Dodaj do ulubionych

prezent dla 7latka

17.06.19, 15:28
Maly sasiad obchodzi urodziny. Mama jego nie wie co my mozemy mu kupic. My tym bardziej nie wiemy. Kochane moje matki chlopcow w tym wieku, z czego by sie wasze pociechy ucieszyly?
Edytor zaawansowany
  • aerra 17.06.19, 15:49
    Do jakiej kwoty?
    Mały zestaw lego wchodzi w grę? (Mojego lego cieszy zawsze wink )
    Książka (ale tutaj bez sugestii rodziców to słabo widzę, bo 7-latek pewnie jeszcze nie czyta dobrze)
    Te gluty wszelkie dalej na czasie?

• milamala 17.06.19, 15:54
    aerra napisał(a):

> Do jakiej kwoty?
    > Mały zestaw lego wchodzi w grę? (Mojego lego cieszy zawsze wink )

No moja corka, jak jej pytam to tez mowi o lego. Mowila o sterowanym elektrycznym samolocie, ale to stanowczo za droga impreza. Ale takie zestaw lego (choc ma tych lego tyle, ze nie wiadomo co kupic) chyba bylby rzeczywiscie ok.
  • bardzo-dobry-kochanek 17.06.19, 15:53
    milamala napisała:
    > Maly sasiad obchodzi urodziny. Mama jego nie wie co my mozemy mu kupic.

To zapytaj małego sąsiada co by chciał.
  • ania.n-82 20.06.19, 22:30
    Mój (teraz już 8-latek) na pewno by się ucieszył z lego, z ciekawej gry planszowej albo książki. A najbardziej to z nowej gry na playstation smile Polecam też łamigłówki "smart games", mamy kilka i dzieci je lubią.
  • kryzys_wieku_sredniego 20.06.19, 22:58
    Z lego jest ten problem że 7 latki lubią różne serie, mój np. tylko Minecraft, kolega Ninjago, kolejny city , sąsiad z boku technics i jak kupisz nie ten to będzie nie to.
  • ga-ti 20.06.19, 23:44
    Serio? To te dzieci teraz takie wybredne?
    Mam co prawda prawie 10 lat starsze dziecko, ale lego cieszyło każde i w każdych ilościach. Owszem, gdy była zajawka na Gwiezdne wojny to ta seria była pożądana, ale bez przesady, że inny zestaw był zły.
  • ania.n-82 22.06.19, 07:10
    Bez przesady. Mój ostatnio lubi najbardziej lego minecraft i technic, ale innymi zestawami też nie pogardzi. Chociaż nie wiem jak by zareagował na lego friends, może by oddał młodszej siostrze. smile
  • ga-ti 20.06.19, 23:50
    Może coś sportowego, jeśli widzisz, że mały sąsiad coś lubi. Piłka, ochraniacze, rękawice, gadżety do roweru (światełka, bidon), koszulka z imieniem dziecka albo zawodnika/logo klubu (trzeba dziecko dopytać), lornetka, rakietki, paletki, piłeczki, okularki do pływania, płetwy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.