Dodaj do ulubionych

skarpetki złuszczające vol 5432222

23.06.19, 13:46
Z rossmana. Użyłam jakoś ze dwa tygodnie temu. Tydzień temu ślicznie złuszczyłam podeszwy. Właśnie zaczyna mi się łuszczyć skóra na wierzchu stopy. Ratunku ratunku!
--
Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 23.06.19, 13:56
    No, to chyba dobrze, w takim celu się je stosuje big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • daniela34 23.06.19, 13:56
    Wołanie ratunku tu nic nie pomoże. Co ma się złuszczyć, złuszczyć się musi. Miałam dokładnie tak samo i trawało to wszystko ze 3 tygodnie zanim przestałam zrzucać skórę. Koleżanka zeznała, że też tak miała. Skutecznie mnie to zniechęciło do tych skarpetek
  • jematkajakichmalo 23.06.19, 15:04
    Masakra te skarpetki. Klnelam jak szewc. Dobrze chociaż, że robiłam to jesienią i nosiłam już pełne buty.
    Nie kumam pomysłu używania tych skarpetek w środku lata przy sandałkach...

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • daniela34 23.06.19, 15:32
    Wiosna to ostatni moment, żeby ich użyć (chociaż ja już więcej tego eksperymentu nie powtórzę)- po domu nie noszę skarpetek i ten łuszczący się naskórek był na podłodze. Na szczęście to była jeszcze pora pełnych butów. Do sandalow to się zdecydowanie nie nadaje
  • zoe1978 23.06.19, 14:06
    Mocze w misce w cieplej wodzie z mydlem dobre 10 minut i dosc energicznie tre recznikiem. Nieco przyspiesza luszczenie, sle cudow nie bedzie 🙄
  • ichi51e 23.06.19, 14:20
    Tak to dziala - luszczy sie wszystko

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • milka_milka 23.06.19, 14:25
    Mnie się złuszczyły paznokcie... nigdy więcej takich skarpetek.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • snakelilith 23.06.19, 14:57
    Z tego powodu w życiu tego nie zastosuję. Kiedyś podczas długiego urlopu nad morzem codziennie spacerowałam godzinami po mokrym piasku i zadziałało to jak pumeks. Pięty miałam wprawdzie jak pupcia niemowlaka, ale piasek jako peeling zadziałał także pomiędzy palcami, tam gdzie skóra i tak jest delikatna. Skóra tam zaczęła boleć, potem pękać, złazić i krwawić, okropność. Skarpetki pewnie też nie wybierają gdzie powinny złuszczyć, a gdzie nie, więc omijam z daleka. Istnieją też kremy z kwasem do stóp, tymi można posmarować sobie na noc tylko pięty i inne twarde miejsca.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • 35wcieniu 23.06.19, 15:11
    Wybierają, tam gdzie nie ma co złuszczyć, tam się nie łuszczy. Pomiędzy palcami mi się nic nie łuszczyło, przeciwnie, skóra była niesamowicie miękka, złuszczyły się tylko trochę pięty i trochę po bokach i na wierzchu minimalnie.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • snakelilith 23.06.19, 15:27
    Ale jak nie złuszczają, jak jednak złuszczają? Przynjamniej u triismegistos i kilku innych złuszczały także miejsce, gdzie złuszczenie jest zbędne, więc może być, że to sprawa indywidualnej wrażliwości na kwasy. Na twarzy jest przecież podobnie, jedne walą sobie chemiczne peelingi bez probemów, innym już kremy ze słabymi kwasami robią krzywdę. A ja nie mam ochoty na niekontrolowane eksperymenty, tym bardziej latem. Z ciekawości może zrobię sobie te skarpetki zimą.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • daniela34 23.06.19, 15:34
    Mnie się złuszczało wszędzie, dokładnie tak jak opisujesz działa u mnie piasek na plaży- jak za długo to pod palcami i pomiędzy niestety naskórek pęka
  • triismegistos 23.06.19, 15:37
    Uściślę- złuszczam stopy skaroetkami od jakiegoś czasu już i zawsze złuszczło mi się to, co miało. Noszę pełne buty latem i zdarza mi się złuszczać to, co miało.
    Dzisiaj pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przytrafia

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • 35wcieniu 23.06.19, 15:39
    No latem to wiadomo że bez sensu bo źle to wygląda, nie znam nikogo kto wpadłby na pomysł robienia tego latem.
    Ja jestem ogólnie negatywnie nastawiona praktycznie do WSZYSTKICH kosmetyków, skarpety kupiłam na próbę i bardzo mi się podoba efekt, złuszczyło mi tam gdzie powinno, a reszta była bardzo przyjemna w dotyku, więc dla mnie pozytywne zaskoczenie, ale wiadomo, pewnie na niektórych źle działa, jak wszystko.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • snakelilith 23.06.19, 15:33
    A jeżeli chodzi o ratowanie takich stóp, to ja zrobiłabym sobie pelling z drobnoziarnstego cukru i oleju (jakikolwiek bez nieprzyjemnego dla ciebie zapachu). Tylko masuj delikatnie, by nie podrażnić skóry. Cukier usunie łuszczący się nasórek, do tego dobrze działa na nawiliżenie skóry, a olej natłuści skórę i zebezpieczy ją przed wysychaniem.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • lidek0 23.06.19, 15:36
    Wolę wizyty w gabinecie na pedicurze. A peeling mogę robić też sama.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • 71tosia 23.06.19, 15:45
    ciepla woda z mydlem, wymocz, mocno wycieraj i później jakiś silnie nawilazajacy krem z mocznikiem. Za 2 dni będzie ok.
    Troche za dlugo trzymalas te skarpetki na nogach.
  • memphis90 23.06.19, 20:57
    Mocznik to już był w tych skarpetkach...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kiddy 24.06.19, 11:57
    No ale chyba w innym stężeniu.
  • betty842 23.06.19, 15:53
    Użyłam takich skarpetek raz i nigdy więcej! Łuszczenie skóry doprowadzało mnie do szału,czułam jak łuszcząca skóra haczy o prześcieradło,skarpetki itd. Nie znoszę uczucia szorstkiej skóry a taką własnie miałam w czasie łuszczenia. Najchętniej pumeksem albo tarką bym to zdarła ale nie wolno bo powinno się samo złuszczyć. Nigdy więcej!
  • faustine 23.06.19, 17:24
    No dobra, ale czy efekt tych tortur był chociaż zadowalający? I długotrwały?
  • betty842 04.07.19, 22:46
    Nie. Nie byłam zadowolona z efektu.
  • thea19 23.06.19, 17:38
    kiedyś użyłam tych skarpetek. po tygodniu zaczęła mi się robić szorstka skóra na grzbiecie stóp i wyglądało jakbym miała łupież. na pięty nie podziałało ani odrobinę. wolę na noc smarować kremem z mocznika - stopy są miękkie, pięty eleganckie.
  • cruella_demon 23.06.19, 17:44
    A trzeba było założyć wątek przed użyciem tongue_out
    Mnie też kiedyś koleżanka namówiła. Nie dość, że złuszczało się ze 4 tygodnie, oczywiście całe stopy, a nie tylko pięty, to jeszcze zaczęło mi się paprać.
    Nigdy więcej.
  • katja.katja 24.06.19, 20:40
    Ja też jestem niezadowolona. Nie dość, że nieprzyjemne wrażenie gdy siedzisz w tych skarpetach to potem obleśne łuski przez kilka dni.

--
    Nie dam się wygasić!
  • mikams75 23.06.19, 20:06
    wymocz stopy i pozniej z takiej wilgotniej skory dobrze sie zluszcza, troche przyspieszysz proces.
  • annpierle 23.06.19, 20:46
    Ktore? Bo pytalam o zluszczanie, tez z Rossmana, pocieszylyscie, ze powinno zadzialac, a to juz dwa i (ponad) pol tygodnia, i nic.
    Ani pod spodem, ani na wierzchu.
    Mam niezluszczalne stopy ...?
  • jehanette 24.06.19, 10:43
    Skarpetunie stosuję w sezonie skarpetkowym xD Właśnie z powodu o którym piszesz wink

--
    Error 404
  • triismegistos 24.06.19, 18:57
    Dla mnie każdy sezon jest skarpetkowy 😉

--
  • agnieszka_kak 24.06.19, 20:21
    Ja po prostu starłam tarka. Przetarlam całe stopy, pięknie zeszło. Nic mnie nie obchodzi, że miało się zluszczyc samo. Drugi raz też bym tak zrobiła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka