Dodaj do ulubionych

Wysłałam do mamy smsa, będziemy jutro.

18.06.19, 21:56
Telefon od niej, co zrobić na obiad? Czy karkówka, czy gołąbki, czy pulpety, a czy rosół czy bardziej ukraiński. A gril to po 18 czy po 2o bo marynatę zrobić mocniejszą.... Tylko tato wie co należy zrobić i o nic nie pyta. I tak tu nie kochać rodziców.
Edytor zaawansowany
  • ajaksiowa 18.06.19, 22:05
    Jedyni,niepowtarzalni_doceniać póki czas😍

--
    ,,Czy wyzwolenie społecznei ekonomiczne jest możliwe bez przemocy?Nie.Czy jest mozliwe z uzyciem przemocy?Nie,,
  • zosia_1 18.06.19, 22:11
    Można powiedzieć, znasz mnie tyle lat, zrób to co lubię. Wiem, wiem, nie pomogłam
  • 3-mamuska 18.06.19, 22:14
    Niektórych takie pytania by zdenerwowały😉
    Zazdroszczę takiej troski .

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • boo-boo 18.06.19, 22:38
    Moja też taka jest. A już w ogóle jej odwala jak mój mąż ma się u nich zjawić- a chłop zje wszystko bez marudzenia smile

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • amsterdama 18.06.19, 22:56
    Zazdroszczę.
  • anatewka11 18.06.19, 23:44
    Moja mama też taka była, no może bez zbędnych pytań. Zawsze się cieszyła, że przyjedziemy, nawet jak wpadliśmy z marszu. Obiadek pod córeczkę, bez pytania co ugotować. Kochana mama! Został mi tato też bardzo kochany i z sercem na dłoni.

--
    www.szukajacboga.pl
  • kosmos_pierzasty 19.06.19, 00:17
    Bardzo sympatycznie smile
  • kosmos_pierzasty 19.06.19, 00:20
    Aż wpiszę się raz jeszcze: Bo to, kurczę, musi być strasznie fajne, jak ktoś nie dość, że cię zaprasza, wszystko przygotuje, to jeszcze pyta, na co masz ochotę... Ech... I płacić nie trzeba za spełnienie zachcianek. W sumie to też zazdroszczę, jak forumka wyżej.
  • bardzo-dobry-kochanek 19.06.19, 00:26
    mildenhurst napisała:
    > Telefon od niej, co zrobić na obiad? Czy karkówka, czy gołąbki, czy pulpety, a
    > czy rosół czy bardziej ukraiński. A gril to po 18 czy po 2o bo marynatę zrobić
    > mocniejszą.... Tylko tato wie co należy zrobić i o nic nie pyta.

Ja bym wysłał esemesa do taty.
  • chatgris01 19.06.19, 06:47
    Moja wie, co mi zrobić do jedzenia wink
    Jak dzwonię powiadomić o godzinie przyjazdu, to zawsze jestem zapewniana, że moje ukochane pierogi będą na mnie czekać. I tylko prosi, żeby zadzwonić, jak (w drodze z lotniska) dojadę do miasta odległego o 20 km od naszego miasteczka, to zacznie szykować i będą gotowe od razu na moje wejście.

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • lilia.z.doliny 19.06.19, 07:17
    fajnie i niech trwa smile
    kiedys oglosilam rodzicom, ze przyjade na piec dni
    No i moj ojciec, taki troche unique, wiedzac, co na obiad kocham jesc najbardziej, zrobil wlasmie to. tyle, ze na cale piec obiadów przygotowal. zebym codziennie miala swoj rarytasik. Powiem wam, ze na krótko przeszla mi ta kulinarna milosc big_grin

--
    Lubię leżeć nago na łóżku i grzebać w telefonie.... Ale pracownicy IKEA tego nie lubią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.