Dodaj do ulubionych

ekshibicjonista

16.06.19, 20:01
no i tak, źle mi, bardzo,
kupiłam rolki, po 8 latach przerwy, drogie, fajne, takie o jakich zawsze marzyłam, w końcu mnie na nie stać było, uwielbiam jeździć, jeździłam od 12 roku życia, kocham to

pojechałam dziś pierwszy raz na ścieżkę, o 7 rano, co by gorąco nie było, bo upały u mnie ogromne,

ścieżka na uboczu, w lasach trochę

zachwycona byłam, cudnie się jeździ, i co?

jak go zobaczyłam na przeciwko, jak szedł, to już wiedziałam, że coś będzie

i szedł, wyjął członka, fajnie

przejechałam, nie zareagowałam, ale boję się

już tam sama nie pojadę, kurcze, wszystko zepsuł

całą radość, plany na wakacje, na codzienne jazdy

u mnie w mieście nie ma innego miejsca, gdzie można jeździć

no źle mi, smutno

namawiam niesportowego męża, żeby on rowerem, ja rolkami, pewnie się uda, ale do ścieżki daleko, jeździłam autem, zakładam rolki i jadę, rowerem trzeba dojechać, mąż pracuje fizycznie, średnio mu się chce po pracy jeszcze rower, pewnie będzie ze mną jeździł, ale tylko dlatego, że proszę

no kurde, taki 20 latek zepsuł mi wszystko

zła jestem, przykro mi

wątek wyżalny, wygadać się chcę, posmucić, całe plany, kurde nooooo
Edytor zaawansowany
  • andaba 16.06.19, 20:15
    Rozumiałabym jeszcze, że ci wszystko zepsuł, gdybyś była facetem...
  • jolcix 16.06.19, 20:18
    nie rozumiem...
  • katja.katja 16.06.19, 20:16
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 20:24
    katja, ocierasz sie o racje
    co robi kibieta, ktora zobaczy trzepiacego sie faceta? ucieka
    co robi chlop, gdy natknie sie na masturbujaca sie kobiete? padnie na kolana w zachwycie

oczywiscie aspekt urodowy bierzemy pod uwagę

niemniej autorce watku wspolczuje zlych emocji

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • katja.katja 17.06.19, 11:43
    Jak widzisz Kochana racja na Tym forum nie jest mile widziana smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • cauliflowerpl 16.06.19, 20:23
    Poszukaj jakiejs grupy na fb, na pewno jest wiecej rolkarzy w Twoich stronach. Bedziesz sie czula pewniej i bedzie z kim pogadac.
  • iberka 16.06.19, 20:25
    Rozumiem, że zgłosiłaś to na policję? Bo samompisanie tutaj niczego nie zmieni
  • iberka 16.06.19, 20:25
    *samo pisanie.
  • jolcix 16.06.19, 20:26
    nie zgłosiłam, nawet mi do głowy nie przeszło uncertain
  • katja.katja 16.06.19, 20:30
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 35wcieniu 16.06.19, 20:30
    ?! Niby dlaczego? Kilka razy spotykałam i za każdym razem zgłaszałam, co tu jest do "przychodzenia do głowy", no ludzie.
  • iberka 16.06.19, 20:36
    ...... Czyli potraktowałaś go jak każdego innego spacerowicza. Hmmmmm
  • jolcix 16.06.19, 20:37
    nie dobijaj uncertain
  • iberka 16.06.19, 20:49
    Zatem zgłoś, coś na pewno zapamiętałaś - zwrócił Twoją uwagę. Nie zwlekaj.
  • 35wcieniu 16.06.19, 20:53
    Nawet jak nic nie zapamiętała, to wystarczy że poda miejsce i że taki fakt nastąpił. Z reguły pytają o wygląd, ale jak się powie ze to były sekundy i nie pamiętasz to tez spoko, dziękują i mówią że podeślą patrol żeby się rozejrzał. Przetestowane.

A do autorki: wyobraź sobie że kolejną osobą której on się pokaże będzie nastolatka, może Twoja córka albo ktoś z rodziny. Nie trafiłby Cię szlag gdybyś wiedziała że wcześniej go widywano ale nikt nie uznał za stosowne zgłosić?
  • katja.katja 16.06.19, 21:04
    I co robią takiemu? Do więzienia raczej nie wyślą, więc po prostu najwyżej zmieni rejon.

--
    Nie dam się wygasić!
  • asia.sthm 16.06.19, 21:09
    Dokladnie tak.
    Nalezy zawsze zglaszac.
    Ekshibicjonisci maja to do siebie ze na jednym razie nie poprzestaja.

--
    Antygona pochowała brata, splunęła moralnie na króla i powiesiła się.
  • 35wcieniu 16.06.19, 20:26
    Pokazywacze z reguły groźni nie są ale jak masz się szlajać sama po odludziach to moze faktycznie znajdź towarzystwo. Albo miejsce zmień na bardziej uczęszczane.
  • majenkir 16.06.19, 20:29
    Jak najbardziej moga być groźni 😕

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • 35wcieniu 16.06.19, 20:33
    "Z REGUŁY". Nie napisałam że zawsze. Ale klasyczny ekshibicjonista nie jest groźny (fizycznie, bo wiadomo że może przestraszyć) dla osób, którym pokazuje. Chyba że jakieś kombo ekshibicjonizmu z innym zaburzeniem.
  • jolcix 16.06.19, 20:36
    też tak czytałam, ale tu chodzi o to, ze boję sie teraz tam jeździć
  • jolcix 16.06.19, 20:36
    ale co bym miła powiedzieć? to były sekundy, nawet nie wiem jak wyglądał
  • 35wcieniu 16.06.19, 20:47
    ?! Ty pytasz serio? Normalnie, dzwonisz i mowisz ze tu i tu kreci sie ekshibicjonista. Za każdym razem, a miałam wątpliwą przyjemność swego czasu dość często ich spotykać, tak robiłam i zawsze mi pan policjant czy dyspozytor dziękował i mówił że wyslą patrol, albo ze mają patrol w okolicy wiec podjadą się rozejrzeć.

XXI wiek. Dorosła kobieta. Jeżeli piszesz poważnie to powiem krótko - wstyd.
  • cauliflowerpl 17.06.19, 08:17
    Wstyd to atakowac w taki sposob autorke.
    Twoje wypowiedzi to kwintesencja tego, jak sie w Polsce traktuje ofiary przemocy seksualnej.
  • 35wcieniu 17.06.19, 08:26
    Och, serio? Pierwszy raz spotkałam takiego ekshibicjonistę jako dziecko, a później się okazało że już go wcześniej widywano, ale wszyscy mieli to w dupie.
    Autorka nie wygląda jakby doznała takiego szoku że nie wie co począć, przyszła na forum, opisała, pyta. Więc jej radzę to co poradziłabym każdemu - ZGŁOŚ NA POLICJĘ. Ale nie bo "co powiem". Niech chociaż napisze gdzie to było, może ktoś uniknie.
  • cauliflowerpl 17.06.19, 09:09
    Jest pewna roznica miedzy napisaniem - jak wiele osob tutaj - "zglos na policje" a "XXI wiek. Dorosła kobieta. Jeżeli piszesz poważnie to powiem krótko - wstyd."
  • 35wcieniu 17.06.19, 09:48
    Cóż, dla mnie istotnie, wstyd, że dorosła kobieta opisuje to w duchu: "cham zepsuł mi wakacje bo bede sie bala tam chodzic a mialam plany rolkarskie, ojej", ale pomysł zgłoszenia na policję odrzuca bo nie wie co powiedzieć.
    Ale widać dla niektórych norma, cóż poradzić.
  • 35wcieniu 17.06.19, 09:52
    Szkoda że w swoim smutku spowodowanym zmianą planów wakacyjno-rolkarskich nie pomyśli że następną osobą, którą facet tam spotka może być np. dziecko. No ale po co zgłaszać, jak nie wiadomo co powiedzieć, najważniejsze że plany zepsute i że wpis na forum odwalony. Policja? Straż miejska? Po co to komu...
  • szmytka1 17.06.19, 10:01
    Hej pewnie w szoku jest. Uspokoila sie troche, pewnie zadzwoni. Juz jej nie biczuj tak. To ona jest ofiara. Powinna zadzwonic, juz wie, wytlumaczylas.
  • iberka 17.06.19, 08:39
    Żartujesz.Przecież autorka opowiedziała mężowi, opisała na forum a nie zgłosiła policji - ofiara dopiero może być jak każdy będzie traktował takie "spotkania" jako coś normalnego.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 20:28
    jolcix napisała:
    > i szedł, wyjął członka, fajnie

Zadzwoniłaś na policję?
  • barattolina 16.06.19, 20:29
    Wiesz co, zadzwoń na Policje i zgłoś to. Niech wiedzą.
    Tacy ludzie mogą popełniać przestępstwa seksualne.
    Mogą ale nie muszą.
    Lepiej, żeby Policja wiedziała, że jest ktoś taki.

Ja się Tobie nie dziwię.
    Sama nigdy bym tam nie jeździła.
  • kosmos_pierzasty 16.06.19, 21:24
    Współczuję.
    Koniecznie zgłoś to na policję.
    I wymyśl, jak nie pozwolić, by taki świr Ci popsuł zabawę. Z mężem na rowerze brzmi fajnie - mąż też zadba o formę.
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 23:13
    kosmos_pierzasty napisała:
    Z mężem na rowerze brzmi fajnie - mąż też zadba o formę.

Mąż dba o formę pracując fizycznie.
    Zachciało jej się rolek, to niech sobie jeździ dookoła stołu w pokoju.
  • asia.sthm 16.06.19, 23:28
    bardzo-dobry-kochanek:
    > Zachciało jej się rolek, to niech sobie jeździ dookoła stołu w pokoju.

Swirujesz trollu - oddawac dobra trase do uzytku innemu swirowi a samemu rezygnowac? Nie, niech swirow wylapie policja i odizoluje. Ekshibicjonizm to molestowie seksualne - karalne, wiec won ze wspolnej przestrzeni.

--
    Stop! Latać tylko prawą stroną
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 23:44
    asia.sthm napisała:
    > Swirujesz trollu - oddawac dobra trase do uzytku innemu swirowi a samemu rezyg
    > nowac? Nie, niech swirow wylapie policja i odizoluje. Ekshibicjonizm to molest
    > owie seksualne - karalne, wiec won ze wspolnej przestrzeni.
    >

A ty trollico nie umiesz włączyć polskich czcionek.
    Policja może by już złapała tego zboka, gdyby autorka wątku powiadomiła ją o zajściu.
    Ale ona woli kazać zmęczonemu fizyczną pracą mężowi wsiadać na rower i ją ochraniać.
  • karola2122 16.06.19, 23:08
    Kup paralizator?
  • umi 16.06.19, 23:24
    Najpierw głaski - zareagowałaś dobrze. W takiej sytuacji nalezy nie prowokowac i jak najszybcie się oddalić. Więc brawo, że sobie poradziłaś.

Teraz trochę informacji praktycznych - warto to zgłosić, nawet jutro. Jakby pytali czemu po czasie, powiedz ze Cię zatkało i nie wiedzialaś co robić. Teraz wiesz i zgłaszasz. Niech wiedzą, ze sie tam kreci, po ostatnich wydarzeniach z tą dziewczynką będą bardziej wyczuleni, więc mozliwe, ze ta piękna sciezka będzie jeszcze dla Ciebie dostępna.
  • princy-mincy 17.06.19, 09:07
    Rolkami po sciezce w lesie?
    No sorry, ale jakim cudem?
  • szmytka1 17.06.19, 09:44
    Cudem postepu, bo zapewne byla to sciezka rowerowa. Przykro mi, ze tak slabo u ciebie z kojarzeniem. Moze jakies farmaceutyki pomoga, bilobil czy cos w ten desen
  • princy-mincy 17.06.19, 14:02
    W lasach w mojej okolicy nie ma asfaltowych ani brukowanych sciezek rowerowych, stad moje zdziwienie.
    Lyknij sobie moze cos na uspokojenie, bo chyba za bardzo się eksytujesz.
  • szmytka1 17.06.19, 15:08
    Daleko mi do ekscytacji. Wyobraz sobie, ze sa miasta, ktore maja w swoich granicach nawet las miejski i zdarzaja zie tam sciezki utwardzone a nawet z asfaltem. Ciesze sie, ze moglam poszerzyc twoja wiedze o swiecie. To dopiero ekscytujace przezycie big_grin
  • thaures 18.06.19, 06:27
    szmytka1 napisała:

> Daleko mi do ekscytacji.

I do grzeczności
  • fraudes 17.06.19, 09:41
    Bardzo dawno temu, jako nastolatka w drodze do liceum pokonywałam taki parko zagajnik. No i kiedyś mi wyskoczył taki jeden z członkiem na wierzchu. Była w op tyle dobrej sytuacji, że tata poinstruował mnie jak się zachować w takiej sytuacji. Otóż ekshbicjonista karmi się przerażeniem swej ofiary. I jemu chodzi o wywołanie strachu - wtedy ma satysfakcję. Co, należy więc z robić? Ano coś, czego ten boi się najbardzej, czyli... zacząć śmiać. Więc uderzyłam w smiech (chociaz mi doi smiechu nie było). Rekacja napastnika - zdziwenie, przerażenie. No to mu jeszcze sprzedałam kopniaka...
    Nigdy wiecej go nie spotkałam.
  • hanusinamama 17.06.19, 15:25
    Jakby był wiekszym zbokiem to moglby cie zadzgać za to ze sie z jego interesu smiejesz. Pamietam ze instuckje policji są raczej: ani nie krzyczec z przerazenia ani sie nie smiać. Nie reagować isc dalej...zawiadomić policję.
  • umi 18.06.19, 00:53
    100/100

Nie prowokowac, nie nawiązywac kontaktu wzrokowego i spokojnie, sprawnie sie oddalić. Ale jak któras ma wyzszy poziom w jakiejs sztuce walki plus mocne nerwy i w razie czego zablokuje napastnika, to wysmiac mozna. Moze się troche wyhamuje.
  • anahera 17.06.19, 09:45
    Nie widze problemu, to facet sie zblaznil publicznym machaniem kutasa. Zasmialabym sie i jechala dalej.
  • kozica111 17.06.19, 12:38
    W młodości często widywałam, w lesie, w parku ale najzabawniejsi byli ci w autobusie, tramwaju.
    Siedzę sobie i nagle bokiem oka widzę, że coś mi majta na wysokości oczu... Zawsze mnie to bawiło, ale tak nieagresywnie, tzn nie wybuchałam dzikim śmiechem.
  • maly_fiolek 17.06.19, 13:57
    Najlepiej się podśmiać, może 'ale koliberek'?

Idzie kobieta przez park z siatkami pełnymi zakupów i nagle bach - ekshibicjonista wyskakuje zza drzewa i pokazuje co ma,
    kobita patrzy patrzy patrzy i mówi:
    " O ja głupia o jajkach zapomniałam"
  • escott 18.06.19, 02:14
    Masz prawo czuć się niekomfortowo i nie mieć dystansu i nie czuć, że to super zabawne, haha. Masz też prawo nie mieć w sobie tyle pary, żeby powiedzieć mu, żeby przestał się wygłupiać, bo dzwonisz po straż miejską/policję. Ale na SM wystarczy wysłać anonimowego esemesa. Na pewno nie pozwól, żeby jakiś koleś zepsuł ci plany. Doskonale pamiętam, jak strasznie lubiłam biegać na zalewem, gdzie siedzieli rubaszni panowie wędkarze i jak bardzo mi przeszkadzały kretyńskie komentarze. Wszystkie osoby bagatelizujące sytuację i/lub twoje odczucia, a także mające pretensje do ciebie zamiast do ekshiba olewaj.

--
    Sherlockiana - blog o SH

Forum Sherlock Holmes
  • miss_fahrenheit 18.06.19, 04:40
    Spróbowałabym rozmów z psychologiem. Może pomóc.
  • mary_lu 18.06.19, 13:39
    Sj tam, nie daj sobie zepsuć rozrywki. Na mojej ulubionej trasie do biegania od lat wystaje nagi dziad (była tam kiedyś plaża nudystów i tak jeden zboczek ostał się na stałe, pewnie do śmierci). Nie zwracam uwagi, nie psuje mi to biegania brzegiem morza, nie da rady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.