Dodaj do ulubionych

o reklamach, bo lubie

16.06.19, 20:35
obgadywac je lubie, znaczy
- dziadku, naprawisz mi konika?
- i to jest reklama banku jakiegoś tam, ktora razem zrobiliśmy ( z debilnymi wycinankami)
-pomysly na (ale to wzgledu na glos pani reklamujacej)

najbardziej drazniace i.wkurzajace w mojej opinii

--
Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
Edytor zaawansowany
  • katja.katja 16.06.19, 20:46
    Z tym rudym hipsterem z brodą co się nażarł kiełbachy z grilla, a potem wszamał tabletkę na wątrobę. Młody, a już problemy z wątrobą po zjedzeniu kiełbachy czy nawet piwa.
    I wszelki syf jedzeniowy, zwłaszcza kierowany do dzieci. Dotyczy też słodkich lizaków na gardło czy cukierków z witaminami albo tabletek na apetyt.
    I reklamy z 18-letnimi modelkami będącymi "mamami" niemowlaków lub nawet kilkulatków.

--
    Nie dam się wygasić!
  • lilia.z.doliny 16.06.19, 21:20
    a, jeszcze haribo. haribo! nie!

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • katja.katja 16.06.19, 21:33
    I reklama owocowych gum, starsze rodzeństwo już żre to świństwo, a niemowlak pośrodku "nie może się doczekać" aż będzie starszy by wtedy też żreć ten chemiczny syf.
    A potem zęby słabe.

--
    Nie dam się wygasić!
  • heca7 16.06.19, 21:44
    Akurat ta odmiana jest tylko wkurzająca. Za to z dwoma gołymi facetami w szatni obrzydliwa uncertain

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • katja.katja 17.06.19, 11:44
    Tej nie znam.

--
    Nie dam się wygasić!
  • heca7 17.06.19, 23:30
    Nie mogę jej nigdzie znaleźć ale tu masz kadr z niej
    www.google.com/search?q=reklama+juicy+fruit+szatnia&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj00-3suvHiAhVMiIsKHcHlAjIQ_AUIECgB&biw=1252&bih=600#imgrc=uRVsK8Dyel1ukM:

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • heca7 17.06.19, 23:31
    Jakby co to pierdzą pachami.

--
  • bardzo-dobry-kochanek 16.06.19, 22:42
    katja.katja napisała:
    > I reklamy z 18-letnimi modelkami będącymi "mamami" niemowlaków lub nawet kilkul
    > atków.

Jak już wyglądają na 18 lat, to stare muszą być. Ematki nie są modelkami a nie wyglądają na 18 i muszą w monopolowym dowód pokazywać big_grin
  • dziennik-niecodziennik 16.06.19, 23:25
    Wszystkie suplementy mnie draznia.

Za to lubie reklamy Zabki i tego banku z wampirami.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • ga-ti 16.06.19, 23:38
    Reklamy żabki też lubię!
    Za to drażni mnie Wedel z zebrą.
  • leann32 17.06.19, 00:37
    Co do wedla to chyba scenarzyści w ich agencji reklamowej jakies LSD zarzucili przed utworzeniem tego konceptu.
  • karambola_karambola 17.06.19, 07:54
    Jakie utworzenie konceptu? Przecież ten chłopiec i zebra to ze słynnej przedwojennej reklamy Wedla. Reklama według mnie super!
  • lilia.z.doliny 17.06.19, 08:13
    ja tez ja kocham
    to dzuecko, pomimo logopedycznej niedoskonalosci, mowi tak wyraznie i slodko smile

a zebra w rozmowie ze "smutnym panem" straznikiem miejskim : D

--
  • pade 17.06.19, 12:24
    Cudna! smile

12:24

--
    "> Mogłabyś używać dużych liter Minnie? Ciężko się Ciebie czyta.
    > nie. poradzilas sobie z czytaniem , to poradzisz se znowu. a jak ci sie nie podoba mój styl to mnie nie czytaj. i nie zawracaj głowy. to watek o finansach. uprzejmie spłyń proszę trolować gdzie indziej. Minnie z forum Savoir Vivre"
  • 7katipo 17.06.19, 08:17
    A ja lubię tego chłopaczka w czerwonym smile
    I zebrę co chce parkować zadem też lubię big_grin
  • katja.katja 17.06.19, 11:45
    Mnie Wedel też drażni. To namawianie do łamania prawa. A strażnik, który zwraca uwagę jest oczywiście tym złym.

--
    Nie dam się wygasić!
  • molik28 17.06.19, 17:55
    Ja też lubię i jeszcze pracuj.pl. Ostatnio oglądaliśmy w pracy całą serię.
  • rosabell 17.06.19, 01:03
    Najbardziej irytujace sa reklamy, w ktorych bogate celebrytki reklamuja towar dla bidoty, ze niby one uzywaja butow z daichmana i smaruja sie kremami za pare zlotych
  • magda.tyl 17.06.19, 08:12
    Najbardziej debilne są wszelkiej maści reklamy suplementów, maści i innego badziewia "na zdrowie". Cóż się dziwić że Polacy przodują w rankingach zażywania leków
  • dziennik-niecodziennik 17.06.19, 08:57
    suplementy to nie leki, tylko żywnosc.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • delauras 17.06.19, 20:52
    rosabell napisała:

> Najbardziej irytujace sa reklamy, w ktorych bogate celebrytki reklamuja towar d
    > la bidoty, ze niby one uzywaja butow z daichmana i smaruja sie kremami za pare
    > zlotych
    Dokładnie.
  • heca7 17.06.19, 08:28
    Reklama tego samego banku z DP
    powtarzającym i iii iii iii iii. Aaaaaaaaaa!

--
  • daniela34 17.06.19, 08:35
    Reklamy z Dawidem Podsiadło- tej najgorszej, z dziwną składnią zdań i tak już nie ma, ale te, które puszczają obecnie też są irytujące.
    Reklama Belriso z niedźwiedziem i Muller Milch, wrr...
  • lilia.z.doliny 17.06.19, 12:04
    jezu! nie przypominaj mi nawet tego belkotu indifferent

--
  • cosmetic.wipes 17.06.19, 23:43
    daniela34 napisała:

> Reklama Belriso z niedźwiedziem i Muller Milch, wrr...

Rzygłam🤪

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • szmytka1 17.06.19, 09:37
    Banda doroslych zre jakies cukierki i gadaja jakie to super ale glosy maja dzieciece. Skreca mnie jak to alysze i nie moge patrzec na te geby. Slownictwo dobralam adekwatne do moich emocji.
  • default 17.06.19, 17:48
    A mnie bawi ta reklama. Te "gęby" są fajnie dobrane do głosów. Dorosłe, ale dziecięcy głos wydobywa z nich "dziecko" (które podobno każdy w sobie ma wink)
  • viridiana73 19.06.19, 08:28
    Mama mi ją ostatnio podesłała, pytając jak mi się podoba.
    Hmm... powiem tak: koncept niezgorszy, to by wyszło, gdyby dzieci mówiły swoimi słowami. Ale te teksty: "Owocaśny!!" No ludzie, kto tak mówi? Wieje sztucznością na kilometr!
  • bywalec.hoteli 17.06.19, 09:52
    Mnie denerwują reklamy w radiu „Marian!” jakieś AGD. W ogóle reklamy sklepów AGD są nachalne i prostackie.

--
    Lato smile
  • the_silly_lily 17.06.19, 10:03
    Najbardziej mnie wkurzają reklamy, które są zwyczajnie nieetyczne. Czyli: nutella reklamowana jako pełnowartościowe śniadanie dla dzieci, czekoladowe czy inne słodzone płatki reklamowane jako idealny początek dnia dla dzieci no i moje ulubione reklamy w stylu: wsuwasz boczek, smażone mięso i boli cię żołądek/wątroba/trzustka? Nic się nie martw - możesz dalej ignorować sygnały ostrzegawcze wysyłane przez twoje ciało - masz tu pigułę i żryj dalej. Aż zdechniesz.
  • bywalec.hoteli 17.06.19, 10:20
    To pole do popisu dla regulatorów. Firmy reklamują się nieetycznie bo widocznie mogą.

--
    Lato smile
  • the_silly_lily 17.06.19, 10:30
    Dokładnie. To jest zadanie dla komisji etyki czegoś tam i czegoś tam. Ale jak widać jakoś ich te reklamy w oczka nie kolą. Ciekawe czemu? Hę?
  • anatewka11 17.06.19, 10:56
    Mnie denerwują reklamy w ogóle za to, że jest ich tak dużo i tak często i za to, że są takie głośne.

--
    www.szukajacboga.pl
  • bialeem 17.06.19, 12:22
    Brak radia i telewizora rozwiązuje ten problem.
  • chatgris01 17.06.19, 16:54
    Odwykłam od polskich reklam, faktycznie prawie same leki, właśnie mnie rozwaliły "motyle w jelitach" tongue_out
    Ómarłam.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • lilia.z.doliny 17.06.19, 19:35
    ostre sa, fakt big_grin

--
  • bei 17.06.19, 17:27
    Czasami oglądam telewizję, ale reklamy filtruję, nie pamiętam prawie żadnej. Z racji wieku umysł mi zawiesił się w ośrodku pamięci wstecznej i pamietam
    Reklamę prusakolep
    Captain molino
    Atlas
    Ociec prać- czyli pollena 2000
    I świstak zawija w te sreberka, i a lyzka na to niemożliwe, plamy po jajkach zniknęły, i nie zobaczysz, dopóki nie kupisz anteny satelitarnej 😊
    Tez były irytujące, ale na początku zaciekawiały😊
  • wapaha 19.06.19, 12:59
    A :są dni kiedy potrzebuje doskonałego zabezpieczenia- tamponu ..zawsze czysto zawsze sucho zawsze pewnie
  • rozwiane_marzenie 17.06.19, 17:40
    Miałam założyć podobny wątek.
    Moja mizofonia mnie dobija, a te reklamy wykończą nerwowo. Nienawidzę:
    reklamy banku z Podsiadło "i... i... i... i..." doprowadza mnie do szału,
    reklama jakaś nie wiem czego ale dwa razy pada słowo "mniam" wrrrr...
    i największy koszmar reklama jakiegoś chyba soku dla dzieci, taka rysunkowa, śpiewający rysunkowy chłopczyk i tam jest kilkukrotnie po 3 razy pod rząd "mniam", gdybym nie wyłączyła dźwięku, rozwaliłabym telewizor.
  • default 17.06.19, 17:53
    Lubie reklamę Warki Radler "na motywach" Dziecka Rosemary, zwłaszcza rozpacz w głosie Maleńczuka "a o alkoholu znowu zapomnieli" smile
  • dziennik-niecodziennik 17.06.19, 22:07
    O tak, rozpacz Maleńczuka jest bardzo autentyczna big_grin

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • cosmetic.wipes 17.06.19, 23:46
    O tak, też kocham ten fragment 😍

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • wilowka 17.06.19, 21:30

Rzygam

(nie wymiotuję, tylko rzygam)

--
    Porządek to wróg zwierządek!
    www.kot-malenstwo.blogspot.com
    www.ztworzonka.blogspot.com robótkowy
  • katja.katja 17.06.19, 21:34
    Ja też. Ohydna reklama.

--
    Nie dam się wygasić!
  • wapaha 19.06.19, 13:01
    Ale ta wcześniejsza jak pan rasta doi żyrafę a potem tak głupio sie śmieje też jest okropna
  • minniemouse 18.06.19, 03:54
    wilowka napisała:
    > Rzygam
    > (nie wymiotuję, tylko rzygam)

alez przestan, to jest jeszcze milutka reklama.
    to jest RZYGAM

Minnie

• minniemouse 18.06.19, 04:01
    oooo tu jakis WTF????

nie wiem czy mam sie śmiać czy oburzac...

Minnie
  • dziennik-niecodziennik 18.06.19, 09:06
    serio? a co Cie tak brzydzi, dojenie żyrafy?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • szmytka1 18.06.19, 13:53
    Akurat dojenie zyrafy pozerajacej recze jest ok ale zjadanie wypryskow bleeee
  • minniemouse 18.06.19, 23:18
    tak, w TV na dużym ekranie dojenie żyrafy wygląda po prostu obrzydliwie.

Minnie
  • dziennik-niecodziennik 19.06.19, 12:10
    ale...czemu?... co jest obrzydliwego w dojeniu żyrafy?...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • wapaha 19.06.19, 13:02
    obleśny szaleńczy śmiech pana rasta
    a żyrafę doi skittelsami
    no prosze cię
    obłęd
  • dziennik-niecodziennik 19.06.19, 13:34
    a zyrafa je tęczę
    no prosze Cię
    to reklama, nie dokument...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • wapaha 19.06.19, 13:37
    a niech sobie będzie i animacja
    nie podoba mi się i obrzydza mnie
    mogę tak odczuwac ?
    uprzejmie dziękuję tongue_out
  • latarnia_umarlych 18.06.19, 00:52
    - Podsiadło i jego iii...
    - Haribo z irytującymi głosikami
    - Wedel z czerstwym dowcipem i sepleniącym dzieciakiem
    - numer 1: jakiś parabank z zieloną kukiełką i podkładem disco polo. Przebija absolutnie wszystko. Fuj i rzyg.

--
    http://i.giphy.com/xTiTnIfXulQHRJTNJu.gif
  • iimpala 18.06.19, 17:46
    taaa, podsiadło jest wq...cy.
    Podobnie reklama Żabki z durnymi babami, ktore nie potrafia nazwać niczego tylko "aaa to to, co pod tamtym lezy, obok tamtego". I dlaczego to tylko baby są? czy to nie jest seksistowskie?
    Podobna reklama była kiedyś z Agatą "szuflada na cosie".
    Czyli - baby są tak durne, że nie potrafia się wysłowić.
  • wapaha 19.06.19, 13:04
    Dziżas, no nie mogę jak ona gada

www.youtube.com/watch?v=-pXHPILdkRM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.