Dodaj do ulubionych

W tej sprawie bodnar sie wypowiedzial?

25.06.19, 10:22
prawy.pl/102576-sedzia-kazala-inwalidzie-czolgac-sie-na-sali-sadowej-ma-postepowanie-dyscyplinarne/
Czy nie?

Stanal w obronie bezbronnego czlowieka?
To jest dopiero dranstwo!

--
bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
Edytor zaawansowany
  • profes79 25.06.19, 10:42
    Pewnie się wypowie; o sprawie było słychać ale wypowiadał się przedstawiciel NGO zajmującego się m.in kontrolą sądów powszechnych, do którego należał ów wolontariusz wspominany w artykule; czytałem o tym jakiś czas temu chyba właśnie na GW.

Dodam, że RPO się wypowie o sprawach, o których wie. Jeżeli akurat przeczytałby ten artykuł bądź ktoś by mu na niego zwrócił uwagę to pewnie by zareagował; jeżeli o sprawie dowidział się z publikacji jakie sypnęły się w połowie czerwca po uruchomieniu dyscyplinarek to pewnie wypowie się dopiero jak np. postępowanie dyscyplinarne oczyści sędzię z zarzutów.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • arwena_11 25.06.19, 13:01
    No popatrz, a o zatrzymaniu mordercy wypowiadał się od razu, nic nie sprawdzając i na nic nie czekając?
  • profes79 25.06.19, 13:43
    Ale mając dosyć jasny i poglądowy materiał Arwenko. Wiem, że w oczka kole bo Bodnar Rządowi jest nie na rękę od dawna i praktycznie od początku kadencji Sejmu robią podchody, żeby go zastąpić "swojakiem" no ale póki co sie nie da i jeszcze rok będą się musieli z nim męczyć.
    A po drugie - niżej już od Araceli dostałaś informację o wypowiedzi zastępcy RPO w tej sprawie.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • sundace46 25.06.19, 13:52
    profes79 napisał:

> Ale mając dosyć jasny i poglądowy materiał Arwenko.

Nie dotrze to do niej, bo trzeba trochę obiektywnie pomyśleć.
    >
  • spanish_fly 25.06.19, 10:45
    A transmisja w TVP z tego wydarzenia była? Bodnar nie jest jasnowidzem.
  • araceli 25.06.19, 10:52
    Prawakom Google wyłączyli czy poza TVPis nie jesteście w stanie niczego ogarnąć?
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-17/niepelnosprawny-oskarzony-musial-czolgac-sie-po-podlodze-sedzia-powiedziala-poradzi-sobie/
    "- Nie zabezpieczono podstawowych praw. To naruszenie konstytucji, a także naruszenie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - uważa Hanna Machińska, zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich."

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • bywalec.hoteli 25.06.19, 10:58
    Masakra jakaś. Ten bodnar to raczej politykę uprawia , drugi Rzepiński

--
    Lato smile
  • sumire 25.06.19, 11:09
    Wytłumacz nam, inteligencie, co było politycznego w zachowaniu Bodnara. Konkretnie.
  • vitreous 25.06.19, 11:10
    Wiejski głupek przemówil.
  • droch 25.06.19, 11:35
    Rzecznik moich praw nie powinien być uległy wobec rządu.
  • sumire 25.06.19, 11:07
    O, prawactwo odkryło, że istnieje taka funkcja jak rzecznik praw obywatelskich.
    Fajnego wroga sobie znalezliście, bardzo to mądre, walić w kogoś, kto zajmuje się obroną godności obywateli i poszanowania praw, które ich chronią. Dużo mówi o sekcie prawych i sprawiedliwych, bardzo dobrze pokazuje, że i z jednym, i z drugim lubicie być na bakier.
  • spanish_fly 25.06.19, 11:15
    Ciężko mi uwierzyć w naiwność niektórych. Atakują rzecznika swoich praw, bo taki temat zapodał im funkcjonariusz TVP, który chciał się zemścić na żonie rzecznika, bo ta jest adwokatem kobiety, z którą tenże funkcjonariusz się rozwodzi. Wystarczyło parę paszkwili w telewizji publicznej i od razu znalazły się tłumy chętnych do znieważania urzędu, który powstał po to, żeby władza nie mogła bezkarnie deptać zwykłych ludzi. sad
  • araceli 25.06.19, 11:32
    spanish_fly napisała:
    > urzędu, który powstał po to, żeby władza nie mogła
    > bezkarnie deptać zwykłych ludzi. sad

No ale przecież piśdzielcom chodzi o to, żeby władza (ICH władza) mogła deptać kogo chce.

--
  • spanish_fly 25.06.19, 11:49
    Władza to jest wąski krąg. 99% z tych kibicujących PISowi ma szansę sama zostać zdeptana.
  • iwles 25.06.19, 12:11

no właśnie. Tyle że, oni myślą, że tak, jak w dawnych czasach chroniła legitymacja partyjna, tak teraz ochroni ich bycie wiernym wyznawcą pisu.
    Zapomnieli o malutkim drobiażdżku, stosowanym przez obecną partię: przykładne ukaranie niektórych swoich, jako igrzyska dla gawiedzi.
    Oraz o tym, że nie wiadomo czym i kiedy można podpaść obecnej władzy, bowiem nie kierują się prawem, tylko widzimisiem.

• 1elka26 25.06.19, 12:22
    iwles napisała:

> Oraz o tym, że nie wiadomo czym i kiedy można podpaść obecnej władzy, bowiem ni
    > e kierują się prawem, tylko widzimisiem.

Chyba coś pomyliłaś. Zapewne miałaś na myśli poprzedni rząd. Wtedy to w ogóle nie wiadomo było czym rząd kierował się, jeżeli Polska została doprowadzona do takiego stanu, że zgodnie z wypowiedzią ministra tego rządu:
    "Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie".

Na szczęście to już przeszłość.
  • turzyca 25.06.19, 12:45
    >"Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie".

>Na szczęście to już przeszłość.

Chciałabym, żeby to była prawda. Niestety teoretyczność państwa tylko narasta. Teoretycznie mamy prawo do ochrony zdrowia, praktycznie liczba lekarzy spada, a ostatnie rozdanie rezydentur tylko pogorszy sytuację.
    Teoretycznie mamy prawo do edukacji dzieci, ale rząd przez miesiąc strajku nie raczył usiąść do negocjacji z nauczycielami. Oraz starannie doprowadził do odpływu nauczycieli z zawodu, w ciągu ostatnich trzech miesięcy liczba wakatów w Warszawie się PODWOIŁA.
    Teoretycznie mamy prawo do ochrony mienia i zdrowia, tymczasem brakuje policjantów, a ci którzy są, są angażowani do pilnowania miesięcznic i sejmu czy inwigilowania opozycji, zamiast dbać o obywateli.

Teoretyczność państwa narasta.

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • martishia7 25.06.19, 12:56
    Nie chcę Cię turzyca martwić, ale pan premier, wczoraj, przez przypadek, powiedział prawdę, kiedy mówił na temat 500+: "Jesteśmy przekonani, że to będzie bardzo ważny impuls do poprawy edukacji, do lepszego życia". Całkowicie przypadkiem premierowi wyślizgnęło się to, o czym od jakiegoś czasu niektóre emamy piszą - nie będzie lepszej edukacji państwowej, nie jest celem państwa podnosić poziomu edukacji. Lepszą edukację można sobie kupić "na rynku" za pieniądze z 500+. I odbierdolta się od nas, od naszego rządu, i od nas.
  • spanish_fly 25.06.19, 13:06
    - Coraz więcej rozgrzebanych i porzuconych przez wykonawców budów dróg;
    - upadłości niegdyś prosperujących stadnin;
    - milion dowodów osobistych wyprodukowanych z błędem, który poddaje w wątpliwość ich legalność;
    - Trybunał Konstytucyjny praktycznie nie pracuje;
    - rozkład pociągów funkcjonuje jedynie teoretycznie;
    - samoloty wojskowe to śmiertelna pułapka dla pilotów ze względu na samowolne przeróbki;
    - złoty medal za zasługi dla obronności kraju dla Pisiaczka oskarżonego o milionowe przekręty, który nielegalne wtargnął i zdemolował obiekt NATO;
    - rząd z premier na czele rozdaje sobie nielegalne tajne, kilkudziesięciotysięczne premier;
    - armagedon w szkołach średnich dzięki kompletnie nieprzemyślanej ustawie likwidującej gimnazja;
    - wycofywanie się pod presją międzynarodową z głupiej i nieprzemyślanej nowelizacji ustawy o IPN;
    - parlament obradujący nocą, jak złodzieje;
    - żenująca wojna władzy z sędziami; powołanie pseud-KRS na podstawie list poparcia, których nikt nigdy nie widział;
    - itd. itd. itd.

Państwo gorzej niż teoretyczne.
  • arwena_11 25.06.19, 13:02
    Ten rzecznik nie broni praw normalnych ludzi. Broni praw tęczowych, morderców itd
  • sumire 25.06.19, 13:17
    Bo taka jest jego funkcja, arweno. Według PRAWA nie ma czegoś takiego jak ludzie normalni i inni. Według PRAWA każdy jest równy. I rzecznik praw obywatelskich (też pewnie dopiero się dowiedziałaś, co to takiego, hm?) nie broni konkretnych ludzi, to nie jest jego rola, od tego są adwokaci. On broni PRAWA.

W tępym zacietrzewieniu nawet nie chcecie zauważyć, że istnienie takiej funkcji w demokratycznym państwie leży w najlepszym interesie każdego obywatela, również ciebie.
  • sundace46 25.06.19, 13:40
    arwena_11 napisała:

> Ten rzecznik nie broni praw normalnych ludzi.

A kto jest normalny, kto nie? I kto będzie o tym decydował? Ty?
    Potrafisz ze zrozumieniem przeczytać nazwę stanowiska, jakie zajmuje Bodnar, czy to cię przerasta?
  • spanish_fly 25.06.19, 14:03
    Arwena, nie masz bladego pojęcia jakimi sprawami zajmowało się biuro rzecznika. Chrzanisz głupoty.

Dla tych, którzy faktycznie chcą się czegoś dowiedzieć podaje link do strony, gdzie można sobie poczytać:

www.rpo.gov.pl/sprawy-wazne-dla-obywateli
  • cosmetic.wipes 25.06.19, 17:01
    arwena_11 napisała:

> Ten rzecznik nie broni praw normalnych ludzi.

Ciebie zatem powinien bronić własną piersią, bo normalna to ty na pewno nie jesteś.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • triismegistos 25.06.19, 18:56

arwena_11 napisała:

> Ten rzecznik nie broni praw normalnych ludzi. Broni praw tęczowych, morderców i
    > td

Jesteś pierd.olnięta.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • iwles 25.06.19, 11:19

ale w jakim sensie wypowiedział?
    W takim, żeby wypowiedź RPO odbiła się szerokim echem w mediach tvpis?
    A jeżeli zareagował, ale nie tak medialnie, żeby tvpis to rozdmuchała, jak ostatnią wypowiedź, to się nie liczy ?

Wiesz, RPO jak i RPD nie zajmują się TYLKO sprawami głośnymi, medialnymi. Codzienna ich praca, to coś więcej. Nie musisz o wszystkim wiedzieć.

• 1elka26 25.06.19, 12:12
    Tego to chyba szanowny p. rzecznik nie mógł przeoczyć?

"Tymczasem w dzisiejszych @FaktyTVN: materiał o pobitej przez rodziców kilkumiesięcznej dziewczynce - rodzice skuci w kajdanki i ze swetrami na głowie!!! Reporter wypytuje matkę dlaczego to zrobiła!! Wyrok wydany!!! A procesu przecież jeszcze nie było 🤔 Gdzie jest Bodnar?!"
    twitter.com/aniatomsia/status/1143206002495541248

Niestety - ale szanowny pan rzecznik momentami nie zachowuje się jak RPO ale jak rzecznik PO. Ciekawi mnie dlaczego milczy gdy nasi tzw. "obrońcy demokracji" nieustannie wyzywają tych którzy ośmielają się mieć inne niz jedynie słuszne, lewicowe poglądy, od "faszystów'? Zadziwia też milczenie pana rzecznika w sprawie afery reprywatyzacyjnej. itd. itd.
  • olena.s 25.06.19, 18:41
    Ty jakaś słabomyśląca jesteś?
    Wiesz o tym, że każdy może wnieść sprawę do rzecznika? (Zgodnie z art. 80 Konstytucji - tak, wiem, że wy się Konstytucją brzydzicie). No to wnoś, zamiast się tu pruć na forum.
  • sumire 26.06.19, 09:16
    Obawiam się, że ogromna większość prujących się nie tylko nie wie, jak działa biuro RPO, ale do ubiegłego tygodnia nie miała pojęcia, że taka funkcja w ogóle istnieje.
  • woman_in_love 25.06.19, 12:24
    tylko dlatego że jego zona jest adwokatem pomagającym żonie Pereiry w obecnie toczącej się sprawie rozwodowej?

Tego samego Pereiry, który jest szefem TVP Info i który wam płaci z puli TVP.
  • sumire 25.06.19, 12:28
    Dodajmy, że Pereira dostawał histerii, gdy sprawa jego rozwodu wypłynęła. Strasznie był oburzony wyciąganiem historii rodzinnych. Piękny przykład podwójnych standardów.
  • martishia7 25.06.19, 12:43
    Pereira sam, z fejkowego konta na twitterze jako "przyjaciel Samuela" opisywał jakieś okołoświąteczne wojny o dzieci, z szarpaniem czyja kolej i wzywaniem policji. Więc tego.
  • arwena_11 25.06.19, 13:18
    sprawdź informacje EX żona, od ładnych paru lat
  • sumire 25.06.19, 13:30
    Eksżona pozostaje matką dziecka, które stało się tematem nagonki. I niestety fakty wyraznie świadczą przeciwko czystości intencji Pereiry. Czy szef publicznej stacji informacyjnej powinien wykorzystywać stanowisko do prywatnej zemsty, urządzając shitstorm skierowany w czyjąś rodzinę - cóż, to już sobie sama odpowiedz.
  • arwena_11 25.06.19, 13:35
    Zdecydowanie nie pochwalam użycia dziecka do tej sprawy - ale to ty pisałaś wyżej, że kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Adam nie jest apolityczny. Zawsze znajdzie sposób, żeby to zaznaczyć. I zawsze taki był. Dziecka mi żal. Adama nie.
  • araceli 25.06.19, 13:37
    arwena_11 napisała:
    > Zdecydowanie nie pochwalam użycia dziecka do tej sprawy - ale to ty pisałaś wyż
    > ej, że kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Bodnar atakował dzieci Pereiry w mediach????

> Adam

To twój kolega, że do niego po imieniu się zwracasz?

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • volta2 25.06.19, 13:43
    ale zakładasz że to niemożliwie, żeby byli po imieniu?
  • sundace46 25.06.19, 13:43
    arwena_11 napisała:

> Zdecydowanie nie pochwalam użycia dziecka do tej sprawy

Ot prawacka podwójna moralność.

>
    > Adam nie jest apolityczny.
    O to na ty jesteście big_grin
  • volta2 25.06.19, 13:44
    czemu zakładasz, że nie są?
  • sundace46 25.06.19, 13:47
    A ty jesteś arwena, że się za nią wypowiadasz? big_grin
  • volta2 25.06.19, 13:52
    zadałam ci pytanie? nie umiesz odpowiedzieć, za trudne?
  • sundace46 25.06.19, 13:53
    volta2 napisała:

> zadałam ci pytanie? nie umiesz odpowiedzieć, za trudne?

Ja też ci zadałam pytanie. Nie umiesz odpowiedzieć, za trudne? Mogłam się domyśleć. big_grin
  • volta2 25.06.19, 13:59
    no tak, za duży kredyt zaufania ci dałam, i zakładałam mylnie że jak czytasz volta to wiesz, że nie arwena.

nie ma to jak mniemanie o sobie samym. a tu ani czytata ani myślata.
  • triismegistos 25.06.19, 18:57
    Pozwólcie ludziom mówić, a sami powiedzą wszystko smile

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • sundace46 26.06.19, 09:44
    triismegistos napisała:

> Pozwólcie ludziom mówić, a sami powiedzą wszystko smile
    >
    Dokładnie tak.
  • arwena_11 25.06.19, 14:11
    A co zdziwienie?
  • sumire 25.06.19, 13:48
    arwena_11 napisała:

> Zdecydowanie nie pochwalam użycia dziecka do tej sprawy - ale to ty pisałaś wyż
    > ej, że kto mieczem wojuje od miecza ginie.

???
    RPO komuś wyciągał czyjeś rodzinne przypadki? Przykład poproszę.

> Adam nie jest apolityczny. Zawsze znajdzie sposób, żeby to zaznaczyć. I zawsze
    > taki był. Dziecka mi żal. Adama nie.

On raczej o twoją litość nie zabiega, i sorry bardzo, że nie wszyscy interpretują prawo jako "sprawiedliwość musi być po naszej stronie".
  • gris_gris 25.06.19, 14:09
    Ty jestes klasycznym przykladem zniewolonego umyslu. Bezkrytycznie przyjmujesz, co ci wladza lopata pakuje do glowy.

--
    Bardzo lubię Afrykę i jej kulturę, świetnie się czuję w towarzystwie Afrykanow. Jako dziewczynka marzyłam o lalce niemowlaku Murzynku i taka dostałam. (bergamotka77)
  • arwena_11 25.06.19, 14:12
    A może znam poglądy rzecznika i preferencje polityczne?
  • gris_gris 25.06.19, 14:26
    Ja tez znam i sie tak o nim nie wypowiadam. Bo ja wiem, jak wykouje sie funkcje nadana mu przez konstytucje. Widzisz roznice?

--
    Bardzo lubię Afrykę i jej kulturę, świetnie się czuję w towarzystwie Afrykanow. Jako dziewczynka marzyłam o lalce niemowlaku Murzynku i taka dostałam. (bergamotka77)
  • arwena_11 25.06.19, 16:07
    No widzisz, a ja go oceniam nie tylko przez pryzmat funkcji.
  • gris_gris 25.06.19, 21:00
    Ale oceniaj go sobie to woli. Tylko nie rzucaj bezpodstawnych oszczerstw. Powtarzasz za swoją władza i jej propagandowymi szczekaczkami te bzdury, kompromitując sie bardziej, niz zwykle. Naprawde nie jest ciężko pojąć konstytucyjna funkcje i obowiązki RPO.

--
  • volta2 25.06.19, 13:42
    to jest pani była żona, czy już lewactwo przygotowuje się mentalnie na wielożeństwo i przestało rozwody respektować, żeby dysonans z muslimami mniej bolał?
  • sumire 25.06.19, 13:45
    Pijesz od rana czy WTF?
  • volta2 25.06.19, 13:51
    widzę, że śledzisz nie tylko każdą literką ale każdy mój wpis? czy już mogę cię uznać za stalkerkę czy archaicznie się będziemy bawić i użyjemy słowa psychofanka?

• sundace46 25.06.19, 13:54
    sumire napisała:

> Pijesz od rana czy WTF?

Nie, to jej norma big_grin
  • sumire 25.06.19, 13:57
    sundace46 napisał(a):

> Nie, to jej norma big_grin

No właśnie się zastanawiam, czy nie byłoby dobrze tego zgłosić gdzieś...
  • volta2 25.06.19, 14:03
    nie dajesz rady samodzielnie zaszczuć i wsparcie potrzebne? masz tu kompaniję zacną, tylko napisz ogłoszenie to się szybciej znajdziecie, dwie to może być mało?
  • sumire 25.06.19, 14:05
    Myślałam raczej o pogotowiu psychiatrycznym.
  • volta2 25.06.19, 14:07
    przyda ci się, dobrze że myślisz o tym z wyprzedzeniem
  • starczy_tego 25.06.19, 14:09
    bosz, starczy już tego, wracaj lepiej do kuchni, zaraz obiad trzeba podać.
  • woman_in_love 25.06.19, 13:53
    Dla was to nie jest była, wszakże rozwodu kościelnego nie dostali big_grin.
  • volta2 25.06.19, 13:56
    a skąd wiesz, że był jakiś kościelny? u niedorzecznika lewackiego to chyba średnio wypada, żeby kościoły węzły robiły?
  • arwena_11 25.06.19, 14:09
    Oni i ślub kościelny? big_grin, big_grin
  • volta2 25.06.19, 14:17
    prawda?
  • bywalec.hoteli 25.06.19, 14:17
    Człowiek, którego bardziej interesują prawa oprawcy niż prawa ofiary a także nie rozumie bezpieczeństwa podczas zatrzymań niebezpiecznych przestępców po prostu nie nadaje się na rzecznika praw obywatelskich.

--
    Lato smile
  • gris_gris 25.06.19, 14:19
    Jedno zdanie, a tyle w nim klamstw - chyba z przekazu dnia?

--
    "Owszem, jestem zjawiskowa. Powinnam być ikoną feminizmu, takim metrem z Sevres(...)" (triss_merigold6)
  • alicia033 25.06.19, 15:07
    gris_gris napisała:

> Jedno zdanie, a tyle w nim klamstw - chyba z przekazu dnia?

to pisior z wyznania w akcji.
  • araceli 25.06.19, 14:20
    bywalec.hoteli napisał:
    > prawa oprawcy

O sprawie Tomasza Komendy się słyszało? Nawet w TVPis musiało się przewinąć...

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • iwles 25.06.19, 15:12
    A powiedz mi bywalec, czym grozilo zalozenie spodni i butow?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • arwena_11 25.06.19, 16:06
    No zobacz - a czym skończyło się pójście do toalety przez Blidę? Wtedy były krzyki - dlaczego jej na to pozwolono. Skąd wiesz, czy w spodniach nie miałby noża?
  • araceli 25.06.19, 16:43
    arwena_11 napisała:
    > Skąd wiesz, czy w spodniach nie miałby noża?

To akurat można sprawdzić zanim mu się spodnie poda. Proste?

--
  • turzyca 25.06.19, 16:56
    >a czym skończyło się pójście do toalety przez Blidę?

Uwzględniając bajzel w zebranych dowodach można niestety równie dobrze podejrzewać, że zastrzeleniem Blidy przez policjantkę. Nie da się tego na gruncie faktów wykluczyć. Niestety.

--
    Czajniczek Pana R.
  • arwena_11 25.06.19, 16:58
    Acha, policjantka ją zabiła - nowe fakty z emamay big_grin.

Jak byś darła się, gdyby ten dewiat zabił siebie ( najmniejszy problem, bo oszczędziłby społeczeństwu kupę kasy ), albo policjanta? Dalej byś biedaka żałowała prawda?
  • iwles 25.06.19, 17:40
    arwena_11 napisała:

> No zobacz - a czym skończyło się pójście do toalety przez Blidę? Wtedy były krz
    > yki - dlaczego jej na to pozwolono

Prawdy nigdy sie nie dowiemy. Byc moze nie poszla tam sama i byc moze to ci, ktorzy po nia przyszli "pomogli " jej.

. Skąd wiesz, czy w spodniach nie miałby noża
    > ?

A skad wiesz, ze nie mial noza w majtkach? Az dziw, ze pozwolili mu w slipach wyjsc.

Arwena, nie rob z policjantow wiekszych idiotow niz sa.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • mama.nygusa 26.06.19, 11:31
    Blidę? Wtedy były krz
    > yki - dlaczego jej na to pozwolono

iwles
    Prawdy nigdy sie nie dowiemy. Byc moze nie poszla tam sama i byc moze to ci, ktorzy po nia przyszli "pomogli " jej.

Pomogli jej big_grin big_grin big_grin

Nic glupszego dzis na emamie nie przeczytam wink

--
  • sumire 26.06.19, 11:35
    O, kolejne trollisko wstało.
  • mama.nygusa 26.06.19, 11:35
    Nakradla, to sie przestraszyla.

Jak jednen znajomy rodzicow, dyrektor od melioracji. Przyszla wielka powodz w '97. To samo co u blidowej, tylko inna metoda.ofiara powodzi.Tak o nim mowili.

--
  • angazetka 25.06.19, 16:09
    Bywalec, nie pisz już więcej w sprawach, których nie rozumiesz.
  • vitreous 26.06.19, 11:20
    Postulowałaym by ten ktoś w ogóle nie pisał.
  • olena.s 25.06.19, 18:14
    Napisz do biura rzecznika i zadaj to pytanie.
    Chyba, że nie o to ci chodzi, żeby się dowiedzieć?
  • sundace46 26.06.19, 09:48
    Co ty im karzesz zrobić, olena. Miej litość. Przecież o wiedzę im nie chodzi tylko o to żeby pojazgotać, rozpętać gównoburzę jak to robią volta2, arwena, elka, mama.nygusa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.