Dodaj do ulubionych

Rekrutacja - małe miejscowości

29.06.19, 12:03
Pytanie z czystej ciekawości - w małych miasteczkach najczęściej nie ma elektronicznej rekrutacji. Czy szkoły dysponują jakimiś programami do rekrutacji czy komisje liczą wszystko "na piechotę"? P
Edytor zaawansowany
  • morekac 29.06.19, 12:17
    Pewnie w excelu .

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • mama.nygusa 29.06.19, 12:21
    W miescie powiatowym z tego co wiem byla rekrutacja elektroniczna, ale mozna bylo tez przyniesc osobiscie dokumenty-podanie(?).Teraz czekaja na wyniki, maja byc w najblizszym tygodniu.
    Znajomej syn w ubieglym roku jak przyniosl swiadectwo z paskiem to zaraz mu powiedziano, ze na pewno dostanie sie do takiej klasy jakiej chce.Juz o oficjalnym fakcie przyjecia rodzice zostai powiadomnieni telefonicznie.To info z jednego lo

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • little_fish 29.06.19, 12:47
    My też miasto powiatowe. To samo usłyszał młody jak zniósł dokumenty - że jak pasek, cto na pewno się dostanie tam gdzie chce. Dla mnie to takie oczywiste nie jest, ale pewnie przemawia przez nich doświadczenie. 😉
    Zastanawiałam się tylko (bo u nas nie ma rekrutacji elektronicznej) jak to potem liczą
  • mama.nygusa 29.06.19, 12:59
    Na pewno doswiadczenie. Jak licza, niestety nie wiem.Przypuszczam, ze w powiatowych nie ma az tylu chetnych, ze zasypani sa dokumentami smile.W necie sa gotowe kalkulatory, ktore przeliczaja oceny na punkty-wpisujesz oceny, i zaraz pojawia sie ilosc punktow smile To duze ulatwienie.
    U nas podwojona w kazdym lo ilosc klas wiec nie powinno byc zadnego problemu z dostaniem sie.
    Natomiast bardzoo mnie ciekawi czy do najlepszego lo dostanie sie uczen z paskiem, na swiadectwie z matmy 5, a egzamin na pisany na 12-17%.Nie pisze zlosliwie, rzecz jasna, mysle przyszlosciowo big_grin

--
  • little_fish 29.06.19, 13:06
    U nas tylko jedno Lo, też podwoili ilość klas (każdy profil dla gimnazjalistów i tych po podstawówce), dziecko dostanie się z pewnością. Sposób liczenia mnie zastanowił w kontekście tego długiego czasu na podanie wyników
  • mama.nygusa 29.06.19, 13:18
    Sprawdz w poniedzialek czy przypadkiem nie ma juz wynikow.Jak napisalam wyzej u nas maja byc juz za kilka dni.

--
  • little_fish 29.06.19, 13:22
    W szkole mówili, że 16, ale najwyżej się dziecko przejdzie. Zresztą, jak coś ruszy to wieści wśród młodzieży pójdą 😊
  • notatki 29.06.19, 13:24
    U nas jest rekrutacja elektroniczna (Małopolska), wyniki były już wczoraj. Syn dostał się do liceum pierwszego wyboru.
  • little_fish 29.06.19, 13:25
    Wiemy, że Małopolska już wie 😊

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka