Dodaj do ulubionych

Polska strategia w dziedzinie zmian kliamtycznych

28.06.19, 20:25
Na załączonym filmie jest zaprezentowana polska strategia walki z ocieplaniem klimatu i stretegia uratowania naszej planety.
Strategie tą ostatnio zaprezentował na forum UE premier Mateusz.

Edytor zaawansowany
 • 123zielona123 28.06.19, 21:09
  Strategia ratowania planety? Koszula zawsze bliższa ciału. Uważam,że priorytetową sprawą dla Polski jest gospodarka wodna. i to powinno być głównym priorytetowym zadaniem dla wszystkich rządów.
  Zgadzam się, że emisja CO2 jest szkodliwa. Ale jaki udział ma w tym Polska? Albo nawet Europa. w porównaniu z wycinaniem lasów w Afryce,Amerycepd i przyrostem naturalnym? Ok wszyscy jesteśmy ludżmi, ja nawer jestem ruda, tylko jakoś mi szkoda, że biała odmiana może w Austarali zostanie jako relikt.
  Są super akcje zamiany starych pieców. tylko jak kogoś stać to wybierze gaz lub prad do ogrzewania, a nie tachanie wiadra węgla na któreś piętro itp. Palenie w piecu naprawdę jest kłopotliwe. Tylko DUŻO tańsze. Kto na tym zarabia? Różne firmy powzdzące eventy, dodatkowi urzędnicy itp.
 • tanebo2.0 28.06.19, 21:17
  Nie ważne jaki ma! Ziarnko do ziarnka. Myślisz że oni te lasy wycinają dla hobby czy dlatego żeby polki plebs miał się czym podetrzeć?

  --
  Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
 • potworia116 28.06.19, 22:51
  123zielona123 napisała:

  > Ok wszyscy jesteśmy ludżmi, ja nawer jestem ruda, tylko jakoś mi
  > szkoda, że biała odmiana może w Austarali zostanie jako relikt.


  Ki diabeł?
 • 123zielona123 28.06.19, 23:48
  potworia116 napisała:
  > Ki diabeł?

  No to zastanów się dlaczego chcemy przeciwdziałać globalnemu ociepleniu? Co wtedy się stanie? To nie jest tak, że truskawki bedą kosztowały w sezonie 25 zł za kg i tyle
  Spora część planety nie będzie sie nadawała do życia. Ludzie zaczną emigrować do innych rejonów typu Stany Europa Syberia. Nawet jeśli przeżyje 25% emigrantów to i tak olbrzymia liczba. A te obszary i tak będą miały problemy z suszą i innymi zjawiskami.
  Niestety nie zobaczę bo nie dożyję. ja bym prorokowała,ze w końcu zostanie głównie rasa żółta, najwyższe iQ, pracowitość i związki rodzinne.
  Neandertalczycy wygineli, rudzi mają zniknąć w 2150 roku, pewnie jakieś 500 lat póżniej bialych już nie będzie.
 • potworia116 28.06.19, 23:53
  Co ma twoja rudość wspólnego z globalnym ociepleniem? I dlaczego wymaga szczególnej ochrony?
  Nie wiem dlaczego ty chcesz przeciwdziałać ociepleniu, ja bynajmniej nie dlatego, że mi jakoś szczególnie zależy na rasie kaukaskiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka