Dodaj do ulubionych

pieką mnie stopy ... helpunku...

26.06.19, 10:35
Zawsze jak jest ciepło, zaczynają mnie piec stopy. Nie wygladają nawet na jakieś szczególnie opuchnięte, ale szczypią i pieką, szczególnie podeszwy. Macie jakiś pomysł, jak temu zaradzić, bo zaraz się wścieknę...? wsadzam do chlodnej wody ale to pomaga na chwilę tylko...
Jakieś spraye chłodzące???
Edytor zaawansowany
  • fredzia098 26.06.19, 10:40
    Nie chodzisz przypadkiem w sztucznych butach? Też tak miałam, pomogła zmiana butów na skórzane.
  • ophelia78 26.06.19, 10:45
    Pieką mnie jak chodzę boso po domu....
  • qwirkle 26.06.19, 16:21
    Przestań używać kupnej chemii do mycia podłóg...
    Wodą z octem też umyjesz...
  • aqua48 26.06.19, 16:21
    ophelia78 napisała:

> Pieką mnie jak chodzę boso po domu....

Masz uczulenie na płyn do mycia podłóg? Kup sobie skórzane klapki.
  • mikams75 26.06.19, 16:37
    Niestety ale skora tez odparza... mialam skorzane wkladki w butach, ktore nisze na gole stopy i okazalo sie, ze zwykke frotte wkladki sa lepsze, albo jakies takie sztuczne sportowe z jakas siateczka.
  • yva-na 28.06.19, 00:46
    a ile było skóry w tych skórzanych wkładkach?
  • qwirkle 26.06.19, 10:41
    Zmień buty na nieuczulajace
  • jak_matrioszka 26.06.19, 10:43
    Mi pomaga zmienianie obuwia, tzn kolejne wyjście to przynajmniej na poczatku jest lepiej, bo długie chodzenie zawsze da w kość. No i woda z solami, tak jak piszesz.
  • chicarica 26.06.19, 10:45
    Zdarza mi się tak, jak mam za bardzo wypumeksowane i wtedy rozwiązaniem jest troszkę je zapuścić. Nie używać kremów z mocznikiem itp. Poza tym kąpiele w wodzie z solą.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • mamtrzykoty 26.06.19, 16:08
    Może masz grzybicę?
  • mikams75 26.06.19, 16:30
    Moje stopy nie pieka nigdy jak nosze adidasy i skarpetki, w innym obuwiu roznie bywa. Ale dla wielu osob zakryte buty sa szokujace w upal.
  • simply_z 26.06.19, 16:59
    zwlaszcza zapaszek..z tych adidaskow.
  • mikams75 26.06.19, 22:19
    zerowy, letnie adidasy sa przewiewne, skarpetki zmieniam codziennie, a ty co ile pierzesz buty, ktore nosisz bez skarpetek?
  • simply_z 27.06.19, 12:58
    letnie adidasy?big_grin moze jeszcze letnie kozaczki i letnie sniegowce.
  • alicia033 27.06.19, 13:11
    simply_z napisała:

> letnie adidasy?big_grin

spędziłaś ostatnie 10 lat pod kamieniem i dlatego ominęła cię rewolucja technologiczna w przemyśle obuwniczym, tak?

Pierwsze z brzegu:
    www.zalando.pl/adidas-originals-nmd_r1-sneakersy-niskie-ad111a0p4-i11.html
    Kozaczki latem od dobrej dekady też nie dziwią:
    www.venezia.pl/kozaki-azurowe-p-5902-27-15.30.27.html

• mikams75 27.06.19, 21:45
    sa nawet z powycinanymi i dziurkowanymi podeszwami.
  • milka_milka 27.06.19, 13:17
    Racja. Nie ma możliwości, żeby nie śmierdziały.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • mikams75 27.06.19, 21:45
    oczywiscie, ze nie a jak sie nie cierpi na nadpotliwosc i zmienia skarpetki. W duzo gorszym stanie sa nasiakniete potem skorzane sandaly.
  • raczek-nieboraczek 26.06.19, 16:57
    to tak jakby ciepło uciekało stopami,

może jakiś żel z mentolem
  • ganesza 26.06.19, 17:20
    wieczorem (do spania) posmarować stopy retimax 1500 (do kupienia w aptece za kilka złotych), a jeszcze lepiej przed snem posmarować grubo, nogi wystawić na stół ( ale stopy w powietrzu) i oglądamy jakiś film. a retimax się pięknie wchłania. rano mamy miękkie stopy. nic nie piecze, nie szczypie. nie twierdzę, że u Ciebie zadziała, ale za 3-4 złote warto spróbować. u mnie było skuteczne.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • kachaa17 27.06.19, 20:33
    Ja nie w temacie ale bardzo spodobało mi się słowo helpunku.
  • bi_scotti 28.06.19, 00:37
    Mnie pomaga chodzenie boso po trawie. Nawet gdy jest ciepla od slonca (gdy wracam z pracy) ale the best jest taka poranna, lekko wilgotna - stopki sa uber happy a ja wraz nimi - polecam! Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • evee1 28.06.19, 10:12
    Łączę się w bólu. Mnie latem odparzają wszystkie buty. Zima zresztą też, nawet te skórkowe i gdy mam wełniane skarpetki. Wyłącznie w adidasach ze skarpetkami jakoś daje radę chodzić na dłuższe dystanse.
    Ale kiedyś udało mi się kupić jakieś chińskie klapki za trzy filary wyłożone pleciona słomką i to było TO!! Przechodziłam w nich całe lato i zero odparzeń.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka