Dodaj do ulubionych

Strój łyżwiarki II.

24.06.19, 19:00
Czyli w czym na wesele?
Taką wspaniałą firmę znalazłam, wypożyczają za bagatela 400 zł (samo mierzenie tylko 30 zł, więc można spróbować) sukienki za 1000-2000 zł.
Mają odpowiednie kategorie.
Oto co znalazłam w "mamie panny młodej" (proszę bez skojarzeń), którą z tych perełek byście wybrały na tak zacną okazje?

Nr 1:

e-garderobe.com/pl/produkty/342/nora-pine.html
Nr 2:

e-garderobe.com/pl/produkty/359/willa.html
Nr 3:

e-garderobe.com/pl/produkty/128/harla.html
Nr 4:

e-garderobe.com/pl/produkty/412/ginger-dress.html
Dobra, ale która ten biznes założyła? Tożto kwintenecja E-mamy - kij, że ślub córki/syna, ja ubierę sobie firanę, sukienkę na plażę lub czarną jak na pogrzeb, bo mam prawo do własnego stylu big_grin

--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • mrs.solis 24.06.19, 19:05
    Zadnej. Nie podobaja mi sie te sukienki. No, moze gdybym musiala wybierac z tych zalinkowanych to wybralabym ta czarna.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • mildenhurst 24.06.19, 19:08
    3 całkiem fajna.
  • katja.katja 24.06.19, 19:13
    Ale czarna.
    Ale wiadomo, tu E-mama, na pogrzeb ubieramy się w kwiatki, cętki i żywe kolory, na wesele na czarno lub w firankę, na umowę o pracę w dżinsy z dziurami bo liczy się "to co w głowie".

--
    Nie dam się wygasić!
  • agata_abbott 24.06.19, 19:14
    To wszystko poliester. Po moim trupie (pomijając już to, ze żadna nie powala). Nie widzę cen ile za te „przyjemność”?

--
    teoriachaosu.blog/
  • katja.katja 24.06.19, 19:28
    Różnie średnio 250-400 zł wypożyczenie. Przymiarka (tj. tylko zamawiasz i przymierzasz) 30 zł.

--
    Nie dam się wygasić!
  • agata_abbott 24.06.19, 19:54
    Za 250-400 to bym nawet nie kupiła poliestru.

--
    teoriachaosu.blog/
  • pani-nick 24.06.19, 19:31
    Dwie pierwsze i ostatnia to chamskie podróbki Self portrait, tyle ze tańsze o ponad polowe. Skład materiału ten sam. Self portrait do tego rozbrajająco szczerze wali ogromne ilości papierowych metek z napisem 100 % poliester, made in china.
    Trzecia z kolei to duża inspiracja LaManią. Tyle, ze LaMania ma mniej poliestrowych ciuchów.
    To nie jest zdecydowanie moja stylistyka, ani kolory.
  • pani-nick 24.06.19, 19:37
    A teraz dowidzialam, ze ceny tych kiecek są takie, jak u Self portrait. 🤦‍♀️
  • pani-nick 24.06.19, 19:36
    Ale sam pomysł wypożyczalni jest fajny. Nie kupie sobie kiecki Herve Leger, ale bardzo mi się podobają i chętnie bym założyła na jakaś impreze, za ułamek ceny.
  • astrologia333 24.06.19, 19:44
    Pierwsza mi się podoba, tylko nie wiem czy sama z siebie czy przez modelkę.
    Swoimi sukienkami się nie chwalę bo zaraz dorabiałabym jako lady bayby pod 6 latarnią.
    Mam aktualnie 3 wyjściowe, 2 domowe i jedna nowa idzie 3 tydzień. Chodzę praktycznie w jednej i tej samej bo czarna 😂

Zastanawiam się, którą katja ty ematką jesteś w drugim wydaniu?
  • daniela34 24.06.19, 20:19
    Żadną.
  • hosta_73 24.06.19, 20:47
    A wez wrzuć ten strój łyżwiarki bo nie wiem o co chodzi? Przypuszczam, ze o sukieneczkę opietą górą i rozkloszowaną od pasa, tak?

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • malia 24.06.19, 20:52
    O nie. Strój łyzwiarki to była całkiem inna kategoria big_grin niestety ja nie mam linku.
    Co do kiecek , to na wesele nie wiem, ale czarna i zielona są całkiem ok
  • kalina_lin 24.06.19, 22:01
    Ta pierwsza bardzo mi się podoba.
    Mogłaby być nawet na wesele w luźnej formule.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.