Dodaj do ulubionych

Wakacje - gdzie z dziećmi - pomocy!!!

24.06.19, 19:58
Jestem w kropce. Wyjatkowo w tym roku musimy wziąć urlop w sierpniu,czego staram sie unikać. I klops,bo na Turcję, Grecję, Bułgarię za ciepło dla nas z dziećmi. Ceny z biur podróży strasznie wysokie. Mozna samemu złożyć ofertę,ale wtedy to nie będzie hotel tylko coś z kwatera, nie wiadomo czy trafimy na inne dzieci (z Polski?)więc będziemy musieli swoje zajmować 24/7 (złośliwe komentarze proszę sobie darować).Podzwonilam po hotelach w Polsce: 6-7 tys. za tydzień.Masakra....Jakaś pomoc?Znacie miejsca gdzie za sensowne pieniądze dzieci spędzą fajne wakacje zależy mi na obecności innych dzieci i animacjach,dobrze jak byłaby woda,basen.Moze być Polska.Ja jestem załamana 😞
Edytor zaawansowany
  • zlota.ptaszyna 24.06.19, 20:01
    Yyyyyyyy chyba obudzilas się z palcem w nocniku mam nadzieje ze chodzi o wakacje w roku 2020?
  • beauty_agadir 24.06.19, 20:06
    Niestety to nie byłoby wyzwanie.Pocieszam się że gdzieś jednak pojedziemy
  • manala 24.06.19, 20:14
    Weź dzieciaki, wynajmj jakiś domek w ośrodku (dużo dzieci) i większy luzik niż w hotelu. Jak dobrze poszukasz znajdziesz coś z basenem. Niestety z animacjami nie pomogę tongue_out
  • aaa-aaa-pl 24.06.19, 23:58
    Pewnie i wakacje 2500 jej chodzi....
  • lauren6 24.06.19, 20:07
    Jak chcesz w sierpniu hotel z basenem i animacjami to te 6-7 tysięcy za tydzień to jest w tej chwili rynkowa cena. Płaca minimalna poszła do góry, więc ceny hoteli w Polsce zauważalnie skoczyły. Zawsze możesz poszukać jakiegoś pensjonatu dla rodzin z dziećmi. Będzie taniej, ale zamiast animacji zwykły plac zabaw, no i dmuchany basen.
  • agniesia331 24.06.19, 20:37
    Białogóra www.panorama nad morze.pl
    Ceny spoko warunki jak widać,poproś o parter,bo na lusterku to ciągle pilnowanie
  • lianis 24.06.19, 20:10
    Moze cos last minute bedzie lepsze cenowo jesli chodzi o zagranice.
    W Pl moze Chmielno, fajny osrodek i basen i jezioro, tylko gwarancji pogody brak, za domek wolali chyba ok300zl za dobe, plus wyzywienie

--
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter." - Mark Twain
  • jeziorowa 24.06.19, 20:42
    W jakim wieku dzieci? To chyba najważniejsze przy wyborze. Do sierpnia jeszcze mnóstwo czasu, więc bez nerwów.
  • bistian 24.06.19, 20:48
    Czy na mejla gazetowego można coś podpowiedzieć?
  • ida_listopadowa 24.06.19, 20:55
    Beauty, jestes pewna, ze bedzie Wam za cieplo w Grecji? Przemysl wyjazd na Krete. W sierpniu wieje meltemi, wiatr, ktory "klimatyzuje" wyspe. Nawet w pełnym słoncu jest bardzo przyjemnie, bo jest przewiew. Ja jestem zimnolubna i moglabym miec snieg caly rok, a Krete bardzo lubie, wlasnie dzieki temu.
    Dopowiem tylko, ze byly takie sierpnie, ze na plazy, w cieniu parasola siedzialam.... w polarze. Na termometrze bylo 30 st.
  • aaa-aaa-pl 25.06.19, 00:01
    A to już przypadek psychiatryczny-30 stopni i polar.
  • mrs.solis 25.06.19, 02:33
    Wyobraz sobie, ze ja przy takiej temperaturze zmarzlam nad oceanem. Co z tego, ze termometry pokazywaly 30 st. jak wial dosc mocny wiatr , ktory powodowal u mnie szczekanie zebami. Przy takim wietrze mimo, ze nie bylo pochmurno nie dalo sie ogrzac w sloncu. Parenascie metrow dalej na parkingu juz szlo zdechnac z upalu, czyli da sie i nie jest to przypadek psychiatryczny.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • gama2003 25.06.19, 12:12
    Ja kiedyś coś takiego przeżyłam nad Bałtykiem, w Sarbinowie. Wiało lodowato od morza i szpik w kościach zamarzał. Plażowicze albo za parawanami rozpuszczali się z gorąca, albo w polarach i kapturach przemieszczali się pomiędzy.
    Różnica temperatur była straszliwa.
  • ga-ti 24.06.19, 23:56
    Poszukaj w górach, serio, polskie morze wychodzi sporo drożej niż góry w podobnym standardzie. Kilka lat temu byliśmy tu: www.wierchomla.com.pl/ hotel nastawiony na rodziny z dziećmi i to bardzo, duża sala zabaw z opieką (gdy się wykupi pakiet rodzinny, czy jakoś tak, inaczej bez opieki), świetne animacje dla dzieciaków, basenik na 40 cm głęboki do zabawy i drugi większy (ale nie za duży), nawet zabiegi spa dla dzieci wink placyk zabaw, duża dmuchana zjeżdżalnia, jakieś kózki i kurki do karmienia trawką, łóżeczka, krzesełka do karmienia, czy inne udogodnienia wiadomo, że są i przepyszne jedzenie smile Tylko trzeba się zorientować w pakietach. Minus to trudny dojazd, ale warto i mam nadzieję, że się nie pogorszyło.
    Znajomi jeżdżą co roku na kempingi do Włoch, domki dobrze wyposażone, duży teren z mnóstwem atrakcji dla dzieci, sobie chwalą.
    Ja ma już dzieci duże, liczone jak dorośli, więc to dopiero jest pod górkę wink
  • kurt.wallander 25.06.19, 00:04
    ga-ti napisała:

> Poszukaj w górach, serio, polskie morze wychodzi sporo drożej niż góry w podobnym standardzie. Kilka lat temu byliśmy tu: www.wierchomla.com.pl/ hotel nastawiony na rodziny z dziećmi i to bardzo, duża sala zabaw z opieką (gdy się wykupi pakiet rodzinny, czy jakoś tak, inaczej bez opieki), świetne animacje dla dzieciaków, basenik na 40 cm głęboki do zabawy i drugi większy (ale nie za duży), nawet zabiegi spa dla dzieci wink

Tylko Wierchomla to raczej nie jest opcja nizkobudżetowa, chyba, ze latem jest u nich duzo taniej niż zimą (ja byłam akurat zimą).
  • ga-ti 25.06.19, 00:08
    Byliśmy latem i cenowo było całkiem ok. Ale pewnie zimą jest inaczej.
  • mikams75 25.06.19, 01:04
    a kempingowanie? dla dzieciakow to samow sobie jest juz atrakcja.
    Jak nie korzystalam, ale mam znajomych jedzzacych co roku na spore kempingi we Wloszech czy w Hiszpanii, z basenami,atrakcjami dla dzieci. Noclegi albo we wlasnym namiocie/przeczepie albo maja domki do wynajecia. Sa rozne sieci kempingow, ale i pojedyncze tez pewnie maja cikawe oferty.
  • lidek0 25.06.19, 06:19
    www.hotelniedzwiadek.pl/ tu masz basen wewnętrzny, zewnętrzny, animacje dla dzieci, kolacje tematyczne, bardzo fajne miejsce, zawsze są dzieci, ale z terminami to wszędzie będzie ciężko.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • awroobel 25.06.19, 12:05
    Polecam AquaCity w Popradzie, na Słowacji smile to pół godziny drogi od Zakopanego, cały kompleks to park wodny z 13 basenami, 3 hotelami i strefą SPA, sam Poprad jest też bardzo spokojny i malowniczy, więc każdy znajdzie coś dla siebie smile byłam rok temu z dziećmi i wszyscy byliśmy zadowoleni. Warto zajrzeć na stronę: aquacity.sk/pl/
  • ichi51e 25.06.19, 12:19
    Znajomi chcieli wyslac 2 dzieci z dziadkami nad polskie morze. Za 2 tygodnie hotel zaspiewal 22k.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • beauty_agadir 25.06.19, 13:29
    Jejku dziękuję wszystkim nie spodziewałam się tak miłego odzewu.Uspokoilam się nieco.Nie mam na myśli wakacji za 2500,mogę wydać więcej smile Dzieci 9 i 6 lat,syn musi mieć basen (to jest ryba). Sprawdzę Wasze opcje i Kretę.
  • ida_listopadowa 26.06.19, 18:26
    Kretę polecam bardzo raz jeszcze, najlepiej zachodnia. Nie wybieraj sie na Krete poludniowa, tam jest znacznie cieplej.
    Dzis na zachodnim wybrzezu Krety jest o 9 stopni mniej niz w Warszawie
  • magrathh 26.06.19, 18:59
    Sprawdź Zalesie Mazury. To jest ośrodek tylko dla rodzin z dziećmi i dzieci tam jest chyba więcej niż dorosłych. Samego ośrodka nie znam dobrze (basen i animacje dla dzieci są, do tego kucyki i minizoo), ale okolica cudna do spacerowania.
  • kryzys_wieku_sredniego 27.06.19, 10:11
    Wejdź na fb w grupę odsprzedam wakacje, tanie podróżowanie, tam są oferty tych którzy rezygnują, czasami są atrakcyjne.
  • fawiarina 27.06.19, 10:54
    Wejdź na jakiegoś travelista, trivernę czy inny serwis rezerwacji. Znajdziesz tam jeszcze sporo wolnych ofert na sierpień. Ewentualnie szukaj mieszkań na wynajem przez jakiś booking. Ja swego wynajmowałam z koleżanką mieszkanie w Gdańsku. Niewiele placiłyśmy, zwiedziłyśmy okolice, jadałyśmy na mieście, spędziłyśmy tam bardzo fajny tydzień.
  • an.16 27.06.19, 11:08
    Rozejrzyj się za last minute. Za niższą cenę będziesz miała wszystko co chcesz. Grecja jest stosunkowo tania (ciągle zaciskają pasa). Nie ograniczaj się do Krety, tym bardziej że to właściwie najgorętsza wyspa. O wiele znośniej jest np. na Skopelos (ale trudniej dotrzeć z dziećmi, więc nie polecam) czy w Grecji kontynentalnej (polecam Tesalię). Po prostu wejdź na strony touroperatorów, zaznacz last minute i nie ograniczaj się kierunkami. W Polsce wydasz więcej pieniędzy gdybyś chciała mieć porównywalny standard. O AI zapomnij, nawet nie wiedza co to znaczy, co najwyżej zaproponują ci "zupkę dla dziecka" w południe. Co nie znaczy że nie lubię czy nie bywam nad polskim wybrzeżem. Plaże są przepiękne, ryby pyszne i można tam fantastycznie spędzić czas ale nie w lipcu ani w sierpniu.
  • mama-ola 27.06.19, 11:30
    Bez przesady. Pensjonatów w Polsce bez liku, są i z basenami, a jak nie, to przecież na basen można pojechać parę kilometrów. Animacje? - nigdy nie korzystałam, albo dzieci są z nami, albo bawią się same czy z innymi dziećmi, tylko się je obserwuje. Skorzystaj z jakiejś turystycznej wyszukiwarki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka