Dodaj do ulubionych

Wystroj okna i lampa w kuchni

29.06.19, 07:22
Szukam lampy do bialej kuchni.Ma byc wisząca na kablu,pobodaja mi się czane z zewnątrz zlote w środku ale nie wiem czy to rozswietli kuchnie?
I kolejna zmora okno.Teraz mam zazdroski i sa ok,nie musze skakać zeby wyprac firane ale zastanawiam sie nad zaluzjami drewnianymi któraś ma?dobre w kuchni?

--
Tonący chwyta sie brzydko.
Edytor zaawansowany
  • triismegistos 29.06.19, 07:49
    Taka o jakiej piszesz będzie świecić punktowo w dół, będzie ok jeśli doświetlisz kuchnię czymś jeszcze. Drewniane żaluzje odradzam, chyba że kochasz sprzątać i czujesz podekscytowanie na myśl o wycieraniu ich z kuchennych odadowt.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • afrodyta190 29.06.19, 08:16
    No własnie sprzatanie nie jest moim zamilowaniem a mam wrażenie ,że wciaź na szmacie latam.Dzięki

--
    Tonący chwyta sie brzydko.
  • 1matka-polka 29.06.19, 09:16
    Ja mam w kuchni lambrekin, serio😂 w ksztalcie prostokata, w lowickie paski. Wisi wysoko, nie brudzi sie, oprocz funkcji dekoracyjnej zaslania promienie zachodzacego slonca.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 1matka-polka 29.06.19, 09:19
    A lampe mam wiszaca nad stolem, na dlugim kablu, a jakze, tyle ze z szerokim szklanym, mlecznym kloszem.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • alpepe 29.06.19, 09:25
    Ja mam do białej kuchni czarną lampę z miedzianozłotym środkiem, na kablu. Ale mam też uchwyty czarno-miedziane, wymieniłam je sama. Niestety nie mogę służyć zdjęciami, do tego u mnie wieczorem jest nawet bez światła jasno, bo mam za oknem latarnię uliczną, która daje pomarańczowe światło, to mnie natchnęło na miedziane akcenty. Patrzyłam na stronie obi, bo tam kupiłam wtedy tę lampę, ale już jej nie ma, w końcu kilka lat minęło. U mnie po przeciwnej stronie ulicy są kamienice, a moje mieszkanie na parterze, więc mam tylko zazdroski, a nie przeszkadza mi, że sąsiedzi mogą się gapić.

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • thea19 29.06.19, 09:29
    w kuchni mam roletę rzymską, drewniane żaluzje są ładne ale wymagają dużo pracy. nie wiem jak dużą masz kuchnię ale moja ma 9,5m2 w kształcie U z dużym oknem na szerszej ścianie i na suficie mam 3 lampy tuby, pod szafkami listwy ledowe i wcale nie jest za dużo.
  • b-b1 29.06.19, 09:29
    Wymieniłam ostatnio lampę wiszącą z kloszem na lampę z drutu Novodworskiego-rozproszenie światła jest niesamowite.
    Nie w każdego gust trafiają takie lampy-mnie się bardzo podobają. Kurz osiada tylko na drutach big_grin
  • 1matka-polka 29.06.19, 09:37
    Ja nie lubie lamp z drutu, bo nie zaslaniaja zarowki i swieca prosto w oczy. Chyba ze jest slaba zarowka ale nie po to mam lampe, zeby slabo swiecila.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • b-b1 29.06.19, 11:46
    1matka-polka napisała:

> Ja nie lubie lamp z drutu, bo nie zaslaniaja zarowki i swieca prosto w oczy. Ch
    > yba ze jest slaba zarowka ale nie po to mam lampe, zeby slabo swiecila.
    >

Ledowe 15W/100W -mleczne-nie biją po oczachwink
  • samawsnach 29.06.19, 14:42
    Jak czarna lampa ze zgaszonym srodkiem ma rozswietlic kuchnię? Zawsze mnie zastanawiało po co ludziom lampy, które nie spełniają swojej podstawowej funkcji. Zobacz na jakimś dziale z oświetleniem jak to wygląda, jeśli chodzi o funkcjonalność takiej lampy.
  • sineado 29.06.19, 15:04
    Ja mam wisząca, czarną, ale na 3 klosze. Kuchnie mam prostokątna i klosze wiszą po długości. Jest jasno.
  • bialeem 30.06.19, 11:15
    Podobają mi się podobne jak Tobie. Sama mam taką:
    www.sfmeble.pl/oswietlenie/lampy-wiszace/lampa-wiszaca-triangle-i-czarna-40cm
    ale to nie może być jedyne oświetlenie. U mnie wisi nad stołem.
    www.beliani.pl/lampa-wiszaca-miedziana-liri.html
    Ta podobała mi się bardzo, ale niestety tylko mi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka