Dodaj do ulubionych

Alarmy bombowe w przedszkolach w Poznaniu i Warsza

27.06.19, 11:12

I Warszawie.

W kilkudziesięciu placówkach. Głupi dowcip i czy coś innego? W komentarzach ludzie piszą, że żeby odciągnąć Policję.

wtk.pl/news/48667-alarmy-bombowe-w-przedszkolach-policjanci-sprawdzaja-placowki?src=slider&srcIndex=1&device=dt&fbclid=IwAR0Pt3OFUaAzMG-KYoAmSr_yqPZixELRkrwX0OEbfYTsFWjwKLwS3-pAVYM

--
super_hetero_dyna:
"Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
Edytor zaawansowany
  • slonko1335 27.06.19, 11:22
    w szczecinie też

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • morekac 27.06.19, 11:52
    A tych od maturalnych alarmów bombowych już złapali czy cały czas łapią?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • asia_i_p 27.06.19, 12:22
    Złapali i nie złapali. Znaleźli forum internetowe, gdzie były posty namawiające do takich działań w połączeniu z instruktażem. Ale - gdybym była przedstawicielem rosyjskich służb specjalnych i chciała sprawdzić sprawność polskich służb szybkiego reagowania, to testowałabym podczas matur (to mi powiedział mąż - że to idealna sytuacja testowa, bo naraz w tym samym czasie, łatwo dostępna baza danych a wynik sobie sprawdzasz w gazecie), natomiast (to już moje własne spostrzeżenie) raczej bym wrzuciła wpis na forum dla świrów antypolicyjnych niż pisała maile z rosyjskiego MSZ-u.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • spanish_fly 27.06.19, 12:21
    Nie wiem co się dzieje, ale u w mojej dzielnicy od kilku dni widać mega wzmożenie policyjne. Nawet u nas na osiedlu byli już dwa razy - nie wiem po co. Nie słyszałam o żadnych bójkach i awanturach, a przy tych upałach, jak mamy pootwierane wszystkie ona, słyszę nawet co sąsiedzi w telewizji oglądają.
  • panna.w.paski 27.06.19, 13:13
    Tez to zauwazylam! Dwa patrole ostatnio w parku przy placu zabaw dla dzieci, poznym popoludniem..Az sie zdziwilam..

--
    Oto mój podpis dodawany automatycznie do postów, które napiszę.
  • alicia033 27.06.19, 12:40
    a konkretnie od czego odciągnąć?
  • nightdream 27.06.19, 15:15
    No bo policja się zajmuje sprawdzaniem bomb w przedszkolach a tu bum coś gdzieś indziej. U nas na antyterrorystów czekała dyrekcja kilka godzin bo byli zajęci innymi przedszkolami
  • nightdream 27.06.19, 15:13
    Ja w Poznaniu odebrałam dziś syna koło 11 ze szkoły do której go ewakuowali (w naszym przedszkolu tez był alarm) i pojechaliśmy do biblioteki i na zakupy a tu... globalna awaria prądu. Nie wiem czy dotyczyło to tylko osiedla czy szerzej bo trwało z godzinę i naprawili. Ale jakoś mi się tak ciepło zrobiło i zaczęłam mieć głupie myśli co do tych alarmów bombowych... nawet się zastanawiałam przez sekundę czy nie jechać na stacje benzynowa i po młodsza córkę do zlobka ale opanowałem histeryczne zapędy wink
    Krążą różne płoty o tych alarmach - ze to kontrola czy przedszkol sobie poradzą z ewakuacja, słyszałam tez wersje ze to jakiś 14 latek któremu się nudziło...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka