Dodaj do ulubionych

Pracujecie w piątek 21?

18.06.19, 16:57
U nas biuro zamknięte. Kilka osób ma trochę pracy w terenie, ale generalnie mamy wolne. Mało tego. Z okazji jutrzejszego końca roku 2 osoby dzisiaj już zakończyły pracę. Udanego weekendu życzę.
Edytor zaawansowany
  • little_fish 18.06.19, 17:18
    Nie pracujemy, gdyż jutro zaczynamy wakacje 😉
    Ale za to w następnym tygodniu pracujemy 😀
  • makinetka82 18.06.19, 18:52
    little_fish napisała:

> Nie pracujemy, gdyż jutro zaczynamy wakacje 😉
    > Ale za to w następnym tygodniu pracujemy 😀

oł jeeeeee : D

--
    Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wk...ć to już żaden problem big_grin
  • nangaparbat3 18.06.19, 17:21
    Tak, pracujemy. W piątek i w sobotę.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • ren.s 18.06.19, 17:29
    Pracujemy przy rekrutacji (szkoła średnia). W przyszłym tygodniu przy egzaminach.
  • mari.sol 18.06.19, 19:31
    Podpinam się, komisja rekrutacyjna pracuje, mamy też w planach radę analityczną.
  • aaa-aaa-pl 18.06.19, 17:32
    Tak.Szkoła- mamy radę.
  • chicarica 18.06.19, 17:33
    Nie, ale to dlatego że w sobotę jest midsommar. Zwyczajowo przed świętem poprzednie popołudnie (od 12) jest wolne (półświęto przed każdym świętem) czyli w zasadzie cały dzień jest wolny, bo 99.9% nie pojawia się w ogóle w pracy.
    Uprzedzam: z tego powodu gospodarka nie pikuje, żadna firma nie upada, żaden johan biznesu nie dokłada do interesu.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • jak_matrioszka 18.06.19, 17:37
    Czyli w sobote sklepy zamkniete, a jak z niedziela?
  • chicarica 18.06.19, 18:00
    No gdzie zamknięte. Otwarte, oczywiście. Zamknięte w piątek mniej więcej od 16. W niedzielę oczywiście też otwarte.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • jak_matrioszka 18.06.19, 19:53
    Nie czaruj że otwarte w sobote, bo już raz sie na midtsommer przyjechałam tongue_out Jechałam na nocny prom, w planach miałam zrobić zakupy po drodze i wszystko było zamkniete tongue_out
    Za to w niedziele wielkanocna widziałam otwarte markety budowlane. Przy pierwszym myślałam że mi sie przewidziało, ale kolejne przy E6 widziałam bardzo wyraźnie z klientami włacznie smile

My jedziemy na hytte na weekend, wiec bym sobie zrobiła zakupy do domu w niedziele, bo i tak skandal kupować u nas i wieźć do Was jedzenie na wakacje wink
  • chicarica 18.06.19, 21:49
    Właśnie sprawdziłam, pobliska ICA otwarta w piątek do 18, a w sobotę od 12 do 16.
    Możesz sobie sprawdzić na ica.se konkretny supermarket w danej miejscowości. Nie wiem czy wszystkie będą otwarte, ale u mnie w mieście wszystkie ICA, Lidl, Willys, Coop mają być otwarte. Tylko godziny trochę krótsze niż zwykle, ale ogólnie otwarte będą.

--
    ---
  • jak_matrioszka 18.06.19, 23:46
    Sprawdze, może jak raz coś znajde. Ten midtsommer sprzed kilku lat długo søta bror zapamietam! 😂
  • default 18.06.19, 17:33
    Firma pracuje, ale większość ludzi wzięła sobie wolne. Ja tez o tym myślałam, ale zdecydowałam ze przyjdę - będzie cisza i spokój, będę mogła bez odrywania się co chwila dokończyć projekt.
  • solejrolia 18.06.19, 17:38
    Oczywiście.
    Jak również w czwartek jest praca, ale to już dla chętnych.

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • nastjaa 18.06.19, 17:41
    Niestety pracuję i w czwartek i w piątek.
  • angazetka 18.06.19, 18:10
    Nie, wzięłam urlop.
  • 1papryczka.chili 18.06.19, 18:39
    Pracuję. Szykuje się intensywny dzień.
  • leanne_paul_piper 18.06.19, 18:47
    Pracuję, zarówno w czwartek jak i w piątek. Może być ciężko. Byle do weekendu.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/mdJOtqCoTYqZyxPS5A.jpg
  • em_em71 18.06.19, 18:47
    Tak. I wolę taki uklad, niż odgórnie narzucone wolne i odróbka w którąś kolejną sobotę. Podobno pogoda ma nie rozpieszczać, a i tak tłumy i korki na chodliwych kierunkach. W 3 tyg. lipca zaxzynam urlop, jakoś się obejdę bez długiego weekendu.
  • amsterdama 18.06.19, 18:55
    Tak. U mnie się nie da nie pracować.
  • kanna 18.06.19, 19:22
    Mam wolne, ale trochę z przymusu - odbieram h, które musiałam nadpracować wcześniej z powodu braków kadrowych.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • maj18-98 18.06.19, 19:35
    Pracujemy normalnie, 2 osoby wzięły urlop,U nas sezon urlopowy od sierpnia dopiero, cały lipiec intensywna diagnoza i orzeczenia. Marzę o wakacjach! I bardzo zazdroszczę nauczycielom, też bym chciała.
  • margotka28 18.06.19, 19:34
    tak. w czwartek też
  • berdebul 18.06.19, 19:46
    Tak. Dzień jak każdy inny.
  • viridiana73 18.06.19, 19:48
    Nie. I jutro nie, i dziś też nie. Mam tydzień urlopu.
  • eliszka25 18.06.19, 19:48
    Nie pracuję, ale ja w piątki nigdy nie pracuję, więc akurat w tym wypadku święto nic nie zmienia. Mój mąż za to pracuje w czwartek i piątek. Dzieciaki mają długi weekend, ale w planach mam pomoc przyjaciółce w przeprowadzce, więc będą to raczej pracowite dni. Rok szkolny u nas kończy się 5 lipca, więc do wakacji jeszcze trochę.
  • berber_rock 18.06.19, 20:35
    A niby z jakiego powodu miałabym nie pracować?
  • slonko1335 18.06.19, 20:43
    Jutro i w piątek mam wolne. Świętujemy koniec roku szkolnego w Heideparku.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • milva24 18.06.19, 20:59
    U mnie odgórnie wolne ale odrabiamy w kolejną sobotę.
  • iberka 18.06.19, 21:00
    Nie, szef pozwolił mi nie otwierać biura.
  • bistian 18.06.19, 21:10
    Pracujemy w piątek, pracujemy w czwartek, pomimo święta. Tyle zleceń.
  • zwyczajnamatka 18.06.19, 21:19
    Pracuję. W szpitalu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.