodzi bez śladu - sos sojowy z olejem, buraczki, wszystko.

Mam farbę ceramiczną Para polecaną na tutejszym forum wnętrzarskim, nie miałam zaufania do polskiej technologii, bo ceramiczne pojawiły się relatywnie niedawno, postawiłam na sprawdzone marki (drugą tam polecaną jest chyba Benjamin & Moore).
  • 1matka-polka 16.06.19, 17:20
    Dzieki

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.