Dodaj do ulubionych

SPA w krakowie

26.06.19, 09:11
czy ktos moze polecic jakies fajne SPA w krakowie?
dla starszej pani, w prezencie urodzinowym - jakies 2-3 zabiegi. gdyby byla mozliwosc jakis probnych spokojnych zajec fizycznych - dla zachety do uprawiania - to byloby swietnie. na przyklad jakas delikatna joga, czy cos?

macie pomysly?
oczywiscie szukam w sieci, ale osobiste polecenia/wrazenia/pomysly cenie bardziej smile
z gory dziekuje!

--
"out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
Edytor zaawansowany
  • daniela34 26.06.19, 09:19
    Farmona ma wśród moich znajomych dobrą opinię, ale sama nie korzystałam więc nie mam pewności.
  • kura17 26.06.19, 09:55
    Daniela, dziekuje - sprawdze.

apropos nasze spotkanie - niestety nie wyjdzie sad bede w krakowie tylko 2 dni, w tym w jeden przylatuje i ide do mojej swietej fryzjerki, a w drugi jade odwiedzic babcie w innym miescie ("bo ja bym cie chciala, wnuczko, przed smiercia jeszcze zobaczyc ...)

przykro mi, moze nastepnym razem smile

--
  • azja_pl2 26.06.19, 11:44
    Kura, a mozesz dac namiary na twoja fryzjerke? Dzieki!
  • kura17 26.06.19, 12:10
    azja_pl2 napisała:

> Kura, a mozesz dac namiary na twoja fryzjerke? Dzieki!

www.tyrkakot.pl/
    tam sa dwie kobiety, Anna Tyrka i Agnieszka Kot. ja chodze od zawsze do pani Tyrki (to jest moja swieta fryzjerka), podobno pani Kot tez jest super - ide do niej pierwszy raz niedlugo, bo do "mojej" nie bylo terminu, a bede w krakowie tylko przez 2 dni.

--
  • daniela34 26.06.19, 10:03
    daniela34 napisała:

> Farmona ma wśród moich znajomych dobrą opinię, ale sama nie korzystałam więc ni
    > e mam pewności.
  • daniela34 26.06.19, 11:45
    Wysłało mi pusty post. Szkoda, Kuro, ale może uda nam się następnym razem. Miłego pobytu w Krakowie i pozdrowienia dla Babci.
  • katja.katja 26.06.19, 11:40
    Polecam Ci również Farmonę, z tym, że nie jest to centrum miasta.

--
    Nie dam się wygasić!
  • daniela34 26.06.19, 12:26
    Nie jest w centrum, ale w ładnym parku, więc otoczenie sympatyczne, ponoć bardzo dobra jest też restauracja, koleżanka z Gorzowa bardzo chwali. Z tym, że dla starszej pani trzeba by pewnie było zorganizować dojazd taksówką.
  • katja.katja 26.06.19, 12:33
    A może kiedyś i ja się tam wybiorę. Dla dzieci mam nadzieję wstęp wzbroniony?

--
    Nie dam się wygasić!
  • aqua48 26.06.19, 20:14
    katja.katja napisała:

> Polecam Ci również Farmonę, z tym, że nie jest to centrum miasta.
    >
    Ja też polecam Farmonę. A z zajęć gimnastycznych tai chi.
  • kura17 26.06.19, 21:10
    popatrzylam w necie na ta farmone - fajnie wyglada! i maja sporo "okazji" wink
    dziekuje!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka