Dodaj do ulubionych

Sex education na Netflix

30.06.19, 09:18
Oglądaliście? Wasze dzieci oglądają? Podobało się?

Powiem szczerze, ze serial „połknęłam” podczas dwudniowego zwolnienia lekarskiego. Większość historii ciekawa (zwłaszcza dla nastolatków), a Gillian Anderson oraz jej bohaterka jest absolutnie fantastyczna...i jaka piękna! Któraś z mam się może z ta postacią identyfikuje?wink
Edytor zaawansowany
  • magia 30.06.19, 11:50
    Też mnie Gilian zaskoczyła. Wygląda fantastycznie. Sam seks po prostu.
  • angazetka 30.06.19, 12:23
    Oglądałam, bardzo mi się podobało.
    A Gillian jest cudowna (bardzo polecam też "The fall" z nią w jednej z głównych ról).
  • pani-nick 30.06.19, 13:19
    Bardzo mi się podobało.
  • lauren6 30.06.19, 13:49
    Serial bardzo mi się podobał. Gillian Anderson w świetnej formie, choć postać przez nią grana bardzo mi się nie podoba i osobiście łeb bym ukręciła matce, która w ten sposób traktuje syna.
  • obrus_w_paski 30.06.19, 13:54

Tak, bardzo kastrujaca. Ale wyglądem po prostu powala, a uwaga, ma zmarszczek dość sporo i wyglada na te swoją 50. Jak to jest możliwe, żeby w wieku 50 lat wyglądać lepiej niż w wieku 25! No i zagrała fantastycznie

lauren6 napisała:

> Serial bardzo mi się podobał. Gillian Anderson w świetnej formie, choć postać p
    > rzez nią grana bardzo mi się nie podoba i osobiście łeb bym ukręciła matce, któ
    > ra w ten sposób traktuje syna.
  • lauren6 30.06.19, 14:58
    Bardzo się odchudzila no i nie oszczędza na specach od medycyny estetycznej 😉 Resztę robią dobre ciuchy i wreszcie pasująca jej fryzura.
  • sylwiastka 30.06.19, 15:07
    Bardzo dobry. Problemy sa uniwersalne i dla rodzicow i dla nastolatkow. Dobrze zagrany.
    Jesli wspolczesne nastolatki sa pod taka prasja seksu, to troche im wspolczuje.
  • agata_abbott 30.06.19, 16:55
    Długo się zbierałam, tytuł mnie odstraszał, ale serial naprawdę świetny, nie spodziewałam sięsmile
    A Gillian, wstyd przyznać, rozpoznałam dopiero gdzieś w okolicach 2 odcinka. „Piękna kobieta, mam wrazenie, ze kogoś mi przypomina...” smile jedna z tych, co z wiekiem zyskują.

--
    teoriachaosu.blog/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka