Dodaj do ulubionych

znacie się na muzyce klasycznej?

26.06.19, 09:03
Chcę kupić płytę ze "Stabat Mater" Pergolesiego na prezent dla kogoś, kto słucha dużo muzyki klasycznej. Nie wiem, które z wydań, bo się nie znam, a zapytać nie mogę, bo to ma być niespodzianka. Doradzicie?
www.empik.com/muzyka,32,s?q=pergolesi&qtype=basicForm
Edytor zaawansowany
  • aqua48 26.06.19, 09:15
    Trudno doradzić, jeśli nie wiesz jakimi kryteriami kieruje się słuchający. Lepiej jednak podpytać go delikatnie.
  • mama-ola 26.06.19, 09:21
    Chciałam się dowiedzieć, jakimi kryteriami kieruje się ematka przy wyborze wykonawcy, a potem sama rozważyć, czy te kryteria brzmią sensownie. A na pewno by brzmiały, inaczej bym tu nie pytała smile
  • mgla_jedwabna 26.06.19, 09:36
    Ematka słucha i decyduje, czy jej się podoba. Innych kryteriów raczej nie ma.
  • bo_ob 26.06.19, 09:25
    Mogę polecić tę:
    www.empik.com/pergolesi-stabat-mater-laudate-pueri-confitebor-jaroussky-philippe-lezhneva-julia-i-barocchisti-fasolis-diego,p1085258904,muzyka-p
  • rekreativa 26.06.19, 09:28
    Ja bym kupiła tę płytę, na której śpiewa Philippe Jaroussky, bo to świetny, piękny głos. Moim zdaniem jeden z najlepszych w muzyce barokowej.

--
    "Życie jest jak taniec transwestyty - wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle ch...j"
  • mama-ola 26.06.19, 09:37
    Bo_ob i Rekreativa - dziękuję wink Cieszę się, że mówicie to samo. A zatem trzeba szukać głosu akurat Jaroussky'ego; takiej wiedzy właśnie potrzebowałam.
  • bo_ob 26.06.19, 09:42
    Można sprawdzić smile
    www.youtube.com/watch?v=h9ZET0kU9qs

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka