Dodaj do ulubionych

taki tam.dobrodziej

18.06.19, 18:39
A teraz wyobrazcie sobie taką sytuacje: dostajecie oferte zabicia malej dziewczynki za kase. Wasza reakcja to:
a) na cito zglosic na policje
b) przyjac zlecenie i wykonac
c) przyjac zlecwnie i sie z niego wycofac
d) oszczac sprawe i zyc ze spokojnym sumieniem

Otoz w sprawie Kristiny wyplywaja kolejne szokujace fakty. To morderstwo to jest jakas kryminalna piramida absurdu.
Dlaczego facet, ktory dostal zleceniw na dziecko, nic z tym, rwa, nie zrobil?!

"- Ta kwestia jest przedmiotem wyjaśniania prokuratury. Podkreślę, że dzięki informacjom tej osoby udało się zatrzymać podejrzanego - mówi WP prok. Mariusz Pindera."

No jak fajnie, prawda? Udalo sie. Dzieki temu panu. Chwala bohaterom.

--
Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
Edytor zaawansowany
  • gama2003 18.06.19, 18:47
    Tak odruchowo uznałabym to za głupi żart. Serio.
    Teraz widzę, jakie to głupie i co się stało potem.
    Przerażające. I przerażające, że można było uratować to dziecko, może można było. Nie mam pojęcia, czy to zgłoszenie, że ktoś szuka mordercy zaskutkowałoby natychmiastowym aresztowaniem szukającego ? Tak szybkim, że nie zdążyłby ?
    Pfffff, nie da się spokojnie myśleć o tej historii.
    W żadnym aspekcie, syn kuzynki, chory afekt, te plany.
  • gama2003 18.06.19, 18:50
    I jeszcze, ten niedoszły morderca na zlecenie to chyba nie ktoś przypadkowo zagadnięty. Może przestępca. Może dlatego nie zgłosił ? A po fakcie nie wyrobił, albo z powodu sumienia, albo z lęku, że jego nawet niedoszły udział się wyda ?
  • lilia.z.doliny 18.06.19, 18:55
    wiesz co mnie przeraza tak do szpiku kosci? ze ona moglaby zyc. dostac ochrone, wyjechac z matka, zostac zabezpieczona. ze najpewniej mozna bylo zapobiec bezsensownej smierci dziecka

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.
  • gama2003 18.06.19, 19:00
    Może by tak było. Przy błyskawicznej reakcji służb, lub chociaż ostrzeżeniu matki. Ale wiesz o czym myślę? Czy tej kanalii by nie puścili wolno, z braku dowodów, zaprzeczyłby a sypałby może facet z przeszłością kryminalną.
    I może by zabił.
    A może by stchórzył, bo podałby się policji na widelcu. Nie mieści mi się w głowie z tego nic.
  • lilia.z.doliny 18.06.19, 19:04
    otoz
    im dalej w las...
    zamiast systematycznych odpowiedzi, p9jawia sie coraz wiecej pytan w tej chorej zbrodni
    i przypuszczam, ze to nie koniec rewelacji

--
  • ganesza 19.06.19, 00:27
    lilia.z.doliny napisała:

> wiesz co mnie przeraza tak do szpiku kosci? ze ona moglaby zyc. dostac ochrone
    > , wyjechac z matka, zostac zabezpieczona. >

w Polsce??? ty się dobrze czujesz?

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • aquella 18.06.19, 19:08
    Nic nie zrobił bo pomyślał że skoro ktoś szuka wykonawcy wyroku to sam nie ma odwagi tego zrobić. I na tyle na ile jest zdemoralizowany przyjmując wstępnie takie zlecenie wg mnie dwa razy ruszyło go sumienie. 1. Aby wycofać się ostatecznie a potem 2.zgłosić to co wiedział kiedy zleceniodawca sam się jednak podjął zadania.
  • lilia.z.doliny 18.06.19, 19:21
    dusza- czlowiek po prostu

--
  • aquella 18.06.19, 19:23
    No jeśli nie znasz lepszego niech będzie
  • lilia.z.doliny 18.06.19, 19:24
    ja znam

--
  • noemi29 18.06.19, 19:26
    Ale o co chodzi????
  • katja.katja 18.06.19, 19:58
    A ja mam wrażenie, że to układanka służb specjalnych.
    Łącznie z tym niby recydywistą co miałby zabić. Nic się tu nie klei.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 35wcieniu 18.06.19, 20:09
    Zakładam że "zlecenia" na takie przestępstwo nie dostaje uczciwy człowiek, pierwszy lepszy znaleziony na ulicy, ktory akurat przechodził przez pasy wracając z pracy i usłyszał pytanie o morderstwo, tylko raczej ktoś kto pewnie z wielu powodów nic wspólnego z policją mieć nie chce.
    Dlatego rozkminianie co zrobiłaby pierwsza lepsza osoba dostając taką propozycję nie ma sensu - to z ogromnym prawdopodobienstwem nie była pierwsza lepsza osoba.
  • lilia.z.doliny 18.06.19, 20:14
    zasadniczo sie nie znam, ale slyszalam.gdzues, ze wsrod tych kolesi obowiazuje kodeks. istotnym punktem.jest nieprzyjmowanie zlecen na dzieci. wiec ten tutaj to nawet chyba podszuja jest.

--
  • bazia8 18.06.19, 21:05
    Zasadniczo lepiej już nie publikuj tej swojej pseudowiedzy.

--
    www.fundacjaavalon.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka