Dodaj do ulubionych

Mel Gibson atakowany za uderzenie w Rotschildów

16.06.19, 21:48
killuminati.pl/ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach/?fbclid=IwAR0VhbMq8PeJcuP7k1JRC0JOiVBZlNb2FkByFsYfWWu3S6AoKatbb4ps7xQ
Kolejna znana i lubiana postać, która myśli w sposób niepopularny. Bryan Adams to z kolei zwolennik brexitu.
Edytor zaawansowany
  • kaka-llina 16.06.19, 21:54
    A co ma Bryan Adams do Brexitu?
  • morekac 16.06.19, 22:15
    I co ma Bryan Adams do Mela Gibsona?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • heavy_metal_thunder 16.06.19, 22:24
    Bryan Adams jest zwolennikiem brexitu, więc jak na celebrytę myśli nietuzinkowo, co łączy go z Gibsonem. Adams urodził się w UK i głosował za brexitem.
  • morekac 16.06.19, 22:27
    Bo za Brexitem tylko ich dwóch było...

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • heavy_metal_thunder 16.06.19, 22:37
    Zaraz napiszesz, że Adams to pewnie putinowiec wink
  • simply_z 16.06.19, 22:42
    Zastanawialam sie swego czasu czy oskarzenia Gibsona przez jego zone ( te Rosjanke) nie mają czegoś wspólnego z antysemityzmem Mela. Ciekawey temat, warto byloby się w niego wgłębić.
  • morekac 16.06.19, 22:42
    Nie, ale cała afera z Brexitem jest z tej przyczyny, że w referendum zagłosowała za nim większość. Więc pewnie trochę artystów o probrexitowych poglądach można znaleźć.

--
  • kaka-llina 17.06.19, 13:19
    heavy_metal_thunder napisał:

> Bryan Adams jest zwolennikiem brexitu, więc jak na celebrytę myśli nietuzinkowo
    > , co łączy go z Gibsonem. Adams urodził się w UK i głosował za brexitem.
    Ani się nie urodził w UK ani nie głosował, bo prawa głosu nie ma. O Brexicie to moze sobie tylko tweety wysyłać..
  • heavy_metal_thunder 17.06.19, 17:17
    Urodził się w UK, w Kingston.
  • sta-fraszka 17.06.19, 17:20
    Kingston, ONTARIO, Canada.
    en.wikipedia.org/wiki/Bryan_Adams

--
    A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu
    ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji. — Andrzej Sapkowski
  • minniemouse 18.06.19, 04:37
    😂😂😂😂😂😂😂
  • minniemouse 18.06.19, 04:40
    u nas jest także London jakbyś nie wiedzial 😂
  • livia.kalina 16.06.19, 22:50
    >Kolejna znana i lubiana postać, która myśli w sposób niepopularny.

To chyba dobrze, ze niepopularnym jest zostawianie zony po 30 latach małżeństwa dla kochanki, następnie pobicie kochanki, złamanie jej szczęki i alkoholizm, włącznie z jeżdżeniem autem po pijaku.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • simply_z 17.06.19, 17:22
    pytanie na ile to prawda..
  • triismegistos 17.06.19, 17:42
    Ojojoj, biedny misio- pysio.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • super_hetero_dyna 17.06.19, 18:36
    W czym złamanie szczęki kochance jest gorsze od złamana szczęki matce? Matka jednak jest tylko jedna.
  • livia.kalina 17.06.19, 20:57
    W niczym. Ta kochanka to jednocześnie matka dziecka Gibsona. Gibson złamał więc szczękę matce swojego dziecka.

--
    super_hetero_dyna:
  • super_hetero_dyna 17.06.19, 22:13
    Ale na pewno przeprosił, pogodzili się i Gibson może dziś zakładać partię pod nazwą "The Spring".
  • livia.kalina 17.06.19, 22:55
    Nie przeprosił. Wciąż krzywdzi innych ludzi. Ale tak już mają prawicowi idole.

Wielbiciele tych idoli uwielbiają za to roznosić plotki, że inni tez tak robią (to wtedy takie usprawiedliwienie dla gwiazd pokroju damskiego boksera Gibsona). Używają do tego celu mediów, jak Najwyższy Czas, które specjalizują się w przedrukach z Russia Today. Kogo wtedy interesuje prawda, którą głoszą sami zainteresowani? Na pewno nie wielbicieli prawicowych bohaterów.

--
    super_hetero_dyna:
  • super_hetero_dyna 17.06.19, 23:08
    To bardzo zabawne, kiedy osoby popierające i głosujące na ruskie onuce w rodzaju jedynki na liście KE w Warszawie, używają w charakterze zarzutu łatki z napisem "Russia Today" czy "Sputnik".
    Akurat na "Sputnik" powoływał się ostatnio Wasz były ambasador, co się nazywa Sznaps, czy jakoś tak, bo tam wyczytał, że SU-55 jest lepszy i tańszy od F-35.
  • triismegistos 17.06.19, 23:15
    big_grin

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • triismegistos 17.06.19, 17:41
    LOL. Mel Gibson to agresywny alkus, który ma nierówno pod sufitem. Też sobie idola znalazłeś.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • olena.s 17.06.19, 19:30
    O matko. Ty naprawdę nie widzisz, że linkowany przez ciebie tekst jest pisany przez świrów dla świrów? Illuminati i NWO? Jak rany, ten świat naprawdę musi upaść, bop ludzie pogłupieli do szczętu.
    Sam Gibson, który zrobił trochę dobrych filmów, ale jako postać jest dla mnie odrażający (trudno, żeby inne uczucia wzbudzał gnojek życzący swojej obecnej/eks żeby "zgwałciła ją banda czarnuchów", że już nie wspomnę o rasizmie, ani o hipokryzji pomiędzy głoszonymi wartościami a życiem osobistym) boży się, że nie jest to film o brytyjskich RothShieldach ale o fikcyjnych nowojorskich RotChildach.
    Z całą pewnością będzie zawierał antysemickie kalki, bo czegóż się po Gibsonie spodziewać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.