Dodaj do ulubionych

Jak dyskretnie znaleźć kochanka, choćby na raz

20.06.19, 18:09
Pytam czysto teoretycznie. Wiem, że są tu kobiety mocno wyzwolone, np. mada, które mają dużą wiedzę w temacie. Załóżmy, że kobieta z w miarę małego miasta (dawnego wojewódzkiego, gdy tych województw było 49), mężatka pod czterdziestkę, z dzieckiem, chciałaby jednorazowo zabawić się z jakimś młodym, przystojnym i męskim facetem np. 20-22 lata. Może jakiś trener personalny, albo motocyklista? Wszystko oczywiście bardzo, bardzo dyskretnie. Gdzie takiego znaleźć? Jak zapewnić sobie dyskrecję? Czy raczej w grę wchodzi wyjazd do innego miasta, bo chyba na miejscu za duże ryzyko... Hotel, mieszkanie na godziny? Pod jakim pretekstem urwać się na weekend? Jeszcze raz podkreślam, że pytam bardzo teoretycznie, koleżanka mnie pytała, może jakieś rady. Na priv. też mogą być.
Edytor zaawansowany
  • bardzo-dobry-kochanek 20.06.19, 18:17
    ienerta napisała:
    > mężatka pod czterdziestkę, z dzieckiem, chciałaby jednorazowo zabawić się z jakimś młodym, przystojnym i męskim facetem np. 20-22 lata.

Widzę tu jeden problem.
    Nie wiadomo czy młody, przystojny i męski 20-22latek miałby ochotę zabawiać mężatkę pod czterdziestkę big_grin
  • uomo_dos 20.06.19, 18:20
    Ależ oczywiście, że są tacy, co by chcieli, tyle że trzeba zapłacić smile
  • triismegistos 20.06.19, 18:29
    Za darmo też się znjdą, internet jest pełen napalonych facetów.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • ienerta 20.06.19, 18:47
    Dokładnie! Przeglądałam Tindera i Sympatie. Śliczni chłoptasie, z opisów widać, że polecą nawet na średnią czterdziestkę. Tylko jak się do tego zabrać... Ciągle koleżanka mnie o to dopytuje.
  • triismegistos 20.06.19, 19:00
    Normalnie, zakładasz profil ze swoim zdjęciem, na którym nie będziesz łatwo rozpoznawalna, ale takim żeby było mniej więcej, walisz opis w stylu "figlarna bibliotekarka szuka dyskretnego kochanka" i przebierasz w facetach. W większości odezwą się stare dziady z nierozumiejacą żoną, ale na pewno traafisz na młodzika, którego jaraja starsze babki.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • lena36 20.06.19, 19:08
    Nie wiem, mi się starych dziadów odezwalo dwóch. Reszta 26 -36 tak do 40. smile
  • tt-tka 20.06.19, 19:16
    triismegistos napisała:

> Normalnie, zakładasz profil ze swoim zdjęciem,
    >

...i tak dalej. Triis, nie szkoda ci czasu ? jeszcze gdyby trolliszcze o porady praktyczne pytalo Gruba z ksiegowosci, moze bym sie postarala uwierzyc, ze chce sprobowac smile
    Zostaw ja i jej troski o kolezanke tongue_out wyzwolonej madzie i niech sobie dwie gawedziarki bez praktyki na privie pogadaja. No chyba ze zarobkuja naciaganiem wpisow... jesli tak, dalam zarobic. Ale nieprzesadnie.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • 21mada 20.06.19, 19:40
    A tobie nie szkoda czasu udzielać komuś rad żeby nie udzielał rad? Nie rozumiem takich osób jak ty. Nie można po prostu odpowiedzieć na pytanie autorki, nawet jeśli jest teoretyczne?
  • tt-tka 20.06.19, 19:48
    21mada napisała:

> A tobie nie szkoda czasu udzielać komuś rad żeby nie udzielał rad? Nie rozumiem
    > takich osób jak ty. Nie można po prostu odpowiedzieć na pytanie autorki, nawet
    > jeśli jest teoretyczne?

Mozna. Gdybym ja miala przed soba, zrobilabym to moze nawet. Z ironicznym usmieszkiem, ofkors. Ale wirtualnie mi sie nie chce.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • 21mada 20.06.19, 20:28
    >wirtualnie mi sie nie chce.
    To po co w ogóle wchodzisz na forum? Tu z definicji rady mogą być tylko wirtualne.
  • tt-tka 21.06.19, 00:23
    21mada napisała:

> >wirtualnie mi sie nie chce.
    > To po co w ogóle wchodzisz na forum?

A po co sie wchodzi na fora ? wylacznie szukac rad czy dawac rady ? Ubozuchno...

Tu z definicji rady mogą być tylko wirtual
    > ne.

Nie chce mi sie tej pytajacej. Jej moglabym - bardzo ewentualnie - poradzic tylko wtedy, gdyby wiazalo sie to z obdarzeniem jej ironicznym usmieszkiem.

--
  • lena36 20.06.19, 19:03
    Polecą i na dobrą 50 tke i wcale nie trzeba płacićsmile portal Zaadoptuj Faceta i po sprawie smile
  • misterni 20.06.19, 19:27
    bardzo-dobry-kochanek napisał(a):

"Widzę tu jeden problem.
    > Nie wiadomo czy młody, przystojny i męski 20-22latek miałby ochotę zabawiać męż
    > atkę pod czterdziestkę big_grin"

Zapewniam cię, że nie aż taki to problem, jak ci się wydaje. 😉
    Młodzi mężczyźni z reguły lubią dojrzałe kobiety, poza tym dzisiejsze czterdziestki bywają bardzo atrakcyjne. 😉

--
    Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
    Misterni
  • uomo_dos 20.06.19, 18:17
    Panie sobie polecają pocztą pantoflową, trzeba mieć zaufane psiapsióły nie koleżanki smile
  • triss_merigold6 20.06.19, 18:24
    Proponuję pod pretekstem zbierania resztek jedzenia po weselach w okolicy.
  • ienerta 20.06.19, 18:46
    Mimo wszystko spodziewałam się po Tobie bardziej wyrafinowanego docinka. Wcale nie jesteś taka inteligentna, jak niektóre forumki sądzą. Poczytałam Twoje stare, stare wiadomości i wiem skąd ta Twoja zakompleksiona wyższość się wzięła. Bardzo współczuję faceta - łamagi, ale naprawdę nie musisz swoich frustracji z tego powodu przenosić na innych.
  • triss_merigold6 20.06.19, 18:51
    Podaję Ci racjonalny pretekst do opuszczenia domu na weekend, w dodatku wpisujący się w wątek o tanim jedzeniu i konieczności oszczędzania.
  • ania_2000 20.06.19, 19:11
    hahahasmile Trissmile
  • czarniejszaalineczka 21.06.19, 10:11
    big_grin

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • cosmetic.wipes 20.06.19, 18:26
    Nie stać cię na młodego kochanka.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bardzo-dobry-kochanek 20.06.19, 19:02
    cosmetic.wipes napisała:
    > Nie stać cię na młodego kochanka.
    >

Jeszcze trzeba doliczyć opiekunkę do dziecka. Na czas "zabawy".
  • 21mada 20.06.19, 18:28
    Zapomnij że dostaniesz na tym forum jakieś rady w tym temacie. Ematki takie rzeczy już nie interesują, a obowiązek małżeński wystarcza jako życie erotyczne.
  • uomo_dos 20.06.19, 18:38
    To, że niektóre ematki nie korzystają z usług płatnych panów nie oznacza, że nie są zainteresowane. Miło posłuchać opowieści o życiu erotycznym odważnych singielek, kto wie, może nawet na poczcie ienerty pojawi się jakiś nr telefonu, bo któraś jednak podzieli sie z potrzebującą ... koleżanką smile Choć wątpię, bo nieogar, który pyta, pod jakim pretekstem wyrwać się na weekend i tak nic nie zdziała w realu. Proponuję jakiś ersatz sobie sprawić smile
  • chicarica 20.06.19, 18:52
    Oj, mada, mada. Co Ty wiesz o zabijaniu...

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 21mada 20.06.19, 19:42
    Ty za to wiesz?
  • ajrisz.ka 20.06.19, 20:20
    chicarica napisała:

> Oj, mada, mada. Co Ty wiesz o zabijaniu...

Przepraszam, czy Wy o tym rozmawiacie, poważnie ??
  • chicarica 21.06.19, 12:29
    Wątpię żeby z madą można było o czymkolwiek porozmawiać poważnie. Rozmawiamy o życiu seksualnym przeciętnej ematki.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 21mada 20.06.19, 18:32
    Pewnie na tinderze można kogoś takiego znaleźć.
  • ienerta 20.06.19, 18:48
    Można. Ale młode to i głupie, często jeszcze z rodzicami mieszka, niesamodzielne, jak to zorganizować od strony logistycznej...?
  • triss_merigold6 20.06.19, 18:59
    Zapłacić mu.
  • triismegistos 20.06.19, 19:02
    Jak cię nie stać na hotel można pobzykac się romantycznie na łonie przzyrody. Tylko, żeby cię znajomi nie rozpoznali, bo będzie przypał big_grin

--
  • katja.katja 20.06.19, 19:13
    Nie polecam.
    Przypadkowi spacerowicze trafiają się wszędzie. Nie mówię o komarach i niewygodzie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • daniela34 20.06.19, 19:20
    A komary w tym roku są wyjątkowo jadowity
  • daniela34 20.06.19, 19:21
    Jadowite!
  • majenkir 20.06.19, 20:20
    triismegistos napisała:
    > Jak cię nie stać na hotel można pobzykac się romantycznie na łonie przzyrody.

Jak zwierzeta big_grin
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bazia8 20.06.19, 20:30
    Ale wtedy trzeba doliczyć płyn antykleszczowy.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • uomo_dos 20.06.19, 19:05
    Kto młody i głupi, ten chłopak co to na tinderze sie anonsuje? Raczej dorosła baba, która pyta jak się z domu wyrwać to jak dla mnie kompletny nieogar, choć wiem, że takie się zdarzają. Moja mama miała taką koleżankę w pracy, którą woziłam jako osiemnastolatka ze świeżym prawkiem na wywiadówkę do szkoły syna, bo ona nie była w stanie pociągiem z przesiadką z jednego miasta wojewódzkiego do drugiego wojewódzkiego się udać. Tak więc nie ściemniaj dziewczyno, że szukasz dla jakiejś koleżanki, a jak ci erotycznych historyjek brakuje to polecam choćby "50 twarzy tindera" poczytasz w pracy, trochę nudy zabijesz smile
  • 21mada 20.06.19, 19:49
    A taki facet z tindera nie ma żadnych pomysłów? Niech on znajdzie metę. Teraz w te upały to łono natury nie jest takim złym rozwiązaniem. Noc Kupaly blisko! 😉
    A wyrwać się z domu można na zakupy ciuchowe, do lekarza, do biblioteki.
  • ajrisz.ka 20.06.19, 18:34
    Tak na logikę...to trzeba szukać na etacie big_grin
  • katja.katja 20.06.19, 18:38
    Nie mam pojęcia.
    Nie może być w średnim wieku, ale też oczywiście przystojny? Młody to ryzyko, może się zakochać albo Cię szantażować lub strzeli mu głupi pomysł do głowy.
    Hotel najlepiej na godziny, zwykle nie spisują z dowodu bo wiadomo.

--
    Nie dam się wygasić!
  • zlota.ptaszyna 20.06.19, 18:40
    Berga, to ty?
  • triss_merigold6 20.06.19, 18:42
    To troll w wersji "uboga bibliotekarka z fumami".
  • ienerta 20.06.19, 18:49
    Nie. Berga jest zaburzona i ma patologiczną sytuację w domu, ja problemów psychologiczno-emocjonalnych nie mam. Póki co przynajmniej.
  • bardzo-dobry-kochanek 20.06.19, 18:58
    A gdyby żonaty i dzieciaty facet pod czterdziestkę chciał się jednorazowo zabawić z 20-22latką, to już widzę jakie porady by otrzymał od ematek big_grin
  • 21mada 20.06.19, 19:45
    Ematki są wrogami seksu w ogóle.
  • snakelilith 20.06.19, 19:57
    Seks się uprawia, a nie tak jak ty, tylko o nim gada.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • ajrisz.ka 20.06.19, 19:44
    Jako emerytka - wolontariuszka powinnam wiedzieć, a kuźwa...nie wiem! big_grin big_grin big_grin
  • ajrisz.ka 20.06.19, 22:24
    ajrisz.ka napisała:

> Jako emerytka - wolontariuszka powinnam wiedzieć, a kuźwa...nie wiem! big_grin big_grin big_grin

A poważnie: nie wiem, ja nigdy nie szukałam.
  • majenkir 20.06.19, 20:22
    Kup sobie dildo. Zdrowiej, bezpieczniej i nie trzeba z domu wychodzic. wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bywalec.hoteli 20.06.19, 20:49
    Kup rocznik Newsweeka, poprzeglądaj okładki, pewnie znajdziesz z artykułem „atrakcyjne czterdziestki uwodzą młodych facetów” wraz z garścią praktycznych porad.

--
    Lato smile
  • feliz_madre 21.06.19, 07:48
    Jak mąż wyjedzie podrzucić dziecko dziadków, na nocowanki do koleżanki, latem wysłać na kolonie i pojechać do większego miasta obok, wpaść do klubu, który ma stosowną reputację i wyrwać kolesia. Tam wszyscy chętni.
    Jak mąż z tych co nie wyjeżdżaja, to mu coś organizować - wizytę u rodziców, voucher na lot na paralotni 500 km dalej, weekend w spa, czy namówić jego kolegów żeby zorganizowali męski wypad na ryby pod namiotem. Albo wyjaz z dzieckiem.
  • bardzo-dobry-kochanek 21.06.19, 07:57
    feliz_madre napisała:
    > Jak mąż z tych co nie wyjeżdżaja, to mu coś organizować - wizytę u rodziców, vo
    > ucher na lot na paralotni 500 km dalej, weekend w spa, czy namówić jego kolegów
    > żeby zorganizowali męski wypad na ryby pod namiotem. Albo wyjaz z dzieckiem.

Albo niech idzie do agencji towarzyskiej, żeby potem nie molestował żony, kiedy ta wróci wykończona.
  • feliz_madre 21.06.19, 11:16
    bardzo-dobry-kochanek napisał:

> Albo niech idzie do agencji towarzyskiej, żeby potem nie molestował żony, kiedy ta wróci wykończona.

Całkiem niezła myśl - mogliby pójść oboje, tyle że do różnych pomieszczeń. Taki voucher do agencji dla dwojga - na 40-tke albo rocznicę ślubu. 😆
  • chicarica 21.06.19, 12:32
    O, o. To jest myśl.

--
    ---
  • bywalec.hoteli 21.06.19, 10:07
    Szczęśliwa matka, piszesz z własnego doświadczenia? smile

--
    Lato smile
  • feliz_madre 21.06.19, 11:12
    Nie, uruchamiam wyobraźnię 😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.