Dodaj do ulubionych

Akademia Młodych Orłów PZPN

16.06.19, 15:40
Kogoś syn chodzi na te zajęcia?
Mój 10 latek, orlik, dostał się na te zajęcia.
Trenuje od 5 roku, od 4 klasy jest w klasie piłkarskiej, dodatkowo ma dwa treningi popołudniu, w sumie 7 treningów tygodniowo, w weekendu sparingi, turnieje, mecze. Piłka zajmuje większość jego wolnego czasu, żyje piłką od przedszkola niezmiennie.
Do AMO startował drugi raz, w tamtym roku też, dostał się, ale godziny treningu nam nie odpowiadały, bo młody w tym czasie miał zajęcia w poradni i wybraliśmy to co dla niego na ten czas było ważniejsze.
W tym roku tata zaprowadził go jeszcze raz, dostał się bez problemów. Jednak mam obawy, czy tych treningów nie będzie za dużo, czy fizycznie da radę i czy się tam faktycznie czegoś więcej nauczy?
Trener nie mówi tak ani nie, wybór zostawia rodzicom i dziecku.
Edytor zaawansowany
  • jkl13 16.06.19, 19:21
    Mój syn chodzi,wytypowany w klasie sportowej. Ale u nas to są zaledwie jedne zajęcia w miesiącu,2 godziny,więc spokojnie znajduje na to czas.
  • ninanos 16.06.19, 19:40
    To chyba Mobilna Akademia Młodych Orłów, mój też chodzi i to właśnie raz w miesiącu, zajęcia w Akademi Młodych Orłów są dwa razy w tygodniu poza normalnymi treningami.
  • jkl13 17.06.19, 11:47
    Fakt, mobilna. Nawet nie wiedziałam, że jest jakaś stała, ale my z prowincji, u nas takich cudów nie ma wink
  • taki-sobie-nick 17.06.19, 00:02
    Zważywszy, że oni tam kopią, to raczej młodych koni.
  • mamuniaolunia 17.06.19, 10:00
    Mój syn też dopstał się do AMO w zeszłym roku. Tak samo jak Twój, żyje piłką nożną, treningi, turnieje, itp od 4 roku życia. Z akademii zrezygnował chyba po 2 miesiącach, bo miał trochę dosyć ciągłego spieszenia się po południu na kolejny trening. Na pewno dzieci uczą się tam bardzo dużo - na turniejach widać, że dzieci chodzące do AMO przewyższają umiejętnościami pozostałe dzieci. Na plus są też wartości dodane typu bilety na mecze reprezentacji, wyprowadzanie zawodników na murawę. Jeśli Twój syn jest gotów na kolejne zajęcia to czemu nie, niech spróbuje, odejść można zawsze.

--
    Olek - 20.06.2010
    Krzyś - 14.11.2012

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.